Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych

Piotrków Trybunalski

Opinie o Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych

Adam

Może ktoś powiedzieć jakie są realne zarobki netto i czy praca jest bardzo ciężka

seba
@robol 06.12.2017 20:42
to dobry dyrektor zlikwidował bezrobocie w całej gminie Drzewica, może głowy do rządzenia niema ale o swoich pamięta....

mieszkańcy postawią mu pomnik, ale to oszołom człowiek który niema predyspozycji na dyrektora nikt nie wie czemu on jeszcze jest.Tylko w naszej firmie może być,jego zachowanie pozostawiam załodze.

robol
@robol 06.12.2017 17:17
u nas mówią ze ci dwaj to za parę tygodni przyjdą, porabia trochę drewna i zaznają łaski. zobaczycie, gdzie prezes ma oczy,nowa...

masz racje ,że kierownicy ale mistrzowie jacy. nie narzekajcie na dyrektora trzyma go szef bo taki choleryk jest potrzebny,postawcie się mu to jutro pracy szukacie.u nas to mamy dyrektora ale to stolica

Iwona

@pracownikczy dobrze rozumiem, że w planach jest zamknięcie oddziału w Piotrkowie i przeniesienie pracowników do Idzikowic? Piszesz, że będzie to po otwarciu nowej hali. Wiadomo kiedy to nastąpi? Czy planowane jest zapewnienie transportu dla osób, które obecnie pracują w Piotrkowie?

@Iwona 31.08.2017 11:01

tego nikt nie wie polecam http://www.remtrak.pl/zamowienia/27/ Koncepcja procesu technologicznego.pdf

Zgadza sie ze Warszawa robi bardziej zaawansowane naprawy ale I sprzet maja lepszy I lepsze warunki na hali. Idzikowici-Piotrkow robia wiecej I taniej Z drugiej strony jak (wybuduja hale) I zamkna (przeniosa) Piotrkow do Idzikowic to sie troche polepszy. I jak otworza nowa hale znowu podniosa norme - wiecej rob zarabiaj tyle samo.

rr
@pracownik 05.08.2017 13:43

Lepszy sprzęt, 1 wkrętarka na cały zespół.

WojtekBB

Znam oba oddziały Remtraku Warszawa i Idzikowic. Zasadniczo każdy robi swoją robotę. Niezaprzeczalnie bardziej wydajny jest oddział Warszawski. Wykonuje on też bardziej zaawansowane naprawy. W Warszawie zdecydowanie łatwiej znaleźć doświadczonych i wykształconych pracowników. Idzikowice mają zgrany team ale tak proste i prymitywne wagony to już przeszłość . Znam obu Dyrektorów oddziałów i pod tym względem menager z Warszawy zrobił na mnie lepsze wrażenie.

XXX

Czytając poprzednią opinie możnaby odnieść wrażenie, że osoba to pisząca w ogóle nie rozumie wypowiedzi, do której się odnosi. Ciekawe czym się inhaluje:) Wydaję mi się, że trzeba mieć pewne predyspozycje do bycia dyrektorem, sprawiać że ludzie mają do ciebie szacunek i cię słuchają, do tego wiadomo odpowiednia wiedza techniczna. Oddział tworzą ludzie tam pracujący i wiele robi też atmosfera w pracy. Patrząc na ludzi atmosfera pracy w Idzikowicach czy Piotrkowie wydaje się "zdrowsza" niż w Warszawie. W Warszawie wiecznie mają jakiś problem. Każdy uważa, że jest najmądrzejszy i wie lepiej. Brak tam osoby, która ogarnęła by to całe "towarzystwo".

