Opinie o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VITKOVICE MILMET S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w VITKOVICE MILMET S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITKOVICE MILMET S.A. w Sosnowiec

o

tragedia dziadostwo płace żałosne jedno wielkie nieporozumienie szkoda czasu i nerwów na prace w tym rynsztoku

szczery do bólu

podział ludzi na lepszych i gorszych nadgodziny robią zawsze te same osoby inni nie mają prawa nawet pół nadgodziny zrobić ogólnie bardzo duża niesprawiedliwosc

Szkoda
@szczery do bólu

To niestety prawda. Nadgodziny tylko dla pupilkow

Ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem brak jakich kolwiek szans na perspektywe lepszego jutra w koło szczury i uprzedmiotowienie człowieka.

PRAWDA

zakład tragedia jesli chodzi o zarobki inne zakłady staraja sie ludzi zatrzymac zeby sie nie zwalniali dając im jakieś solidne podwyżki to tutaj o docenieniu kogokolwiek można zapomniec , zatrudniają ludzi bez jakokolwiek doświadczenia bo juz nikt nie chce tam pracować .ŻAŁOSNE

@PRAWDA

Przyjmują bez doświadczenia bez szkoły bez rozumu... bo kto logicznie myślący chciał by tam pracować ? Zostali sami "ustawieni" albo tacy którzy robią ale nie wiedzą co i po co... do przerzucania złomu nie trzeba rozumu.

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy Inżynier Procesu Montażu oferowane przez firmę VITKOVICE MILMET S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Nieznajoma

Pan Paweł S. opowiadał że reanimowal tego kolesia co miał wypadek

@Nieznajoma

Reanimacja przy tak rozległych obrażeniach wewnętrznych nie ma sensu. ☹

v5

tragiczne płace, pracownik nie ma nic do gadania ,zarząd robi wszystko byle jak najmniejszym kosztem uzyskiwac duze zyski dla siebie, żadnej perspektywy jakichkolwiek wyższych zarobków,dobrze ze odeszłem z tej chorej firmy

Aneta

@PRAWDA, piszesz o swoim doświadczeniu w pracy dla Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych. Czy poza samą pensją pracownik może liczyć na pozapłacowe dodatki np. pakiet medyczny? Jeżeli posiadasz informacje na temat organizacji pracy w tym przedsiębiorstwie, to rozwiń proszę swój komentarz o nowe informacje.

@Aneta

Opieka medyczna u felczera. Natomist siłownie masz za darmo.

prawdomówny 2

szkoda zdrowia szkoda nerwów zarobki żałosne radze omijac szerokim łukiem chyba ze ktos chce pracowac za 2000 zł netto zero perspektyw większego zarobku

Kabluja najwięcej na siemianowickim montażu Ukraińcy dla kadry najważniejsi kliki zarobki większości spadają czuje się jak homo sovietikus

Skaryszewski

Praca jest spoko ale niskie zarobki potrafią skutecznie podciąć skrzydła. Nie dziwota, że ludzie uciekają

Witam,jak wygląda tam praca ? Są jakieś normy , zapieprz , jakies skomplikowane maszyny , schematy itd ? Dostałem propozycję no i nie wiem co robić. Stawka nie wysoka ale na te chwilę to i tak nic do roboty nie mam

@ja

Daruj sobie...

Od ostatniej opinii związanej z Milmet S.A. Fabryka Butli Technicznych minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Alojz

31 dni ...... nie srej żarem

kolo

całkowity brak podwyżek zero jakich kolwiek perspektyw na lepszy zarobek

asdf

@Anek nie ma problemu z wypłatami, zawsze 10-tego jest przelew.

XCV
@asdf

BARDZO MAŁY TO JEST HA HA

XCV
@asdf

POZDRAWIA JASNIE PONA MOLENDE TEN SEXI SZALICZEK

KATASTROFA

UWAGA BEZNADZIEJNY ZAKŁAD płace tragiczne może dlatego zatrudniają pracowników zza wschodniej granicy ŻADEN POLAK SZANUJĄCY SIE w tak beznadziejnym zakładzie pracowac nie będzie OMIJAC Z DALEKA SZEROKIM ŁUKIEM

pracowałem w tej firmie jakiś czas odradzam pensja głodowa zarobki poniżej krytyki zmieniłem prace zarabiam zdecydowanie więcej niż w tym marnym zakładzie ludzie się zwalniają nikt nie chce tam pracować

prawdomówny

całkowity brak uczciwych zarobków pracuje sie za grosze odradzam szkoda nerwów

Pracująca

Jeśli ktoś zastanawia się czy będzie musiał pracować to może niech szuka dalej pracy.

SOSNOWICZANIN

całkowicie sie zgadzam z wpisami zakład beznadziejny zatrudniają UKRAIŃCOW bo juz nikt nie chce tam pracować mobbing non stop z nie swojej winy zostaniesz zwyzywany przez nieudaczników kierowników ZAKŁAD TRAGEDIA

@SOSNOWICZANIN

Kierownicy nie wyzywają co najwyżej koordynatorzy.(pozdrowienia dla łysego)

Dodam że chodzi mi o Sosnowiec

Zostaw merytoryczną opinię o VITKOVICE MILMET S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w VITKOVICE MILMET S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy VITKOVICE MILMET S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITKOVICE MILMET S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 10 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VITKOVICE MILMET S.A.
1.7/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Gen.st.grota-roweckiego 130
    41-200 Sosnowiec