ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

Inflacccja

Ciekawe czy nasze władze pójdą za przykładem ,wezmą przykład z kopalni o podwyższa nam kwotę flapsow,oraz mogli by zmienić tę kartę żebyśmy nie było zmuszeni do robienia zakupów w Biedronce tylko aby każdy miał wolny wybór gdzie chce robić zakupy ,jak każdy wolny człowiek ,który ma prawo wyboru a nie przymuszani jesteśmy do zakupów w jednym sklepie

@Inflacccja

Nie zmienia kart do biedronki bo pewnie mają podpisana z nimi umowę, i jeszcze biedronka im pewnie płaci jakiś % od tego co my placimy

Jarosław.

W związku z moim odejściem z tej firmy chciałem podziękować wszystkim tym z którymi pracowałem :) z Budryka jak i z Jankowic. Na Jankowice ludzie narzekają a tam wcale nima tak źle jak fizyczni tak i dozór wraz z kierownictwem, chciałem podziękować przodowemu Maciejowi G, Piotrusiowi L. I innym z kierymi zech najczęściej łaził. Z dozoru w szczególności Mateuszowi K. i Damianowi S. Ze jako jedyni próbowali mnie w tej firmie zatrzymać ale im się nie udalo. No i ogólnie wszyscy som żeście WPORZO!!! Powodzenia Wszystkim zycza obyście mieli jak najlepiej!! PS. Stasiu to je naprowda fajny Chop.

Gerwazy z bielska

Jak komuś nie pasują obecne zasady to niech się zwolni.....

Zofiowka
@Gerwazy z bielska

Widać kto wafluje hahaha, pewnie kredytów masz nabrane i się nie możesz zwolnić tylko do końca życia będziesz pracował z myślą o tym czy w następnym roku będzie Barbórka czy nie będzie bo przyjęć do sigu już nie będzie,

@Gerwazy z bielska

A nie tak dawno plakales jak ci zle czyżby ci pani prezes dołożyła parę groszy to gratuluję

No właśnie

Już to zrobiłem ????

No...

Zasady? Niech pomyślę:)

Hobbit
@Gerwazy z bielska

Gerwazy ma rację, jak się komuś nie podoba to niech se idzie na dachy papę kłaść

@Hobbit

Hobbitku uważaj żebyś się nie rozchorował bo możesz zmienić zdanie i sam pójdziesz na ten dach

Prezes
@Gerwazy z bielska

Z tej firmy nie da się zwolnić

Tadek kanciarz
@Gerwazy z bielska

Gerwazy ma całkowita rację. Jeśli komuś coś nie pasuje to wypad z firmy. Gerwazy na krg!

Król metrów

Pany jako tam pniowek? Dali taki (usunięte przez administratora) robią na brzeszczach No na dniach ida na pniowek motorek Jeszcze robi? Jak atmosfera na oddziale wafle i turbowafle są ci sami? Bzdyle majo i zjebanyryjek beczom w rekow non stop jedyn porządny to kopidol z pielgrzymowic

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Zadowolony wafelek

Witom, robia na Budryku juz 8 lot, wyplata jest zawsze na czos, barborka tez roz na dwa lata wpadnie, prymio wakacyjno tyz, jak zrobia 4 weekendy to mom 6 tysiyncy i co to je malo? Ciekawe kaj tela zarobicie???!!!! CHWALA ZSRG a mojo baba tez je szczynsliwo ze robia w łikyndy bo tak to bych jom yno nerwowol CHWALA ZSRG CHWALA ZSRG CHWALA ZSRG bez tej firmy byscie ni mieli piniyndzy

Ch4
@Zadowolony wafelek

Takich pracowników trzeba tej firmie żeby się na nowo rozkręciła !

@Zadowolony wafelek

Synek policz ile masz wypłaty bez weekendów a potem się chwal zarobkami

Dramat
@Zadowolony wafelek

6 tyś. z 4 weekendami. Super że masz dobre układy ale na 100% załogi ile osób może się pochwalić taką wypłatą. 2%? A reszta załogi niech się cieszy, że ma pracę.

