Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Gejsza

Na obietnicach się skończyło :(

Nowa

Trochę jestem rozczarowana. Może będzie lepiej?

Doti

Chciałam coś napisać, ale widzę że moi przedmówcy wyczerpali już temat. Jeśli miałabym oceniać całokształt to firma jest dobra, ale dla początkujących księgowych. Dużo pracy i przeciętne zarobki.

NiNi

Kiedyś pracowałam jako studentka i musiałam dużo zostawać po godzinach. Nie chodzi mi oto że nie lubię pracować, ale o sposób podejścia do pracownika. Zmieniłam na inną firmę i było trochę lepiej, ale również trzeba było popracować trochę dłużej. Firma jakich wiele, ale warunki zatrudnienia trochę odbiegają.

Inka
@NiNi

Niestety ale muszę się z tobą zgodzić. Też to przerabiam :(

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
@rzodkiewa

Z tego co wiem, to mają. I jestem ciekawy, jak to wygląda konkretnie w Płocku. Czy atmosfera i płace są podobne do tych w Warszawie

@rzodkiewa

Proszę o informację, jak wygląda sytuacja w Płocku. Jak atmosfera, pensja, obowiązki? czy można zdobyć wiedzę i doświadczenie?

Kania

Ja akurat wiem to z doświadczenia :)

Kania

kodeks kodeksem, a życie to życie :)

Panna87

Cześć Ola, No trochę nie fair. Czasem można odebrać nadgodziny, ale trzeba się liczyć że mogą odmówić. Ogólnie to trzeba za każdym razem się prosić. Niektórzy zostają naprawdę bardzo długo i mogę im tylko współczuć. Pozdrawiam.

Ktos

mniej niż 2 tys na reke.

Wiejka

Bez doświadczenia to asystent na umowe zlecenie z min. wynagrodzeniem :)

Iksza

przeliczysz się

Iksza

Firma płaci dość skromnie. Trzeba mieć dużo cierpliwości i odporności na stres. Po prostu biuro księgowe.

rozczarowana

Bardzo złe relacje z "zarządem". Nie można nawet odebrać uczciwie wypracowanych nadgodzin, a o podwyżkach też nie ma mowy.

Taksobie

Próżność.

Życzę powodzenia, "dużych" pieniędzy i "satysfakcji" z wykonywanej pracy hahaha

chochlik
@A-a

no brat cię już nie wkręci, bo jak widać nie narzekał ale wybrał lepszą opcję ;)

@chochlik

Czyżby szanowny zarząd nie miał żadnych argumentów? Nie tędy droga, nie tędy ...

vvv
@A-a

Hej, czy Ty oby rozumiesz co czytasz i łapiesz kontekst?

A-a

Pracowałam dość krótko bo firma mnie rozczarowała. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale na pewno nie jest miejsce gdzie można spokojnie pracować.

simba

Tak, tak - partnerem :) - płacisz wpisowe, coroczną składkę i możesz się popisywać "partnerstwem" na papierku, które z realnym partnerstwem ma niewiele wspólnego.

Płock

Ja pracuje w Płocku i jest dramat. Czy w Warszawie też jest tak źle?

ktoś
@Płock

Masz na myśli biuro na Krasickiego? Jeśli tak to: - jest sporo pracy - pensja raczej niska, nieadekwatna do wkładu pracy - duża rotacja - małe szanse awansu i rozwoju.

dysia

Jest bardzo dużo obowiązków. Trzeba mieć dużo szczęścia aby dostać umowę o pracę. Większość jest na własnej działalności lub na umowach cywilno-prawnych. Wynagrodzenie jest raczej niskie. Atmosfera jest raczej dobra, relacje z kierownictwem takie sobie, a klienci, hmm to zależy...

ktoś

3 tyś? nie ma szans na początku. Potwierdzam, nadgodziny NIE są płatne.

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.