Golden Rose Sp. z o.o.

Opinie o Golden Rose Sp. z o.o.

Ewelina

Jestem sprzedawcą w Golden Rose i mam dobre wyniki sprzedaży. Na efekty nie muszę długo czekać bo za dobre wyniki mam dobre zarobki. Fajni ludzie ze mną pracują, i ogólnie uważamy firmę za fajną. Pozdrawiam

Bjk

Ogólne cała firma to porażka. Już dawno inspekcja pracy powinna się zainteresować sytuacja w tej firmie. Mówię w skali krajowej. Wiem bo pracowałam kilka lat na stanowisku kr. Reg. Przełożeni nawet e-maili nie potrafią prawidłowo napisać a mają się za nie wiadomo co. Zwykły sprzedawca traktowany jak za nic. Jeśli ktoś zacznie się odzywać to nagle wynika ze ma małą sprzedaż i idzie do zwolnienia. Obecnie na rynku jest wiele pracy także nie warto brać się za byle co.

bokser11
@Bjk

Witam czy mogę prosić więcej informacji na forum bądź na maila ?

Żbuś

Złożyłam swoje cv u nich i czekam na rozmowę rekrutacyjną.Może ktoś wie o co pytają, jakie mają wymagania? Ile można zarobić w okresie próbnym? Może sa jakieś dodatki socjalne typu leczenie, karta multisportu?

Beti

Najgorsze co moze się zdarzyć to brak umowy i zwodzenie, ze umowa będzie. Doswiadczylam podobnej sytuacji. Oby coraz mniej takich stoisk, bo jedno stoisko może zepsuć reputację całej firmie która już się zle kojarzy.

Doradca Klienta

Pani wypytała o moje doświadczenie (dokładnie o poprzednią pracę na podobnym stanowisku), umiejętności dotyczące makijażu oraz dyspozycyjność. Potem pokazała kilka pomadek i miałyśmy odegrać scenkę - ona jako klientka, a ja jako sprzedawca. Wykazałam się umiejętnościami i była zadowolona z tego w jaki sposób chciałam sprzedać jedną z pomadek. Później przeszłyśmy do zarobków, przedstawiła różne w zależności od statusu studenta (lub nie) oraz umowy (najpierw jest zlecenie, następnie o pracę). Dla mnie wszystkie pytania były łatwe, ale dla kogoś bez doświadczenia i znajomości firmy byłyby na pewno kłopotliwe, bo rozmowa trwała długo i była szczegółowa.

Co wiesz o naszej firmie? Jakie kosmetyki znasz i jakich sama używasz? Dlaczego chcesz u nas pracować? Gdyby nie nasza firma to gdzie chciałabyś pracować? W jaki sposób sprzedałabyś pomadkę? Jaka jest Twoja dyspozycyjność?

Beti

Mamija

Zarobki raczej złe nie są, ale już nie szukają na magazyn @henry. Teraz jest rekrutacja na sprzedawców.

Golden Rose Polska

Witamy Panią, Firma Golden Rose Polska to wyłączny dystrybutor kosmetyków Golden Rose na Polskę. Poza własnymi stoiskami firmowymi, mamy stoiska franczyzowe, a także mniejsze stoiska w poszczególnych drogeriach. W Szczecinie mamy firmowe stoisko w Galerii Galaxy, ale istnieje ono od kwietnia tego roku. Prawdopodobnie pracowała Pani na stoisku należącym do jakiegoś dystrybutora. Tu niestety nie mamy wpływu na wiele elementów współpracy np. ceny naszych produktów lub właśnie traktowanie pracowników. Dla nas to priorytet, by nasi pracownicy czuli się dobrze w pracy. Zawsze staramy się wyjaśniać wszelkie sytuacje, które mogą rzutować na postrzeganie naszej marki. Ułatwi nam Pani zadanie poprzez wskazanie lokalizacji tego stoiska. Proponuję kontakt przez mail: goldenrose@goldenrose.pl. Jest nam niezwykle przykro, że doświadczyła Pani takiego traktowania. Mogę Panią zapewnić, że postaramy się zrobić wszystko, by dopilnować, aby tego typu sytuacje nie miały miejsca. Z poważaniem, Golden Rose

@Golden Rose Polska

Proszę zwrócić uwagę na stoiska franczyzowe na których pracownice mają zakaz wychodzenia przez 12 pracy do ubikacji oraz musza w godzinach pracy obslugujac ludzi i dostawy robić inwenture ponadto ciągle rozliczanie ze sredniej paragonu i innych głupot -TO NIE JEST PRACA SPRZEDAWCY. To jest praca hostessy, doradcy klienta, kasjerki, fakturzystki, magazyniera i wszystko za 9 zł na godzinę. Porażka! Wielkopolska

Dzesi
@Golden Rose Polska

Niestety na dolnym Śląsku została zatrudniona osoba Pani N.B. na stanowisku kierowniczym. Bez dobrego motywującego podejscia do pracowników. Zatrasza młode osoby podatne na manipulację. Rażąco niszczy atmosferę miedzy zespołami jest czlowiekiem o usposobieniu i stylu hejtu. " Jezeli tego niezrobisz niema tu dla Ciebie miejsca" W prowadziła podział sklepow ten lepszy a inny gorszy! Te dziewczyn co mi nie uległy odeszły (sarkastyczny śmiech) Tak mloda osoba bez doświadczenia w zarzadzaniu ludzmi to straszna pomyłka. Zwiekszy się rotacja na dolnym Śląsku a przyczyna jest osoba z bardzo negatywnym podejściem do pracownikow.

Praca w tej firmie na stoisku sprzedawcy to zwykłe oszustwo. Pracownicy są cały czas zwodzeni otrzymaniem umowy, mimo to pracują na Czarno. Właścicielka stoiska obiecuje Złote góry i oszukuje wszystkie pracownice. W tych czasach za 7 zł taka praca mimo że pozornie nie ciężka to przekleństwo. Po paru miesiącach nerwica gwarantowana. Do tego bezpłatne 3 dniowe szkolenie po którym ktoś dostał odpowiedź odmowna...cyrk. posadzanie ppracownic o kradzież i brak wypłaty jak się okazało przez zagubienie jednej koperty. Stoiska prywatne to nie porozumienie...

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rose Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Golden Rose Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rose Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Golden Rose Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Golden Rose Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Golden Rose Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Golden Rose Sp. z o.o.