zremb-remos 2

Wola

Opinie o zremb-remos 2

ix

@toka ale musisz jeszcze powiedzieć, na jakie stanowisko chciałbyś ewentualnie wysłać swoje cv i próbować swoich sił w rekrutacji.

gość

Pracuje w Zremb-Remos 2 w Woli od 2004 roku i zgadzam się co do płacy około 1700 1800 zł miesięcznie na rękę a są i tacy co nawet tyle nie dostaną, grzeją na halach, maszyny są przestarzałe to fakt ale robi się na nich bardzo precyzyjne prace, klimat z ludzmi jest doś dobry , pracuje się spokojnie, kierownictwo w porządku, ale kto ma okazje na zmianę pracy lepiej płatną to zmienia, praca była w systemie dwuzmianowym, na razie jest jedna z powodu małych zamówień chociaż powoli się to rusza i znowu chcą uruchomić drugą zmianę, ale nie wiadomo czy będzie na tyle ludzi że by im się opłacało ją uruchomić, emerytów pozwalniali, są na telefon jak będzie więcej pracy.

xxx

w zrębie na woli to podobno zwalniają i firma jest na skraju upadlosci i atmosfera jest do bani zarobki ok 1800 zl do reki za 180 godzin

gość

Czy ktos moze wypowiedziec sie na temat tej firmy czyli atmosfera w pracy i wymagrodzenie

Fizyczny
@gość 17.05.2015 01:08

ja mogę coś powiedzieć bo pracowałem w Dąbrowie Górniczej jakieś 6 lat temu :)Informacje dość nieświeże ale może komuś się przydadzą.myślę,że niewiele się tam zmieniło.Płaca słaba,narzędzi brak,maszyny rozklekotane.Wtedy klepali stale jedno i to samo t. zn. rolki.Jak na wytaczarkę raz przyszła jakaś konstrukcja do zrobienia to byłem wniebowzięty :)Zimą na hali zimno jak na Morzu Północnym.Na plus atmosfera spoko,kierownictwo raczej ok.Wypłaty w terminie.Tego akurat bardzo pilnowali.Do tego udział w zyskach i chyba coś na święta było.Po 1,5 roku miałem dość,przy zarobku 1500 pln na dojazdy wydawałem 400 pln...

Zostaw opinię o zremb-remos 2 - Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zremb-remos 2