Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Opinie o Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

taki jeden

Cześć Trafiłem właśnie na ogłoszenie o pracę jako ustawiacz-operator. W obecnej firmie gdzie pracuje mam stanowisko 'lider,mechanik-ustawiacz'. Pracuję przy maszynach BORCHE i HAITIAN na sterownikach KEBA. Ustawiam, programuje, wdrażam nowe produkty (testy), zmieniam formy itp. Zapytacie 'dlaczego szukam pracy zatem?', prosta przyczyna, pieniądze :) obecnie dostaję jakieś 3200 na rękę + jakiś tam marny bonus na święta pod koniec roku i tyle. Chciałem zapytać ile na tym stanowisku można u Was dostać na rękę ? jaki jest socjal w Waszej firmie ? atmosfera ? ludzie ? no i co dokładnie taki ustawiacz-operator robi, jakie obowiązki ? Dziękuję za odpowiedź :)

@taki jeden

tutaj dostaniesz jakieś "trzydwieswiecie" brutto na początek i jak dorobisz 4 soboty to będziesz miały tyle netto premie są kwartalne produkcyjne, ale z nimi to jest loteria premia frekwencyjna to jakiś żart są 3 poziomy i jak raz zachorujesz to zaczynasz od zera ;) firma jest mała, są "3 sektory" na produkcji: kowale, szlifierzy , kontrola i pakowanie. problemem jest, że załogi są na tyle małe iż w momencie braku jednej osoby już robi się zamieszanie bo nie ma jej kto zastąpić. tutaj na karpia dostaniesz tysiaka i prezent dla dzieciaka. przez covid obcięli premie wakacyjne. ja odszedłem w połowie roku, bo zaczęły się problemy i raz, że był przestój, a później po 4/5 etatu. teraz podobno pracy tyle, że w każdą sobotę każą pracować. odchodzą pracownicy z wieloletnim stażem i to jest zastanawiające, chociaż z drugiej strony świeżak zarabia niewiele mniej niż ktoś z dużym doświadczeniem- bez komentarza...co do samej pracy jedyny spoko wydział to szlify chociaż jak przyjdzie przezbrojenie linii lub wymiana ściernicy to jesteś uwalony po łokcie. kowale mają zapierdziel, a jak jeszcze jednego brakuje to już w ogóle dramat. na kontroli i pakowaniu praca strasznie nudna i monotonna. aaa i jeśli nie lubisz kamer to odradzam tutaj jak w big brother'ze kamera jedna na drugiej, niby dla bezpieczeństwa ???? umów się na rozmowę i sprawdź sam co ci powiedzą, bo może coś się zmieniło, ale na przełom bym nie liczył pozdrawiam

Mori

Hej wszystkim wiecie ile nowy może zarobić? Soboty też robicie? Dajcie znać.. Pozdrawiam

Nowa

Witam Jestem kobietą poszukująca pracy :) Trafiłam na ogłoszenie z powyższej firmy. Mam kilka pytan: Czy kobiety sa zatrudniane? Jak wyglada atmosfera w firmie? Czy zarobki sa wyzsze niz najnizsza krajowa? Bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

całe na konto

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nittan Euro Tech Sp. z o.o. na stanowisko Operator Maszyn? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Laura

Czy na produkcji pracują również kobiety?

@Laura

tak pracuje jedna ;)

Magdalena

Czy firma może przyjmuje stażystów ?

Czy firma w ogóle prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno dostać tu pracę?

myśliciel

@1 Dlaczego tak uważasz? Przeważnie jak ludzie są zadowoleni z pracy to rzadko bywają na forum!

Stefan

Bardzo zastanawiające jest to , ze od dawna nikt nie pisze?

@Stefan

nie ma o czym

Iwona

@Zainteresowana, rozumiem, że jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego, stąd Twoje pytania dotyczące zatrudnienia w Nittan Euro Tech? Możesz, korzystając z okazji, napisać jak w tej firmie wyglądają etapy rekrutacji, w których już zdążyłeś wziąć udział? Te informacje również są istotne dla osób planujących zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zainteresowana

Witam, proszę o opinie o pracy w tej firmie. Jacy są przełożeni, współpracownicy, czy praca jest ciężka i jakiej mniej więcej mogę spodziewać się wyplaty? Pozdrawiam

Potencjalny pracownik

Witam. Interesują mnie aktualne zarobki i warunki pracy. Można prosić o info? Pozdrawiam.

@Potencjalny pracownik

Witam. Przejdz sie na rozmowe,to sie dowiesz... Bo to co tu wypisują. ..to same bzdury.

Lolek

Dobre maja zarobki wiec siedza po cichu nie chca sie podzielic:)

Elvis

Hej wam ludziska jak tam uwas w pracy jakie macie warunki na obróbce cnc jakie zarobki macie podobnie jak eatonie proszę dajcie jakiś cynk z góry dzieki

Maniek

Jakim systemie pracujecie. Czy dużo macie nadgodzin. Jak to weekendy wygląda do pracy czy wolne jak z kasą

lolo

podobnie jest jak eatonie mlody ma 2500 za czterobygadowke

Mark

Ale eatonie chyba lepiej maja.. A wy macie osobna hale

pepe

Pracuje tam i nie narzekam, kasa większa niż w mają znajomi, pracować trzeba i jest dużo pracy ale nie jest ona ciężka. Pośredniaka już nie ma. Zawsze może być lepiej ale nic lepszego nie znalazłem.

Panowie to co zrobiliście jest super ale...

Wspaniały zakład pracy:) Warunki bardzo dobre. Zarobki również. Niestety dział jakości i logistyki lekko nie ma. Tylko produkcja ma luzy. Ogólnie polecam:)

Panowie to co zrobiliście jest super ale...

Zostaw merytoryczną opinię o Nittan Euro Tech Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nittan Euro Tech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nittan Euro Tech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Nittan Euro Tech Sp. z o.o.