Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Werner Kenkel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Pacjent: Kadry HR

Proszę dzwonić przy stawce min 18zl/godz NETTO. Poniżej tej kwoty nawet nie zaczynam rozmowy, bo to znaczy że nie traktujecie kandydata do pracy z szacunkiem, tylko jak roboty do wyciskania normy produkcyjnej. U was tylko kawusia i plotki.

xXx

Szanowni z działu HR, jak nie macie konkretnej propozycji to nie zawracajcie mojej D. Pominęliście swoje powołanie z wywiadem, FBI.

Pinokio
@xXx

Dziunia to że wy macie takie a nie inne podejscie, to wasz problem. Wiele firm ma inne podejscie i wychodzi naprzeciw potrzeb kandydada. Pokolenie Y jest inne, nie wspomnę już o milenialsach. Macie starą szkołę HR, nie poznałyście dobrze życia.

Ruda

Prawda rudy lis zabiera coraz wiecej żeby zaoszczędzić i to na takich ludziach.którzy co wekend do pracy chodzą.

WWJ
@Ruda

Zgadzam się. Rudy lis to największa zmora zakładu offsetowego. Prawda jest taka że ludzie zarabiają o wiele mniej niż na flekso a ludzi do pracy ciągle brakuje ale tak to jest jak się nie docenia pracownika i rzuca mu się grosze dziesiątego...

Prosto z mostu

Może ja coś powiem jak jest na prawdę. Większość komentarzy sugeruje, że jest ciężko, trzeba się postarać, szału nie ma, kierownicy wymagają. Myślę, że każdy z Was prowadząc firmę wymagałby, płaciłby odpowiednio za pracę, szukałby osób starających się bardziej od innych. Najwięcej komentują osoby, które pracować nie lubią, taka prawda. Żądasz dobrych zarobków wymagaj od siebie więcej. W WK kasa jest przyzwoita, wypłata na czas. Dlaczego nikt z Was nei opisuje wartości dodanych jak pełen socjal, jakość pomieszczeń, przyrządów do pracy, czystość, stała wypłata, premie na święta, możliwość awansu. Kariery nie zrobi ten co wiecznie narzeka i żąda więcej niż oferuje. Narzekający na ciężką pracę na produkcji to nieporozumienie - to fabryka tutaj się zarabia pomysłem, maksymalizacją zysków, siłą mięśni, zgranym teamem. Czasami jest ciężko, ale często jest pełno śmiechu. Nie ma tu reżimu. Powtórzę raz jeszcze, ta firma szuka ludzi ambitnych i potrafi to docenić. Zamiast krakać weźcie się za siebie, za swoje życie, miejcie na siebie pomysł. Zainteresujcie się czymś a później innych swoją ambicją, pomysłem. Mówię tu o tych co chcą osiągnąć coś w życiu, ta firma to idealne warunki na wybicie się. Nie od razu dyrektorem, kierownikiem, po prostu pracownikiem o świetnej opinii, reszta przyjdzie sama. Polecam. (ponad 10 lat stażu w WK)

Ryś
@Prosto z mostu

flexo czy offset bo to niby to samo ale jednak nie to samo i kasa jakaś nie do końca ta sama, z wypowiedzi wnioskuje ze flexo, bony na gwiazdkę owszem a co po za tym, jaki inny socjal co masz na myśli, wczasy pod grusza ? Czy co? Zapraszamy na offset na pewno docenia staż i zaangazowanie

@Prosto z mostu

popieram i zgadzam sie z ta opinia

kimkolwiek
@Ryś

Chociażby integracje firmowe? z tego co wiem to też socjał, a firma przeznacza na to pieniądze

@Prosto z mostu

Jak najbardziej się z tobą zgadzam,najwięcej narzekają ci którym się nie chce pracować,zero swojego wkładu,a Wielkie wymagania.Praca jak każda inna,czasem ciężej,czasem lżej ale ogólnie jest dobrze i nikt raczej jeszcze z przepracowania tu nie umarl.najważniejsze,że wypłata zawsze na czas,ciepło,woda do picia przez cały rok i nawet codziennie świeże jabłka.A więc do tych co tak tu komentują że do (usunięte przez administratora) i taka tragedia,nikt was tutaj nie trzyma,ofert pracy jest mnóstwo,można odejść,wasz wybór,każdy jest kowalem własnego losu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Krzycko W. - dział HR

Firma w szczerym polu na wsi, a dział HR zachowuje się jak wielka korporacja. Shaeryzowali się, zabetonowali i klepią te swoje wykute na blache teksty przez telefon. Żenada. Wam się zdaje, że jesteście pod Poznaniem, a to zwykła dziura. Pierdzicie w portki po kawusi.

Radar
@Krzycko W. - dział HR

Firma WSIOWA a udają Microsoft'a, farbowane lisy

Pleban
@Krzycko W. - dział HR

To Poznań od lat jest w okolicy Krzycka. To zrozumiałe.

Anonimowo

Przepraszam bardzo Jest tutaj ktoś kto mógłby mi przybliżyć jak wygląda praca portiera w Krzycku?

animowo
@Anonimowo

ciężka praca jest portiera jeśli trafisz na 1 masz odzienie do zarejestrowania 160 aut teraz masz jeszcze gorzej bo od 3 grudnia są zmiany ze wszystko wjeżdża do portierni 1 zarobki granicach 1900 zł

Zuzanna

@Prosto z mostu, jakie zmiany zauważyłeś przez te 10 lat pracy w Werner Kenkel? Czy podejście kierownictwa z biegiem czasu stało się bardziej przyjazne, partnerskie? Czy wymagania wzrastały wraz ze wzrostem wynagrodzeń? @Ryś, jak się pracuje na offsecie? Czy według Ciebie pracownicy w tym dziale są doceniani za swoją pracę w odpowiedni sposób?

