Grupa Scarlett

Opinie o Grupa Scarlett

Nina

Nie polecam Kierowniczka nie interesuje się pracownikami a jedynie słucha plotek , ubrania dostaniesz raz a nie zmienia tylko masz jedno ubranie na pare lat pracy a ubranie powinno sie zmieniać przez pracodawce co, rok nie proponuje pracy w takiej firmie .

Mikołaj
@Nina

Takie sprawy jak odzież ochronna można zapewne zgłosić w dziale BHP. Napisz jaka atmosfera panuje między współpracownikami i czy nowo przyjęte osoby mogą liczyć na koleżeńska pomoc?

Zorientowany

Ostrzegam przed pracą pod tą firmą! Nieuczciwi naciągacze, groszowe stawki, najchętniej chcą abyś pracował bez umowy. Nawet szafki pracownice nie otrzymują! Omijać szerokim łukiem!

@Zorientowany

Czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji swoich słów? To poważne oskarżenia. Jeśli jednak w firmie dzieje się źle, bądź sama czułaś się nieodpowiednio traktowana i masz na to świadków, skorzystaj z nowej funkcji na forum GoWork.pl Wszelkie szczegóły możesz znaleźć na stronie głównej serwisu w zakładce Opinie o Pracodawcach.

Ktos

Omijac scarlet...zwłaszcza szpital w Bystrej. Nie uczciwi ludzie i nie uczciwa koordynatorka.....nie daje umowy,nie szkoli.w dupie ma ludzi zwlaszcza tych mlodych....naprawdę zalosna osoba ....:( Brak slow!!!!!

Witam.czy jest cos wiadomo o sprzataniu szpitala w Bystrej?

Jadzia
@anonymous

Sprzątają tam Scarletty!

Ktos
@Jadzia

Tak

Konserwator

spoko ziomeczki

Nie bylo pytan, tylko czy chce pracowac i czy 3 miesiace na okresie probnym sa dla mnie o.k.

Mateusz p

NIE POLECAM! Oddałem do naprawy kose husqvarna która nie chciała odpalić. Sprzęt został w serwisie do diagnozy. Po 3 dniach dzwoni mechanik i mówi że silnik jest zatarty i naprawa wyjdzie 1000 zł oraz pyta czy rozpoczynamy naprawę. Uznałem to za nie opłacalne i odebrałem sprzęt płacąc 30 zł za diagnozę. Wystawiłem kose jako uszkodzoną i z trudem sprzedałem za 350 zł Nabywca 2 godziny po potwierdzeniu odbioru przesyłki dzwoni że kosa już działa. Wymienił przetarty przewód od świecy. Nie wiem czy bardziej boli mnie to że sprzedałem ja za grosze czy to ze w ogóle ja sprzedałem. Mechanika nie pozdrawiam i polecam zastanowić się nad sezonowy trzepaniem wiśni zamiast udawać fachowca i ludzi w błąd wprowadzać. Radzę się też zastanowić 20 razy jeżeli usłyszycie w tym pseudo serwisie że sprzęt jest mocno uszkodzony a naprawa bardzo droga. Edit Dzisiaj rozmawiałem z kierownikiem serwisu. Jedyne rozwiązanie jakie wymyślił to że może ukarać pracownika a jeżeli chodzi o mnie oddał łaskawa 30 zł za diagnozę. Brak kompetencji panie kierowniku

Justyna

@Ada, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy próbowałaś podejmować rozmowy z szefostwem jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? @Sepia, jak rozumiem wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika Grupy Scarlett ? Być może od czasu gdy pracowałeś/pracowałaś w firmie zaszły w niej jakieś zmiany?

Ada

Nie polecam, pieniądze, o które trzeba walczyć dostaje z opuźnieniem, dopóki nie chodzisz za kierownictwem, o umowie możesz zapomnieć, pracownicy są również źle traktowani, zdarza się że brakuje materiałów do pracy, bądź jesteśmy zmuszani do pracy na wysokości, by coś wyczyścić, a pracodawcy dobrze wiedzą że dana osoba nie ma uprawnień, by pracę taką wykonywać, zdążają się wypadki, na nie reakcja jest natychmiastowa, gdyż oczywiście nie pożądają pogotowia w trakcie pracy, gdzie 90% biznesu jest nielegalne

Sepia

Serdecznie odradzam pracę w tej firmie. Zarządza nią ojciec z synem. Ojciec pieniacz, nie liczący się z pracownikami, syn niekompetentny bufon, który zarządzanie zna z książki "Kapitał" Marksa. Szeregowy pracownik jest nic nie znaczącym trybikiem, który ma orać na panów właścicieli, za minimalne wynagrodzenie, plus ochłapy płacone pod stołem.