Gość

W Warszawie rzemieślnik ma od 2300 do 3000, zależy jakie ma doświadczenie. Generalnie jak czyta się wasze opinie to ręce opadają. Warszawa Grochów to masakra, ludzi tam pracujący uważają, że " czy się stoi czy się leży to premia się należy" a sprzedaż wagonów beznadziejna w porównaniu z Idzikowicami. Wniosek: po prostu w Idzikowicach jest dyrektor z prawdziwego zdarzenia i ludzie chodzą jak w zegarku. Idzikowicach się rozbudowują i to jest główny oddział produkcyjny firmy.

Rzeczywistość
@Gość 21.07.2017 19:53

W Idzikowicach dyrektor jest dyrektorem niemalże tylko i wyłącznie z tytułu. Jego głównym zajęciem jest inhalacja benzopirenem, a lwią część roboty wykonują pracownicy zajmujący stanowiska, których nazwy nie brzmią aż tak zaszczytnie. Niestety ich zasługi są przypisywane dyrektorowi przez innych ludzi, być może nawet przez jego samego. Stwierdzenie, że rozbudowa oddziału w Idzikowicach, jego rozwój oraz lepsze wyniki sprzedaży są efektem pracy "dyrektora z prawdziwego zdarzenia", używając eufemizmu- mija się z prawdą. Nie wiem skąd ta gloryfikacja, skoro brak do niej jakichkolwiek podstaw.

andrew

Czy ktos wie na jakie zarobki można liczyć na stanowisku rzemieślnik/stolarz w Warszawa Grochów?

Iwona

Jesteś pracownikiem Remtrak? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć jej pracownicy?

faban

ciekawy' jak jesteś na miejscu to możesz się przejsc do nich i zapytać jednka musisz mieć jakieś doswiadczenie w naprawie i serwisie taborów pasażerskich

ciekawy

Ciekawe te zarobki spawacza w warszawie szkoda ze w idzikowicach gorzej

szczerbaty very

kolego mizerny to jest lokomotywa która ma obsadę i fachowy serwis a na szofera to szansa nikła trzeba mieć układ bo auta o ile mi wiadomo są bez limitu km.nosisz się z zamiarem kupna auta a masz układ to tylko do tej firmy,tam szoferów jak teraz obserwuje jest kilku jeden wielki luz.Pamiętaj jabolo,że masz zakaz picia,tak więc pozostaje ci tylko układ i warsztat.Kasa jest OK

FG

Czy ktoś wie czemu nie ma wagonów na rewizję w Idzikowicach?

jabolo

slyszalem ze poszukuja kierowcy ale to chodzi o ciuchcie czy samochod,jakie tam zarobki i czy umowa na stale da sie zyc

Kolosalny

buhahaha..... 250 000 za rewizje?? oscyluje 0+ ?? 8-10 wagonów w miesiącu?? minister rozmawiał o REMTRAKU, a zwłaszcza o grochoskim oddziale?? NIE WIEM CO WY TAM K.. PALICIE, ALE MUSI ZDROWO DEKIEL RYSOWAĆ ;) prponuje aby Pan "paweł" przestał chlać a Pan "politycy" przestał ćpać.

zębatyJoe

Pozdrawiam szczerbatego z 7 :-)

politycy

SPAWACZ MA 3-3,5 BRUTTO ALE TJ.WARSZAWA

WITAM .A JAKIE TAM SĄ ZAROBKI SPAWACZY.

politycy

Remtrak Warszawa nie będzie zamknięty. Sprawa była wysoko omawiana. Zarząd PKP dostał przykaz od ministra, że Remtrak ma być dalej rozwijany i żadnych ruchów zmniejszających produkcje ma nie być. Dodatkowo Remtrak Wawa ma się rozwijać, dostać dodatkowe fundusze na zwiększenie możliwości remontów wagonów w tym roku. Najważniejsza sprawa, minister dał jasno do zrozumienia, że nie pozwoli wejść Stadlerowi na hale. Prośba Panowie abyście spokojnie pracowali na utrzymanie swoich rodzin a nie słuchali plotek.

eros

powolne wygaszanie-chyba pieca,osły do roboty.Wasyl pisz o swoim oddziale

wania

Tak jest warszawa ma byc zamykana. teraz jest powolne wygaszanie produkcji.

