Maersk Polska

Opinie o Maersk Polska

Paulina

Dawno nie było nowych komentarzy na temat tego jak wygląda praca w Maersk Polska. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w firmie jakieś zmiany istotne dla potencjalnych pracowników? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Osoby zainteresowane aplikacją zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, jakiego dla naszego portalu udzieliła przedstawicielka firmy. Znajdziecie go klikając w linka: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,950014,wywiad-beata-ulijasz

grzegorz

A może to zapowiedź większych zmian @zgredek dlaczego piszesz, że awansować nie można wydaje się, że jak jesteś ogarnięty i znasz języki obce to jak znalazł możesz się tutaj piąć w górę no ale jeśli z takim nastawieniem przychodzisz to nie dziwię, się, że jesteś na niższym stanowisku

ciekawski

podajcie jakieś konkretne kwoty zarobków proszę.

zgredek

Firma jest mocno nastawiona na outsourcing w Indiach - właśnie skasowano całe lokalne finanse, a i w innych działach także dominuje kooperacja z Hindusami wykonującymi poszczególne taski. Po ostatnich reorganizacjach regionu całe szefostwo jest teraz w Rosji (koniec z wcześniejsza niezależnością). Ze względu na płaską strukturę ciężko gdziekolwiek awansować. Czyli można tylko zatrudnić się tam po studiach, aby zdobyć doświadczenie do CV, po czym trzeba czym prędzej zmykać dalej na rynek...

trzeźwa

customer service to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] choć zarobki dobre.

korposzczur

2000 na reke?! za taką cieżką prace? to jakis zart?

ciekawski

Misiek, a operacja/customer service? :)

ciekawski

Cześć, może się ktoś wypowiedzieć na temat realnych zarobków w maersk? tzn. stanowisko - kwota? z góry dzięki.

HRMaersk

Witam, firma korzysta z badan wynagrodzen rynkowych dla poszczegolnych stanowisk, benchmarkiem jest rowniez rynek kandydatow podczas rekrutacji. Wynagrodzenie zalezy od wielu czynnikow takich jak dotychczasowe doswiadczenie,stanowisko oraz kwalifikacje.

Zostaw opinię o Maersk Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maersk Polska