Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

W Olsztynie nie ma już call center, natomiast biuro Trade Group jest nadal.

wredna

:) niesamowite! Jak szybko rozchodzą się wiadomości na temat \"Szczecina\" Olsztyn nie istnieje.( :) ? ) Szczecin miał przejąć Polskę(?) Ale ?????? Pani (usunięte przez moderatora)??????

star.

Z tego co wiem, to firma Trade-Group już nie istnieje. Funkcjonowała do końca maja 2012r

wredna

Czy mówi wam coś nazwisko (usunięte przez moderatora)?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
wredna

Wysłałem korespondencję do Olsztyna na adres: Żołnierska 41a/6 10-560 Olsztyn. Korespondencja powróciła do mnie z adnotacją: \\\"adresat wyprowadził się\\\". Jeżeli Firma zmienia adres siedziby, to przynajmniej przez pół roku zastrzega na poczcie przekierowanie korespondencji! Czego ONI się biją? Jeśli ktokolwiek zna nowy adres firmy (T-G) to proszę o umieszczenie go na forum dla innych. Może się przydać! ( ciekawe czy zmienili również nazwę :)

obserwator

MBH "za chwilę" wszyscy zwiniecie żagle, jak TPsa/Orange dobierze wam się do tyłków za sprzedaż przez telefon.

no_name

to juz oficjalne - trade nie jest partnerem sprzedazowym i niektorzy dostali z gory dyscyplinarki wiec ludziska, szykuja sie pozwy.....powodzenia wszystkim zycze

no_name

witam pracowalam dla tej firmy jakis czas, udalo mi sie od nich uwolnic, choc do dzisiaj probuja sie kontaktowac i uzywaja mojego nr kom - wiecznie ktos niezadowolony do mnie dzwoni....po dlugich bataliach udalo mi sie odzyskac pieniadze i z tego co widze to zaczynaja likwidowac wszystkie swoje biura w polsce- robia to bez uprzedzenia wiec ludzie UWAZAJCIE!!!!!!

a

Nie wypłacicie się do końca życia

Jeszcze pracownik

Zabieram sie do skladania pozwu przeciw w/w firmie - ktos jest w trakcie albo tez ma taki zamiar, to prosze o kontakt (usunięte przez administratora). Z gory dzieki Rafał

matko, co za patola, cieszą się z tego że po wielu miesiącach otrzymali pensję, gratuluję !!! wstyd (usunięte przez moderatora)

Dwa maile zapewne w odstępie kilku miesięcy ;) Ja również wymieniłem 2 smsy z kierownictwem. Tylko, że były one w duuużym odstępie od siebie.

odp.

Tak czytam wasze wpisy i zastanawiam się dlaczego mi udało się odzyskac kase.Podejscie psychologiczne wystarczy.Nie ma sensu wyzywac i straszyć psychologicznie i sprawa będzie załatwiona.Dostałam kasę bez zbędnego proszenia się, dwa maile i kasa tego samego dnia znalazła się na moim koncie.Powodzenia w odzyskiwaniu kasy.

Marcin T.

Trade Group - 2012-06-10 22:13:08 pierdzielenie, kłamstwa, nie wierzcie im, oni oszukują !!!! można zarobić tysiące tylko chcieć trzeba powtarzam ro wszystko to pierdzielenieOd razu widać niezrównoważenie,emocje( w tym poście).Użyte znaki interpunkcyjne,wulgaryzmy.Czy chcecie pracować w takiej firmie? odpowiedź należy do Was.

BB 4.1

I LOVE T-G

RYDZ6666

MAM TEN SAM PROBLEM. co prawda poinformowali mnieże mam odesłać do ich Olsztyńskiej siedziby więc wysłalem 16 maja i do dzisiaj nie mam odpowiedzi. Miałem zapłacić 39 zł kaucji zwrotnej a gdy pojawił się kurier zrobiło się 79? Po tym jak traktują klientów i pracowników widać wyraźnie że nie chodzi tu o budowanie firmy tylko jajiś cwaniaczek próbuje szybko dołączyć do grona (usunięte przez moderatora). Dziwi mnie tylko postawa Orange a może nie powinna skoro wyrośli z TP. Z PEWNOŚCIĄ JA JEDNAK NIE ODPUSZCZĘ. rydz6666@wp.pl

ewa

trade group- to Ty nie pierdziel i nie okłamuj ludzi!!! tysiące tak ale chyba w sumie po pół roku pracy w tej nędznej firmie!!!!!!!!!!!!

Trade Group

wesoły

potwierdzam TRADE GROUP TO(usunięte przez moderatora) I NACIĄGACZE,NAWET GROSZA NIE UJRZAŁEM ZA SWOJA PRACE,A W KSIĘGOWOSCI TACY SAMI (usunięte przez moderatora)JAK I PANI MENAGER W CIECHANOWIE,OMIJAJCIE ICH Z DALEKA

on 19

TRAADE GROUP W CIECHANOWIE TO DNO DNEM POPYCHANE SIEDZI TAM TAKA JAKAS PANI PSEUDO KIEROWNIK NIEKOMPETENTNA NIE MAJACA POJECIA O PRACY ŚCIEMNIAJACA NA KAZDYM KROKU .LUDZIE NIE IDZCIE TAM NIE DAJCIE SIE OMAMIC JAKIMIS GLUPIMI HISTORYJKAMI PANI KIEROWNIK (usunięte przez moderatora)ON ZYCZLIWY

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group