Ds

Jestes pewien o Warszawie - bo slyszalem inne wersje.

ciekawy

Co chcesz wiedziec kolego.

ciekawy

Kasa nawet dobra w Idzikowicach tylko trzeba pracowac a nie walic sieme i narzekac ze nic nie ma. Warszawe wreszcie zamykaja a Idzikowice sie rozbuduja bedzie lepiej.

xyz

dres-to co dzieje się u nas to wszyscy wiedzą ale jak chcesz mieć prace to morda w kubeł,jeszcze jedno a gdzie ma się podziać rodzina.Dobrze,że taki zakład istnieje.Siema wasz Jurek

dres

powiew świeżości nowy mistrz, przestaną kręcić lody,nepotyzm STOP.DYREKTORZE TAK TRZYMAĆ

laska1

nadal piją jak pili brak reakcji ze strony dyrektora ale po części to mistrzowie kryją bo boja się dyktatora.Praca jest ciężka ale kto chce to zarobi.Z tego co mówią ma się ku lepszemu.

56 ws

robotnicy dla kierownictwa życzą trzeżwego umysłu mało nepotyzmu i otwartości na ich los

pawell

policzmy Remtrak Warszawa robi 8-10 wagonów miesięcznie i obecnie przy cenie 250.000 oscyluje na 0+. Ceny Newagu z ostatniego przetargu to 600.000zł/wagon. Czyli Remtrak generuje oszczędność dla Intercity ok 2.8-3.5 miliona zł/miesięcznie. Taka jest rynkowa wartość oszczędności jaką Remtrak Warszawa pozwala oszczędzić IC.

ptys

piotrków przyjmuje do pchania wuzków kasa do ugadania na łapę po robocie jest kolejka

rendgen,który opisujesz oddział bo złożyłem papiery do Idzikowic. Siema

Kolosalny

mówisz że oddział warszawski jest rętowny....hm... pomyśl!!! robicie średnio 8 wagonów w miesiącu( płaca kierownictwa, nadzoru, pracowników, firm zewnętrznych,serwisów, części zamiennych do tego dochodzi kwota z pięcioma zerami za wynajem hali,+ standardowe opłaty za media + grzywny i kary za opóźnienia) dolicz do tego części jakie otrzymujecie od naszych oddziałów i zobacz sobie efekt końcowy. A więc jeśli dalej myślisz że sie sam oddział utrzymuje to jesteś GŁUPI A tak na marginesie nie mówiłem że Remtrak nie jest potrzebny, napisałem że nie potrzebne jest to wielkie Gó wno zwane oddziałem warszawskim. pozdrawiam

trol

tłuki

rendgen

REMTRAK TO KIEROWNICTWO,DYREKTOR I MISTRZE TO SAME DEBILE

WarszawiakR

@Kolosalny jesteś w błędzie odnośnie Warszawy. Oddział jest rentowny i potrzebny. Kto inny będzie remontował wagony? Widać, że jesteś oderwany od realiów rynkowych bo koszty naprawy wagonów w innych firmach są o 250-300% WIĘKSZE. Tak więc jest potrzeba istnienia Remtraku który robi dużo dobrej roboty dla IC.

Kolosalny

nie musisz sie kolego martwić o prace. szybciej poleci oddział warszawski niż piotrków i idzikowice, tym bardziej że te odziały są rentowne w przeciwieństwie do warszawskiego. toruń to inna bajka, więc raczej też szybko nie bedzie zamknięty, ale obym sie mylił.`

gość

Wie ktoś, czy to prawda o likwidacji oddziału w Toruniu i w przyszłości w Piotrkowie?