Zuzanna

@Prosto z mostu czy ścieżka awansu w Werner Kenkel jest określona z góry? Awanse odbywają się z polecenia kierownika czy poprzez rekrutacje wewnętrzne? Jak kształtuje się socjal - możesz o tym szerzej napisać? Takie informacje są istotne względem prowadzonych procesów rekrutacyjnych: https://www.wernerkenkel.com.pl/pl/oferty-pracy,89.html

Ryś
@Zuzanna

W głównej mierze rekrutacja WEwnetrzna ale zdarzają się osoby z polecenia tez lecz coraz mniej, socjal ? Bony na gwiazdkę są niezależne od pensji

Zuzanna

@Malwina jesteś zainteresowana pracą w Werner Kenkel? Będzie to Twoja pierwsza praca czy może masz już doświadczenie w dziale jakości i szukasz miejsca na rozwój swoich umiejętności? Daj znać, jeśli zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i napisz jak wyglądał jej przebieg.

Malwina

Witam. Jak wyglada praca w dziale jakosciowym?

Zuzanna

@ORO jesteś pracownikiem Werner Kenkel? Czy na samym początku pracodawca oferuje umowę zlecenie bądź dzieło, a kolejną umową jest dopiero umowa o pracę? Możesz określić czy nowo przyjęty pracownik może być zatrudniony jeszcze w jakiś inny sposób, np, poprzez agencję pracy tymczasowej?

Zuzanna

@Makumba Twoja opinia jest mało merytoryczna. Zadbaj o jakość wypowiedzi, zawierając w niej merytoryczne fakty odnoszące się do pracy w Werner Kenkel. @simon jakie warunki musi spełnić pracownik, aby otrzymać premię za swoje pracę? Czy można liczyć tu na jakieś szkolenia?

ORO
@Zuzanna

@Zuzanna najpierw musisz dostać normalną umowę o pracy żeby móc na cokolwiek liczyć.

simon

sytuacja wygląda tak, ludzi jest brak, ale tego nikt głośno nie powie, bo przecież to Werner Kenkel był by wstyd gdyby się okazało, że ludzie nie chcą tam pracować, a prawda jest taka, że każdy stary pracownik mówi to samo...kiedyś było dużo lepiej, była lepsza atmosfera w pracy, zarobki były lepsze i podejście do pracownika było lepsze, dzisiaj te osoby, które pracują tam po kilkanaście lat, mają 50 i co mają ze sobą zrobić? siedzą i narzekają, nowe, młode osoby przychodzą i odchodzą bo praca jest ciężka fizycznie a zarobki BARDZO średnie, każdy na umowie ma najniższą krajową, cała reszta jest w dodatkach i premiach, a jest tak dlatego, że w momencie odejścia od firmy z końcem miesiąca, obetną Ci wszystkie premie i na konto 10-tego miesiąca wpłynie Ci 1700 zł....kierownictwo obiecuje, że zatrudni ludzi, ale Krzycko i okolice to nie jest jakaś wielka metropolia z zapleczem siły ludzkiej, tylko kolektyw małych miejscowości, więc skąd mają niby tych ludzi brać ? zarobki - wypłata jest dobra ale TYLKO wtedy gdy przyjdziesz do pracy w każdą sobotę, niedzielę, narobisz 240 godzin....ale co to za filozofia, takim systemem wszędzie można dobrze zarobić, kosztem życia prywatnego....chodząc normalnie do pracy, wypracowując etat zarobisz około 2400 - 2600 ze wszystkimi premiami, dodatkami it. ja ogólnie NIE POLECAM bo zarabiając 2500 zł netto wliczając koszty dojazdu, i biorąc pod uwagę jak trzeba się naj***ć przy maszynie to praca jest słabo płatna

Martyna

Czy coś nowego zadziało się w firmie? Może ktoś znajdzie chwilkę żeby napisać?

Zuzanna

Szukam opinii na temat Werner Kenkel, bo zapewne wiele osób może to zainteresować. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń? Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? Niestety w sieci jest niewiele opinii na temat tej firmy, dlatego każda opinia się przyda.

Janusz

Czy jakieś zmiany zaszły w firmie? Może ktoś wie czy rekrutują?

Czas zacząć się wstydzić ! Szkoda że założyciel już nie widzi co się dzieje w tej firmie, na pewno nie pozwoliłby na takie podejście do pracowników produkcji.

Emo

Czy mógłby ktoś z pracowników napisać coś o pracy w zakładzie w Bochni?Tzn. chodzi mi o aktualne zarobki, atmosferę pracy,warunki socjalne. Czy to prawda że jest parcie i nacisk na wyniki? Jak wygląda podejście kierownictwa do pracownika?Pytam ponieważ otrzymałem telefon na rozmowę kwalifikacyjną i dobrze byłoby wiedzieć co nieco;czy jest sens przyjmować pracę w razie czego.Mam informację że zatrudnieni zostali tam pracownicy "wielkiego" Stalproduktu, z którego odeszli i chwalili sobie warunki.

dfrfgrgre
@Emo

Moim zdaniem jest dobrze. Szanuja pracownika a jak się starasz to zarobki się zgadzają ;)

Bury
@dfrfgrgre

Tak ,prawda nigdy nie pozostawia w potrzebie,no i zarobki są ok ,wystarczy się starac

ZORRO

MASAKRA

Ben

Aplikuje na produkcje, na jakie zarobki moge realnie liczyc ?

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie

• Jak się pracuje w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Kenkel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werner Kenkel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mórkowska 3
    64-117 Krzycko Wielkie