Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja

Leszno

Opinie o Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja

Potwierdzam. Z płacą to tu mizernie.

adds

Witam. jakie sa tam stawki i na ile zmian sie tam pracuje?

bednarek

ostry obuz nipolecem

Ona :)

W biurze stara kadra. Od jakiś nastu lub 20 lat. Wszystko ciągnie do emerytury

prawda

Witam Było ogłoszenie(usunięte przez administratora) iż przyjmą na stałe stolarz, lakiernik, pomocników.. zatrudniłem się dostałem szafke pełną pajęczyn i sam musiałem sobie ją ogarnąć na dzień dobry.. jako pomocnik robisz więcej od całej reszty.. zarabiasz grosze jakies 1280-1400 max bez sobót.

pati39
@prawda 24.04.2014 21:15

a tam ile jest zmian?pozdrawiam.

Ragon

Witam mógł by ktoś kto tam pracuje napisać coś o tej firmie ciągle widzę ogłoszenia o pracy w tej firmie jest aż tak kiepsko z tę firmą że nikt nie chce tam pracować i to prawie na każdym stanowisku potrzebują, czy kasa maciupienka a może kierownictwo sadyści jacyś. Za odpowiedz z góry dziękuje.

Lakiernik
@Ragon 03.04.2014 17:03

Kierownicy czują sie jak kapo w obozach zagłady zmuszanie do pracy w wekeendy praca co 12 h bez dodatkowej przerwy nieplacenie nadgodzin i stawki godzinowe z urzedu pracy

Zostaw opinię o Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Leim-Holz Sp. z o.o. Produkcja