Kolosalny

Panie "kontrolerze" G. zasadniczo ma Pan racje:> Inspekcja Pracy nie jest tu potrzebna, potrzeba człowieka który o wszystkim poinformuje prezesa... serdecznie pozdrawiam dzisiejszych zwolnionych, pamietajcie ze za głupote sie płaci słono...."Pieczone barany" :)

xyz

ale łapanka jak za łokupanta i co|||||| szara żeczywistość

StasiekR

Gratuluję kierownictwu za podejmowanie slusznych decyzji. Pozwalacie pracować pracownikowi ktory naduzywa alkoholu i ma wszystko w d.... łącznie z wami. Taki czlowiek może pracowac bez zadnych konsekwencji a pracownik ktory pracuje sumiennie nie może liczyc na żadna premię i jeszcze zwolnieniem go straszą. Sprawą powinna zajac sie Inspekcja Pracy. Pozdrawiam pana R. patola

Kolosalny

Ciekawy jesteś "kolego" raz wypowiadasz się jako rzemieślnik a raz jako brygadzista...więc proponuję żebyś nie wypowiadał się za kogoś kim nie jesteś, bo możesz komuś zaszkodzić. Gratuluje Ci spełnienia finansowych marzeń, ale jak dla mnie 1300 zł na miesiąc to nie jest raj...

ziko

kolosalny,dla logistyka praca w tym zakładzie to hobby zagranica to raj,tak więc nie oczekuj od niego wiele.Bo przełożeni od niego nie wymagają a my brygadziści,co opadają nam ręce.Praca jest ciężka ale dobrze płatna.Zakład się rozwija będzie lepiej.

Kolosalny

remont taboru kolejowego sam w sobie jest cięzki. praca na 30 letnich wagonach jest bardzo wymagająca. trzeba duzo czasu i umiejętności żeby doprowadzić taki wagon do zadowalającego stanu. Płaca jest taka jaką Rząd w Komisji Trójstronnej przyjął na 2015 rok - Płaca na koleji nigdy nie była dochodowa i nigdy nie bedzie przynajmniej dla zwykłego pracownika. Warunki pracy bardzo trudne, rewizję podzespołów przeprowadza się obok Panów "malarzy" malujących dach lub inne elementy wagonu, docierających wagon lub szlifujących starą szpachlę. I po raz kolejny ZAOPATRZENIE leży.....serdeczne pozdrowienia dla logistyka co ma wszysto w d..

trol

co ty (usunięte przez administratora) ty pomyśl co piszesz bo nie wiesz co piszesz za głupoty

ziko

to co czytam to włos na głowie się jeży,o logistyku to prawda ale o pozostałych i nadzorze,to głupot nie piszcie układ był i narazie będzie ten prezes to zmieni.Siema mechanicy od RRRRRRR.

eros

podsumowanie-jak dobrze mieć sąsiada i poparcie*T*,a logistyk jeśli to ten sam jak ja pracowałem to nadaje się do tarcia chrzanu.Ludu pracujący pora umyć oczy.

olo

szacun -kolosalny to co piszesz to racja,ale dyro ma poparcie torunia przyjdzie czas zadławi się własną śliną nie słucha mądrych ludzi tylko oszołomów nadal kumoterstwo i nepotyzm jak długo.Siema dla kolegów-mechanicy górą.

