Morgan Car System S.C.

Opinie o Morgan Car System S.C.

Żenujący typ

Witam, Szkoda że Pan zdegustowany nie wpisał następujących informacji: Codziennie po parę groszy wybierał jako zaliczki. Na koniec tygodnia więc nie zostawało mu nic... 10 godzin owszem pracował bo przebierał się godzinę i mył się godzinę więc tak ujmując to rzeczywiście tyle "pracował" a raczej przebywał w pracy. Niestety rozstaliśmy się ponieważ Pan zdegustowany pił w pracy alkohol. I rzeczywiście był zdegustowany że nie można pić alkoholu.

Zdegustowany

Właściciel - to chyba największy oszust działający w Warszawie. Proponuje umowę o pracę na 1/4 etatu za 400 złotych. Przy czym pracuje się po 10 godzin, nie płaci na czas, a nawet jeśli wypłaci w piątek to daje po 150 - 200 zł bo akurat nie ma w kasie. A potem przez cały tydzień sypie po parę groszy. Żenujący typ !!!!!

Zostaw opinię o Morgan Car System S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Morgan Car System S.C.