PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

StasiekR

Gratuluję kierownictwu za podejmowanie slusznych decyzji. Pozwalacie pracować pracownikowi ktory naduzywa alkoholu i ma wszystko w d.... łącznie z wami. Taki czlowiek może pracowac bez zadnych konsekwencji a pracownik ktory pracuje sumiennie nie może liczyc na żadna premię i jeszcze zwolnieniem go straszą. Sprawą powinna zajac sie Inspekcja Pracy. Pozdrawiam pana R. patola

Kolosalny

Ciekawy jesteś "kolego" raz wypowiadasz się jako rzemieślnik a raz jako brygadzista...więc proponuję żebyś nie wypowiadał się za kogoś kim nie jesteś, bo możesz komuś zaszkodzić. Gratuluje Ci spełnienia finansowych marzeń, ale jak dla mnie 1300 zł na miesiąc to nie jest raj...

ziko

kolosalny,dla logistyka praca w tym zakładzie to hobby zagranica to raj,tak więc nie oczekuj od niego wiele.Bo przełożeni od niego nie wymagają a my brygadziści,co opadają nam ręce.Praca jest ciężka ale dobrze płatna.Zakład się rozwija będzie lepiej.

Kolosalny

remont taboru kolejowego sam w sobie jest cięzki. praca na 30 letnich wagonach jest bardzo wymagająca. trzeba duzo czasu i umiejętności żeby doprowadzić taki wagon do zadowalającego stanu. Płaca jest taka jaką Rząd w Komisji Trójstronnej przyjął na 2015 rok - Płaca na koleji nigdy nie była dochodowa i nigdy nie bedzie przynajmniej dla zwykłego pracownika. Warunki pracy bardzo trudne, rewizję podzespołów przeprowadza się obok Panów "malarzy" malujących dach lub inne elementy wagonu, docierających wagon lub szlifujących starą szpachlę. I po raz kolejny ZAOPATRZENIE leży.....serdeczne pozdrowienia dla logistyka co ma wszysto w d..

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?

trol

co ty (usunięte przez administratora) ty pomyśl co piszesz bo nie wiesz co piszesz za głupoty

ziko

to co czytam to włos na głowie się jeży,o logistyku to prawda ale o pozostałych i nadzorze,to głupot nie piszcie układ był i narazie będzie ten prezes to zmieni.Siema mechanicy od RRRRRRR.

eros

podsumowanie-jak dobrze mieć sąsiada i poparcie*T*,a logistyk jeśli to ten sam jak ja pracowałem to nadaje się do tarcia chrzanu.Ludu pracujący pora umyć oczy.

olo

szacun -kolosalny to co piszesz to racja,ale dyro ma poparcie torunia przyjdzie czas zadławi się własną śliną nie słucha mądrych ludzi tylko oszołomów nadal kumoterstwo i nepotyzm jak długo.Siema dla kolegów-mechanicy górą.

