Opinie o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Werner Kenkel Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Werner Kenkel Sp. z o.o. w Krzycko Wielkie

Xxxx

Firma idzie z czasem inflacja do góry a wypłaty na dół i wiecznie szukają murzynów i zdziwieni ze już tu nikt nie chce pracować!!!!!

Danuta
@Xxxx

no ale jak to? obniżają pracownikom wypłaty? To się dzieje na zasadzie odbierania jakichś premii czy oficjalnie na umowie obniżają kwoty?

Xxxx
@Danuta

Z premii bo umowa za najnizsza

Maria
@Xxxx

A teraz właściwie to ile da radę z premii bez ciąć wyciągnąć?

Xxxxx
@Maria

W tej firmie od 40 pare lat nikt nie wie

Sławomir
@Xxxxx

Jak to nie wie. Ty chyba wiesz ile zarabiasz, nie? No chyba że w każdym miesiącu jest inna kwota.

On

Witam. Czy moze kt0s się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operatora wózków widłowych? Zarobki itp. patrzac po ilości aut przed firmą chyba jest (usunięte przez administratora)...

Produkcja Offset Krzycko , a więc do rzeczy. Wypłaty zawsze na czas, stawki negocjujemy indywidualnie stąd też różnice we wypłatach pracowników. Jeśli się starasz dostajesz więcej - to motywuje i zachęca do rozwoju siebie i firmy. Premia prawie zawsze jest przyznawana. Nadgodziny płatne 50% i 100% w weekend. Wypłate można łatwo policzyć i zawsze się zgadza. Nie ma żadnego reżimu, nikt nie pracuje w biegu i ponad siły. Grafik godzinowy jest różny ale nikt nie zmusza żeby chodzić ponad normę w danym miesiącu. Większość pracowników przychodzi z chęcią na nadgodziny 100% płatne. Firma inwestuje w nowoczesne maszyny czy wózki widłowe. W pracowników również inwestują - darmowe kursy na wózki widłowe czy elektryczne paleciaki. Jeśli chodzi o socjal jest dobrze, darmowa kawa herbata, integracje, bony na święta, buty i ubranie tez zapewnia firma. Jesli ktos pracować nie chce to wszędzie będzie mu źle. Ja pracuje tu ładnych parę lat i mogę polecić pracodawcę.

Drogi Panie "Ja" z przykrością muszę stwierdzić, że chyba pomyliłeś firmy :) Nadgodziny płatne 50 % i 100 % to fikcja, ilość nadgodzin na liście wypłat nie pokrywa się z faktycznie przepracowanymi godzinami. W WK każdy pracownik, oprócz kierownictwa rzecz jasna, w umowie ma wpisaną najniższą krajową, do składników wynagrodzenia dochodzi oczywiście premia uznaniowa i motywacyjna, która jest tylko narzędziem dla kierownictwa. Jeśli jakkolwiek podpadłeś, premie uznaniową masz odpowiednio mniejszą. W WK nie ma jasnego regulaminu płacowego, nie da się realnie wyliczyć ile dostaniesz za przepracowany miesiąc.

Czy w Werner Kenkel Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ryszard

Brak reakcji to też reakcja

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy w Werner Kenkel Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ryszard

zaszły zaszły chłopaki wiedzą w czym rzecz i idą na swoje

Jarek
@Ryszard

Co masz na myśli?

Kania

Niestety nie mogę napisać nic dobrego. Banda chamów. Czytając komentarze, nie dziwię się już że pracują tam jak za karę. Byliśmy tam raz i więcej tego nie zrobimy, potraktowali nas jak śmieci.

Bobst

Coś sie zmieni po strajku maszyn sztancujących parę dni temu? Byle nie obyło się bez echa i informacja o strajku doszła do prezesa. Może w końcu się wyjaśni dlaczego na Offsecie ludzie zarabiają mniej niż na Flekso a wykonują tą samą prace. Wydajności co 3 miesiące do góry a podwyżka raz na dwa lata.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Malwa

To jest firma (usunięte przez administratora) nie traktują pracowników jednakowo, pupile dostają premię świąteczną a ci na zlecenie ,, (usunięte przez administratora) są wykozystywani i nękani, i oni nazywają się firmą rodzinną, obłuda,

darek123

nauczcie sie ladowac samochody, aby kartony mi sie nie (usunięte przez administratora)podczas rozladunku pozdrawiam darek

Rambo

Dzień dobry. Ile można zarobić jako automatyk/elektryk na utrzymaniu ruchu?

