PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Opinie o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas trafiłeś/ trafiłaś!

Na wstępie, kilka słów o nas:

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku. Dzięki wizji oraz determinacji – zaczynając od lokalnego, małego zaplecza remontowego – staliśmy się zakładem specjalizującym w naprawach pasażerskiego taboru kolejowego, w tym wagonów i lokomotyw. Aktualnie działamy w strukturze regionalnych Zakładów Produkcyjnych, zlokalizowanych w Libiszowie
(k. Opoczna), Warszawie Grochów i Opolu, wspieranych przez siedzibę Spółki w Libiszowie, a także biura w Warszawie i Toruniu.

Dziękujemy za wszystkie wystawione na naszym profilu opinie – zarówno pozytywne jak i za konstruktywne słowa krytyki. Liczymy również na merytoryczną dyskusję.
Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom i uwagom wpłyniemy na funkcjonowanie naszej firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi na naszym profilu a także do składania aplikacji.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.remtrak.pl
Dzony

Witam.czy na chwilę obecną są przyjęcia na stanowisko spawacz ??

Ekspracownik
@Dzony

W Libiszowie potrzebują spawacza , najniższa krajowa gwarantowana. Po okresie próbnym+premia, pod warunkiem "dobrych układów" z brygadzistą.

EC Nowy wpis

Przesuwasz hakowy z tego co piszą może zarobić od 4 500 zł brutto. Wiecie czy to faktycznie kwota minimalna, do negocjacji czy tyle dadzą i kropka? Spoko ze są premie, a na nadgodzinach da się coś dorobić może. Chyba soboty odpadają bo nie są pracujące na tym stanowisku, a szkoda. Jeśli się jednak bym mylił to mnie poprawcie. Pzdr

Dzony

Witam.czy na chwilę obecną są przyjęcia na stanowisko spawacz ??

spawacz
@Dzony

tak obecnie przyjmowani są spawacze i ślusarze

Andrzej to J.E.B.N.I.E

Tak do zakładów w Warszawie i Opolu

@Dzony

Witam serdecznie, na bieżąco prowadzimy rekrutację do naszych Zakładów Produkcyjnych w Libiszowie koło Opoczna, Opolu i Warszawie. Zapraszamy do śledzenia zakładki Kariera --> oferty pracy na stronie www.remtrak.pl. Zamieszczamy tam aktualne oferty a dzięki formularzowi aplikacyjnemu można dostarczyć nam swoje CV (ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych) nie wychodząc z domu:)

Ekspracownik Nowy wpis

MF Nowy wpis

Siemka, też już widzieliście te ofertę dla Elektromontera? Od wczoraj jest wystawiona z tym, że bez jakichkolwiek widełek placowych. Zaczynam się przy tym zastanawiać jak bardzo zarobki będą zmienne w czasie. mógłby ktoś ocenić czy warto słać podanie?

Piotrk

Witam, Mam zamiar zatrudnić się w firmie w Opolu czy ktoś może podpowiedzieć jakie warunki pracy oraz płacy są w firmie. Dzięki za informację Pozdrawiam

dasiezyc
@Piotrk

- umowa o pracę - wynagrodzenie ok - podwyżki co jakiś czas- podstawa i premia, czasami jakieś dodatki - wczasy pod gruszą - co rok parę stówek na urlop - ulgi na bilety kolejowe - dla chętnych - dofinansowania do szkoleń - na święta też kilka stówek i paczki dla dzieci - atmosfera ok

