Leszno

Opinie o Mawa Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Zaopatrzeniowe Stanisław Makowiecki Krzysztof Waligórski

Ona :)

Rozmawiałam z właścicielem, P. Krzysztofem W. Bardzo sympatyczny człowiek. Szczerze to mi zaimponował. Wysoka kultura osobista. Atmosfera w firmie była ok. Pozdrawiam :)

Paweł

i co Rysiu pracujesz tam jeszcze, może też bym się tam przyjął słyszałem że maja kiepskich przedstawicieli. pozdrawiam

Zostaw opinię o Mawa Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Zaopatrzeniowe Stanisław Makowiecki Krzysztof Waligórski - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawa Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Zaopatrzeniowe Stanisław Makowiecki Krzysztof Waligórski