Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz

Witam firma remontowo wykonczeniowa poleca się gdyby była potrzebna to do pani Zuzanno proszę o to adres naszej strony bardzo dziękuję i pozdrawiam http://wykonczeniaremonty5.wixsite.com/kubickikrzysztof#

?????

Pytanie mam :-) czy mozna przeniesc sie z jednego dzialu na inny??? I do kogo mozna sie zglosic w tej sprawie?

MB

Nie polecam pracy w firmie Protekt, niskie zarobki, (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Pojawiły się kolejne, nowe oferty pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Można aplikować na następujące stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży - doradca techniczny https://www.gowork.pl/oferta/specjalista-ds.-sprzedazy-doradca-techniczny-praca-w-biurze,0w3BfW3vEftTMdf9EXPRYr,lodz Przedstawiciel handlowy - Doradca techniczny https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy-doradca-techniczny-praca-w-biurze,1kVOqORGY1W1RcYzjwAOh6,lodz Operator wtryskarek https://www.gowork.pl/oferta/operator-wtryskarek,4lF5V9WeKvewuPLxjPzwRM,lodz Spawacz https://www.gowork.pl/oferta/spawacz,27hGfAyMoQw2hb2ORiW1QQ,lodz Szwaczka https://www.gowork.pl/oferta/szwaczka-szwacz-operator-automatu-szwalniczego,5CDo53yNT4QH4T15eoVK8D,lodz Sprzątaczka https://www.gowork.pl/oferta/sprzataczka,2lfUDN31UfZ6B4BAPtj8Xp,lodz Zamierzacie wysłać swoje cv? A może ktoś już pracuje na którymś z wyżej wymienionych posad i napisze nam czy warto?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.
Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

anka
@Igor

ciągle tam szukają, można w kadrach złożyć cv

Szukam pracy na stanowisku szwaczka,jakie są mniej więcej zarobki?

Zuzanna

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz poszukuje pracowników. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na dwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy - należy posiadać doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, więcej informacji tu: https://www.gowork.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy,1kVOqORGY1W1RcYzjwAOh6,lodz oraz Konstruktor odzieży roboczej - https://www.gowork.pl/oferta/konstruktor-odziezy-roboczej,0H2CL1TGGWrEUM0G1EcR9a,lodz Interesuje Was praca na takich stanowiskach? Macie zamiar się zgłosić? Jeśli weźmiecie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami na naszym forum. Wiedza o jej przebiegu będzie cenna dla osób, które w przyszłości będą zainteresowane pracą w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz.

Zasmucony

To jest zalosne ,brak jakielkolwiek kasy na swieta??? Przeciez to niesamowite aż jest

aa
@Zasmucony

A gdzie jest napisane, że pracodawca ma obowiązek dać pieniądze na święta. Przecież jest pensja.

Seba z Łeby
@aa

no ale NALEŻY SIEM.

Zuzanna

@Zasmucony jesteśmy już po tym czasie świąteczno-noworocznym i czy po świętach też nic od firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz nie dostaliście? A czy rok temu dostaliście taką premię?

Adrian Prez
@Zuzanna

No to kurcze dramat. Kalendarzy nie dają, premiami nie szastają, a i pewno karzą do pracy przychodzić?

Zuzanna

@waw "i po karpiku" oznacza, że już jesteście po wigilii pracowniczej w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz? Czy ona w ogóle się nie odbyła?

koko

ale kalendarz dostałem

bolek TW
@Zuzanna

a jak kto niewierzący to co z wigilią? ma wolne czy musi robić w tym czasie?

Kamila89

Witam.Witam.Czy kam pracy od sierpnia szwaczki automat,kontrola jakości bądź pakowanie

Kamila89

Witam.Szukam pracy od sierpnia może być na szwaczki automat, kontrola jakości bądź pakowanie.

Jacek

Szukam pracy na magazynie albo przy dostawach na wydawaniu towaru albo wprowadzeniu towaru do systemu, jestem również operatorem wózków widłowych z wieloletnim stażem. Jakich zarobków mogę oczekiwać. Ile zmian i czy praca w weekendy?

Bbb
@Jacek

Zapytaj się Zuzanny, Ona wyjaśni wsxysto ze szczegółami.

Cyrkonia

Praca fajna tylko ludzie w tej pracy ch....

Ktos
@Cyrkonia

Mam pytanie czy aktualnie przyjmują do pracy w protekt ?

Kowalski
@Cyrkonia

A możesz napisać coś więcej? Co jest nie tak? Jaka atmosfera? Słyszałem że szukają tkaczy/ek. Jak wyglądają zarobki?

Kowalski

Jest w waszej firmie taki dział jak tkalnia. Jak tam wygląda praca, jacy ludzie, jaki kierownik itd.?

Zuzanna

@Spawacz widzę, że zainteresowała Cie praca w firmie Protekt Grzegorz Łaszkiewicz. Ważne też są dla Ciebie benefity. Czy ich brak powoduje, że już nie będziesz aplikował do firmy czy jednak się mimo wszystko skusisz i zdecydujesz zaaplikować i zobaczyć na własnej skórze jak się tam pracuje? Jeżeli się zdecydujesz to potem podziel się z nami własnymi wrażeniami.

Spawacz

Witam. Zastanawiam się nad pracą w firmie Protekt jako spawacz . Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wyżej wymienionym stanowisku, jakie są zarobki? Czy są płatne nadgodziny ? Czy są jakieś premie? Czy jest socjal np. jakieś bony na święta itp.? Ogólnie jaka jest atmosfera na dziale ? Z góry dziękuję i proszę o merytoryczne odpowiedzi. Pozdrawiam.

@Spawacz

Zarobki adekwatne do umiejętności, płatne nadgodziny,wysokie premie, wczasy pod gruszą, prezenty na święta, atmosfera niezła raz lepiej raz gorzej

chyba cię fantazja poniosła z (premie, wczasy pod gruszą, prezenty na święta,) bo ja nie pamiętam

@anonymous

A co nie masz na pasku premia? Nadgodzin na pasku nie masz i tu jest problem. I ja nigdy nie wiem jaką bede miał pensje.

Tak jeszcze wczasy pod gruszą, prezenty na święta niezły dowcip

Zuzanna

@anonymous zatem komu należały się kalendarze? Jedni pracownicy firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz je dostali, a inni nie? Czy Ci co nie dostali kalendarzy dostali coś innego?

Aa

A kalendarze to na który rok?

Zostaw merytoryczną opinię o Protekt Grzegorz Łaszkiewicz - Łódź

• Jak się pracuje w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Protekt Grzegorz Łaszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protekt Grzegorz Łaszkiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Protekt Grzegorz Łaszkiewicz