Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Beeeka xd

To jest naprawdę zabawne jak wyzalacie się na portalu internetowym, a w zakładzie siedzicie cichutko żeby tylko kierownik was nie skrzyczał xDDD beka z was ludzie na serio... Tu jest wasze miejsce i tu będziecie tyrać do końca!!

Łysy

pracuję tu kilka lat i jestem zadowolony jest miła atmosfera zarobki dobre praca przyjemna jestem szczęśliwy ze pracuje w tym zakładzie polecam

@Łysy

Zbychu nie przesadzaj, nie przesadzaj.????

zero podwyżek zero perspektyw zero normalnosci ogólnie jedno wielkie 0

heroes

firma (usunięte przez administratora) zarobki żałosne zero podwyżek Zarząd chce zrobic z ludzi osoby które by żyły na granicy ubóstwa tak traktują pracowników którzy są dla nich tanią siła roboczą

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Olo

Więcej, dłużej, szybciej za te same pieniądze albo jeszcze mniejsze bo uwalili premie. To dewiza nowego kierownika. Lepiej juz było.

zamiast byc lepiej jest coraz gorzej

Ffff

Na B3 nie ma ładu i składu, koordynatorzy chodzą do pracy jak chcą. Koordynator K nie panuje nad swoimi nerwami, jednym pracownikiem chciałby obrobić pół hali. Zarobki nie należą do dużych

ZAKLAD TRAGEDIA OMIJAC Z DALEKA

Patologia

Gosciu (usunięte przez administratora) typowy i tzn. (usunięte przez administratora)) popycha innego pracownika(pracowity i odpowiedzialny)-bez powodu i sprawa konczy sie osobistym zwolnieniem czlowieka ktory stwierdza ze z taka (usunięte przez administratora)nie bedzie pracowal plus organizacja pracy na poziomie przedszkola i sprawa konczy sie stwiedzeniem kiero "takie sprawy zalatwiajcie na zewnatrz. I tyle. W normalym zakladzie gosciu powinien byc wyjeb... i tyle ale to nie jest normalny zakład, tylko (usunięte przez administratora). Ps. Gosciu nam nadzieje ze mnie tez kiedys zaczepisz. 2 sek pozniej bedziesz lezal i kwiczal.

Zarobki zróznicowane,nie przesadzajmy z ta Ukraina. Fakt zero podwyzek,zawsze jakies dziwne gadki od kierownictwa ze sa duze wyplaty(ale to nie sztuka zrobic 250h w miesiacu i wziasc 5 tysi czy wiecej). Zob wyplaty bez nadgodzin to pogadamy. Tragedia.Brak narzedzi, brak ciuchow roboczych ( wiecznie brak towaru i brak towaru a jak jest to po pare sztuk i zalapac sie to jest sztuka. Trzeba robic w dziurawych butach i spodniach).najlepiej chyba sie rozebrac i robic na golasa wtedy moze zauwaza problem :). Ogolnie nie polecam jak ktos ma widoki na inna robote.

byly pracownik

zaklad TRAGEDIA zarobki na poziomie jakie wystepuja na Ukrainie UWAGA OMIJAC Z DALEKA

jo

salowa zarabia wiecej niz pracownik w tym poj ebanym zakladzie ogromne zyski z produkcji pracownik nic nie dostaje ostatno srednia krajowa w gore 600 zl w zakladzie wielkie ZERO tak traktuja pracownikow brawo ludzie zapier dalaja i nic z tego nie maja

kris
@jo

fakt kasa może marna ale tu kawka tam plota i bajera kiedy chcesz robisz przerwę. w innych zakładach mają tą samą kase ale nie mają kiedy się nawet wysr.. taki (usunięte przez administratora) także coś za coś.

Ile jest zmian w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych?

KTOŚ

Na produkcji jest system 3 zmianowy.

1 KWIETNIA

KAPITALNA FIRMA.Wielki szacunek od pracodawcy dla pracownika!!!Znakomite warunki pracy połączone z bardzo dużym wynagrodzeniem jak na Polskie warunki(wogóle nie trzeba robić nadgodzin żeby dobrze zarobić, wolne weekendy) Od pierwszego dnia umowa na czas nieokreślony połączona z bogatym pakietem socjalnym (bezpłatne przedszkole dla dzieci pracowników,wczasy pod gruszą za wykorzystany urlop,opłacona prywatna opieka medyczna,płatne stażowe dla pracownika /niestety niektóre firmy je likwidują/ dodatkowy ekwiwalent za węgiel ,darmowe posiłki W tym zakładzie na pierwszym miejscu jest pracownik,bardzo spokojna praca bez jakiegokolwiek stresu i jakichkolwiek norm Kilka!!! możliwości dodatkowej premii dla pracownika do miesięcznego wynagrodzenia cały czas stale i systematycznie podwyższanej NUMER 1 JAKO WZOROWY PRACODAWCA W POLSCE

Beka xd
@1 KWIETNIA

Wow ! TO NIESAMOWITE !!

Olo

Czy szykuja sie jakies podwyzki w tym roku w vitkovice milmet?

kolo
@Olo

nie w tej firmie podwyżek nie będzie

@kolo

podwyżki będą na pewno w zeszłym roku ich nie było więc teraz muszą coś podnieść bo zyski w 2020 roku były bardzo duże uzyskiwane głównie przez nowy wydział scania B3 mającego bardzo dużo zamówień

@pracownik

Taaaaaaa, jasne. Akurat wszyscy robia na scanie a nie odwrotnie. Tydzien maluja a 2 tyg chodza z miotłami i robia porzadki. Taka scania.

@Olo

gościu nie masz pojęcia co piszesz chodzi o montaż a nie malowanie

Robol
@pracownik

W raportach rocznych przedstawionych zwiazkom tego nie widac. B-3 jest utrzymanką innych wydziałów i taka jest prawda.

Robol

Jak ma byc dobrze w tej firmie jak ludzie sami siebie i na wzajem sie nie szanuja. Tylko sztuki i sztuki bo bede mial malo i pan kierownik mnie okrzyczy.

Ivan

Niezly prasodawca, jeden z lepszych w region. A pracowac ja juz w kilku firmach. I kasa wsio dobra.

Olo

Jaks nowa blondyneczka sie pojawila w kontroli. Przynajmniej bedzie na kims zawiesic oko a nie tylko te same wąsate gęby.

Olo

Ludzie piszcie cos nikt nie dzieli sie info o firmie. Musze pogadac z Ukraincami moze oni cos popisza, przynajmniej czlowiek podszkoli sie jezyka.

rumun

jedna z najgorszych firm w której pracowałem(naszczęście niezbyt długo)nie polecam nikomu szkoda zdrowia i nerwów

@rumun

W Bukareszcie bedziesz mial lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec