Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

eh

Andi - jeśli czujesz się profesjonalistą, może jesteś księgowym a najlepiej doradcą to śmiało idź do tej pracy jeśli oczywiście ogarniesz ilość klientów jaką zostaniesz obdarzony. Jak masz wyje....e na to co mówi i w jaki sposób rozmawia z tobą twoja szefowa a także co mówi się o Tobie lub innych na forum publicznym a także lubisz jak ktoś cię poniża to próbuj, powodzenia

kateee

Niestety, ale to prawda. Ta firma wyzyskuje pracowników. Atmosfera raczej jest dobra, ale to jest tak jak w życiu, z jednymi żyje się lepiej, a z drugimi gorzej ;) - pozdrawiam "szanowne" szefostwo...

jw.

Praca w tej firmie to jedna wielka kpina. Wiekszosc pracownikow pochodzi z tzw "łapanki", ktorych na prędce się doszkala i robi z nich "księgowych". Zarząd to kolejne nieporozumienie, nie szanuja pracownikow, korzy mowia to co mysla i upominaja sie o sprawiedliwe traktowanie. Praca dla desperatow

ona88

Jak była już pracownica mogę napisać, że jestem trochę rozczarowana. Po pierwsze, bardzo dużo pracy i nikogo nie obchodzi, że się nie wyrabiasz lub chcesz iść na urlop, po drugie nie ma podwyżek, tzn. tyle ile dadzą ci na początku tyle będziesz miał. Kolejna sprawa to osoby z kierownictwa, niby miłe, ale jeśli przychodzi do poważnych rozmów to już tak różowo to nie wygląda, niestety. Ogólnie to nie polecam..

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ojka

Uwaga przyszli pracownicy! Firma nie płaci za umowy zlecenia lub płaci 30% całości wynagrodzenia. Jak się upomnisz o swoje to straszy swoimi prawnikami. Nic dobrego.

Eh

Wszystko powyżej jest prawdą, możesz wytrwać o ile nie masz swojego zdania i podporządkowujesz się całkowicie. Zarząd daje obietnice, których nie pamięta, dba tylko o to jak maksymalnie wyeksploatować pracownika po jak najniższych kosztach. Nie dajcie się zwieźć z pozoru kulturalnym podejściem i domniemaną „renomą” firmy, czar pryska bardzo szybko.

uśmiech

Firma się rozwija kosztem wszystkich pracowników i Klientów :)

IKKKo

Praca w Estelligence wiąże się z ogromną ilością nadgodzin za które nikt nie płaci. Wiecznie niezadowolone Panie z zarządu poszukują pracowników idealnych czyli takich którzy pracują ponad siły, nie narzekają i nie mają odwagi upomnieć się o wynagrodzenie za przepracowane nadgodziny lub też podwyżkę. Zarobki bardzo kiepskie. Pracownicy są wiecznie obarczani dodatkowymi obowiązkami. Firma się rozwija kosztem wszystkich pracowników.

ha

to musisz mieć problem z patrzeniem w lustro na siebie codziennie rano skoro siedzisz w robocie gdzie cię [usunięte przed moderatora] a tym nic z tym nie robisz tylko za kasę się na to zgadzasz, a może wiesz że na rynku nie zawalczysz o nic lepszego i starym polskim zwyczajem siedzisz bezczynnie i tylko narzekasz, życzę odwagi

Polska i kodeks

"Praca przyjemna i bezstresowa w Estelligence na Krasickiego 35 w Warszawie" ????? Większej bzdury dawno nie czytałem o tej firmie.:) A prawda jest następująca: wszystko zależy od tego czy Pani Prezes polubi danego pracownika czy też nie a jeśli nie to współczuję takiemu pracownikowi z całego serca: [usunięte przed moderatora] , próby szantażu są na porządku dziennym. W tej firmie pracuje się po godzinach i to takze jest normalne , zarobki bez żadnych rewelacji. Z reguły do firmy przyjmowani są kandydaci którzy cechują się brakiem pewności siebie, są mało asertywni generalnie ludzie którymi można manipulować i taki jest cel zarządu :) tak aby przy niskich kosztach zarobić jak najwięcej. Kultura pracy w tej firmie nie istnieje. Nie ma czegoś takiego jak odbiór nadgodzin, a o zapłacie za nadgodziny od razu lepiej zapomnieć :) Omijajcie tę firmę z daleka. Czasem lepiej zmienić zawód i branżę i zacząć wszystko od początku niż męczyć się

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.