Opinie o Zremb-Remos 2 Sp. z o.o. w Wola

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zremb-Remos 2 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zremb-Remos 2 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zremb-Remos 2 Sp. z o.o. w Wola

Michal Nowy wpis

Zarobki w granicach 25-27 złoty brutto. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio do kierownika

Monika Nowy wpis

Teraz pracujecie na dwie zmiany czy na jedną? Mój facet oglądał maszyny na fb firmowym i coś myśli, żeby składać dokumenty u Was :)

Magda Nowy wpis

Cześć. Potrzebuje informacji jak przebiega w firmie rekrutacja ? Czy jest ona przez telefon, czy jakoś dzielona na etapy ?

ix Nowy wpis

@toka ale musisz jeszcze powiedzieć, na jakie stanowisko chciałbyś ewentualnie wysłać swoje cv i próbować swoich sił w rekrutacji.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zremb-Remos 2 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
gość

Pracuje w Zremb-Remos 2 w Woli od 2004 roku i zgadzam się co do płacy około 1700 1800 zł miesięcznie na rękę a są i tacy co nawet tyle nie dostaną, grzeją na halach, maszyny są przestarzałe to fakt ale robi się na nich bardzo precyzyjne prace, klimat z ludzmi jest doś dobry , pracuje się spokojnie, kierownictwo w porządku, ale kto ma okazje na zmianę pracy lepiej płatną to zmienia, praca była w systemie dwuzmianowym, na razie jest jedna z powodu małych zamówień chociaż powoli się to rusza i znowu chcą uruchomić drugą zmianę, ale nie wiadomo czy będzie na tyle ludzi że by im się opłacało ją uruchomić, emerytów pozwalniali, są na telefon jak będzie więcej pracy.

xxx

w zrębie na woli to podobno zwalniają i firma jest na skraju upadlosci i atmosfera jest do bani zarobki ok 1800 zl do reki za 180 godzin

gość

Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat tej firmy czyli atmosfera w pracy i wymagrodzenie

Fizyczny
@gość

ja mogę coś powiedzieć bo pracowałem w Dąbrowie Górniczej jakieś 6 lat temu :)Informacje dość nieświeże ale może komuś się przydadzą.myślę,że niewiele się tam zmieniło.Płaca słaba,narzędzi brak,maszyny rozklekotane.Wtedy klepali stale jedno i to samo t. zn. rolki.Jak na wytaczarkę raz przyszła jakaś konstrukcja do zrobienia to byłem wniebowzięty :)Zimą na hali zimno jak na Morzu Północnym.Na plus atmosfera spoko,kierownictwo raczej ok.Wypłaty w terminie.Tego akurat bardzo pilnowali.Do tego udział w zyskach i chyba coś na święta było.Po 1,5 roku miałem dość,przy zarobku 1500 pln na dojazdy wydawałem 400 pln...

Zostaw merytoryczną opinię o Zremb-Remos 2 Sp. z o.o. - Wola

• Jak się pracuje w Zremb-Remos 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zremb-Remos 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zremb-Remos 2 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Pszczyńska 2
    43-225 Wola