Dominika

Mąż znalazł na stronie firmy ogłoszenie na wiertacza. Podobno oferują na tym stanowisku jakiś system dodatków. jak to działa i w ogóle to ile jest podstawy wynagrodzenia? Będe wdzięczna za informację

Znafca
@Dominika

Podstawa zarobków to: zgodnie z podpisywaną umową o pracę jest 88zł brutto za dniówkę plus... premia oczywiście uznaniowa. Uznanie to rzecz względna, zależna- jak można się spodziewać: od uznania. Wysokość premii uznaniowej zgodnie z przepisami pracodawca nie musi uwzględniać w umowie o pracę. Niby jest w firmie regulamin pracy. Można zawsze się o niego spytać i przestudiować zapisy- o ile Ci dadzą do wglądu. System dodatków jest niestabilny i całkowicie uzależniony od czyjegoś widzimisię. Powodzenia w negocjacjach:)

Pniowek
@Dominika

W tej firmie nie ma żadnego systemu dodatków. Czasem się zdarzą ale tylko kiedy JSW przyjmuje więc nie ma co liczyć. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem. Chyba , że ktoś lubi pracować na ścianie za minimum z minimum i biedronkowego bona.

Mariusz
@Dominika

Mam przepracowane 22 lata w tej firmie, czyli zostało mi do emerytury 3 lata plus może rok odróbki bo nie rewirowalem. Widząc to co się dzieje w tej firmie ostatnimy czasy , to gdybym miał pięć lat do pendy, złożyłbym bym papiery do sigu. Firma zeszła na psy!

@Mariusz

Prawda

20 letnie doświadczenie

W tej firmie nic się nie rozkręca wręcz przeciwnie. Barbórka jest zależna od tego czy są przyjęcia do sigu, jak są przyjęcia to Barbórka wysoka jak nie ma to jest pismo że stal jest droga, metrów nima i zamiast Barbórki jest 700zl dodadku socjalnego. Chorować nie można bo krzywo na to patrzą i od tego jest też zależna premia uznaniowa.

Bo u nos na Budryku....

Dla pocieszenia kierownictwa z jankowic , mogę powiedzieć że kierownictwo z Budryka też kompletnie sobie nie radzi z załogą

@Bo u nos na Budryku....

A dlaczego sobie nie radzi?

Yny
@Nikt

Zamiast walic metry na metanowce to biegsmy jak idioci z "ckm" Po scianach... Pogratulowac rozumu

Nikt

I co żeście gwiazdy narobiły?? Były weekendy na jankowicach a teraz nima????‍♂️

@Nikt

I pomyśleć, że za (usunięte przez administratora) robole walczyli o wolne weekendy. W głowie się nie mieści. Może czas by z rodziną pobyć? Jeśli ją masz, oczywiście?

On

I bardzo dobrze niech Pani prezes sobie poczyta i się tym zainteresuje!!! A nasz Pan dalej niech slimce i wafluje. Ciekawe czy jakby przyszło do kary to kto odpowie za te 6 niedziel jak nie więcej od tego płaczka. Jedni by chcieli iść na weekend na rano to muszą iść na zmiany bo wielmożny Pan mo już wyplakano i wpisano szychta 2 tygodnie na przód. Taka to sprawiedliwość!

@On

No właśnie na Pniówku o takich zasadach pracy w weekend nie słyszałem nie mówiąc o tych wspomnianych premiach a może pracuję w innej firmie ciekawe??

Kulfon
@On

Gdyby na emeryturę się szło za uwiercone metry, to harnas by już dawno był na pendzyji !!!

Nicka
@Kulfon

A jego pomocnik to co on teraz powinien być bo (usunięte przez administratora) metry czyimś kosztem to nie sztuka

Kulfon
@Nicka

Jak harnas jest taki zły to czemu od 20 lat chodzi za przodowego na 1 zmianę? Każdy kto robi na janko był lub jest od harnasia pomocnikiem, nigdy odwrotnie !