Nie polecam nikomu tam pracować, byłem przypisany do swojego stanowiska ale jak brakowało ludzi na innych stanowiskach kierownik dzwonił i kazał iść mi na to stanowisko ponieważ nie ma żadnych pomocników, ale jak na moim stanowisku pracy brakowało ludzi to musiałem pracować nieraz po 12 h lub na 2 zmiany, jego już nie obchodziło że nie ma nikomu robić. Firma lubi zatrudniać pracowników na tzw. Umowe Zlecenie z wiadomych przyczyn. Niby darmowe napoje takie jak niedobra kawa lub herbata. Kierownicy tacy że sami wypatrują błędy pracowników i zgłaszają to wyżej. Jeśli firma odnotuję jakiejś zyski,nie są one spowodowane praca zwykłych ludzi pracujących przy produkcji tylko kierowników i innych przełożonych.Jak coś się stanie, zaraz cała hala produkcyjna wie co się stało. Firma ogłasza ofery pracy które są nieważne, dzwonię pytam się o szczegóły i okazuję się ze oferta jest już nie wazna ale na stronie firmy widnieje,zmiany stanowiska też nie mogę zmienić jeśli mi coś nie pasowało w swoim tylko pracować tam gdzie mi kazali.

Solidarność

Czas na związki zawodowe

Ale głupoty piszecie! Mam podany wzór wg którego oblicza sobie wypłatę i jeszcze nigdy NIGDY nie zdarzyla mi się wypłata inna niż karkulator pokazal Robisz 8 godz i masz w (usunięte przez administratora) Socjal-bony na święta, imprezy integracyjne, wyjazdy do energylandii, itp. Rzeczy pracownicze, buty i w ogóle wszystko, nic ze swojej kieszeni nie dokladasz. Nie ma co narzekać-bywają gorsze zakłady pracy. Nikt Ci ponad normę też nie kaze chodzić. Zrobisz 169 godz i resztę możesz klepnac wolnego, pomimo tego, że grafik masz na 192godz. Luzik, ważne, byś 21 dni miał zrobione. Nie wiem o co ten hałas. Polecam firmę i póki co moja najlepsza robota

Joe doe

Jeżeli masz grafik na 192 godziny to jest to ciężkie przewinienie pracodawcy gdyż prawo pracy zabrania planować nadgodzin. No ale cóż w tej firmie prawo pracy nie istnieje.

Zuzanna
@Joe doe

Czy jest szansa dopasowania grafiku dla osoby studiującej? Da radę połączyć studia i pracę w Werner Kenkel?

Ciuchy

Piszesz ze dostajemy buty i ubrania. Chodzi Ci o te (usunięte przez administratora) sztuczne nie oddychające i buty które w hurcie kosztują 30zl. No proszę cię. Taka firma jak nasza powinna się wstydzić takimi szmatami.

Czy pracodawca Werner Kenkel Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nikos

Z pozytywnej motywacji to nic...pracodawcy może się wydawać że tak...pensja na czas premia uznaniowa-tak jak się wydaje dyrektorom i kierownikom tak dostaniesz...., tak masz racje- brak konkretnych ustaleń powoduje odczucie niesprawiedliwości wśród załogi no poza du.__włazami.....a poza tym motywacją jest brak kar za dobrze wykonaną pracę...czy może być inaczej?

@Nikos

Nie zgadzam się . Motywacji jest sporo - pensja na czas, stabilizacja i bezpieczeństwo . Pracodawca zapewnia nam prace na najwyższym poziomie w zakładzie, który podąża za trendami , który jest nowoczesny i otwarty na świat , można się dokształcać ( są grupy językowe i nie trzeba płacić za to ) , awansować , zgłaszać swoje pomysły . Jestem dumna z naszych produktów , są najwyższej jakości i fajnie widzieć je w sklepach .Trochę chęci a osiągniesz dużo w tej firmie , tylko trzeba chcieć . ????☺️???? jest świetna atmosfera , ludzie się lubią i wspierają , przynajmniej tak jest w zespole w którym jestem . Polecam WK!

Abc
@Wieloletni pracownik

Uaktywnił się specjalista do kontaktów z mediami społecznościowymi. Powiedz mi ilu szeregowych pracowników produkcji uczęszcza na te grupy językowe ? Powiedz ilu w ogóle wie że coś takiego jest ?

@Abc

Ekipa mechaników z działu technicznego chodzi na język angielski , wystarczy zapytać , zainteresować się i na pewno jak ktoś ma spore chęci to nie odmówią. Nie jestem specjali. do kontaktów z mediami , jakbyś zauważył tacy specjaliści pracują tu krótko , a mi w tym roku stuknie 18 lat. Prosto krytykować i widzieć tylko same negatywne rzeczy. Ja uważam ze pracuje w nowoczesnej firmie , gdzie właściciele inwestują w firmę, maszyny , ludzi i gdzie widać tego efekty . W życiu nie liczy się tylko kasa ale tez satysfakcja z tego co robisz i ja taka mam i dumnie reprezentuje WK

Abc
@Wieloletni pracownik

Ja pytałem o zwykłych szarych pracowników produkcji a nie o wydziały administracyjne i techniczne. Technicy i administracja powinna na takie kursy uczęszczać żeby móc sie dogadywać z kontrahentami oraz technikami z serwisów producentów maszyn, z których korzystamy. Mnie interesuje ilu szaraczków ma taką możliwość zapewnioną. Z tego co wiem to nikt. Bo w zwykłego robola szkoda inwestować, jego można w dowolnym momencie wymienić.

@Abc

Tez mogą uczestniczyć , należycie zgłosić do kierownika , tylko trzeba się zapytać i wyrazić chęć i chodzić regularnie .

Krótko i zwięźle

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) wszyscy się obgadują na wzajem i(usunięte przez administratora)kierownikowi na zmianie lub sms piszą kierownikowi.. Pierwszy raz się spotkałem z taka atmosfera... Jest masakra gdyby nie ci ludzie to praca sama w sobie ujdzie wiadomo wszędzie trzeba pracować nigdzie nas nie położą.. Ale jest pewna granicą wytrzymalosci psychicznej która ram potrafią przerwać... Najlepiej mają starzy pracownicy czują się jak nietykalni jak by byli u siebie w chacie takie mniemanie brak słów po prostu....

Jak długo czekaliście na odzew z Werner Kenkel Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

xxx

Aplikowałem dwa razy i zawsze się odzywali

Magda

I nikt ci nie zaproponował umowy o prace po 3 latach ?

Od 3 lat

Pracuję w tej firmie od prawie trzech lat na umowę zlecenie jako osoba ucząca sie, śmieszne jest to że prowadzący maszyn (na sklejarkach) siedzą z założonymi rękoma i chodzą na kawę na 40min a my na umowę zlecenie mając płacone ponad 2 razy mniej musimy za nich wszystko robić, prowadzący nawet nie przyjdą zmienić na wyjście do łazienki. Kierowniczka Benia chodzi tylko cały czas po hali i potrafi stanąć na pół godziny nad człowiekiem i patrzeć jak pracuje. (usunięte przez administratora) jak Euro Comfort. A pracownicy mają tak dobrze płacone tylko dlatego że chodzą praktycznie wszystkie soboty i niedziele do pracy. Nie polecam firmy, bynajmniej w Krzycku. Po za tym nie mając tam rodziny nie zajdzie się dalej niż na najniższe stanowisko produkcyjne a czasem nawet i nie dadzą umowy na stałe pomimo pracy przez wiele lat.

Ja Tam
@Od 3 lat

A liderzy? To kpina jakaś tak jak kontrola jakości... jedni i drudzy tak naprawdę nie są w ogóle potrzebni jeżeli chodzi o sprawność i jakość produkcji a wręcz przeciwnie za nic nie biorą odpowiedzialności tylko utrudniają wstrzymują produkcję i mam wrażenie że są tylko poto aby donosić na innych że coś jest zrobione nie zgodnie z jakąś chorą procedurą która na nic się nie przydaje... W zła stronę zmierza polityka firmy ktora tak naprawdę pracowników produkcji ma za zera które powinny im tyłki całować że pozwalają im niszczyć swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne po czym powinno się im dziękować i zapytać co jeszcze mogę zrobić aby obniżyć swoją wartość kiedyś jak szef Werner żył było zupełnie inaczej było tak jak być powinnoa teraz coraz gorzej... Też nie normalnym tematem jest praca w weekend po to aby w tygodniu maszyny stały bo nie ma obłozenia ech... Szkoda gadać

