PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

swój

to prawda,że zarabiają bo sami mówią ale za nimi jest kierownictwo a my czekamy na zlitowanie się państwa,nasza góra myśli tylko o sobie chłopy czas na zmiany jeszcze przed żniwami kolesiostwo (usunięte przez administratora)Postawmy na ludzi mądrych naszych ale inteligentnych którzy nas by popierali poczekajmy na nowy skład rady

zuza
@swój

Gosciu moze to ty powinienes sie ogarnac i przyjechac do warszawy i zobaczyc jak wyglada praca a dopiero wyrazac opinie

ktoś

Czytając te wpisy nasuwa się jeden wniosek - Ci co pracują w Warszawie, uważają, że nie ważne czy się stoi czy się leży kasa zawsze im się należy. Chcieliby nie wiadomo ile zarabiać, mimo, że sprzedaż wagonów marna.

Lu ki

Nawet jeśli to prawda to są inne sposoby oni nie pozwolą sobie na tyły

cycu

wreście jest sprawiedliwość ponoć góra nie dostała podwyżki czy to prawda wasz cyc u

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?
chłop

przyjdzie sprawiedliwość ale to wymaga czasu cwaniactwu powiedzmy STOP

edi

kierownik może prostak ale dzięki niemu to dyro trzyma fotel a kadry się nie czepiaj są ok.Marku pisz podanie i rozwijaj się w innym zakładzie. Wszystkich ocenia prezes,życzę wszystkim wytrwałości

wili

piotrków to oaza kolesiostwa biznes rodzinny oj biznes na legala daleko od władzy,interes się kreci góra ma klapki na oczach dla ludzi z wiedzą miejsca brak ja musiałem odejść.Masz rację władza w idzikowicach to wiejskie prostactwo które zastrasza ludzi.Są tam ludzie z klasą i wiedzą ale im się usta zamyka.

dzikus
@wili

twardo stąpa po ziemi bo się dzieli stary układ go chroni ale prawda wyjdzie ludzi trzeba szanować a nie opluwać

cycu
@dzikus

nie tylko układ ale i ochrona jako pokrywa sciema to co robił to robi a sównica dajcie mu spokuj on tylko człowiek

marek

wyzysk premia zależna od ilości nadgodzin przepracowanych brak narzędzi materiałów, ogólnie zakład upada kadra kierownicza pełne kolesiostwo i prostactwo, kierownik bez pojęcia o wykonywanej pracy , przyzwolenie na pijaństwo i kradzieże lipa nie polecam a i kasa mała jak na warszawę 2000-2500 brutto śmiech, fachowcy z łapanki non stop rekrutacja . Jak najdalej od tego zakładu brak możliwości rozwoju pracownika.

viyg

Pamietaj ze 2000 na rękę to dzis dobra pensja.

obcy

tam piją nieliczni ale oni mają przyzwolenie władz ponoć to fachowcy""no co się dziwić kolesiostwo dla ludzi wrażliwych tam miejsca brak,a ci ponoć mający szkołę to tyrają ponoć coś się zmienia,tam gdzie jest stary układ to zawsze jest (usunięte przez administratora) ale tym ludzią widać to pasuje.Są tam mądrzy ludzie,ale to jednostki ci co wylewają alkohol i władza milczy dlatego jest tak jak jest

kris

łokrte wielkum tajemnicum ludziska do roboty a kasa bedzie

marek

ile płaca w Remtraku za godzinę pracy ?

gosc
@marek

47zł i więcej tylko walą na potęge

mądry

przestańcie pieprzyć

jo

co wam biega jak dawal wam na korbola i szlugi co nie macie mozgu szanujcie go bo jest dobry

girll

nasz bos nic nie mówi zakład to jego folwark i mistrza oni kręcą lody oj lody jak długo to będzie trwać

girll

piotrkow pyta kolegow z idzikowic co z podwyzkami,bo taka cisza!!!!!!!!!!!!!!!

Warszawiak

Niska pensja stała + premia za wydajność to system chiński a my żyjemy w Zjednoczonej Europie, koledzy więcej pary oby nie w gwizdek .

Nie-Warszawiak
@Warszawiak

Proponuję poszukać pracy w innych instytucjach "Zjednoczonej Europy" na dogodnych dla Pana warunkach albo zwiększyć wydajność do 10 wagonów a wtedy może premia nadrobi zaległość związaną z niską płacą. Owszem, nie żyjemy w Chinach, lecz w Polsce, proszę się więc rozejrzeć i zobaczyć, jakie są realia. W razie dalszych wątpliwości zachęcam do wyjazdu do innego państwa "Zjednoczonej Europy", jak Pan trochę popracuje jako tania siła robocza w systemie niemieckim, wtedy zapraszam do dalszej wymiany poglądów.

mieciott

Szanujcie robote bo roznie to bywa dzis. Placa na czas pełne skladki i ubezpieczenie. A robota pewna

dik

wiadomo ze Warszawa,zmiany są potrzebne tylko w Idzikowicach, Piotrków z opowiadań jest OK.Ludzie kiedy wy się zjednoczycie,chłopy do uprawiania ziemi,a klasa robotnicza do pracy i po problemach życzę wam wytrwałości i podwyżki

gkis

ale który zakład?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.