anty Piotrk
@dasiezyc

@Piotrk Czysta propaganda Robiłem tam (w Opolu) chwilę do zeszłego roku jak robiłem szkołę. Czy w 2023 roku umowa to jest jakiś super argumentem ze piszesz o tym? Zarobki ok? 2800 pracownik, 3000 spawacz jest ok w tym (usunięte przez administratora) W tym mrozie, w tym gorącu, kurzu, oparach i wyziewach? 200 zł premii to jest ok???? Podwyżki - w tym roku z bożej łaski aż nie chcę pisać ile bo jak napiszę ile zostanie po odjęciu podatku (brutto / netto) to nie ma o czym pisać przy obecnej inflacji. Grusza około 600 zł Ulgi na bilety - 1000 zł bilet z tego co się orientowałem - po co i na co to komu? Tym z wiosek ok może się opłaca... bo nie mają wyjścia - ale ja jak bym chciał tym archaicznym pojazdem jechać na wczasy raz na rok - to jest jakiś argument??? Dofinansowanie do szkoleń - tu już lecisz w balona ewidentnie po raz kolejny - jest dla wybranych o ile jest jakiś program bo jak mają zapłacić to już nie. Na święta - 200 zł Atmosfera... i tu jest temat rzeka - bo atmosfera i warunki są jak z (usunięte przez administratora) Już przestańcie wypisywać jak tam jest wspaniale bo tyle co tam się ludzi przewinęło przez ten chlew to nie ma w żadnej innej firmie. Jak by każdy z nich się tu wypowiadał to był by stosunek 100:1 w rozumieniu negatyw / pozytyw i to nie podlega dyskusji. (usunięte przez administratora) atmosfera masakra - nie stój, nie rozmawiaj, zapitalaj i nie pytaj, zarobki - marne, warunki ciepło / zimno masakryczne, bhp - odzież woda - totalne minimum. Ot fantastyczna firma przy rejtana więc o czym ty @Piotrk piszesz????

anty Piotrk
@anty Piotrk

P.S - przepraszam mój błąd ale wiadomość kierowałem do "dasiezyc" A odpowiadałem do @piotrk

DE
@dasiezyc

Hej, jest szansa na dostanie od ciebie widełek? Bo ktoś napisał, ze kasa ok, jak będzie się robiło 7 dni w tygodniu, i już nie wiem w co wierzyć. Na jakich zasadach przyznają premie? Za wyniki czy uznaniowa? Trudno było się tu dostać? Jak wspominasz proces rekrutacyjny?

@DE

W 2023 była podwyżka, więc teraz jest kasa ok. Średnio to około 4700-4900 brutto. Premia comiesięczną od 200-500. Jak widzą że chcesz pracować to premia jest w górnych widełkach. Soboty są płatne dodatkowo coś około 250-300zl netto. Podstawa+premia+2soboty =Około 4400-4600 już na rękę.

grigly
@GT

a niedziele też? ile zmian? a są darmowe bilety na pociągi?4600 na rękę za prace przez 6 - dni w tygodniu na zmiany to nie jest rwelacja.Czy jak przyjadę rowerem to można skorzystać z prysznica?

qvp
@grigly

W niedziele już nie pracujemy, bilety mamy z dużą zniżką ale darmowe nie są, prysznic jest, można korzystać o ile nie przeszkadza Ci fakt że sanitariaty nie były remontowane od 30 lat :)

FG Nowy wpis
@qvp

Czemu nie były one do teraz remontowane? Były ogólnie rzucane jakieś sugestie co do tego? chyba ze mimo wszystko warunki bhp są spełnione nawet w minimalnym standardzie?

Rozmowę kwalifikacyjną w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu?
DL

Nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi na to takie zapytanie o premie, które jakiś czas temu się pojawiło. Nie wiadomo do którego stanowiska autor wtedy się odnosił, mnie interesuje dodatkowa nagroda podczas pracy jako specjalisty ds. HR. Zastanawiam się czy prócz samej podstawy dodatkowo przyznawane są jakieś dodatki za rekrutowane osoby?

@DL

W Spółce funkcjonuje Program Poleceń Pracowniczych, gdzie za skuteczne polecenie kandydata do pracy pracownicy mogą otrzymać nagrodę finansową. Nie dotyczy to jednak specjalistów hr, którzy prowadzą rekrutacje w ramach swoich obowiązków, bez dodatkowych gratyfikacji za skuteczne rekrutacje.

QQ
@PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

W pewnym sensie faktyczne jest to ze sobą związane. Ale skoro tak to czy dla pracowników HR występuje jakiś odrębny dodatek w ramach rekompensaty czy raczej nie było potrzeby go wprowadzać?

Joł
@QQ

Jak już wcześniej pisałem nie ma takiej opcji aby pracownicy działu HR otrzymywały dodatkowo kasę za każdego rekrutanta (tki) ..Te opinie są krzywdzące.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 28 listopada kilka ogłoszeń.

GT

Do Remtrak Opole rekrutacja to formalność. Raczej każdego zatrudniają, bo potrzeba ludzi do roboty. Jeśli masz chęć do pracy to dokumenty należy złożyć w kadrach, robisz badania i idziesz do pracy.

DX
@GT

nie ma kompletnie żadnych przeciwwskazań? W takiej sytuacji przychodzi mi na myśl chociażby zapytanie o karalność kandydata. czy jest sens by ktoś z naruszonymi papierami składał CV?

@DX

Nie weryfikuje CV, więc nie wypowiem się na jakiej zasadzie rekrutują. .....ale moim zdaniem karalność może być różna, więc nie można każdej osoby skreślać, lub wrzucać wszystkich karanych do jednego worka.

WH

Premia co miesiąc? Super. A na jakiej posadzie i jakiej wysokości sa te premie? Czy im dłużej się pracuje, to ta premia rośnie, czy cały czas jest taka sama? I jak ktoś pracuje właśnie np. rok, to ma już szanse na jakiś awans, czy jednak dłużej trzeba popracować?

@WH

Dziękujemy za zapytanie dotyczące premii uznaniowej. Cieszymy się, że możemy omówić tę kwestię. Warto podkreślić, że nasza firma bardzo ceni zaangażowanie i wkład każdego pracownika. Premia uznaniowa jest stałym dodatkiem do pracy, zazwyczaj uzależnionym od poziomu zaangażowania w pracę oraz osiąganych wyników. Wierzymy, że wspólna praca i wysiłek przynoszą korzyści zarówno dla pracownika, jak i dla firmy.

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Witam, Czy jest prowadzona może rekrutacja na stanowsiko magazynier ? Szukam pracy. Pozdrawiam.

Egon

Ktos wie ile tej premi bylo bo gadaja 5 Tysiecy a mi 7Wpadlo. Kto to dostal. Chyba w firmie obok. Mlodzi nie dajcie sie nabrac.

OY

Faktycznie tak jak ktoś spytał niedawno to wisi parę ofert. powiecie mi jak teraz się robi jako ten monter zabudowy? Jak tak czytam obowiązki i wymagania to w sumie dałbym niby rady i je spełniam. Na dzień dzisiejszy roboty nie szukam ale może kiedyś? robił ktoś i da znać czy warto na jakiś czas wpaść?

FM

Jeśli już ktoś do sprzedaży widzę, że wcześniej nawiązywał do widnieje tu oferta dla młodszego speca od zakupów. Piszą w ofercie o współpracy z pionem produkcyjnym oraz magazynem. To atmosfera miedzy działami jaka teraz występuje? I rzecz jasna na samym dziale? nie widzę także widełek płacowych, czy wszystko jest do dogadania na rozmowie?

z branży

A ilu was Panowie tam pracuje i jaka jest średnia ilość wykonanych/ sprzedanych wagonów P5. Bo w mej ocenie się do tego dokłada co jest powodem odejść kolejnych prezesów firmy. Obecnie jest czwarty w ciągu 3 lat też z niewielką wiedzą w tym zakresie

W Opole PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Elektryk. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Aktualność
Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas trafiłeś/ trafiłaś!

Na wstępie, kilka słów o nas:

