Bury Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Bury Sp. z o.o.

Daniel Żmuda

Przygodę z firmą Bury rozpocząłem w 2014 roku i już podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Prezesem Jackiem Burym wiedziałem, że dobrze trafiłem. Miałem przyjemność pracować w kilku działach i jak to w życiu bywa, trafiały się wśród współpracowników różne charaktery. Nie ze wszystkimi miałem ciepłe czy nawet dobre relacje, ale absolutnie każdym dało się dogadać i pracować na profesjonalnym poziomie! Odchodząc po 3 latach powiedziałem, że "rezygnuję z umowy o pracę, a nie ze znajomości i kontaktu z firmą Bury". Dziś prowadzę własną spółkę i nadal chętnie współpracuję z poprzednim pracodawcą. Bez wsparcia, wiedzy i mentoringu Prezesa Jacka nie zaszedłbym tak daleko, za co serdecznie dziękuję. Jak widać, nawet dzisiaj nie wstydzę się podpisać pod opinią imieniem i nazwiskiem.

Pracownicy zaczynają się zwalniać, z przyczyn finansowych. Dużo pracy i obowiązków a kasa mała.

Zięć
@Pracownik

Pleciecie bzdury. Kasa jest dobra i praca lekka.

Lpgrtuihtdgj
@Zięć

W konkurencji z marszu dostałem lepsze wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)W ciagu ostatnich dwóch lat (usunięte przez administratora), chyba to mówi samo przez się. No ale oczywiście tutaj na forum wszyscy oni to roszczeniowcy i leserzy... W kazdym razie ja proponuję z ostrożnością patrzeć na te wszystkie superlatywy. Przepracowalem w tej firmie kilka lat i myślę że na rynku są lepsze.

Marzena
@Lpgrtuihtdgj

Ciekawie się czyta, ale dopóki nikt nie tyka konkretnych stawek np. dla kierowcy, to jest po prostu jak mecz ping-ponga. Czy Wy macie jakieś klauzule poufności, że nie można się dowiedzieć za ile się jeździ w firmie ??

Marek
@Marzena

Byliście na spotkaniu to chyba dyrektorzy wam wytłumaczyli ile będzie.

Byłem, pracowałem
@Lpgrtuihtdgj

"typ złego menedżera to osoba, która potrzebuje akceptacji swojej wizji przez podwładnych. Nie lubi sprzeciwu, dlatego zatrudnia i otacza się ludźmi, którzy nie będą negować pomysłów , które mogłyby nawet zaszkodzić organizacji" - czytamy w miesięczniku Forbes

Kierowca

To ile teraz dniówki? Bury?

Zainteresowany
@Marzena

Jaka stawka na zagranicy, jakie systemy pracy?

Były Nowy wpis
@Byłem, pracowałem

W 3lata wymienić większość pracowników, a na niektórych stanowiskach nawet trzykrotnie. Jak to mówi senator - „nie no szacun” :)

Czytelnik Nowy wpis

Niczego dobrego (usunięte przez administratora)nie zrobiła. I nie dokonała. Smutne.

Rafal Nowy wpis

Firma słynie z dbałości o pracowników z długim stażem :D

Magdalena Nowy wpis

o jakie spalanie chodzi ? bo chyba nigdy sie z czyms takim nie spotkalam ?

@Hannah

Czytam opinie pracowników i byłych rozgoryczonych pracowników firmy Bury i oczom nie wierzę. Skąd w was tyle nienawiści, bezpodstawnych oskarżęń, drwin, arogancji, bezczelności , złośliwości? (usunięte przez administratora)Panowie - mali jesteście. piszecie na forum - pod nikami - a nie swoimi prawdziwymi nazwiskami. Piszecie bzdurne komentarze, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Wy chodzicie do swoich przełożonych - do (usunięte przez administratora)aby sprawdzać jego poziom wiedzy? serio? a co wy takiego sobą prezentujecie? Macie w ogóle pojęcie za co ten człowiek odpowiada? na czym polega jego praca, jego działania? Co wam daje prawo do oceniania go? Jesteście mu równi - swoim wykształceniem, wiedzą, kompetencjami? nie umiecie docenić ludzkiego i cierpliwego, życzliwego podejścia do Was...bo uważacie go za frajera - bo tylko (usunięte przez administratora) traktowałby was dobrze...? Słabe to. Walicie w firmę która daje wam zarobić, dzięki której macie na chleb dla swoich dzieci... plujecie na ludzi ciężko pracujących bo nie macie zielonego pojęcia czym się zajmują i ile musieli poświęcić, aby być tu gdzie są. nie macie pojęcia o zarządzaniu firmą transportową i utrudniacie ze wszystkich sił zamiast pomagać.(usunięte przez administratora).. mali ludzie... myślicie że jesteście anonimowi... Jak myślicie co sądzą o was klienci waszej firmy czytając te plugawe wpisy? myślicie że komuś tymi świńskimi tekstami szkodzicie - tak! Samym sobie. Pokazujecie jak brak wam klasy, jak nie jesteście zdolni do wysiłku, do jakiejkolwiek zmiany. tkwicie w swoich zaściankowych przekonaniach i "czy się stoi czy się leży.. kasa się należy"... wstyd.

Maciek
@@Hannah

Dobrze powiedziane. Przejrzałem sobie wpisy i co widzę, rzeczywiście cała masa wylanych żali, tak naprawdę chyba bez większego powodu, bo nie zauważyłem, może po za dwoma, trzema, jakiś konkretnych problemów czy zarzutów nawet. Co więcej, z jednym z nich tylko bym się zgodził. Zresztą właśnie z tego powodu odszedłem z tej firmy, zresztą z żalem. Wiem, dziwnie to brzmi, ale tak to wygląda, bo w tej firmie naprawdę udało się zebrać całkiem sporo ludzi na poziomie, takich z którymi się świetnie pracuje, fajnie przebywa, to rzadkość, ale to już moja sprawa. Tyle tytułem wstępu. Ludzie, tu się robi całkiem spora reorganizacja firmy, a w szczególności chyba transportu, którą wymaga dużo czasu i determinacji, wielu nowych pomysłów, nowego podejścia do pracy itd itd. To się da zrobić i to nie jest wcale zły kierunek. Na pewno sporo można by spraw załatwić inaczej, ale tak naprawdę zawsze można i zawsze komuś to się spodoba, komuś nie. Ale nie jest to chyba powód do tego żeby komuś wsadzac szkole z każdego powodu i przy byle okazji. To jakaś mania z tym wytykaniem epizodów filmowych, to ma jakieś znaczenie w pracy którą wykonuje dziś? I tu zaskoczę, pewnie ma, czasem trzeba zagrać żeby nie pokazac emocji, i być może cis załatwić czy wynegocjować. Każde doświadczenie, w każdej dziedzinie życia ma znaczenie i daje ogromny potencjał. To dzięki temu możemy robić wiele rzeczy i kreować rzeczywistość, ogarniać nowe problemy ,tworzyć coś nowego ,tworzyć rzeczy które inni przegapia, . Dlatego dla mnie takie wytsmiewanie jest po prostu śmieszne i niczego nie wnosi , po za tym że dowodzi jedynie naszej zasciankowosci i wrodzonemu wręcz buractwu. Co do stylu zarządzania, bo o tym też tu mowa, jakoś się nic nie zawaliło, a wprowadzono troche nowości, a że nie zawsze od razu jest super.. nigdy tak nie będzie, a jak zwykle najwięcej do skomentowania że coś jest źle mają Ci co mają najmniej o tym pojęcia, ale u Pana Henia za stodoła widzieli lepsze. Ok, niech idą do Pana Henia wobec tego, w czym problem. Akurat tu styl zarządzania , A w szczególności podejście do ludzi jest naprawdę ok . Że się wymaga czegoś? No sorry, jak idziesz, do sklepu po chleb to też marudzisz że się piekarz nie przyłożył, i za nic płacić nie będziesz. Jeśli ktoś się poczuł urażony to trudno. Jeśli ktoś myśli cokolwiek innego to też trudno.

@Maciek

Zgadzam się z Twoim podejściem i tym co piszesz. :) Wreszcie kogoś stać na obiektywną i szczerą opinię.

Maciek
@@Hannah

Nie wiem, czy obiektywna jest mioja opinia, zawsze jakis stopien subiektywizmu bedzie, ale dzięki. Mozna by bardzo duzo jeszcze powiedziec,tak jak zawsze i wszedzie, ale po co? Sa rzeczy które powinny byc załatwiane wewnatrz firmy , tym bardziej że dotycza jej działania, a to forum jest jedynie do wyrazania swoich opinii . Jesli ktoś ma cos do powiedzenia to warto by było o tym porozmawiac, ale jesli ktos ma do zaoferowania tylko jakies docinki i przytyki to może lepiej niech do pisu wstąpi, tam cenią takich .

Saldo

Ostatni rok a transport rośnie: dwóch dyrektorów, trzech kierowników, stado spedytorów. Im więcej was w biurze tym mniej nas w ciągnikach!!

