Budex Sp.j. Spółka Budowlano-Usługowa

Lipno

Opinie o Budex Sp.j. Spółka Budowlano-Usługowa

obserwator

Trzeba się dopominać o pieniądze za nadgodziny bo nie chcą płacić. Oszczędza się na wynagrodzeniach dla pracowników - co innego na umowie i co innego w realu. Pracownicy czekają aż zmieni się mentalność właściciela co do oferowanych warunków płacowych, posiadanej bazy sprzętowej i narzędziowej. Kadra pracownicza starzejąca się, wielu na emeryturach dorabiających, młodych pracowników jak na lekarstwo. Odstraszają oferty z podanym wynagrodzeniem od 2000zł. Firma poszukuje pracowników przez Urząd Pracy oferując mierne warunki płacowe, dlatego pracują pracownicy w wieku prawie emerytalnym i emerytalnym, którym wiek i zdrowie nie pozwala na szukanie pracy poza miejscem zamieszkania w delegacjach. Właściciel niereformowalny z komunistycznymi zasadami popierający chamstwo i awanturnictwo majstrów- brak szacunku ze strony kadry zarządzającej. Brak kadry zarządzającej z wyższym wykształceniem i uprawnieniami poza właścicielem.

ROBOL

Firma mało płaci i ma duże wymagania. Zarobki na umowach to najniższa krajowa lub praca na czarno.Pracownicy nie mają profesjonalnych narzędzi do pracy, brak sprzętu, brak zasad bhp na budowach, brak ubrań roboczych dla pracowników. Dojazdy do pracy samochodami zdezelowanymi, nieserwisowanymi. Średnia wieku pracowników co najmniej 50 lat. Brak szacunku do pracowników ze strony właściciela - wulgarny i drze mordę na potęgę, lubi donosicielstwo wśród pracowników.

Zostaw opinię o Budex Sp.j. Spółka Budowlano-Usługowa - Lipno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budex Sp.j. Spółka Budowlano-Usługowa