Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

@Nikt Świetnie powiedziane, firma jest ok fajna atmosfera więc wystarczy praca, polecam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych?

Nikt

Miec dwie sprawne rece i chec do pracy !!

Jadzia

@Nikt grafik co tydzień jest układany? Nie ma problemów z wolnym?

Nikt
@Jadzia

Oczywiście ze nie ma problemow ani z grafikiem ani z wolnym :) pozdrawiam

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

wydział B3 scania fajna robota niestety jest tam jeden chwast (wyrwać chwasta) koordynator kszyś przez małe k jak kurdupel p.s. BŁAZEN . Niestety kanalia kapuś i konfident ogólnie kawał dziada niestety nikt nie reaguje na (usunięte przez administratora) tego psychola już dawno powinni wyebać go z tego stanowiska

...

Witam, czy na produkcji te 2500 netto Nowy pracownik dostanie? Pozdro

@...

Tak!!!! z czterema sobotami i dwiema niedzielami.

Neutralny
@...

Jeżeli jest w wieku do 26roku zycia, owszem ☺ pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych odbywa się również w języku angielskim?

Biały Murzyn

Kierownik nie zna Angielskiego , a Dyrektor kaleczy strasznie . Więc taka rozmowa nie wchodzi w grę ????

Franciszek
@Biały Murzyn

W ogóle, aby pracować w firmie Milmet wymagana jest znajomość języka angielskiego? Nie wiedziałem, że może to być kryterium decydujące o ewentualnym przyjęciu do pracy.

małpa.pl

prędzej na biegunie północnym wyrosną banany niż w tym pokomunistycznym zakładzie będą płace na jakimkolwiek normalnym poziomie

@małpa.pl

Jakim "post" tam komuna dopiero się rozkręca...

x

totalna niesprawiedliwość wszystkie wydziały dostały podwyżkę oprócz wydziału B3 SCANIA który przynosi największe zyski ( obrót miesięczny około 3 milionów złotych) to jest śmieszne jak traktują ludzi na tym wydziale

Dionizy Złotopolski
@x

Bo scania raczkuje i nie zasłużyła na podwyżki. Na majstrów tam same pocioty przyjmują. A tak wogóle gdyby nie B1 i B2 to B3 nie miało by co do gara włożyć. B3 - wydział niepełnosprawnych.

bumbumbum
@Dionizy Złotopolski

a skąd ty wiesz jaki tam są obroty miesieczne? hahaha pracowałeś/aś tam? wiesz jak wygląda produkcja? bo chyba nie za bardzo

życzliwy

nikomu nie życze żeby trafił do tego poiebaneko zakładu chyba ze ktos jest desperatem lub wariatem

piotr

chory nienormalny zaklad pracy traktujacy pracowników jak przedmioty

@piotr

Przedmioty traktują lepiej bo przedmioty mają dla nich jakąś wartość a "pracownik" żadnej.. Człowiek w tym zakładzie jest traktowany jak zwierze. Czego przykładem może być łysy który gwiżdze na ludzi jak na psy.. Do mnie !! Biegiem !! Już widzę jak tupiesz.. żenada.

Milmetowiec
@Ex

Dla ścisłości. Łysy to ksywa faktycznie łysego brzuchatego koordynatora który w nosie ma polecenia swojego przełożonego zastępcy kierownika. I wcale się z tym nie ukrywa..

Garnek

Niestety to prawda...

x
@piotr

aż zastanawiające ze za traktowanie tak pracowników ten koordynator jest jeszcze na tym stanowisku .(usunięte przez administratora)

Zwolniłem się z milmetu

Dziwi mnie że za ten zakład jeszcze się nie zabrała PIP... Kilka faktów: nadgodziny są liczone jako "fundusz interwencyjny" cokolwiek to znaczy. Czyli na cztery dniówki nadliczbowe potrafią trzy wpisać jako ten fundusz. Teoretycznie interwencja powinna być wypłacana jako dniówka nadliczbowa plus dodatek za wezwanie. Niestety o tym dodatku możesz zapomnieć. O samych nadgodzinach możesz dowiedzieć się kilka godzin przed tymi nadgodzinami lub nawet godzinę przed, gdyż często ludzie zostają na osiem godzin po swojej dniówce, co razem daje 16 godzin na dobę. I nie jest to interwencja tylko normalna praca na produkcji... co do przerw ustawowych na odpoczynek.. zapomnij. Po drugiej zmianie gdy wychodzisz o godzinie 22 np. w piątek nie mają problemu z tym żeby "zaproponować" Ci przyjście na rano na godzinę 6 do pracy w sobotę co daje 8 godzin przerwy... wyobraź sobie gdy masz daleko do domu.. ile śpisz ?? Dzień wolny w tygodniu? Po co? Sobota, niedziela do roboty !! Trzeba zarobić na normalną pensję gdyż stawki są porównywalne do najniższej krajowej... O BHP nie będę wspominał gdyż było już wiele postów na ten temat. A teraz najlepsze. Nie wiem jaką ludzie pracujący tam będą mieli emeryturę ponieważ po zmianie pracy zauważyłem znaczny przyrost moich składek do ZUS-u. Dwu.. trzy krotnie.. no cóż zmarnowałem tam kilkanaście lat życia ☹