Wagonówka Opole

Opolski oddział to jeden wielki (usunięte przez administratora) radze omijać to (usunięte przez administratora) Zarobki nie specjalne chyba, że ktoś będzie tyrał 7 dni w tygodniu - czemu nie? Pierwszy problem tego (usunięte przez administratora) to parking. Dla dyrekcji, kierowników, biurowca, mistrzów jest na terenie firmy ale robol ma stać przy kamionce, możesz (usunięte przez administratora) spod toru żużlowego (z 800m od wejścia do szatni - super szczególnie w ulewny dzień) albo wynająć odpłatnie parking przy wagonówce. Generalnie wszyscy mają w (usunięte przez administratora) czy masz gdzie parkować czy nie. Przy kamionce jest parę miejsc ale zaczynając tyraninę o 6 - na parkingu trzeba być 5 - 5:15 i siedzieć jak małpa w samochodzie albo iść do śmierdzącej szatni. Brzmi jak żart ale tak jest. Miejsca na terenie (usunięte przez administratora) jest w brud. Ale po co. Lećmy dalej - cała firma to jeden wielki skansen. W szatni jeden wielki smród i (usunięte przez administratora) - powstała ona 100 lat temu i nie ma żadnego remontu. Sprzątana jest raz na poł roku chyba. Stare gówniane szafki, nie szczelne - widać jak po krótkim czasie osiada (usunięte przez administratora) w środku szafki bo na zewnątrz to norma. Kible to jeden wielki 100 letni gnój, obszczany, obsrany, nie sprzątany - tego nie da się opowiedzieć to trzeba zobaczyć choć nie polecam. Umywalki chyba sprzed 100 lat podobnie jak "baterie" nad nimi i lustra z napisem PKP, pod prysznicami na kafelkach jeden wielki kamień, drzwi od pryszniców tragedia bez klamek, prysznice pozatykane - sam miód jak się idzie pod prysznic i nagle się stoi w (usunięte przez administratora) Smrodu w szatni nie sposób wywietrzyć bo okna są stare, pozabijane gwoździami, jak nie ma szyby to są jakieś płyty powstawiane. Waunki zajefajne. Hala. Hala to jeden wielki (usunięte przez administratora) Wszędzie można się potknąć, wypierniczyć bo posadzki nie równe, wszędzie tory itp. W powietrzu albo (usunięte przez administratora) pył, smród z pistoletów lakierniczych. Dodatkowo przy każdym deszczu po słupach m.in z prądem leje się woda jak z wodospadu, ona później tam stoi, srają do niej koty i gołębie - to zamienia się w gnojówkę, te koty wszędzie srają - miały łapać gołębie a tu i gołębi masa i kotów, wszędzie pełno piór po gołębiach po prostu masakra. Rzygać się chce. Latem jest jak w piekarniku bo dach jest ze szkła, woda do picia w butelce to żur. Zimą masakrycznie zimno bo wrota pootwierane, ogrzewania nie ma w ogóle. Powtórzę w ogóle nie ma ogrzewania na hali. Dają jakieś gówniane zupki co by człowiek nie zamarzł ale to pic na wodę. Mistrzowie - to (usunięte przez administratora) Na niczym się nie znają i generalnie poza łażeniem czy podpiepszaniem nic nie robią. Problem mają ze wszystkim - z załatwieniem ciuchów, narzędzi nawet z myśleniem mają problemy. Ale czego można po nich oczekiwać skoro przy rekutacji mistrza wymaga się wykształcenia podstawowego byle by po angielsku gadał. Polacy w tym gównie nie chcą robić to muszą ściągać ukraińców albo hindusów czy innych. Brygadziści - w większości są ok bynajmniej polscy. Choć i tam znajdzie się (usunięte przez administratora) zza wschodniej granicy. Darmozjad na niczym się nie zna, nic nie robi - choć każdy polski brygadzista zapierdziela normalnie ale ten gwiazdor nie. Kierownik -(usunięte przez administratora).... po zawodówce, na robicie w sumie się nie zna za bardzo bo on całe życie tylko lustra montował, klamki przykręcał itp. Do tego nie trzeba być mądrym. Zero pojęcia o zarządzaniu ludźmi, zero wiedzy o podejściu do ludzi. Będziesz stał - masz po premii (cale 200zł) - a ile można machać szlifierką bez przerwy? Nie wolno stać, nie wolno gadać, nie wolno odbierać telefonu... (usunięte przez administratora) to nie te czasy - tak było za czasów (usunięte przez administratora) I wiecznie pierdzielenie o dyscyplinie. Rzygać się chce. (usunięte przez administratora) starą babę (nie dużo jej do emerytury zostało) do szlifierki zagonił bo wydawało mu się, że siedziała a miała po prostu siedzącą robotę. (usunięte przez administratora) potrafi zza winkla tylko kawałek łba wystawić żeby zobaczyć czy ktoś nie siedzi przypadkiem, nie odpoczywa, nie gada przez telefon albo nie czyta smsów, albo zagląda przez dziurki od klucza. Ukraińców złapał, że o parę minut za długo siedzieli na przewie to im godziny poucinał. Takie przypadki to co chwila są .Totalny "the bill". Generalnie jest jedno wielkie dno i to na całej linii. Jak by człowiek miał się doszukiwać plusów - nie ma