@Kulfon

Ja tylko stwierdziłem że tych metrów nie robi sam ale tak nawiasem mówiąc jak się robi tylko metry to się nie ma czym chwalić są też inne roboty które robią innii

Kolego bo na Pniówku możesz dostać 100 lub nic ot taki dozór

Haha

Bo to prawda, żeby utrzymać się w tej firmie to frekwencja L4 musi być na poziomie " 0 dni" a jak już chcemy chorować to maksymalnie możemy iść 3x7dni w ciągu roku. A jak ktoś chce umowę na stałe to ani 1 dnia L4 nie może być takie oto zasady

Jjj

O doczekalismy tego ze chorzy debi.. przylaza do roboty i zarazaja reszte bo boja sie isc na L4. Pogratulowac tej pani

@Jjj

No bo to prawda

On

A czy ktoś mi wytłumaczy jak to jest ze jeden wafel z Jankowic może robić 6 niedziel z rzędu?? Go nie obowiązuje przepis że " 4 niedzieli z rzędu nie może robić"?? Czy to są już układy i układziki?

jako tako tiko

Robi, bo widocznie może.

Jo się no tym nie znom
@On

To nie jest tak, że piąta i szósta niedziela wypadają w następnym miesiącu?

Ch4
@On

Może mioł w tydniu wolne, jak cza było robić transport wiertnicy na nowe stanowisko ;)

wiert
@On

Skoro piszesz o tym to masz info z pierwszej ręki. Więc robisz u nas na oddziele i pewnie wiesz inteligencie ze wszyscy u nas robią ile sobót i niediel chcą bo sztajgry sie proszą o ludzi. a jaki bedzie efekt twojego wpisu mądralo ze pewnie od jutra przestaniemy robić ile chcemy przetaniemy zaraabiać za swięta kaske i nie bedziemy mieli za to zetek. Brawo. pewnie i prezes to se przeczyata i przestanie nam płacić premie dodatkową po 2 tysiące czy po 1,5 tysiąca bo po co jak nam nie pasuje. A teraz mamy soboty i za to więcej kaski, mamy zetki i wolne w tygodniu i mamy premię której nikt inny nie ma . przelicz to mózgu.

Polny zap
@wiert

Dopiero tym wpisem możesz narobić zamieszania

Lewar
@wiert

Takie premie na Jankowicach? Za co?

On

Tylko ze ten kolega dzwoni spod bramy co je do roboty, jak są metry to idzie a jak transport to placze i biere wolne, metrów narobi a jak ustawia to nie umie siatki wyciąć na stojaka

Biołyrygiel

Czy to je prowda że mają kartki dzwigać od marca chodzą takie słuchy tylko pytanie czy to prowda

Zielonka

Moim zdaniem za obecną sytuację firmy nie odpowiada w 100% pani O. Winni są również te wszystkie leśne dziadki którzy są poobsadzani na najwyższych stanowiskach w tej firmie (nadsztaygarzy, prezesi, zastępcy prezesów) którzy mają już nabyte prawa emerytalne, lub nawet emeryturę. To oni boją się odezwać, wyjść przed szereg , bo nie daj Boże pani O. by biednego emeryta zwolniła. Potrafią tylko za jej plecami odpowiedziac "to nie była moja decyzja ,wiesz kto za to odpowiada"

Witam. Jaką stawkę dostanę z 4 letnim stażem ? Jaki macie socjal ? Po ile kartki

Mateusz Orczański
@Marek

jak biorą do sigu to social jest wyzszy , a jak nie biorą, to nizszy albo wcale

@Mateusz Orczański

Serio.... Możesz normalnie napisać co i jak ?. Zadałem normalne pytanie....

@Marek

Tak na oko zarobisz 3000 chyba że ci nie biorą podatku ale tak szczerze to se te robotę daruj bo bez weekendów nie zarobisz

P.
@Marek

Panie Marku, jeżeli szukasz informacji o zarobkach to wg mnie lepszym rozwiązaniem niż pytanie tutaj, będzie rozmowa np. z kierownikiem robót w siedzibie firmy. Osoba kompetentna więcej ci wniesie do sprawy w było nie było istotnej kwestii niż subiektywna ocena pracowników.

Mateusz Orczański
@Mateusz Orczański

Powiem tak, jeśli jest nabór do sigu, to wtedy jest barbórka, premia wakacyjna nawet można robić weekendy bez limitów, natomiast jeśli nie ma naboru, wtedy nie ma ma premi wakacyjnej a barbórki jest 680zl. Niestety mam smutne info, prawdopodobnie nadchodzą chude lata, sig się wstrzymuje. W ostatnich 7 latach był 2razy nabór do sigu i w tym czasie były normalne premie. Wszyscy mówią że Pani O. Zagląda 5 lat do tyłu kto ile miał rewiru, ja mam lepszy pomysł, niech każdy weźmie paski z ostatnich pięciu lat i niech wyliczy średnia premie barbórkowa ile wyjdzie? Możecie w to nawet wliczyć ta obiecana premie w lutym.