Kolosalny

Panowie i Panie nie ma się o co sprzeczać. Każdy z nas ma swoje racje, i w każdym z komentarzy jakie tu czytałem jest jej odrobina. Pozwólcie Państwo że nie ubliżając nikomu przedstawię swój własny pogląd na cała sytuacje jaka panuje w tej spółce. 1. podstawową kwestią są zarobki pracowników (minimalne wynagrodzenie za pracę. Piotrków Idzikowice -minimalna krajowa, Warszawa Grochów -minimum nie zbędne do egzystencji w stolicy) co na to wpływa.... PRACODAWCA a) bardzo nie korzystne warunki umowy po między PKP ICC a REMTRAK ( koszty naprawy przekraczają otrzymywane środki jakie spółka otrzymuje za rewizję wagonów) b) brak efektywności ( spowodowny brakiem motywacji pracownikow) c) brak procesu technologicznego ( tzw "roboty w stadzie", nałożenie się prac 10 brygad na 2m kwadratowych przykładów raczej nie trzeba podawać.) d) brak logistyki (zaopatrzenie "leży i kwiczy", części do wagonów dostarczane są z opóźnieniem kilku dniowym a nawet tygodniowym) e) kolesiostwo i brak równouprawniania (władze spółki trzymają w zkładzie osoby notorycznie nadużywające alkoholu w pracy -nie dotyczy wszystkich pracowników a jedynie "wybranej" grupy) zwolnić- ich wypłaty podzielić na solidnych praowników f) nie przestrzeganie porozumienia zawartego miedzy władzami spółki a pracwonikami (np premie naliczane tylko za wagony "sprzedane" wagony które pojadą na próbę 31.07 tj ostatni piatek miesiąca jeżeli nie zostaną podpisane na jeździe przejdą na kolejny miesiąc) g)"wyśrubowana" miesięczna norma wagonów ( idzikowiece -13 ,warszawa -10 ; chcesz mieć premie musisz zrobić ponad norme) h) nadwyżka stanu osobowego w administracji ( co zmiana to kontroler...tyle tylko że są 2 zmiany a "kontrolerów troje"...cóż sekretarka być musi...) i) praca magazynu woła o pomste do nieba (dotyczy idzikowic) j) brak zróznicowania płacy ( "nowy" ma tyle samo co doświadczony pracownik czyli minimum ) k) brak wykszkolonej i doświadczonej kadry zarządzającej zasobami ludzkimi (nie dotyczy wszystkich ) l) kolosalne koszty najmu hal w Warszawie, nie rentowność oddziału (koszty utrzymania przekraczają dwurotnie zyski uzyskiwane przez ten oddział) PRACOWNICY a) nie dbałość o efekt końcowy wykonywanych czynności przez pracowników tej spółki ( niestety jaka płaca taka praca), pracownik kilka krotnie podchodzi do naprawy jednego elementu ( np. poprawa malatury pudła) b) brak szacunku dla pracy innych ludzi (wykonując swoje zadania niszczymy efekt pracy inncy np robiąc drzwi uszkadzamy malaturę pudła, kradzieże "wartościowych" elementów miedzianych i aluminiowych ) c) spozywanie alkoholu w pracy (wybrana grupa pracowników którzy i tak konsekwencji nie poniosą ) d) symulowanie pracy ( grupa pasożytów żerująca na staraniach innych pracowników) e) niszczenie mienia spółki (brak dbałości o stan narzędzi; niszczenie "socjala"-małyszomania, pisanie palcem po scianie, kiepowanie do pisuarów, wyzwiska i inne na drzwiach kabin) f) zubożanie zasobów materiałowych i narzędziowych w spółce ( w domu sie przecież przyda ) Wystarczy zmienić kilka punktów z tej listy aby uzyskać coś na miare zakładu pracy o godziwym wynagrodzeniu. nie patrzmy na "pijorów, symulantów i złodzieji" obojetnie, bo nasza obojetność w stosunku do nich wpływa na naszą płacę. Jesteśmy ludźmi i jeżeli nie bedziemy trzymać się razem to niczego nigdy nie ugramy.

kris

my mamy wysoki iloraz inteligenci i szacunek dla ludzi którzy pracują na rzecz wwy

very

szacun temu co pisał te słowa,oj warszawko|||||||

wierny

zuza nie wiem czy wiesz na czym polega praca,wasze efekty są mizerne czas na wakacyjny wypoczynek.Dziękujcie kalorii że oni tam są

wacek

czytając te wywody nasuwa się myśl ciemnota i miernota sukces dla myślących a praca dla ludu Prezes czas na zmiany góra musi odejść bo oni to ludzie dwulicowi otaczaj się mądrymi ludzmi

Thor

lokiii nie siej zamentu. Wszystko co piszesz to nieprawda. Ludzie chcą pracować to będzie dla nich praca, Remtrak Warszawa będzie trwać bo jest potrzebny. IC wprowadzi program naprawczy wcześniej czy później.

lokiii

warszawa umowy tylko do końca roku zakład upada pewnie go zamkną jest nie rentowny ,beznadziejne miejsce pracy

ive

niski poziom wiedzy,brak kreatywności,chamstwo-strach przed utratą ciepłej posadki to cechy dwóch władców widać co zrobili z administracją,a my nam nic nie pozostało tylko 1300.Pamiętajcie,że to my pracujemy na was i wasze rodziny.Bierzcie przykład z Warszawy i Piotrkowa,Idzikowice przy tym kierownictwie omijajcie,trzeba słuchać ludzi.

chłop

to bardzo dobrze,że trzyma ich w ryzach bo co niektórzy to ludzie o tępych umysłach,potrzeba zmian oby to wszystko ruszyło.Kierownictwo powinno być już dawno zmienione,gdzie prezes ma oczy.To jeden wielki układ kolesi,jak nie masz pracy to tylko ta firma,całe rodziny możesz być po podstawówce,układ i poparcie kierownictwa a po miesiącu będziesz wielki FACHOWIEC,Edi nie popieraj ich.

edi

brak podwyżki uczy góry pokory *kultura powraca*oby tak dalej,dyrektorze szacun trzymaj ich w ryzach

xyz

olo daj se siana

olo

ponoć dyro ma już swojego człowieka,oby nie okazał się taki jak tych dwóch cwaniaków,my też mamy czy góra zaakceptuje tak kierownik i mistrz nas poprze, bo zależy im na stołkach bo innej pracy dla nich nie ma,gdyż ich mózg ma małą pojemność-szkoła i wiedza uboga.Boją się dyra to ustąpią.wasz olo pneo

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.