Przepracowałem 1.5r w firmie jako elektryk, co mogę powiedzieć na początku ciężko się wszystkiego nauczyć ale gdy już minie pewien czas i człowiek przyzwyczai się do atmosfery jaka panuje na zakładzie jest fajnie , ludzie z którymi pracuje się na warsztacie stają się twoimi bardzo dobrymi kolegami , jak na zakład i taka ilość wagonów atmosfera jest luźna, wiadomo zdarzają się dni że trzeba więcej pobiegać zrobić coś szybko ale bez przesady, brygadziści to fajni ludzie zwłaszcza pan Mariusz S. empatyczny znający się na dziale na jakim piastuje stanowisko zawsze można się z nim dogadać, Mistrzowie również są w porządku jeśli ktoś ma pojęcie co robi jest szanowany , często jakieś problemy wynikają z decyzji góry a oni muszą wykonawać polecenia nie ma co odrazu zwalać na ludzi którzy mają mało co do powiedzenia , jeśli chodzi o urlopy wszelkie wczasy itd wszytko do dogadania ja nigdy nie miałem nigdy problemu z udzieleniem mi urlopu, na zakładzie często bywa bardzo śmiesznie, pozdrawiam malarzy którzy przez półtora roku dbali o stan moich płuc i nosa :D , jeśli chodzi o kierownika nie miałem styczności z bardziej wyrozumiałym i empatycznym człowiekiem na takim stanowisku mam na myśli pana Kamila , ludzie co gadają że jest (usunięte przez administratora) itd nie mają pojęcia co mówią albo są mało inteligentni i nie rozumieją pewnych rzeczy jak na kierownika wie wszystko rozumie innych pracowników bo sam takowe stanowisko kiedyś obejmował, nie wymaga cudów i roboty w tempie pendolino jadącego po torach bo doskonale wie ile jaka praca zajmuję czasu , jeśli chodzi o zarobki może nie urywa głowy ale starcza na bieżące sprawy , płaca jest adekwatna do jakości pracy jaką ludzie wykonują, zawsze można wyjść zapalić jak jest mniej pracy i to jest ogromny + , w ostatnim czasie brakuje im czasem pracowników przez co więcej obowiązków spada na ludzi bo muszą zrobić szybciej ale myślę że to się zmieni i rozwinie , można się dużo nauczyć bez większych konsekwencji co dla młodych ludzi jest bardzo na plus , jedyne co mi się nie podobało to wyjazdy w delegację, nie zbyt opłacalne bo czas powinien być liczony również z powrotem ale tak już jest , zależy co się trafi . Dla młodych chcących się douczyć jakiegoś fachu polecam ja nie żałuję sporo się nauczyłem a jeszcze więcej zepsułem :D plus za parking z kostki i szybkie wejścia i wyjścia i terminowe wypłacanie pieniążków.

Target

Ta opinia odzwierciedla także moje spostrzeżenia

@Target

Tak masz rację , oni tylko obiecują adoracja w swoim gronie , awanse i jakoś to będzie . A wy szaracy pracujcie dalej bo co zrobicie. Czy icki tego nie widzą jest (usunięte przez administratora) , to mało powiedziane.

Pracowałeś jako elektryk a na umowie rzemieślnik. Jak tak pięknie mówisz i chwalisz to powinieneś dalej tam robić. Coś tu się nie zgadza. Poza tym pseudo poganiacze są bardzo hamscy, traktują ludzi jak masa przerobową. Pan kamil również taki jest. W dziale elektrycznym śniadanie się je na akord nawet herbata nie zdążyłem wystygnąć. Całe 29 min. A u Pana kamila to jedyny posiłek, nawet kawy w między czasie nie można zrobić. Szczególnie ci nowi pracownicy którzy przyszli. A reszta młodych pracowników u Pana kamila boi się wszystkiego i ze zmiany schodzą najpóźniej, gdzie reszta już czeka przy czytniku. Taka cala gola prawda

