depolex

Lipno

Opinie o depolex

hehe

Wiecie jakich socjali można się spodizewać? Pozdrawiam

Mkoto

Stara ekipa, która kiedyś pracowała chciałby wrócić do Depolexu, teraz tylko pytanie jak wygląda z tą firma ? Jak zarobki ? Jest dużo pracy ? Warto czy nie warto ? Jeżeli ktoś ważniejszy w Depolexie czyta mój post to niech wiedzą, że Euroline ledwo przędzie i to jak wy zaczniecie rozwijać skrzydła możecie wygryźć tą firme z rynku tylko musicie się postarać.

----anom
@Mkoto 30.09.2016 10:20

skąd te wieści ? że cienko przędą ? na jakiej podstawie to oceniasz ? przecież jadą na 3 zmiany to chyba roboty full?

slaw

na ile zmian pracuje sie w DEPOLEX ??? zapewniaja transport do pracy?? jak tak to skad jezdza autobusy???

14 lat w tej firmie

Super firma z przyjemnością się szło do pracy nawet na nadgodziny .

Firma ok tyle że w upadłości buuuuuuuuuuuuuu.

pracowałam w tej firmie 10 lat.praca ciężka ale atmosfera ok.miło wspominam tę firmę

jest ok

nie mam nic do zarzucenia tej firmie

Zostaw opinię o depolex - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie depolex