@Zwolniłem się z milmetu

O tym w milmecie się nie mówi: "Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy Art. 133. Nieprzerwany tygodniowy odpoczynek pracownika § 1. Pracownikowi przysługuje w każdym tygodniu prawo do co najmniej 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku, obejmującego co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego. § 2. W przypadkach określonych w art. 132 nieprzerwany dobowy odpoczynek pracownika § 2 oraz w przypadku zmiany pory wykonywania pracy przez pracownika w związku z jego przejściem na inną zmianę, zgodnie z ustalonym rozkładem czasu pracy, tygodniowy nieprzerwany odpoczynek może obejmować mniejszą liczbę godzin, nie może być jednak krótszy niż 24 godziny. § 3. Odpoczynek, o którym mowa w § 1 i 2, powinien przypadać w niedzielę. Niedziela obejmuje 24 kolejne godziny, poczynając od godziny 6.00 w tym dniu, chyba że u danego pracodawcy została ustalona inna godzina. § 4. W przypadkach dozwolonej pracy w niedzielę odpoczynek, o którym mowa w § 1 i 2, może przypadać w innym dniu niż niedziela."

Powiem tak pracowałem w Siemianowicach jak jeszcze był tam KZWM ( jakieś 11 lat )przyszedł ten cały Milmet heh i odszedłem po 3 miesiącach myślę że to wszystko wyjaśnia i jeszcze nie było wtedy agencji pracy tam. Zarobki śmieszne chyba że dla pociotków i nierobów to była 1 z moich lepszych decyzji w życiu żeby z tamtąd odejść 3 zmiany błe łamanie praw pracowniczych na codzień ilość nadgodzin 2 miesiące w miesiącu dla niektórych na plus bo imbecyli tam nie brakuje syf na hali jak za PRL w szatni wygląda jakby czas się zatrzymał 20 lat temu heh ogólnie przy tak małym bezrobociu jakie jest teraz OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD SZEROKIM ŁUKIEM

Pracuję i szukam pracy.

Nic sie nie zmieniło... w Sosnowcu też (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi. W szatni robaki pod prysznicami. Sprzątaczka jedna na cały zakład. Trzej szeregowi pracownicy podniesieni do rangi "koordynatorów" sieją postrach. O urlopie między świętami zapomnij nawet gdy masz złożony wniosek bo w każdej chwili Ci ten urlop cofną. BHP nie istnieje. Nie dawno ucieło facetowi kciuka i stwierdzili że nie był to wypadek w pracy.. bez komentarza.. płaca po przeszło 10 latach pracy nie przekracza 3000 brutto ze stażowym. Nadgodziny czasami jak koordynatorzy mają dobry chumor. Generalnie praca tam to strata czasu.

JA.
@Pracuję i szukam pracy.

"Były pracowniku"! Jesteś niedoinformowanym, żałosnym człowiekiem. Dla ciebie to szkoda każdej pracy.

Były pracownik worki service
@JA.

Ja też tam pracowałem i zgadzam się z każdą poruszoną kwestia, tak tam rzeczywiście wygląda

@JA.

A co Ty ich tak bronisz ? (usunięte przez administratora) Wszedzie dobrze tylko nie w milmecie..

@JA.

Skoro tam pracujesz i tak Ci tam dobrze to dlaczego szukasz pracy ???? Ps. Co do wypowiedzi byłego odnośnie BHP, wypadek śmiertelny jaki tam mial niedawno miejsce chyba jest najlepszym dowodem na to że BHP tam nie istnieje...

Smutny
@Ex

Wczoraj w nocy zaś był wypadek śmiertelny :( 37 chłopina miał...

B
@Smutny

A miej razem z 2 (usunięte przez administratora) mam na was u 4

Schauma
@B

Ej coś się z tamtąd ugryzło (już nie pamietam) i tu się chaoło. Korpo jak się patrzy hehe ja na bulbul, niech szuka kumatego barana

lubella
@Smutny

podobno z winy pracownika

Ciekan
@lubella

Dlaczego z winy? Co niby zrobił nie tak?

@Ciekan

Pracował tam ??

duduś

Może słabo niektórzy zarabiają bo słabo pracują? Firma jest dobra !

@duduś

Jak się dobrze wchodzi z tyłu to tak..

o

dziadostwo (usunięte przez administratora) tragedia omijac szerokoim łukiem

Aneta
@o

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony. Możesz rozwinąć swój wpis? Dlaczego należy unikać pracy w Milmet? Co powiesz o wysokości zarobków, warunkach pracy, bezpieczeństwie? Są jakieś dobre strony tego zatrudnienia?

o

brak jakiekolwiek organizacji bardzo czeste przestoje totalny bałagan

byly pracownik za 1500zl przez

a nie jaka Balazenko czy jak jej tam pracuje jeszcze ? (usunięte przez administratora) baba jak ich malo

?

ZERO socjalu ZERO dobrych zarobków ZERO podwyżek ZERO jakichkolwiek perspektyw na lepsze płace OGÓLNIE firma totalne ZERO

gg

za niedługo zaklad fitkovice milmet zmieni nazwe na MADE IN UKRAINA w związku z brakiem rąk do pracy bo tam przy takich zarobkach nikt nie bedzie tam chciał pracowac

GR

wzorcowy zakład jak robić z ludzi (usunięte przez administratora)działając tylko i wyłącznie na niekorzyść pracownika OMIJAĆ Z DALEKA

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec