PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

gość

są wyjątki ale,,,,,,,zostawcie to dla nowego prezesa,my róbmy swoje oby była praca,góra łba sobie nie urwie

lolo

cala kadra jest do bani

lolo

ludzie widzę ze was to bawi to prawda czas na zmiany-wszystko w waszych rekach NEPOTYZM-STOP

galas
@lolo

Popieram w 100%. Ludzie na stanowiskach powinni byc kompetentni!

@galas

W Idzikowicach , wiedzę i umiejętności zastępuje się straszeniem.Czy kogoś interesują kompetencje mistrza ?. Wymogi stawiane przez przewoznika ich przerażają, powodując jeszcze większą nerwowość i frustrację.Szkoda gadać.

@Gość

jak można być kompetentnym na stanowisku,jak tam rządzi WIEŚ

gość

Ludzie jak się pracuje dobrze, to się dostaje dobre pieniądze, jak się pracuje b. dobrze, zgodnie z wymogami, normami, to się dostaje b. dobre pieniądze. Ale ludzie jak się odwala f...., to się zarabia jak się zarabia i co mówić o premii, trzeba się cieszyć, że wagony wyjeżdżają, „patrząc na jedno oko” i przyjeżdżają nowe. I nie ma reklamacji . Nie.

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?
BBguru

nie da się zrobić naprawy wagonów zgodnie z wymaganiami jakie intercity stawia za tak niskie pieniądze jakie chcą płacić. To jest najważniejsze bo jak się kasa będzie zgadzać to wszystko będzie dobrze. Bo i premie dodatkowe się pojawią i dostawcy zaczną dostarczać.

psycho

Chodziło mi o stronę a nie krytykę. I Powtarzam już trzeci raz że nie jestem mistrzem lecz zwykłym pracownikiem.Jak bym był mistrzem to wierz mi Kolego że taka Funkcja nie daje władzy zmiany zakładu. Ja jestem zaangażowany w swoją prace w porównaniu do Ciebie. Bo ja wykonuję swoją prace jak należy i nie płacze jak dziewczynka że czegoś mi brakuje bo wszystko mam.

Podoba ci się krytyka zakładu w którym pracujesz, jako mistrz możesz to zmienić. Jak ktoś z Torunia to czyta , to wpadną i zrobią porządek. Zaangażuj się w robotę i zobacz czego brakuje.

@Gość

Zaangażować to powinna sie władza spółki. Zwykły pracownik zakładu nie zbuduje

jutro Też tu będziecie?

To do juta :)

psycho

Zaczyna mi się tu Podobać :)

psycho

Kto Ci podpadł że taki zły jesteś na nich :)

psycho

ha ha ha No kurw... nie trafiłeś :) Co Ci ta Kadra zrobiło ziomuś że się tak ich upierdolił...?

gość

Od razu widać że swój chłop. No tacy właśnie są. Kadra.

psycho

To jak Ci nic nie odpowiada to przecież nikt cię tam nie trzyma na siłę i możesz się zwolnić. Uważasz że nie ma narzędzi. Zamów sobie w magazynie i to w tym w Idzikowicach Tylko idź i zamów sobie a nie tylko stękasz jak byś zatwardzenie miał że nie ma tego czy tamtego. Dziwi mnie tylko że ja narzędzia mam a ty nie. Może nie wynoś ich z pracy to będziesz miał czym pracować. A nick jest odpowiedni dla Ciebie Albański Pastuchu

gość

A płacą w Idzikowicach nadgodziny , do jednego młotka trzech pracowników. Dobre.

gość

Wygląda na to że rolon10 wyleczył psycho. Trzeba się dzielić.

psycho

Ja na narzędzia nie narzekam bo mam jakie tylko potrzebuje. Brakuje ci czegoś To chętnie pożyczę. Brak narzędzi zgłoś brygadziście i niech Ci zamawia. Mój brygadzista o co bym go nie poprosił to mi zamówi z magazynie i mam. Chcesz pasty BHP też mogę ci dać lub załatwić. Odzież ochrona jest w magazynie. Chyba że masz nie udolnego brygadzistę i za to narzekasz. Pozdrawiam :)

@psycho

zakład naprawy taboru i narzędzia trzeba sobie pożyczać. bede biegał od warsztatu do warsztatu i klucze pożyczał? pasta BHP którą można sobie zlew umyć, a nie ręce, odzież fakt jest, ale ile trzeba było na nią czekać? Może chodzisz do innego magazynu, bo w tym przyzakładowym niewiele jest narzędzi do pobrania! brak słów. Panie psycho ten nick to chyba nie bez powodu ;D

psycho

Powiedz mi o jaki Bałagan Ci chodzi dokładnie. Czeko Ci jeszcze brakuje?

psycho

ha ha ha Bawicie mnie panowie. Pracuję w Idzikowicach już 8 lat i jestem zwykłym pracownikiem. Odniosę się do kolegi Młodzian. Wagony wychodzą w dobrym stanie i powinny wychodzić w bardzo dobry ale jak bywają pracownicy którzy mają swoją prace w dup... to jest jak jest a potem najlepiej zwalić winę na kadrę. Co do wynagrodzenia to może nie jest najlepiej ale czego oczekiwać jak trzeba zrobić opłaty w Warszawie i na wypłaty pracownikom. Nowy Prezes Powinien zlikwidować zakład w Warszawie i Będą Pieniądze na lepsze inwestycję i dla pracownika też wystarczy i będzie jak dawniej i lepiej.

@psycho

No i pracujesz i co, jaki mamy bałagan.

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.