Damco

Gdynia

Opinie o Damco

XYZ

Wymagania ogromne, nadgodziny owszem są liczone ale tylko dla celów... statystycznych? Oficjalnie ich nie ma więc za nie nie płacą. Wśród przełożonych buractwo, niestabilność emocjonalna i czasami naprawdę niestosowne komentarze kierowane do pracowników. Kobiety nie są mile widziane a jak już zatrudnią to po wielu pytaniach dotyczących ciąży, dzieci, czy mają kogoś aby został z dzieckiem podczas choroby byleby tylko nie brała zwolnienia na dziecko. Zwolnienia ogólnie nie są mile widziane i jest to mówione oficjalnie "spedytor nie choruje". Niestety jest to korporacja więc co chwilę wymyślają nowe KPI, nowe systemy itp przez co wszyscy mają więcej pracy a nowych pracowników zatrudnia się niechętnie. Pracuje się 08:00-16:30, w tym czasie masz dodatkowe 30 minut przerwy, których i tak nie masz czasu wykorzystać a jeżeli chcesz po prostu odpocząć w kuchni to zwrócą Ci uwagę, że siedzisz i nic nie robisz. Na plus wynagrodzenie, ale mogę oceniać tylko siebie. Dodatkowo jest fundusz sportowy, prywatna opieka medyczna i angielski raz w tygodniu w biurze po pracy. Jednak największy plus to doświadczenie jakie można zdobyć i ludzie z którymi pracujesz. Praca dla osób ambitnych i z mocnym charakterem.

Kwadrat
@XYZ 01.08.2016, 21:24

A jak kształtują się zarobki na stanowisku associate? Ile nadgodzin w miesiącu trzeba wyrobić?

tess

Pensja w Damco jest ok, dobry pakiet socjalny, szkolenia itp.... Naprawdę nie ma co narzekać. natk przejdź się na rozmowę, oceń czy to dla Ciebie. Spytają się Ciebie czy jesteś gotów na nadgodziny bo one będą na pewno, taki charakter pracy no cóż...nie ważne do jakiego działu trafisz. Nawet na recepcji masz nadgodziny więc to nie dla każdego. Tylko, że te nadgodziny nie są rejestrowane i to jest takie słabe. Reszta jest ok.

tess

To zależy...praca jest trudna a wymagania momentami nierealne. Jest duża rotacja bo jak człowiek sobie doda nadgodziny to pensja nie wygląda tak fantastycznie. Jeżeli nie masz rodziny, partnera/ki, choćby kota którego trzeba czasem nakarmić a chcesz zrobić karierę to warto. 1-2 godzin nadgodzin codziennie to norma. Jeżeli masz problemy mieszkaniowe to polecam bo spędzisz w pracy większość czasu. To jest praca dla osób BAAAAARDZO ambitnych a do tego najlepiej samotnych. Rekrutację prowadzi babeczka z HR a później manager działu.

użytkownik zarejestrowany

husky

Hmm szukają spec ds intermodalu - jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna

@husky 25.02.2016, 14:53
Hmm szukają spec ds intermodalu - jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna

Zależy czy potrzebują kogoś „na wczoraj” – rozmowa 3 etapowa czy potrzebują kogoś na „przedwczoraj” :D – rozmowa 2 etapowa. Przeważnie jest tak, że zaprasza Cię babeczka z HR, rozmowa trwa około 30 min. Pyta Cię o doświadczenie, czemu aplikujesz na to miejsce i krótka rozmowa po angielsku. Drugi etap to test logiczny. Trzeci etap rozmowy to spotkanie z przełożonym i gadka szmatka. Ogólnie nic strasznego, atmosfera przyjemna i konkretne pytania. Cała rekrutacja może potrwać 2-3 tygodnie.

zosia

Sytuacja opisana przez associate wciaz aktualna - dodam tylko ze nadgodziny nie płatne i nie rejestrowane w żaden sposób. Oczywiście nie można zapomnieć o buractwie przełożonych (łącznie z rzucaniem k#rwami...) i nierealnych wymaganiach. Trzeba trzymać sie od tej firmy z daleka!

associate

sporadyczne zostanie po godzianch przez firme jest rozumiane jako zostawanie codziennie po 2-3h dluzej, i przychodzenie w soboty(usunięte przez administratora)Nie polecam

Forwarder30

Zdecydowanie niby same zalety , ale zadne konkrety,Pare etapow rekrutacji wygladajacych jak masło maslane, kazda rozmowa podobna i niewiele wiecej wnoszaca, o niczym swiadczace testy uwaga wzorowane na tych dla Marines w Stanach :) Duzo szumu ale malo konkretu. Rekrutowalam na stanowisko na ktore w koncu nie zatrudnili w ogole, do konca strategia nie przemyslana..

rakieta

MYŚLĘ ze albo nie umiesz pisac i nie znac polskiego albo wiadomosc pisana przez osobe wielce nie poinformowana czytajac to jak bym byl na rozmowie kwalfikacyjnej i same zalety ale zadne konkrety

Zostaw opinię o Damco - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damco