Elektryk

Faktycznie praca elektryka marzenie.... każdy elektryk maży żeby w swojej karierze wymieniać grzałki w zbiorniku na fekalia czy jak kto woli (usunięte przez administratora) ze jszczynami

Henryk

Śmieszna firma, najniższa krajowa a wymagania jakbyś brał z 8000 zł na rękę. Młodzi są zastraszani, często wykozystywani do robienia za tych starych . Premii na okresie próbnym nie ma, a jak jest to znikoma. Czyli na rękę około 2500 zł. Za tak śmieszne pieniądze to można tam pójść i posiedzieć. Te pseudokierowniki maja jakiś problem z własną osobowością, łażą za tobą jak w wermachcie ss. Są arogancko nastawieni, przeklinają i poganiają jakbyś tam trafił za karę. Reprezentują sobą dno kadry kierowniczej tam gdzie naprawiają wagony. Większość pracowników z pobliskich wiosek, robią tam bo im pasuje jak ma ubezpieczenie zus a i tak ma gospodarkę. Wymagania przewymiarowane nad wynagrodzenie. Za wysoko się cenią i nie mają wyobrażenia ze da się pracować lepiej, efektywniej, tworząc atmosferę która przyciąga pracowników.

@Henryk

Opinia trafiona w samo sedno, ponadto jeżeli komuś zależy na własnym zdrofiu zarówno psychicznym jak i fizycznym to nievh szuka sobie czegoś innego

Nowa Hala
@Stary pracownik

Widze,że w starej wagonowce nic sie nie zmienilo,dalej (usunięte przez administratora) i burdel,patologia sie nie zmienila,golebie sraja i deszcz pada na hali,pozdrawiam pozostalych starych pracownikow.

@Nowa Hala

Kolego jest to nieprawda. Postawa godna potępienia

Halina
@Eryk

To jaka prawda jest w takim razie?

@Halina

Taka że zarządzającym firmą nie zależy na polepszeniu warunków pracy i płacy I dobrej renomie firmy tylko na budowaniu własnego ego kosztem pracowników i cięciu kosztów na czymkolwiek się da

Gwiazdeczka
@Michał

I tu się zgadzam

@Henryk

W elektrycznym u Pana kamila je się tylko jedno śniadanie i to na akord że herbata nie zdążyłem wystygnąć. Całe 20 min. Wodę musisz sobie samemu kupić. Kawy przez 8 godzin nie wypijesz, chyba że na akord podczas sniadania. Ogłoszenia że chcą przyjąć na stanowisko elektryka ostatnio wycwanili się bo elektromonter a na umowie masz angaż RZEMIEŚLNIK. Ciekawe który elektryk automatyk z prawdziwego zdarzenia zgodzi się mieć na świadectwie RZEMIEŚLNIK. Premii nie zobaczysz tym bardziej jak się odezwiesz. Musisz włazić w (usunięte przez administratora) to wtedy widzimi się może się poprawi i coś Ci rzuci

Aspekty Prawne

Zastanawiam się na co jeszcze oczekuje Rada Nadzorcza z Wojtasem na czele i jak bardzo muszą być tragiczne wyniki finansowe przedsiębiorstwa, żeby odwołać obecny Zarząd (art. 293 § 1 ksh). Według mnie od kilku miesięcy firma ma problem z płynnością finansowa o czym RN była wielokrotnie pisemnie informowana jednak nie podjęła żadnych realnych działań. Proszę pamiętać ze Rada Nadzorcza i Zarząd odpowiedzialności własnym majątkiem zgodnie z art. 299 ksh. Ciekawe co na to prokuratura?

