Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Olo

Jak ma przybywac opini jak sa kasowane, zenada co sie dzieje na tym portalu.

zdm

płace bardzo niskie omijać z daleka, zakład niewarty zachodu ,całkowity brak perspektyw dobrych zarobków

Olo

Cos ostatnio nie ma duzo ludzi. Czyzby jakies kwarantanny? Nikt sie nie przyzna, cichosza. I jechac bo malo.

Hipek

Dramat co się w tym zakładzie dzieje żadnych perspektyw na przyszłość zero tolerancji dla pracownika brak podwyżek i premii

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Nikt

Lubie tu pracowac :) fajnie jest. Mila atmosfera, ludzie wporzadku, wypłaty co miesiąc, stały grafik z tygodnia na tydzien, dobrze wyposażona jadalnia. Stawka mogłaby byc wyższa, ale jest spoko

sparalirzowanyBujak
@Nikt

ile hrywien obiecali Ci zapłacić za pozytywna opinie K.L. Milmet? Normalny człowiek z dwoma funkcjonującymi półkulami i przeciwstawnymi kciukami, który miał styczność z tym zakładem by tak nie napisał, wiec musisz być botem

@sparalirzowanyBujak

Jak Ci sie nie chce pracować to juz żadna Ci nie przypasuje

Biały Murzyn
@Nikt

Je sie na stanowiskach pracy , w tym zakładzie nie ma stołówki , z niej zrobiono szatnje dla Ukroli ......

Ex
@Nikt

Z tego co tu napisałeś to zgadza się tylko to że wypłat nie opóźniają.. no ale czemu by mieli opóźniać tą jałmużnę ?

@Biały Murzyn

Nie na kazdym wydziale, a jak dajesz soba pomiatać i nie zglaszasz to twoj problem

Milmetowiec
@Nikt

Jadalnia ? A co to jest jadalnia ? Tyle lat tu robię i pierwsze słyszę żeby tu była jadalnia..

Garnek
@Milmetowiec

A po co komu jadalnia ?? Ty tutaj przychodzisz pracować a nie obżerać się. Po za tym kogo stać na jedzenie przy pensji głodowej...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych?

mak

masz 100% szanse na przyjęcie bo mało kto chce pracować w takim dziadostwie

Operator linii

Jak można zabrać premie pracownikowi który tyra przez cały miesiąc czasami przez 7 dni w tygodniu !!! Prezesie widzisz a nie grzmisz na otaczających cię ludzi. Nowa linia w rozsypce gdzie technolodzy gdzie kadra kierownicza to wszystko co pana otacza nadaje się na wymianę. Pogratulować takich fachowców. To przez nich tracimy zakład.

xmen

BRAWO zabrali premie niewinnym i sumiennym pracownikom za błędy innych osób,Niech każdy zada sobie pytanie czy warto pracować uczciwie w tym zakładzie.Według mnie NIE

operator
@xmen

dokładnie trafna uwaga

krystjan

szkoda czasu lepiej poszukać firmy na normalnym poziomie chyba że chce sie pracować za grosze ODRADZAM

Maniek

Rozumiem że Wasze wypowiedzieć są o firmie w Sosnowcu? xD Od roku pracuje w tej firmie ale w Siemianowicach na butlach spawanych. Złego słowa o firmie nie mogę powiedzieć. Robota laptopa jak nie wiem. Zarobki przyzwoite.

@Maniek

W Sosnowcu tez nie ma tragedi, trojka na reke bez nadgodzin.

Maniek
@Olo

A od kogo ty jesteś że takie bzdety wypisujesz pewnie jakiś pociotek albo protegowany z wyższych sfer.

@Maniek

Czy ja ci kaze wierzyc w to co pisze? Wazne ze ja widze na koncie 10-ego.

Olaf
@Olo

Potwierdzam, 3000 na reke mozliwe, ale trzeba kilka lat porobic i zawalczyc i swoje.

jo
@Olaf

z nadgodzinami

?

zero dobrych zarobków zero podwyzek zero perspektyw na dobrze płatną prace ogólnie jedno wielkie ZERO

Bardzo merytotyczny wpis. Gratuluje elokwencji

michał

jak kogos interesuje praca za grosze albo wolontariat polecam

vvv

praca dla naiwnych że dostaną dobrą wypłatę

paweł

szkoda czasu zarobki bardzo niskie

eks
@paweł

potwierdzam zarobki fatalne, pracowałem tam na B2 na szczęście zwolniłem sie ,zarabiam teraz zdecydowanie więcej , jeżeli macie możliwość lepszej pracy nie ma sie co zastanawiać bo kasy w tej firmie lepszej nie będzie

Latwa kasa, nic wiecej

zdumiony
@Nowy

człowieku co ty piszesz JAKA KASA zarobki w tej firmie są żałosne ,wykorzystywanie ludzi do granic możliwosći ,za jak najmniejsze wynagrodzenie ,PO TRUPACH DO CELU przejrzyj na oczy

Czy Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych zatrudnia studentów?

VM

Wszystko zależy od kierunku studiów i docelowego miejsca zatrudnienia.

v5

chory nienormalny jepany skurfiały dziadoski popiertolony zakład pracy

Olo

Do ludzi na bramie zrobcie porzadek z tym czujnikiem bo idzie ochu.... Co to za badziew ze trzeba minut wrecz wpatrywac sie w niego zeby cokolwiek pokazal?

olo

właśnie przesunęli zmiany części pracowników o 15 min w związku z walką z koronawirusem (mijanki w szatni). Czy nie można było tego skonsultować z załogą i zrobić ale w drugą stronę(kto pracuje to wie o co chodzi). łatwiejszy powrót do domu po II zmianie(nie każdy wozi tyłek samochodem). To pytanie do decydentów, ale kto by się przejmował zwykłymi pracownikami, ważne że są pozory i podkładka pod walkę z pandemią.

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec