Opinie o Lorag System Karol Góra w Strzykuły

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lorag System Karol Góra. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lorag System Karol Góra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lorag System Karol Góra w Strzykuły

Poszkodowany Nowy wpis

Kontrahent zamontował nieszczelne kolanko po czym zamurowane lekko ciekło, doprowadziło to do degradacji ściany i konieczności jej burzenia. Sprawa jest na drodze sądowej ponieważ Lorag System kłamie, nie przyznaje się do błędów i straszy. Omijać szerokim łukiem.

B@T3K

Moja opinia nie jest hejtem ani także jakimkolwiek pomówieniem!!! Jestem świadomy tego co napisałem i gotowy zeznać przed sądem pracy jeżeli zajdzie taka konieczność. Do firmy Lorag System Karol Góra trafiłem poprzez ogłoszenie na portalu oelyks, szukał montera wod-kan, ja załapałem się do pracy na minikoparkę.Praca w tej firmie opiera się głównie na usuwaniu awarii wodociągowych, ma także takie prace jak budowa sieci kanalizacyjnej a od roku 2020/11 priorytetem Karolka jest kraking statyczny.Ma 3ekipy do usuwania awarii 1 do krakingu.Jeżeli chodzi wynagrodzenie to ja miałem umowę o pracę na czas nie określony, najniższa średnia krajowa + 19PLN na h na rękę,awarie natomiast były płacone inaczej 200PLN wymiana zasuwy jak była w asfalcie to + 50PLN ponieważ był cięty asfalt.Oprócz mnie jeszcze kilka osób było zatrudnionych na takich warunkach jak ja z tym że stawkę godzinową każdy miał taką jaką ustalił z Górą. Ja osobiście nie polecam pracy u tego człowieka i odradzam innym.Ten 20kilkuletni cwaniaczek oszukał mnie na pieniądze.Uważam że zrobił to świadomie, z premedytacją i jak na chwilę obecną 30.07.2021 bezkarnie.Już po 1ej wypłacie zwróciłem mu uwagę że brakuje do wypłaty (nie dużo 2cyfrowa liczba) no ale bez jakiejkolwiek reakcji na moją uwagę.Trwało to z miesiąca na miesiąc,łącznie 4 miesiące dawałem się oszukiwać, w końcu powiedziałem sobie dość.Zwolniłem się miałem dość oszukiwania a także tej pracy od 18 no własnie tego nigdy nie wiedziałeś o której skończysz.Bywało że udało się skończyć o 1 w nocy ,ale kto pracuje w tej branży wie jak jest na usuwaniu awarii, zadzwonią że awaria jedziesz.Za miesiąc styczeń wypłacił tylko i wyłącznie najniższą średnią krajową natomiast godzin już nie.Pracownicy dziwni lub przemęczeni pracą,ciężko się z nimi rozmawia, w ekipie do której byłem przydzielony tylko Jacenty i Zbysiu (godni zaufania),Łysy kawał chama bydlaka lubiący dręczyć ludzi, taki mobbingowiec bym powiedział śmiało. Kierownictwo porażka 0 dyscypliny,brak umiejętności planowania pracy,nie umiejętność zarządzaniem ludźmi, jednym słowem porażka,wypacykowani lalusie na stanowisku kierowniczym po znajomości to tyle jeżeli chodzi o moje zdanie.Mający pracowników za gorszych,nie kulturalni,wykorzystujący pracowników.Nawet nie potrafią w tej firmie ogarnąć ubrania roboczego(4miesiące własne)gdy powiedziałem że nie mam ubrania roboczego kierownik na to:jedź do sklepu kup weź fakturę na firmę.Ciekawe kiedy mam to zrobić dobrze wie że pracuję od 18 do ? i mówi mi takie coś.Porażka Brak szkolenia BHP podpisujesz tylko papier i tyle.Co do maszyn: maszyna do krakingu brak, ma koparkę JCB 4tony Kubota ,koparko ładowarka NEW HOLLAND JCB 3CX, koparka kołowa O&K Atlas samochody ciężarowe mam na myśli wywrotki hakowce i samochody z HDS jak i busy pracownicze.Informuję iż koparki busy i reszta nie są nowe! Sprawa oszustwa zgłoszona do KAS,US,drodzy koledzy operatorzy uważajcie na tego pracodawcę !!! Atmosfera brak organizacja brak socjal brak moja ocena 1 gwiazdka i nie polecił bym nawet wrogowi tej firmy GOWORK informuję WAS iż mam kopię tego posta i jeżeli ją usuniecie to ponownie ja tu wkleję, jestem także świadomy tego co napisałem i gotów powiedzieć to pod przysięgą przed Sądem.

Zostaw merytoryczną opinię o Lorag System Karol Góra - Strzykuły

• Jak się pracuje w Lorag System Karol Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Lorag System Karol Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lorag System Karol Góra
  • Srebrzysta Aleja 17