Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Olo

Praca wyczerpująca psychicznie, na każdym kroku "obserwatorzy" i "obczajacze".

Olo

Praca lakiernika ok. Pędzlem wielkości szczoteczki do zębów malujesz butle, im więcej tym lepiej, na akord 20 groszy od butli. Oczywiście farba we własnym zakresie. Ps. Ludzie myślcie w robocie to nie boli.

Ok

Gruby

Jak wygląda praca lakiernika i jakie zarobki?

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

zakład w którym toleruje się pijaństwo i bumelanctwo i nieróbstwo pracownicy zwolnieni za alkohol po 2 miesiącach przyjmowani są do pracy pod warunkiem ze będzie donosił uprzejmie na pracowników a jak zdarzy mu się nie przyjść do pracy bo przeholował na imprezie to nic się nie stało przecież są ukraincy którzy go zastąpią

Zofia

Serio macie tutaj krety? Chwilka czy ja dobrze zrozumiałam: został wyrzucony za picie, potem łaskawie pozwolili wrócić, dostał przywileje za bycie wtyką i w sumie to tak trochę dalej może pić?Xd Kto to wgl wymyślił?

@Zofia

o tak kretów to nie brakuje coś za coś jak ogień w (usunięte przez administratora) parzy to wszystkie chwyty dozwolone

@Zofia

Są krety, jak wszędzie chyba. Ale więcej jest buraków i leniwców.

@Olo

Leniwca jeszcze ogarniam, ale te buraki to co tutaj według Ciebie robią? Kto to?

interesant

Na jakie zmiany się pracuje w Milmet???

Montazystka

Cześć, jestem zainteresowana oferta pracy u Was na montażu, jakie są warunki? Czy są możliwe nadgodziny? Jaka stawka i umowa na początek? Pracują też kobiety? Proszę o szczere odpowiedzi, bo musze zmienić pracę bo tu gdzie pracuję obecnie jest tragedia...

NICK
@Montazystka

Na niektórych stanowiskach pracują kobiety, pierwszą umowę dostaje sie na okres próbny - 3 mies. potem, zgodnie z prawem pracy 3 umowy na czas określony na 33 mies. łącznie, nadgodziny też sią trafią. Stawka trochę wyższa od minimalnej, wszystko zalezy jakie ktoś ma doświadczenie. Ale przy każdej umowie terminowej dają jakąś małą podwyżkę.

@NICK

Małą, tzn., ile mniej więcej % w stosunku do całości?

Mówili że będę pracował z inteligentnymi, fajnymi, ogarniętymi ludźmi. Kłamali.

łysy

Zgadzam się jest tu miła atmosfera nowy kierownik który robi pożadek z nierobami i alkoholikami a solidnych pracowników wynagradza wysokimi premiami i podwyżka

jestem szczęśliwy ze pracuje w tym zakładzie wysokie zarobki możliwość awansu wysokie socjalne na święta najlepszy zakład w okolicy

Franek

Zakład ok, jeden z lepszych kasa się zgadza, szacunek przełożonych też. Tylko mimo to atmosfera jakaś gęsta, jeden na drugiego łypie spode łba, tylko obserwacja i obserwacja. I obgadywanie ale to chyba jest wszędzie.

Olo

Hej. Do kiedy złożyć socjalne bo mnie niema w rob aktualnie i nie wiem czy mi nie przepadnie?

Ffff
@Olo

Do jutra t.j 31.03

@Ffff

Ok, dzieki

Jaki jest okres rozliczeniowy w Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

10-tego każdego miesiaca

Husar

Szczucie kłamstwa wywijanie ogona. Kordynator sadzi sie do innych pracowników. Kłamie nagaduje aby skłócać ludzi. Nawet awarie czy ledwo unikniete wypadki nikogo nie ruszają.

@Husar

10-tego każdego miesiaca

niewolnik

ten zakład to jedno wielki (usunięte przez administratora) traktują tu pracowników jak szmatę a zarobi bez nadliczbowych 2.600 a wymagania ostatnio pozakładali kamery żeby ludzi straszyć niedługo zostaną tam sami emeryci juz niedużo ich zostało nawet Ukraina nie che tam prasować NIEWOLNIK

Hans
@niewolnik

Racja pracuję tam

Ogólnie płaca nie najgorsza była, praca zależy od działu na którym robisz, raczej spokojna i nie ma tyrania pracownika do nieprzytomności. Są dni gdzie trzeba więcej i szybciej pracować na normę, ale ktos z chęciami do pracy normę jest w stanie zrobić w 5godzin. Nie trzeba sikać do butelek, ani po kontach nie ma martwych ludzi wiec jest git. Jeśli ktos ma zapędy na zarobki 10tys Msc i 15%wkladu w prace to praca nie dla niego. Tu rzeczywiście praca fizyczna to praca fizyczna.

Szymon

Każdy ma zapędy na wysokie zarobki, nie? A ile realnie się tu wyciągnie? Możesz podać stawke albo chociaż widełki?

znik

fatalne zarobki pomyslcie zaczym zatrudnicie sie w tym zakladzie

Szczery

Place tragicznie bez jakichkolwiek perspektyw polepszenia poprostu zarząd ma pracowników(usunięte przez administratora)

H

Zakład bez przyszłości omijać z daleka

Chinczyk

Zero ładu i składu, zero podwyżek (mimo iż ludzie zarabiają grosze, trzeba zrobić 10 dodatkowych dniówek żeby utrzymać rodzinę) podwyżki są ale norm, robić więcej i szybciej najlepiej bez przerw i wyłączania maszyny. (usunięte przez administratora) i nie upominać się o podwyżki czasami.

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec