Opinie o bankmillennium.pl - Bank Millennium S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bank Millennium S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank Millennium S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Millennium S.A. w Warszawa

Weronika

@Miła, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w banku Bank Millennium SA. W swojej rozmowie przytoczyłaś sytuację w której jeden z pracowników bardzo zaangażował się w wykonywanie swoich obowiązków. Czy mimo tego zaangażowania udało mu się zrealizować plan sprzedażowy na tyle, aby otrzymać pokaźną premię? Napisałaś, że "kosił go do zera" co dokładnie miałaś na myśli? Jak ocenisz atmosferę pracy pomiędzy pracownikami z którymi pracowałaś? @Daruj sobie, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać coś na temat wynagrodzenia na jakie może liczyć osoba bez doświadczenia? Czy jest to zależne od działu do jakiego zostanie przypisana?

@Weronika

Wiem ze sa osoby ktore z minimalnym doświadczeniem dostawaly 4.400. Bez doswiadczenia mysle ze 4.000 mozesz dostac a na 100pro 3.800(wiem bo kolezanka tyle dostala bez doswiadczenia) oczywiscie kwoty brutto. Oddział nie ma nic do zarobkow ????

@Weronika

Bank jako pracodawca jest bardzo ok, są możliwości rozwoju i dobrych zarobków. Miałem kilku szefów tutaj i wszystko było ok, aż nagle przyszła nowa Pani Dyrektor Reg. C.. Moim zdaniem brak wiedzy! brak szacunku do pracowników niższego szczebla! Rozmowy na niskim poziomie o botoksie i zakupach - porażka! Zgłaszane na nią skargi i nic się nie dzieje nadal pracuje a niszczy lub zniszczyła wielu ludzi! Niestety wszystko zależy jakich spotkasz na swojej drodze przełożonych. Ja spotkałem zazdrosnego i kłamliwego dlatego już tam nie pracuję. Generalnie działanie ze strony tej Dyrektorki nie etyczne , nie dziwię się, że ludzie odchodzą ponieważ Dyrektorzy nie reagują na skargi na nią. Jest to dziwne , że tyle skarg a ona dalej pracuje :/ . Mam nadzieję , że prawda wyjdzie na jaw.

Weronika

@Daruj sobie, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz coś napisać na temat tego, czy osoby bez doświadczenia mają szansę otrzymania pracy w Bank Millennium SA? Jest to dobre miejsce dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją zawodową karierę w tym kierunku i nabyć potrzebnego doświadczenia?

@Weronika

Tak jest to jak najbardziej realne. Wszystko zalezy od kierownika do ktorego zostanie wyslane Twoje cv no i oczywiscie od rozmowy. Tak to jest dobre miejsce. Duzo rzeczy sie dowiesz od samego poczatku na szkoleniu lecz szkolenie jest dosc slabe i malo wprowadza do codziennej obslugi ale z kazdym dniem pracy w oddziale bedziesz wiedziala znacznie wiecej i po pewnym czasie mozesz szukac pracy w innym banku????

Weronika

@Daruj sobie, wspominasz w swoim komentarzu, że w firmie Bank Millennium o podwyżkę bardzo ciężko, a czy w tych kwotach brutto jakie podałeś są wliczone dodatkowo premie, dodatki, bądź inne benefity? Czy takowe w firmie występują?

@Weronika

Nie to sa kwoty podstaw. W tym masz opieke enelmed plus multisport. Premie dodatkowo i juz zalezy od oddzialu. W moim nie bylo premii od ponad roku. Dodatkow zadnych nie bylo. Premia jest jak oddzial zeobi target. Np jak jedna osoba zrobi robote za trzy osoby a target nie zostanie zeobiony przez oddzial to i tak zero premii.

Opiekun Klienta

obrzydliwe, naprawdę obrzydliwe podejście do osoby która się rekrutuje tylko dlatego, że nie ma zrobionych studiów (o których w ofercie pracy nawet nie wspomniano że są wymagane, co dziwne, w pierwszym etapie rekrutacji Pani również o tym nie wspomniała, a wręcz była zachwycona moim dotychczasowym doświadczeniem). Szanowna pani Dyrektor banku do którego aplikowałam nie była w żadnym stopniu przygotowana do rozmowy, nie miała mojego CV a pytania wymyślała patrząc się w okno i mrucząc "hmmmm o co by tu jeszcze zapytać..." Niemalże po każdej mojej odpowiedzi kpiąco się uśmiechała i traktowała tak, żebym się czuła gorsza przez brak tego durnego papierka który z pewnością świetnie uzupełniłby jej młody, pełen werwy zespół uśmiechniętych ludzi w tym oddziale. nie omieszkała ciągle wspominać o moich poprzednikach których miała na rozmowie i jacy świetni ludzie to byli. zasugerowała, że to dziwne, że mówię że lubię się uczyć skoro nie mam studiów, że jej się to GRYZIE. na moje stwierdzenie że brak studiów nie tworzy znaku równości z brakiem chęci do nauki, pani poczęstowała mnie tym samym dobrze mi już znanym obrzydliwym kpiącym uśmiechem. z chęcią bym owa panią wymieniła tutaj z nazwiska, ale ja, w przeciwieństwie do niej, mam trochę więcej kultury osobistej i nie zrobię tego, ale polecę wam omijać oddziały tego banku jak najszerszym łukiem.

czy mam studia i czy zamierzam je robić; ile chce zarabiać; i polecenia zareklamowania się

qwerty

1.Czy ciężko dostać pracę jako doradca bez doświadczenia? 2. Jakie są plany sprzedażowe?

Daruj sobie

Przemial ogromny sam odchodze z pracy. Zarobki 3500. Mozna negocjowac z doswiadczeniem do 4.400 ale ciezko jest tyle dostac podwyzki raz na rok mniej wiecej i nie dla wszystkich. Sa wyniki jest podwyzka. Premii nie bylo przez ponad rok. Wiadomo wszystko zalezy od oddzialu. Ludzie odchodza bo pracownikow z duzym stazem maja gdzies.. dla osob bez doswiadczebia mozna sie zalapac pol roku popracowac i uciekac gdzies dalej. Przechodze dodobrze innego banku z 4.5 podstawy. Przeniesienie z oddzialu do oddzialu jest nierealne. Atmosfera w oddziale jest ok lecz kazdy od miesiaca ma gdzies wyniki bo nie ma sensu sie starac. Wszyscy uciekaja do getinu gdzie dostana podobne pieniadze bo do3.8/4 k mozna wynegocjowac plus realne premie wiem bo wielu znajomych odeszlo wlasbie do getinu.

Ciekawy
@Daruj sobie

Cześć, a takie pytanie odnośnie zarobków. Piszesz o zarobkach 3.500, rozumiem że jest to kwota brutto? Mam rozmowę i nie wiem z czym wyjść, żeby się nie rozjechać w żadną ze stron z żądaniami. : )

@Ciekawy

Mow jak najwiecej. Sa mega braki kadrowe. O podwyzke bardzo ciezko. Jesli masz jakies doswiadczenie w obsludze klienta to 4.200moga ci dac. Chociaz znajoma z innego banku orzeszla do millennium i dostala 4.400 (nie wiem jakim cudem) krzycz co najmniej 4000. Tak kwoty sa brutto. Osoby bez doswiadczenia 3.800 moga dostac. Oni doskonale wiedza ile moga Ci dac wiec wychodz jak najwiecej ????

Klient

Placówka Milenium w King Croos Marcelin = Pani na moje pytania powiedziała że mogę sobie skorzystać z innego banku.... GRATULACJE NO TO SKORZYSTAM .

Były Magentowy całe szczęście

Nie polecam tego banku nawet w centrali. Ludzie tam pracujący Ciebie poniżają tak aby nie dać możliwości oddychać. Totalna patologia. DDB to największy (usunięte przez administratora) jaki poznałem. Ludzie patrzą na Ciebie z góry I leczą swoje frustracje. WSU czy WCC to najgorsze co może być. (usunięte przez administratora) Ludzie miejcie godność i nie pracujcie w tym magentowym banku chyba że lubicie być poniżani. Ja osobiście wysłałem wideo z jednej z akcji kierowników co robili z pracownikiem I jest nagranie do odpowiedniej instytucji. Ciekawe co z tym dalej się zadzieje.

Lola92
@Były Magentowy całe szczęście

A czy możesz powiedzieć coś więcej ? Mam tam rozmowe właśnie na stanowisko konsultanta i po tym co napisałeś teraz się zastanawiam ...Co to jest WSU i WCC?

Byly magentowy
@Lola92

Wszystkiego dowiesz się na początku. DBB to najgorsze co może być. Nie poleciłbym tej pracy nawet wrogowi. Jeżeli masz lepsze oferty pracy too wybierz co innego. Szczerze odradzam.

Niki
@Byly magentowy

Może i wymagają, ale dobra szkoła życia. Przestań wylewać żale, bo żal mi cie. Pffff....

Magent
@Niki

Ssij

Karo
@Niki

Chyba dobra szkoła mobbingu, mam zachowane maile regionalnego w których za karę chce wysyłać do pracy w innych miastach. Szkolenie jest zupełnie nie przydatne. Ludzie w oddziałach to jakieś zryte łby, które widzą w tobie konkurencję i nie pomogą nowemu. System bankowy trudny i nieintuicyjny. Dno muł i wodorosty. Jeśli macie inne oferty pracy, to nie traćcie czasu na rozmowę w Millennium, bo nie warto. Chyba, że szukacie czegoś na chwilę. Praca bardzo stresująca. Przypłaciłam to zdrowiem

Abba

Pracuje krótko ale nie polecam pracy w palcówkach.Szkolenia nie przygotują Was do pracy. Uczycie się w większości idiotycznych standardów, które stosuje się tylko jak przyjdzie tajemniczy klient- normalnie nie ma czasu na te bzdury. Masz się uśmiechać do klientów, wstawać, kiwać i zachowywać się jak klaun w cyrku bo pracodawca Ci każe- to poniżające. Kierownik zmusza Was do wciskania kont i produktów banku rodzinie i znajomym. Ludzie pracujący tam po 10 lat mają mózgi przeżarte tą organizacja i nie rozumieją, że mozna mieć normalną pracę- za przyzwoitą pensję, bez wciskania kitu starym babcią (żeby tylko zrobić plany), bez wyścigu szczurów, kłótni między pracownikami o klientów itd. Praca nie rozwijająca- niczego konkretnego się tam nie nauczycie. I pensje tragicze- u mnie w mieście Bieronka i Lidl płacą więcej niż ludzie w mojej placówce ze stażem 8-10 lat :/

hahaha
@Abba

100 % prawdy w tym co piszesz, nie polecam, jak ktoś chce iść pracować do cyrku to może śmiało aplikować!

Luciano
@Abba

Potwierdzam wszystko, o czym napisales

Klocek
@Abba

Pokaż mi instytucję finansową, w której jest inaczej? ja pracuję w branży od lat i w każdej jest to samo, więc jeśli Tobie to nie pasuje, to chyba nie masz wyjścia, ale czas zmienić branżę. Standardy obsługi klienta to jakaś kpina...bank wydał setki tysięcy złotych na to by opracować te bzdety i to tylko po to, by były stosowane w przypadku mystery shopera, którego i tak każdy rozpoznaje...potem ten shoper robi ocenę obsługi i potem banki biorą udział w śmiesznych rankingach np. Newsweeka...pytanie dla kogo to? Śmiechu warte.

Klocek
@Abba

I jeszcze jedno muszę dodać...już nie pracuję w BM, ale chwalę sobie tam pracę mimo wielu minusów, które są jak w każdym banku/pracy. Ale jest jedna rzecz, któa mnie zawsze denerwowała - system motywacyjny, który był tak skonstruowany, że pomimo zrobienia planu w 100% mogłeś nic nie dostać...

Marc
@Klocek

Czyli jest to system demotywacyjny, który pokazuje ci, ze pieniądze z premii sa dla innych , którzy czekają na twoja kasę, nie dla ciebie. Pamiętam konkursy sprzedażowe, w których za I miejsce nie była kasa, tylko fotografia Marcina Gortata z jego podpisem i propagandą w stylu "Ciężką pracą możesz więcej" ale nie dla siebie, tylko dla innych, którzy czekają na twoją wypracowana kasę. Oczywiście musisz niedługo opuścić firmę jako świadek tego procederu.

Abba
@Klocek

W każdej instytucji finansowej jest podobnie ale dopóki ludzie nie będą się buntować i głośno mówić, co im się nie podoba to na pewno nic w tym temacie się nie zmieni. A wracając do innych banków, są takie które mają porządne szkolenia, przyzwoity socjal i sensowne systemy motywacyjne.

Karo

Nie polecam pracy w Banku Millennium. Słabe zarobki, w większości placówek kiepska atmosfera, podkradanie sobie klientów i sprzedaży to codzienność. Plany bardzo wysokie, w razie realizacji planu premia bardzo niska, czasem obcięta przez menagera, który nawet nie ma odwagi powiedzieć tego wprost. Nie dają umów na czas nieokreślony. Gdy się kończy możliwość umów na czas określony to nie dają kolejnej umowy, bez wcześniejszego uprzedzenia. Nie polecam dla ludzi mających dzieci, kredyty. Praca bardzo niestabilna. Codziennie stresy I obdzwanianie klientów. Zero szacunku dla drugiego człowieka. Wiele spraw i sytuacji ociera się o mobbing I nadaje się do sądu pracy. Nie polecam. Jest wiele innych fajnych firm, gdzie jest normalna atmosfera i możliwości rozwoju. W centrali też nie jest fajnie, znajomy zrezygnował po roku.

