Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

XQWE

Ja dostałem dzisiaj wypłatę, nawet się zdziwiłem, że tak mało podatku wzięli sobie

misio

Zobaczymy czy mi dzisiaj wyślom bo odpowiedzi juz od nich nie dostałam

XQWE

No moim zdaniem to czysta wymówka, mi pewnie też tak napiszą :), czas pokaże. Pewnie dopiero znowu jutro odpiszą. A jutro sobie będę siedzieć cały dzień na meilu i będę na bieżąco odpisywać. Ja numer konta też na bank podałem dobry, więc nie mają żadnego pola do manewru.

misio

Ja tam dzisiaj pisałam na reklamacje to mi odpowiedzieli ze podałam im zły numer kąta. Chyba musieli sobie znaleźć jakąś wymœwke bo co dobrze pamiętam to numer kąta miałam na 100%poprawny. I czekam na odpowiedz od nich i moją wypłatę bo nadal nie mam

XQWE

Napisali mi z reklamacji, że wysłali wczoraj. Tylko, że przed chwilą znowu sprawdziłem i pieniędzy nie ma a powinny już być.

misio

I jak wypłata za luty była?

misio

Ja tam pracowałam pierwszy raz wiec nie wiem jak to tam je. Może przyjdą w poniedziałek a jak nie to będzie źle

XQWE

Ale to pracowaliście w Lutym?, ogólnie dzisiaj jest 21, więc dzisiaj powinno dojść, ale nie dojdzie. A pracowaliście wcześniej tam?, jak tak to jak wyglądało przekazanie wypłaty?

misio

No właśnie ja czekam i nie mam do dzis

misio

Juz 20 marca a kasy na kącie jak nie było tak nie ma. Może orientuje się ktoś bardziej kiedy oni dokładnie ta kasa wysyłają?

XQWE

Dostał ktoś już wypłatę za Luty?

Edyta06
@XQWE

Byłam raz na inwentaryzacji w Niemczech, wiele można zarzucić firmie w moim przypadku jak i w innych o których słyszałam w rozmowach ze znajomymi. Ale nie to , że nie płacą. Termin wypłaty zgodnie z umową ok 20 następnego m-ca dostałam przed terminem, zwrot za bilety jeszcze szybciej. Szukanie opinii o kimś, gdzie samemu przedstawia swój poziom na takim poziom, makabra. i niestety to właśnie chamstwo ludzi wyjeżdżających i w teamach chyba jest najgorszy w tych inventach.

elcia
@Edyta06

Witam, bardzo interesuje mnie praca właśnie w Niemczech, moąe mogłabyś opisać wszystko dokładnie?

@Edyta06

Witamy, cieszymy się, że wszystko zgadzało się u Pani. Dziękujemy za pozytywny komentarz i liczymy na dalszą współpracę. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

Raptor

pracuję już około 2 lata w tej firmie i jestem zadowolony nie miałem problemów z wypłatą i osoby które pracowały ze mną też nie miały problemów tak więc albo podaliście zły nr konta albo wasz bank sobie leci w ........ . Jak dla mnie jest super coś się pozwiedza kogoś się pozna i jeszcze można dobrze zarobić

@Raptor

Witamy, dziękujemy i prosimy o więcej. Każdy konstruktywny komentarz poprawi jakość oferowanych przez nas usług oraz komunikacji z pracownikami. Liczymy na dalszą, owocną współpracę. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

fg
@Raptor

Ciekawe kiedy się pozwiedza, jak po porannej inwentaryzacji trzeba odsypiać...Można się przejechać po mieście co najwyżej, na zwiedzanie nie ma czasu.

INVENT

Witamy, jeżeli pojawiły się niejasności w realizacji warunków umowy oraz pracy naszych koordynatorów, prosimy o kontakt pod adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

INVENT

Witamy, jeżeli są jakiekolwiek zastrzeżenia dotyczące współpracy z naszą firmą, prosimy o informacja na nasz adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

uli

Witam. Mam pytanie co do pracy w firmie Invent.ag,czy ktoś ze świętokrzyskiego już wyjeżdżał z nimi do Niemiec? Mam zamiar jechac ale trochę się obawiam po przeczytaniu tylu złych opinii .

INVENT

Witamy, w razie merytorycznych zastrzeżeń dotyczących wyjazdu, w którym brało się udział, prosimy o informacje na adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

INVENT

Witamy, prosimy o informacje gdzie, kiedy i kto prowadziła opisane spotkanie. Proszę nie zapomnieć podpisać się. Czekamy na wiadomość pod adresem: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

marcin

jakie są realne zarobki w tej firmie ?

Kristof

A gdzie moja wyplata jest 22 grudnia od 18 grudnia juz ludzie maja a ja ni

KGB

Witam Co do wyjazdu Włochy a potem kto był w Niemczech było extra. Może tylko drugim razem kierownictwo nie było dobre ale kto robił swoje tak jak należy nie mieli do niego ale. Za to kolegę że się kłócił z nimi wywalili. Jedzenie w Włoszech bomba ale w Niemczech już różnie było tak jak i zamieszkaniem bo niemiecki zamek okazał się na wysokiej górze bez możliwości podjazdu dużego autokaru gdzie byliśmy zmuszeni schodzić i wchodzić 1,5 kilometra. Że nikt tak w firmie nie pomyślał o tym. A co do organizacji i zachowania jednego z kierowców autokaru nie wypowiadam się. Siedzą tam pracownice w firmie i ja sam nie wiem za co im płacą skoro nie umią ludzią na czas wypłacić wypłaty jeszcze trzeba się o nią prosić. Ogólnie z fimą można jeździć do pracy bo sami ludzie są w porządku.

SS

Hej, ja póki co z inventem jeździłam tylko na krajowe inwentaryzacje.. było fajnie:) Koordynatorzy spoko, zawsze miła atmosfera:D Niemniej teraz w wakacje chciałabym pojechać za granicę... no ale najpierw właśnie widzę, że teraz w lutym jest jakiś turnus ale tylko 4-dniowy? NIe wiem do jakiego kraju, a nie chce mi się dzwonić.. No i to się liczy z dojazdem? (Dwa dni na dojazd to wyjdą tylko 2 dni pracy)..?

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.