Kolosalny

Panowie i Panie nie ma się o co sprzeczać. Każdy z nas ma swoje racje, i w każdym z komentarzy jakie tu czytałem jest jej odrobina. Pozwólcie Państwo że nie ubliżając nikomu przedstawię swój własny pogląd na cała sytuacje jaka panuje w tej spółce. 1. podstawową kwestią są zarobki pracowników (minimalne wynagrodzenie za pracę. Piotrków Idzikowice -minimalna krajowa, Warszawa Grochów -minimum nie zbędne do egzystencji w stolicy) co na to wpływa.... PRACODAWCA a) bardzo nie korzystne warunki umowy po między PKP ICC a REMTRAK ( koszty naprawy przekraczają otrzymywane środki jakie spółka otrzymuje za rewizję wagonów) b) brak efektywności ( spowodowny brakiem motywacji pracownikow) c) brak procesu technologicznego ( tzw "roboty w stadzie", nałożenie się prac 10 brygad na 2m kwadratowych przykładów raczej nie trzeba podawać.) d) brak logistyki (zaopatrzenie "leży i kwiczy", części do wagonów dostarczane są z opóźnieniem kilku dniowym a nawet tygodniowym) e) kolesiostwo i brak równouprawniania (władze spółki trzymają w zkładzie osoby notorycznie nadużywające alkoholu w pracy -nie dotyczy wszystkich pracowników a jedynie "wybranej" grupy) zwolnić- ich wypłaty podzielić na solidnych praowników f) nie przestrzeganie porozumienia zawartego miedzy władzami spółki a pracwonikami (np premie naliczane tylko za wagony "sprzedane" wagony które pojadą na próbę 31.07 tj ostatni piatek miesiąca jeżeli nie zostaną podpisane na jeździe przejdą na kolejny miesiąc) g)"wyśrubowana" miesięczna norma wagonów ( idzikowiece -13 ,warszawa -10 ; chcesz mieć premie musisz zrobić ponad norme) h) nadwyżka stanu osobowego w administracji ( co zmiana to kontroler...tyle tylko że są 2 zmiany a "kontrolerów troje"...cóż sekretarka być musi...) i) praca magazynu woła o pomste do nieba (dotyczy idzikowic) j) brak zróznicowania płacy ( "nowy" ma tyle samo co doświadczony pracownik czyli minimum ) k) brak wykszkolonej i doświadczonej kadry zarządzającej zasobami ludzkimi (nie dotyczy wszystkich ) l) kolosalne koszty najmu hal w Warszawie, nie rentowność oddziału (koszty utrzymania przekraczają dwurotnie zyski uzyskiwane przez ten oddział) PRACOWNICY a) nie dbałość o efekt końcowy wykonywanych czynności przez pracowników tej spółki ( niestety jaka płaca taka praca), pracownik kilka krotnie podchodzi do naprawy jednego elementu ( np. poprawa malatury pudła) b) brak szacunku dla pracy innych ludzi (wykonując swoje zadania niszczymy efekt pracy inncy np robiąc drzwi uszkadzamy malaturę pudła, kradzieże "wartościowych" elementów miedzianych i aluminiowych ) c) spozywanie alkoholu w pracy (wybrana grupa pracowników którzy i tak konsekwencji nie poniosą ) d) symulowanie pracy ( grupa pasożytów żerująca na staraniach innych pracowników) e) niszczenie mienia spółki (brak dbałości o stan narzędzi; niszczenie "socjala"-małyszomania, pisanie palcem po scianie, kiepowanie do pisuarów, wyzwiska i inne na drzwiach kabin) f) zubożanie zasobów materiałowych i narzędziowych w spółce ( w domu sie przecież przyda ) Wystarczy zmienić kilka punktów z tej listy aby uzyskać coś na miare zakładu pracy o godziwym wynagrodzeniu. nie patrzmy na "pijorów, symulantów i złodzieji" obojetnie, bo nasza obojetność w stosunku do nich wpływa na naszą płacę. Jesteśmy ludźmi i jeżeli nie bedziemy trzymać się razem to niczego nigdy nie ugramy.

kris

my mamy wysoki iloraz inteligenci i szacunek dla ludzi którzy pracują na rzecz wwy

very

szacun temu co pisał te słowa,oj warszawko|||||||

wierny

zuza nie wiem czy wiesz na czym polega praca,wasze efekty są mizerne czas na wakacyjny wypoczynek.Dziękujcie kalorii że oni tam są

Zostaw opinię o Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remtrak Sp. z o.o. Zakład Usług Taborowych