Weronika

@Panienka z okienka, proszę Cię o konkretne i przede wszystkim rzetelne przedstawienie Twojego doświadczenia wynikającego z zatrudnienia w Bank Millennium. Dlaczego w taki właśnie sposób postrzegasz tego pracodawcę? Twoja uargumentowana i merytoryczna wypowiedź w tej kwestii będzie bardzo ważna dla osób rozważających aplikowanie do tej firmy.

Srolf

Słuchajcie, praca w Millennium to jest jakies nieporozumienie, jak lubisz lizac (usunięte przez administratora) i sprzedawac rodzinie i znajomym karty konta itp to polecam. Plany z kosmosu. Zatrudniaja juz fryzjerow, kosmetyczki i ukraińcow bo nikt normalny nie chce robic w tym (usunięte przez administratora)

hahaha
@Srolf

no to ładnie :D

Panienka z okienka
@Srolf

Praca W Millennium to nie praca. To typowy (usunięte przez administratora). To chora falszywa instytucja, która wykorzystuje ludzi.

Pau.

polecam prace w centrali jak ktos robi swoje to zarobki i atmosfera bardzo dobre

Milion

Czyli zeszło na psy. A ile wynosi miesięczny plan sprzedażowy na CC na kredyty ? lub w oddziale ?

yeti

Na jakie zarobki można liczyć aktualnie jako doradca klienta?

@yeti

W zależności jakie miasto - wyżej ktoś napisał stawkę jaką proponują .

aba
@yeti

Zależy ile powiesz na rozmowie. Jesli powiesz poniżej 3500 br to dostaniesz. Z doświadczeniem da się wynegocjować 4000-4500 brutto.

Zainteresowana

Witam idę w poniedziałek na rozmowę na stanowisko doradcy klienta jak to jest dokładnie z tymi zarobkami najniższa 3500 brutto? W millenium? Ile powiedzieć ma rozmowie kwalifikacyjnej?

Klient
@Zainteresowana

Jakie miasto?

Ciekawy2018

Zaplace za informacje o pewnym kliencie millenium Prosze o kontakt zainteresowanych Informacjapriv@onet.pl Pelna dyskrecja

Fredek

Widzę, że mają bardzo długą listę ofert pracy. Takie braki osób do pracy zmusi firmy do podnoszenia zarobków żeby ściągać ludzi. Jeszcze trochę i zaczną ludzie wracać z zagranicy bo u kraju można będzie dobrze zarobić! Ja się z tego cieszę nie wiem jak wy?

fan BAnku Milenium
@Fredek

hr owcu daj spokój.. jaka podwyźka?? zaraz przejmą DB Polska koszty trza ciąć..Ofert dużo bo leszczy coraz mniej do dymania za g..nie pieniadze..

@fan BAnku Milenium

DB jak już wiesz jest w posiadaniu BZWBK czyli idąc dalej Santandera. Dobrze się stało że Millennium nie przejęło DB.

Guz
@fan BAnku Milenium

Tv to przejął bzwbk

Iwona
@Fredek

W tym banku to tak nie działa. Przynajmniej jeżeli chodzi o WCC. Bankowi z jakiegoś powodu nie zależy na zatrzymaniu na dłużej pracowników dlatego przemiał jest ogromny. Ciągle nowe nabory, szkolenia, wdrożenia, zwolnienia itp.

Edziu

Witam, Jakie zarobki dla Doradcy Klienta? Obecnie mam 3tyś brutto w innym banku, a tutaj proponują mi 3300zł . Czy można coś więcej ugrać? Proszę o opinie.

Michu
@Edziu

Mozesz napisac w jakim miescie ? Tez sie zastanawiam.

@Michu

Szczecin. Jaką podstawę Tobie zaproponowali?

@Edziu

Jest to standardowa stawka na Opiekunie Klienta w oddziale Detalicznym w średnim mieście w Polsce

@Ven

A jaką można maksymalnie stawkę dostać?

Bartek
@Edziu

Na forach i w artykułach o problemach banków z zatrudnieniem pojawia się info, że od polowy 2017 roku banki zatrudniają za min. 4000 brutto na dzień dobry.

Czy ktoś był na rozmowie w Elblągu, otrzymaliscie jakakolwiek odpowiedź?

Ola
@Anna

tak, byłam, otrzymałam odpwoiedź

Tom
@Ola

Czy podstawa 4000 brutto dają?

@Tom

U mnie 4400 brutto. Udało mi się utargowaç! Ponoć można negocjować, bo drastycznie brakuje im pracowników :)

3500 brutto

Ola

@Tom

jaka lokalizacja, że dali 4400?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Millennium S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Millennium S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Millennium S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 21 to opinie pozytywne, 121 to opinie negatywne, a 60 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Millennium S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Millennium S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Millennium S.A.
1.8/5 Na podstawie 513 ocen.

Bank Millennium S.A.