Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Z tego co wiem to poszukiwano kierownika na drugim piętrze to może się wykażecie zamiast komuś coś zarzucać.Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Ciekawe czy mając swoją firmę nie przeszkadzało by wam jak by wasz pracownik był bardzo chorowity.Zresztą gdyby kierownicy w tej firmie nie mieli żadnych osiągnięc to by nie piastowali swojego urzędu .

zapracowana

Firma na tle innych nie jest taka tragiczna, mogliby płacić trochę więcej ale to każdy by tak chciał. O tym Panu różne niemiłe słyszałam opinie, trochę narzekają na niego, ale już jakiś czas pracuję, więc chyba jego metody podobają się Szefowi. Jak sobie przypomnę niektórzy Kierownicy nie popracowali za długo, myślę o tym co był kiedyś na Szwalni - szkoda wydawał się w porządku.

Strong

Uuuuuuuuuuuuuuu!!!,współczuję "chory" facet pracował w pierścionkach,mącił i skłócał ludzi,na szczęście myśmy się go pozbyli :))

uf.

Oooo... to nie tylko o nim :((( Gdyby tak do samego szefa, taką trylogię napisać! Hmmm...? :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
zyx

Niestety to jest prawda na 100%

HH

Praca dla ludzi „NIEDOWIDZĄCYCH” Muszą nie widzieć- niekompetencji kierowniczej oraz zaprzyjaźnionych z… nierobów. Najlepiej być zahukanym , tępym narzędziem roboczym. Poniżanie narzędzi mniej zlęknionych i świadomych WYSOCE STOSOWANE !!!

ciekawy

pilnie szukam pracy na maszynach, czy są jakieś wolne etaty np. zwiekszacie produkcję...

gość

Praca dla ludzi chcących pracować , a nie dla nierobów!!!!

warsztat

tam to jest nagminne osoby które pieprzą robotę dostają premie to jest śmieszne i załosne cytat " jaki kiero...........nik taki pracownik "

XXX

Nie zamykajcie drzwi, zostawcie uchylone

Potwierdzam że dostają awanse i premie osoby te które nie zasługują na nie. Słyszeliście bo dochodzą słuchy ze dzieje się tak na warsztacie.

york

raczej przenośnia?

pracuś

to cytat ale nie możesz tego zrozumieć bo i nie ma po co !

zorro

tam nie ma kotłowni;P

pracuś

to czemu się boisz ujawnić napisz jak się nazywasz i na jakim dziale pracowałeś bo wydaje mi się że w kotłowni

kkk

popieram pol naszczescie juz nie mam zaszczytu byc w tej firmie 1000% prawda ps pracownik jest niczym jak nie to znajda innego

mig mig

Dla mnie pracodawca puki co jest o.k. warunki pracy są super wynagrodzenie mogło by być wyższe - fakt- to kierownicy wydziałów czasem \\\\\\\"mieszają w papierach \\\\\\\"a w ogóle nie szukajmy dziury w całym najłatwiej jest krytykować

Mietek8

Popieram przedmówce.

marcinwluka

Tu baran, robota w tej firmie nie jest obowiązkowa, miej chłopie jaja i poszukaj na mieście, fachowców zawsze poszukują.

pracuś

Ja sobie chwale !!! Nic dodać nic ująć,firma jedna z lepszych na rynku łódzkim .

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz