Opinie o Damco Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

Damco (Part of the A.P. Moller – Maersk Group) is one of the world’s leading providers of freight forwarding and supply chain management services. For over 20 years, we have been providing our customers with transportation and logistics solutions that support the way they want to do business, wherever they are in the world. Our hands-on services and strategic solutions are extensive and customized to meet our customers’ every need. So whether it’s a competitive rate for an urgent shipment or a strategic partner who can identify and create short-term efficiencies and build up long-term competitiveness, we are ready to help.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damco Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

Connecting convacedt Nowy wpis

Negowanie nowych pracowników, zarobki najniższe złote góry obiecane dodatków brak(usunięte przez administratora) nie polecam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Damco Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Michail Nowy wpis

Najpierw na rozmowie jest wszystko ładnie pięknie, oczywiście z czasem okazuję się szybko że to wszystko kłamstwo, normy wyssane z palca nie do przerobienia , nie jasny system premiowania, zależący od humoru chyba sz. pani kierownik , praca bardziej na akord, nie polecam nie polecam nie polecam. Mówię tutaj o oddziale w Łodzi na ul. Brzezińskiej. Firma opiera się na kłamstwie nikt nie jest tym kogo tu gra , banda (usunięte przez administratora) Ludzie nie mają pojęcia o prowadzeniu magazynu, zgadzają się na wszystkie bzdury zleceniodawców a później odbija się to na ludziach którzy tam pracują, Pan dyrektor bluźni na ludzi na zebraniach. Nie polecam.

Rudy Nowy wpis

Zwalniają się, ciężko wytrzymać presję niedouczonych pseudo kierowników którzy mleko pod nosem mają . (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Damco Poland Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Pracownik magazynu. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Bartosz

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Mszczonowa. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Damco Poland Sp. z o.o.? Czy mają wysokie stawki? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Bartosz

@Bartosz

Czołem Bartoszu. Jest spoko... ale firma nie lubi kosztów benefitowych. W temacie organizacji posiłków pracowniczych to polecam firmę Knauf z Mszczonóowa. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Monika.

Robert
@Monika

Szanowna Pani Moniko. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Knauf, o której Pani pisze korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Doti

Niedawno miałam okazję tam pracować przez agencję e-.... Praca polega na przepakowywaniu i oklejaniu polskimi informacjami i praca jak praca (90% czasu stoisz w jednym miejscu ) ale atmosfera tam panująca jest porażająca. Nikt niczego zbytnio nie wytłumaczy a jak coś zrobisz nie tak to nawet krzyczą, zero kultury, nie licz na miłe traktowanie, wyjaśnienie całego procesu i nieważne, że jesteś tam dopiero co zatrudniona i się zapoznajesz ze wszystkim MASZ JUŻ WSZYSTKO WIEDZIEĆ. Szczególnie chamska jest taka otyła pani. Tylko zleceniówka ( umowy co miesiąc nowe) bez możliwości umowy o pracę, stawka 20.70 brutto. Od pon do pt II zmiany. !jedna przerwa niby pół godzinna ale samo przejście z dalszego magazynu przez plac gdzie podstawiają się TIRy jest zwyczajnie NIEBEZPIECZNE! i czasochłonne. Na popołudniu przerwa o godz 18ej a na rano dopiero o 11ej!!!! po 5ciu godzinach pracy!!! kto to wymyślił i jak ma to się do prawa pracy?? Żenujące jest traktowanie ludzi. Pomyśl zanim tam pójdziesz.

Czy w obrębie jednego działu w Damco Poland Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Lider

Tu są sami liderzy????????????

Sołtys

Jesteśmy świadkami powolnego upadku firmy DAMCO. Nie ma żadnych większych kontrahentów, plac wiecznie pusty. Ewakuacja z tej firmy jest tylko kwestią czasu, bo jak długo można siedzieć bezczynnie przed firmowymi komputerami i czekać na - nie wiadomo co..... beznadzieja i upokorzenie

PP
@Sołtys

Paweł jak zawsze użalasz się nad sobą...

Paulina

@Sołtys czyli jakie macie zadania teraz w firmie Damco Poland skoro uważasz, że siedzicie przed pustymi komputerami? Czyli macie płacone za siedzenie? To chyba też jest nie w porządku w stosunku do pracodawcy, który nie robi zwolnień, w momencie który ty opisujesz jako kryzys firmy. Czy inni też uważają, że taka właśnie jest sytuacja w firmie?

Paulina

Damco Poland w ciągu ostatniego roku zatrudnił średnio 87 osób na pełen etat. Tu można wyszukać aktualne oferty pracy https://www.maersk.com/career/vacancies/search-vacant-positions a tu przeczytać o całym procesie rekrutacyjnym w tej firmie: https://www.maersk.com/career/vacancies/recruitment-process

Paulina

Firma obecnie poszukuje Sales Support. Aplikujecie? ;)

Pracuję w Damco od kilku lat, mam zatrudnienie na stałe. W firmie są dobre warunki, miła atmosfera, dużo nowych inicjatyw. Widać, że Damco rozwija się w dobrym kierunku. Pieniądzę nie zawsze są adekawtne do wykonywanych obowiązków, ale z drugiej strony porównując na rynku pracy, nie jest źle. Są gorsze jak i lepsze momenty, jednak wystarczy wypełniać swoje obowiązki sumiennie, a jest się docenionym. Jeśli ktoś wykazuje postawę roszczeniową, nie dając nic od siebie, a żądając w zamian o wiele za dużo, to tylko i wyłącznie problem nastawienia i postrzegania tej osoby, a nie firmy. Mimo niektórych nieprzychylnych opinii w ogólnym rozrachunku polecam. Dużo się zmieniło na plus przez ostatnie lata, praca jest fajna, a firma ciągle się rozwija, rozbudowuje, zyskuje nowych klientów.

hg

ciezko stwierdzci bo wiesz..to ak na prawde na kazdym stanoiwsku moze byc inaczej @janek.. ale wydaje mi sie ze umowy o prace t jednak sa tutaj w firmie

ANGELA45

Nie dosyć że płacą pracownikom sezonowym marne grosze to jak chce się przyjść do pracy na następny sezon to robią jakieś problemy,ta firma to porażka.

johny

Zupełny brak kontroli jakości, brak nadzoru nad spedytorami, dziecinada. Firmy transportowe dosłownie wyssały kapitał z tej firmy. Zjazdy , oczywiście płatne, na pusto ze Szczecina, Gdyni, Gdańska itp... Na stanowiskach spedytorów ludzi zupełnie przypadkowi, którzy w dużej mierze przyczynili sie do upadku tej świetnie prosperującej kiedyś firmy. Nie ma mowy o podwyzkach, nowych kontrahentów brak, brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Brak perspektyw na przyszłość ...

stary

A sie mylisz bo wiedzie mi sie bardzo dobrze, swiatopoglad mam bardziej rozwiniety niz ci sie wydaje a co do stanowiska Prezesa to nie wiem ale w polsce są takie stanowiska wiec sam/a sie osmieszasz. Wlasnie na magazynie to fajne chlopaki tylko szkoda ze czesc tych fajnych chlopakow zwolnili po tylu latach pracy. Prosze moze opiszesz jak sie pracuje w biurze jakie zarobki macie (tylko sie nie pomyl z brutto i netto:) przeciez to forum o pracy a sam/a sie przyczepiasz do mnie zamiast napisac cos co pomoze innym w podjeciu decyzji. Jak piwo odchodzilo moze wy z biura wiedzieliscie wczesniej, czy na forum jak Mach to powiedzial na magazynie? Ja akurat mam informacje takie od zwiazkow zawodowych ktore tam sa! To opisz tą kondycje firmy niech ludzie wiedza ile sie zarabia i czy maja inwestowac siebie w tą firme.

@stary

Chłopie czytaj ze zrozumieniem. Rozmawiamy tu o polskiej strukturze DAMCO, a w niej aktualnie nie ma stanowiska Prezesa, więc Twoje odkrywcze stwierdzenie z powyższego wpisu pokazuje, że jednak słabo u Ciebie z tym rozwojem:) Nikt nie zmusza Cię do pracy w Damco, więc skoro jest Ci tak źle to idź szukać szczęścia i wypasionych zarobków gdzie indziej, bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

@What?

Tyle wpisów a nic o firmie! To są właśnie glomb...y co zasmiecaja fora, widać że szukasz ewidentnie zaczepki. 3 razy prosiłem żebyś się wypowiedział o firmie a ty maglujesz glupoty a nic o firmie! Ile ty masz lat człowieku?! Potrzebujesz kompana do rozmowy? Bo nie wiem, mało masz kolegów. Poproszę Administratora żeby wykasował ten pier..do..lnik twój i moj. Bo to szkoda żeby ktoś to czytał. Idź na FB i tam się popisuj!

what?
@stary

Moje wpisy stoją w opozycji do Twoich, więc człowiek inteligentny wywnioskuje z nich, że w Damco nie jest tak źle, jak Ty to opisujesz. Masz rację skończ już pisać i usuń wszystkie swoje dotychczasowe posty, bo Twoi koledzy, nie są z Ciebie dumni, a wręcz są na Ciebie źli, że powołując się na nich wypisujesz takie farmazony.

@what?

no i ile tam się zarabia w tym Damco teraz, tak jak na twoim stanowisku? Napisz prawdę proszę bo ktoś może byc rozczarowany!

stary

Nie wierzcie w żadne obietnice typu, jak przepracujesz 500 godz. przez agencję to cię zatrudnimy. 500 godz. to jest 3,5 miesiąca, po tym okresie dowiadujesz się ze bylo zebranie i na razie nie mogą nikogo zatrudnić, więc, to jrat tak, jest potrzeba jest i człowiek z agencji. Potrzeba się kończy więc człowieka z agencji zwalniają. I tak w kółko! Jak by chcieli mieć kogoś na stałe i widzieli by, że się sprawdza to sami by kolo niego chodzili. A to jest tak na chwilę aby nadal pracy rozładować agentami.

stary

A jeszcze napisałeś że nie ma informacji na ten temat w żadnym języku, co ty tam robisz skoro znasz wszystkie języki? Dziwne człowiek znający wszystkie jezyki pracuje na magazynie?! Szok! I te ballady, jakie ballady? To co piszesz właśnie nie ma sensu, żadnych konkretów tylko tak ogolnikowo, na około byle nie do celu, to tak jak u nas w rządzie byle nie do celu a niech BALLADA dla Polaków trwa i trwa bez konca. Wyśmiewam cię dzieciaku.

@stary

Ten wpis pokazuje jak wąski światopogląd prezentujesz. Nie wszyscy pracujący w Mszczonowie to magazynierzy, którym swoją drogą w tym momencie ubliżasz, a szkoda, bo to super chłopaki, związani z firmą znacznie dłużej niż Ty i pewnie nie jest im miło, że jakiś rozgoryczony temp wciąga ich w swoje wojny. W Damco jest też biuro, a w nim wiele Działów, w których pracują ludzie, o lepszej niż Twoja wiedzy na temat kondycji firmy.

stary

Przepraszam dyrektor wyglądający jak wyciągnięty ze śmietnika jaś fasola. Chlam jak ich mało, coś mi się wydaje, że tico w gazie jeździsz bo taki elokwentny jestes. Akurat taki poziom intelektualisty co ma zaburzenia mentalne, a jak nie potrafisz znaleść materiałów na temat tej firmy to już twój problem. Mi zajęło to parę chwil i jak poczytałem to tak jest a nie inaczej, firma dobrze stoi tak? To czemu zwolnili tyle ludzi przed świętami i zrobili 2 zmiany? Bo co? Może mi powiesz że firma się rozwija?! Ha!!! Tylko do tylu, to też jakaś opcją :)

@stary

Wiesz, strasznie ciężko czyta się Twoje grafomańskie wypociny. To forum z pewnością nie służy prowadzeniu personalnych gierek, jakie toczysz. To jak się wyrażasz o ludziach świadczy o Tobie samym i daje pogląd na to, czemu tak źle Ci się w życiu wiedzie. Zacznij szanować ludzi i pracę to może los odwzajemni się czymś dobrym.

stary

Słuchaj what? G.w.no wiesz a szczekasz, pracujesz tam to może się wypowiedź,chyba że jesteś przydupas.e.m kierowniczka i pasuje ci taki rozwój wydazen jaki jest! Myślisz że dlaczego Taras odszedl?! Bo nie chciał w tym młynku uczestniczyć! Swoje głodne historie to możesz opowiadać swoim dzieciom jakie to Damco jest wspaniałe bo tatusia utrzymuje za 1600 miesiecznie, śmiech na sali!

Andrew

Firma porazka - wystarczy ze będziecie miec rozmowe rekrutacyjną z kierownikiem działu HR i zrezygnujecie szybciej niż składaliście papiery do firmy.. Wycofałem się po pierwszej rozmowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Damco Poland Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Damco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Damco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Damco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Damco Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Damco Poland Sp. z o.o.