Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Opinie o Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Iwona

@jananachętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w dziale zakupów i logistyki. Czego mogą spodziewać się osoby, które rozważają aplikację właśnie do pracy w tym dziale? Pracujesz w Nittan Euro Tech? Chętnie usłyszymy też od innych jej pracowników. Jakie warunki pracy, benefity zapewnia pracodawca?

Absy

No z tego co mi wiadomo, to wszystko jest z umową w porządku

expracownik

W terminie. W dziale zakupów i logistyki? To ten dział jeszcze istnieje>? Po zmianie kierownika się posypał, kto tam pracuje?

janana

W dziale zakupów i logistyki słabo. Mega

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Najgorsza firma z jaką miałem styczność

Józef

Dajcie już sobie spokój z ta firmą. Robiłem tam przez ponad rok i naprawdę odradzam jeżeli ktoś ma trochę rozumu w głowie to tam nie będzie robił. Opowiadają bzdury na rozmowie kwalifikacyjnej a potem tylko robić robić robić. 1800 do 2000 tyś na 3 zmiany. Jeśli kogoś nie stać na więcej lub lubi słuchać ciągle ze coś jest nie tak to polecam.

Pio

W Nittanie z tego co wiem, nowi pracownicy dostają 2500brutto+premie za 40h czas pracy. Pracuję się w soboty(raczej trzeba przyjść). Praca przez agencje, umowy podpisywane co miesiąc(przez pierwsze 3miesiące). Potem następna umowa na rok. Stawka wzrasta do 2800brutto. Pracodawca i warunki pracy delikatnie rzecz biorąc beznadziejne.

major

konkretnie jakie mają zarobki bez nadgodzin..nie rozumiem ludzi na forach ukrywają prawdę o zarobkach boją się że ktoś im to zabierze albo ktoś przyjdzie do zakładu i będzie też tyle zarabiał.,.chorę

tede

nie rozumiem co tak się wszyscy doczepili tych 4 tysięcy. Tą informację podał dzodzo. Moja opinia jest taka, że 2500 to max łącznie z sobotami, chyba że ktoś pracuje rok i nie brał L4 to dostanie premię 500 PLN jednorazowo.

mar

witam.na poczatek przez adecco ile mozna zarobic

tede

@ panna jadzia. Źle mnie zrozumiałaś. ja nie narzekam tylko piszę, że jest niemożliwym zarobienie 4 tyś. jak to pisał dzodzo. A jeśli chodziło o pracę na produkcji to jeśli miało się zgranych ludzi na każdej "strefie" to nie było źle. jedynie jak coś się posypało, nie ważne, że z winy maszyny to wg p. SZ. to i tak obrywał pracownik. I to jest największy minus pracy tam. pozdrawiam

tede

dzodzo to pojechałeś teraz. chyba że wynosiłeś zawory w kieszeni i je sprzedawałeś. przez ponad rok robiłem prawie wszysktie soboty, czasem niedziele i na koncie nigdy nie było 3 z przodu nawet z premią świąteczną. a co do ludzi to na linii są normalni, a jedyną zakałą jest jedna osoba z baraku.

miki

Większej banialuki nie słyszałem uciekać jak najdalej od tych ludzi

tyton

czesc wam jakie u was sa zarobki takie jak eatonie czy inne.praca ludzie wporzadku

Oooo

Netto jakieś 5 tyś na rękę plus premia co miesiąc jakieś 2 tyś. Także zapraszamy. Jest spoko wszyscy dostają umowę o pracę na czas nieokreślony. Atmosfera jest git. Kierownicy też.

nowotny

hej.A pracuja tam ludzie z Andrychowa lub okolic?pozdrawiam

miś

Po rozmowie kwalifikacyjnej będziesz myślał że jesteś nie wiadomo kim( o ile się spodobasz kierownikowi...). Zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale jeśli na operator maszyn to wielkich rzeczy nie musisz znac, a nie jest to także istotne co powiesz, skoro dopiero poznasz co bedziesz robil. Może zapytaja cie o jedn. miar, no ale to zalezy co chcesz robic.

rafa

@irek nie rozumiesz, że przerwy w tym zakładzie wyglądają tak że idziesz do swojej szafki, która jest na hali obok pomieszczenia kierownika i jesz chowając się jak 'rumun' żeby czasem Cię nikt nie zauważył? pracowałeś w tej firmie kiedykolwiek? tam nie ma PRZERWY!!! To co piszą tutaj ludzie jest w większości smutną prawdą. w szczególności opinia @Pitter jest 100% autentyczna.

gość

Irek jak nie jesteś w temacie to lepiej nie pisz. Przerwy są ustalone ale maszyny idą non stop i ludzi jest tyle że nie ma kto kogo zastąpić. Nikt nic nie wyolbrzymia. Tak jest. Nie byłeś nie wiesz. Nie wtrącaj się.

Stefan

Powiem wam ludzie że obserwuję co dzień tych biednych ludzi którzy tam pracują i aż im współczuję, brakuje im tylko metr łańcucha i kuli u nogi taki rygor w tej firmie jest.Operatorzy prawie w ogóle nie oddalają się ze swoich stanowisk przez całą zmianę a do kibelka to mało co nie biegną. Pan wyżej wymieniony Sz.J. to już przegina czasami wydziera się po tych biednych ludziach isty MOBBING.Jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy u nich to odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nittan Euro Tech Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nittan Euro Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.