@Aspekty Prawne

Z perspektywy klienta, w jaki sposób jest to widoczne, że firma faktycznie mogłaby mieć jakieś problemy z płynnością finansową? Zastanawiam się także, na ile ta sugestia mogłaby być prawdopodobna. Wiadomo, jak wtedy warunki zatrudnienia mogłyby się tutaj zmienić?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Obiektywnie

Tu nie ma potrzeby zwalniania, ludzie sami odchodzą. Mądry człowiek obserwuje, wyciąga wnioski i zaraz ucieka. Od razu rzuca się w oczy brak wzajemnego szacunku, elementarnego wychowania oraz kultury osobistej. Kadra zarządzająca na spotkaniach skacze sobie do gardeł, rzuca inwektywami, nie potrafi się porozumieć, przerzuca odpowiedzialność na pracowników niższego szczebla. Ogrom pracy, a ludzi brak. Obecnie jest więcej zarządzających niż pracujących. Brak poszanowania człowieka. Kontrowersyjne ścieżki awansu. Po niecałym pół roku pracy ze specjalisty wybrańcy stają się dyrektorami, nie mając zielonego pojęcia o branży. Wieczne intrygi, ciśnienie, stres, donoszenie. Wszyscy narzekali na K.W, ale to co się dzieje teraz, to dopiero degrengolada. Każdy gra do swojej bramki, towarzystwo skłócone, zero Współpracy. Słabo to rokuje.

Julia
@Obiektywnie

No nie brzmi to za ciekawie co piszesz. A jak zarobki wyglądają, że co niektórzy dalej pracują, może ta kwestia nie jest zła i to ich trzyma

Wiera
@Julia

Dziewczyno omijaj ten zakład z daleka . Ci nowi na stanowiskach to karierowicze bez wiedzy tylko wiedzą jak brać kasę koledzy z układu. A staży to zaciskają zęby i pracują jak nie wróci zb to czarne chmury nadchodzą

@Wiera

jak nie wróci? a jest tu na cokolwiek tak właściwie jakaś perspektywa odnośnie tego? czemu do kasy się nie odnosisz skoro spytała? jednak mimo wszystko warto te zęby zacisnąć? Ci starzy to na jakich warunkach teraz są?

Opolanin
@Obiektywnie

Niestety sama prawda. Na stanowiskach zarządzających znajdują się osoby bez kompetencji i totalnie braku jakiekolwiek elementarnej wiedzy branżowej. Pozbyli się ludzi którzy cokolwiek potrafili, a przede wszystkich fachowców z doświadczeniem. Delegacje i wycieczki krajoznawcze to podstawa. Masa ludzi bez jakiekolwiek zacięcia technicznego. Farbę można kupić w dowolnym sklepie i wagon pomalować pędzlem. To tylko jeden z przykładów nieudolności kadry. Na miejscu IC nie odebrałbym żadnego wagonu. Poziom wykonania to tragedia. Niestety, ale nawet te kilka osób która posiada wiedze i chce cokolwiek sensownego zrobić jest uciszana i zakrzyczana. Zatrudnić jeszcze 30 osób lub 50. Pełno sztucznych etatów. Bałagan i cyrk. NIK powinien się tym zainteresować.

Jak długo trwa proces awansu w Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych?

Iwona

Kto ma urodziny? ;) Ogólnie czy z okazji urodzin pracowników coś tu może drobiazgowego się odbywa?

Stary pracownik

Awans to zbyt duże słowo

Dariusz
@Stary pracownik

Co, nie ma czegoś takiego? Podwyżki chociaż są?

@Dariusz

Jeżeli kogoś satysfakcjonuje praca za ok 2900 na rękee z tendencją spadającą to powinien się odnaleźć

Eryk

Jak masz układ to posadkę masz na dzień dobry

tylko fachowców brak
@Eryk

tego adama od polityki niedawno zwolnili. i bardzo dobrze! fachowiec 0 i bigosu strasznego narobił. nawciskali takich co pokazówki robić tylko umieją a mało jest teraz ludzi od prawdziwej roboty.

P5/P4….
@tylko fachowców brak

Amatorzy którzy próbują rządzić są porażka. Ludzie się z nich śmieją. Branża się śmieje. Maja teraz władze, maja możliwości a efektów ich pomysłów B_R_A_K Rozwalają…..

Kamila
@Stary pracownik

A z jakiego powodu wasze zarobki spadają, a nie rosną?

***** ***

Jak partyjny to szybko.

@***** ***

partyjny? a masz jakiś konkretny dowód i zarazem przykład do podania donośnie tego? a jeśli chodzi o awans tak już normalny to jak tu przebiega?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.