Gaga
@Ja Tam

Jeśli tak bardzo źle Ci w tej firmie to po jaka cholerę tam pracujesz, żenada

Ja Tam
@Gaga

Nie ja tylko moja córka, i też jej to mówiłam a że nie ma odwagi bo boi się że nie znajdzie szybko innej pracy to ja muszę słuchać dlatego wiem jaka tam jest patologia...

To ja..
@Ja Tam

Mnie byloby wstyd za taką mamę,ktora ma tak "ambitną"córkę Bierze pieniądze od firmy ktora ją utrzymuje i psuje dobre imię firmy!!!!i skarży sie mamusi,ktora lepiej niech napisze o swojej firmie !!To.jest dopiero patola!!!pozdrawiam

Tu akurat zgodzę się z koleżanką zadowoloną, kasa jest przyzwoita i zawsze na czas. Czytając wcześniejsze komentarze również się zgadzam że ni (usunięte przez administratora) nie jesteś w stanie wyliczyć stawki, bo wypłata potrafi zaskoczyć często niestety negatywnie, ale to da się przeżyć bo jak już mówiłem nie jest źle. A co do tematu odpowiedzialności no to już bym się sprzeczał, ale to już pozostawmy dla siebie. Co do Pani Ja Tam, Może nie powinna w ten sposób pisać, choć może faktycznie parę rzeczy to fakty bo są ludzie nieodpowiedni na niektórych stanowiskach, jak i niektóre stanowiska uważam że nie bardzo są potrzebne ale szczerze???????????? Wali mnie to???? Ja robię swoje a jak mnie ktoś wkurw.*@# to powiem to temu komuś osobiście! pozdro ????

Pracująca

Brawo :) jestem tego samego zdania.

Pracująca

Jestem tego samego zdania co @Ja Tam ;)

bub
@Od 3 lat

A tak z ciekawości,Ile płacą sklejaniu i kaszerowaniu??

Zainteresowany.
@Od 3 lat

Czy ktos wkoncu napisze jakie sa realne zarobki ?

Beata

Magda to Ty ?

Bombel
@Ja Tam

Pamiętam, że był na offsecie fajny kierownik, chyba 2-3 lata temu, ale sam odszedł.

ktoś
@To ja..

wielki błąd to nie ta czy też inna firma utrzymuje pracownika a pracownik utrzymuję firmę tą czy też inną . Pracownicy są fundamentem każdej firmy .

Llllllll

Czy to prawda że za sobote jest 50% a za niedziele 100% płacone i za pszyjscie do pracy 50zl

operator ww

pracowałem tam "trochę" i powiem jedno, gdyby to była faktycznie, która dba o pracowników, liczą się chęci do pracy a w zamian jest się odpwoiednio wynagradzanym, to dzisiaj nie mieli by tak dużych braków kadrowych! wystarczy wejść na ich strone i zobaczyc jak wiele osób poszukują, ale czy pojawiają się ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych ?? NIE ! a dlaczego ? Bo mają się za firmę, w której o stanowisko trzeba się postarać, tak jak kiedyś kolejka ludzi chętnych do pracy była długa, tak dzisiaj jest zupełnie odwrotnie, więcej ludzi odchodzi niż przychodzi....a dlaczego ? bo to miejsce pracy dla ludzi, którzy są tam od lat, młodzi uciekają, bo jest wieczny hałas, pośpiech, i pion kierowniczy, który ma za zadanie w ciągu 8h wydoić CIę na maksa.... kiedyś starszy pracownik powiedział mi " ja już mam 50 lat i gdzie teraz pójdę ? ale 20 lat temu jak się zatrudniałem było dużo lepiej "

Zostaw merytoryczną opinię o Werner Kenkel Sp. z o.o. - Krzycko Wielkie

• Jak się pracuje w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Werner Kenkel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Werner Kenkel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Werner Kenkel Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Werner Kenkel Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Mórkowska 3
    64-117 Krzycko Wielkie