Justyna

@Krystian, jak często pojawiają się opóźnienia w wypłatach i jak długo one trwają? Wspominasz o braku szacunku do pracowników, możesz powiedzieć, w jaki sposób się to objawia? Wspominasz też o koniecznych nadgodzinach, jak często zatrudnione osoby pracują dłużej? Zachęcam was do wyrażenia swojego zdania o firmie Scarlett. Czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje? Oferuje umowę o pracę?

Maja B.b.

Nikomu tej firmy nie polecam !!! Pracuje 5 rok jestem niepełnosprawną osobą i żadnej podwyżki nie dostalam tylko najniższą krajową., mimo że było obiecane. Sprzątałam inne obiekty dla firmy i nic do wypłaty nigdy nie dorzucili......A sami brali za moje usługi. Chamstwo, szukam pracy gdzie człowieka traktuje się normalnie.

Stary
@Maja B.b.

Święta racja

Krystian
@Maja B.b.

Nikt nie szanuje tu praw pracowników, brygadzisci bez szacunku traktuja pracowników, czesto wyplaty nie na czas, pracownicy zmuszani do nadgodzin za narne grosze, brygadzisci daja ludzi do pracy na wozkach widłowych choc dobrze wiedzą ze nie posiadają uprawnien, brygadzisci ( nie wszyscy) spia na nocnych zmianach i spożywają alkohol wiele mozna by napisać ale po co jak i tak nic to nie zmieni w tej firmie w oddziale we Wronkach

Justyna

@Nikita, @Maja B.b. czy próbowałyście porozumieć się jakoś w tych sprawach z przełożonymi? Grupa Scarlett cały czas poszukuje pracowników i wasze opinie mogłyby być dla nich bardzo użyteczne.

Nikita

Kicha tam rządzi kto chce i jak chce,wyzysk człowieka przez człowieka brak zgodności wypłat, brak towaru śmieszne limity porobione przez szefa na towar jednym słowem chcą utrzeć (usunięte przez administratora) szkłem

amadeusz

nie jest tak źle jak piszom! ja w danonie pracuje w opolu i lepiej jest niz za impela czy klar systemu, od samego poczatku ktos sie mna interesowal, scarlett ubrania dali i dodatek za dojazd. źle nie jest

kicia

firma oszustuf wykorzystujom osoby niepełno sprawne a szczegulnie we wronkach brak wypłat na czas zanirzajom godziny we wronkach jeden (usunięte przez administratora)

mlody
@kicia

witam jak by nie dawali wyplat to by firma nie istniala

Wyrolowany

umowy w tej firmie są wirtualne, płaca jest niby ustalona ale to nie znaczy że zarobisz tyle ile było powiedziane...wynagrodzenie nie zawsze bylo na czas i często niezgodne z przepracowanymi godzinami. podpisywałem osobne umowy co miesiac i co? tylko jedena umowa przetrwała do rozliczenia.. czyli rozliczałem sie tylko za jeden miesiac (pit), a reszete pracowałem na 'czarno' o czym nic mi nie bylo wiadomo z racji tego ze podpisałem jakieś 'umowy'... Kierownik który urzęduje na Fiacie to dobry manipulant uważajcie na tą firmę wyzysk i wyzysk nie polecam..

@Wyrolowany

masz racie i cie popieram co napisałes

@Wyrolowany

unas we wronkach woj wielkopolskie firma sprzonta w samsungu tam sie dziejom cuda ludzie som ponirzani przez brygadzistowoszukiwani zwolniani szczegulnie przez brygadzistów dwóch nato firma pozwała jakie majom plecy rze firma ich tam czyma byli opisani kontrola za kontrolom tam powinien wkroczyc prokurator ale nato firma scarret pozwala nie polecam tej firmy

rafał obserwator

Przepracowałem w Scarlett sp. zo.o. należącej do grupy moje ostatnie 10 lat przed emeryturą. Warunki pracy w porządku, wypłata zawsze na czas. W przypadku problemów zawsze można było się dogadać, mój kierownik w Płocku Pan Artur często pytał o nasze potrzeby. Firma dba o wizerunek wydając pracownikom zawsze czyste ubrania itd. Polecam firme, uwazam że jestem jej coś dłuzny.

Pyla

Witam. Szukając pomocy w otwarciu firmy czyszczącej trafiłem na ulicę (usunięte przez administratora) w Bielsku-Białej do firmy Scarlett. Dzięki fachowemu doradztwu, które tam otrzymałem byłem w stanie odpowiednio dobrać sprzęt. Panowie pomogli również w formalnościach związanych z rejestracją w PUP. Serdecznie polecam firmę !

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Scarlett - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Grupa Scarlett?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Scarlett tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Scarlett?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Scarlett?

Kandydaci do pracy w Grupa Scarlett napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Scarlett