Jet
@P.

To prawda. Z tego forum można wywnioskować tyle co z faceshita - te same osoby zadają pytania i odpowiadają.

Łukasz ryl z jankowic
@Marek

Z 4 letnim stazem moze to byc premia 190% jak robiles na przodkach,ścianach,transporcie. Albo 210% jak robiles jako pomocnik wiertacza np w zoku2 Moze byc 250%premi jak robiles w np zoku 2 jako metaniarz lub wiertacz Jak nie masz doswiadczenia w odmetanowaniu to zarobisz bez weekendow 3000zl jak masz doswiadczenie jako pomocnik bez kursow to zarobisz ok 3500 a jezeli masz kursy i doswiadczenie to ponad 3500zl Kartki sa po 30zl za szychte tyle ze do wybrania tylko w biedronce i czasem nie wszystko przechodzi przez kasy i musisz za ten konkretny towar wybulic z swojej kapsy. Jak komus sie niespodoba Twój pysk lub przewala przetafg to (usunięte przez administratora) cie na inny oddzial np na budryk,pniówek lub na tauron albo pgg lub Cie zwolnia z pracy. Social karta multisport i wczasy pod grusza ok 400zl na reke,jak przyjmuja do sigu to jest barbórka i premia wakacyjna w wysokosci wyplaty ale musza byc przyjęcia do sigu musi zarząd czuc presje licznych wypowiedzen. Jesli planujesz kiedys isc pod sig to po zoku bedzie bardzo trudno sie dostac utrudniaja. Mam nadzieje ze pomoglem powodzenia! Pozdrawiam Kolegów z Brzeszcz i Zofiówki!

No...
@Łukasz ryl z jankowic

No! Brzeszcze i Zofija Cię pozdrawiają. Jak tam ukleja co miała być szczupakiem? Miał być leszcz:) Ma się rozumieć:)

Glonojad
@Łukasz ryl z jankowic

Sama prawda , tylko kolega zapomniał dodać, że jak pójdziesz na L4 to zarząd jest Ci w stanie tak z premią zjechać , że będziesz chodził goły i wesoły. Pozdrowienia dla blondyny

Złoty Lesław
@Marek

Ostatnimy czasy na odz. Jankowice jest taka moda : zatrudniasz się do zsrg na oddział janko, idziesz na badania, następny dzień szkolenie, następne 2 -3 dni podpisujesz na warsztacie szkolenia i projekty, potem bierzesz rewir z tym że różnie go biorą, nie którzy do końca miesiąca inni do końca umowy. Reasumując: z nic dostajesz 3 - 9kk. Aha i najwwzniejsze,byłbym zapomniał ,worek ciuchów do tego jeszcze

Uchyla irek
@Złoty Lesław

Potwierdzam ! Ciuchy dają bezproblemowo i nie upominają się o zwrot.

On...

W grudniu było eldorado a w marcu będzie coś wiekszego cos jak " złoty pociąg z Wałbrzycha". Będzie jak sylwester z dwójką, z Polsatem kto co woli,

@On...

W marcu to będzie wielkie g,,jak ci co im pozbierano premie odejdą i nie będzie kim robić a nowych pracowników co się do tej firmy garną nie widać mimo wszystko na ten 2023rok zdrówka i zadowolenia z pracy no i oczywiście podwyżek płac

20 letnie doświadczenie

Lepiej zapytać pracowników, bo pracownik prawdę powie, władza obieca żeby tylko mieć pracowników a później Barbórki brak bo L4, opieka, krew itp i ci wyjdzie absencja kosmos i podwyżki brak jak i Barbórki. Barbórka jest za przepracowany rok a patrzą 5 lat do tyłu kto ile miał L4 opieki itp. Jak ktoś miał to sory Gregory piniondzow nima.

Wczoraj dałem wypowiedzenie

Omijać te firmę

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.