Ali G

Szanuje za wytwałość ت

Adam
@@Hannah

Szkoda, że odszedł ale zrobił tu co mógł i potrafił najlepiej ;). Miejmy nadzieję, że ma godnych następców którzy poniosą dalej krużganek rozwoju transportu.

Kierowca LB
@Saldo

Jaka płaca tak praca

Disco

Nowy tandem, zagra jeszcze lepiej.. daj im czas mistrzu :)

nawigator
@Adam

Oby sterowali tym samym słusznym kursem ;))

Staram się o prace
Kandydat

Jaka atmosfera panuje w firmie na ulicy Konstruktorów ?

Pit
@Staram się o prace

Nowy rok i nowa energia do pracy. Atmosfera dobra, jak wiadomo wszystko zależy od podejscia. Zycze powodzenia, ja tu pracuje wiec uwazam ze warto.

Tuto
@Staram się o prace

Normalna, fajna atmosfera, jak to w pracy.

Tadam
@Staram się o prace

Ogólnie to zależy w jakim dziale. Na konstruktorów przenieśli np spedycję… Ogólnie „starzy” pracownicy Ok- magazyn, bok, biuro obsługi magazynu - jest spoko. Da się dogadać W kadrach bardzo miła Pani Ela. Reszty za bardzo nie znam i nie mam kontaktu

Stan
@Staram się o prace

A w jaki sposób się starasz o prace? Na czym polega staranie się o prace? Prosisz znajomych żeby cię rekomendowali? Czy witasz prezesa i jego świtę codziennie pod magazynem?

Ward
@Pit

Gadasz jak automat kasowy w Auchanie. Od razu widać ześ firmowy trol co rozpaczliwie reperuje jej reputację.

Bit
@Ward

A może gada jak wszyscy normalsi którzy szanują pracę i firmę dla której robią. Jak widać jest ich dużo. Ja pozdrawiam ekipę Bury :)

Bono
@Ward

Kolego kto tu troluje? Masz nowa prace to sie nia zajmij, bo wstyd przed nowym szefem.

Joseph G.
@Bit

Tak, tak powtarzajcie. Ktoś uwierzy

Szarzujacyzajaczek
@Bit

Jaką ekipę? Bo chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, jak piszesz takie bzdury to chyba jesteś w ekipie bezkręgowców :)

Tito
@Szarzujacyzajaczek

Taki sam tam jesteś? Ojojoj

Szarżującyzajaczek
@Tito

:) tak, to jest jedyny sposób w jaki możesz zaistnieć w firmie :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Bury Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były kierowca

Firma sama w sobie nie jest zła na początku, ale potem gdy zaczyna Ci zależeć, to wypompowuje z Ciebie energię do 0. Spedycja gania, nie da odpocząć, bo trzeba jechać. Zjeżdżasz na pauza 45h, to każą wypisać urlop. (usunięte przez administratora) Spedycja, to najsłabsze ogniwo w tej firmie poza pieniędzmi, które są równie słabe. Podsumowujac nie polecam pracy w tej firmie.

Mar..
Kandydat

Witam,,, szukam pracy na podwójną obsadę ,nie posiadam doświadczenia na zestawach z naczepą ale posiada na solówkę i jeździłem kilka lat busem na Anglię. Pozdrawiam Marcin z Hrubieszowa

@Mar..

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w firmie Bury Sp. z o.o. Osoby zainteresowane stanowiskiem "Kierowca Międzynarodowy", posiadające prawo jazdy kat. C+E oraz doświadczenie, zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. oraz do kontaktu pod nr tel.: 887 050 210. Pozdrawiamy.

Świeżak
Kandydat

Ile teraz można zarobić jako kierowca w tej firmie i czy są pojedyńcze obsady?

TikTak
@Świeżak

Świeżak pracujesz to powinieneś wiedzieć, jak jeździsz i licznik tyka to zarabiasz. Masz doświadczenie to jeździsz w pojedyńczej jak chcesz jak nie to pierw na podwójnej.

Ted
@Świeżak

Sa poj o podw zarobki ok zalezy ile jezdzisz

Anonim
@Ted

Czy kierowców bez doświadczenia też przyjmują?

@TikTak

Licznik tyka to zarabiasz? Jak już się bierzesz za prostowanie wizerunku firmy, to sprawdź co jest zgodne z przepisami a co nie. Wynagradzanie kierowcy z przejechanych kilometrów jest nielegalne. Pajacowanie to jest to co najlepiej wam wychodzi.

Stach
@538

538 a jak leżysz w łóżku i odpoczywasz na wolnym to zarabiasz? Jeśli tak to szacun, powiedz reszcie jak się to robi, buhaha.

@Stach

Stachu jak leżę w łóżku i odpoczywam to oczywiście że zarabiam, to się nazywa urlop wypoczynkowy lub tygodniowy odpoczynek. Mało tego wyobraź sobie, jak jestem w pracy, leżę - odpoczywam lub czekam na zlecenie to też zarabiam wtedy jest to dyspozycja, odpoczynek dzienny lub tygodniowy skrócony. A wszystko to wynika to z kodeksu pracy i ustawy o czasie pracy kierowców. Tak to się robi!! (usunięte przez administratora)

@539

No akurat ja jak leżę w domu i odpoczywam to nie wpada mi niestety kasa z delegacji zagranicznych. Polski (usunięte przez administratora) załatwił wiele spraw, ale za to się jeszcze nie zabrali.

fghj
@Ted

Najlepiej jakbyś siedział cały rok w budzie i nie zjezdzal do domu ,jezdzisz w pseudo systemie to 4 dni jestes w domu i nie masz auta przypisanego tylko skaczesz po autach z tobołami a jak masz auto swoje to 45 albo 66h i wylot co nie zmienia faktu ze i tak trzeba dojezdzac do składu pod poznan albo do radomia do tego (usunięte przez administratora)w spedycji co nic nie ogarniają

Fan

Czy zmiany kadrowe ostatnich lat były doskonałe czy tylko bardzo dobre?

Były
@Fan

Ja się cieszę i wg mojej opinii były doskonale, pan Bury dał mi do zrozumienia razem ze swoja dyr zarządzającą, żeby jak najszybciej zmienić firmę. Mam teraz spokojniejsze życie, pieniądze te same i pływam po uszy w (usunięte przez administratora) Mam nadziej ze zarząd jest również zadowolony. Pozdrawiam.

Drago
@Fan

Który to już dyrektor logistyki? Dyrektor transportu? Asystentka zarządu? Co z wami ludzie jest nie tak? Nie ma odpowiednich ludzi do pracy w Bury? Wszyscy się nie nadają?

Na jakie wsparcie w Bury Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Pytanie

Zależy od kierownika. Powinien zmienić stanowisko pracy jeśli godziny są nocne lub ciężkie warunki pracy

@Pytanie

Informujemy, że wszystkie prawa pracownicze, w tym oczywiście prawa kobiet w ciąży, są przestrzegane zgodnie z Kodeksem Pracy. Pozdrawiamy

Keks
@Pytanie

Proponuje porozmawiać ze swoim kierownikiem

@Pytanie

Warto zapytać swojego lekarza, jeśli nie ma przeciwwskazań do pracy to szczegóły ustalasz z przełożonym.

Motor
Klient

Może wiecie czy da przyjęcia na kierowca międzynarodowy?

Kik
@Motor

Przyjmujemy oczywiście. Zapraszamy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Bury Sp. z o.o.?

Ktos
@Pytanie

Zależy pewnie na jakie stanowisko i jak dobrze sobie radzisz

@Ktos

Ciężko komentować kogo wy potrzebujecie…(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Kandydat

Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na stanowisku kierowcy? Jestem zainteresowany.

@Kierowca

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku "Kierowca Międzynarodowy", posiadające prawo jazdy kat. C+E oraz doświadczenie, zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@bury.pl. oraz do kontaktu pod nr tel.: 605 999 031. Pozdrawiamy

edi

Moze sobie na to pozwolic, 1 kierowca ma 700zł wpisane w umowę najnizsza razy 150 z samego lublina ile daje ?????????????????

Mieczysław
@edi

Będziecie tak uprzejmi i napiszecie coś więcej o obowiązkach na stanowisku kierowcy w firmie Bury? Interesuje mnie dokładny zakres obowiązków. Chętnie go poznam.

@Mieczysław

(usunięte przez administratora).Ot i cała prawda o firmie ,myślisz że dlaczego tyłu kierowców odeszło .A wracają ci co se w innych firmach nie radzą ,więc jak jesteś trochę ogarnięty to daj spokój sobie z tą firmą lepiej dojechać parę km dalej i mieć dobrą robotę za dobrą kasę.(usunięte przez administratora)od tego trzeba zacząć zmiany w tej firmie bo inaczej nic się nie zmieni.Pozdro dla wszystkich kierowców co mieli odwagę i odeszli :) i teraz się śmieją z tej firmy że to był stracony czas.;)

Obecny
@Były kiero

Żadna szanująca się firma, a do takich należy firma Bury, nie działa na własną szkodę i nie może sobie pozwolić na takie ruchy, które kończyłyby się karami, mandatami i złą renomą. Od kierowców wymaga się przestrzegania prawa i przepisów drogowych, tak samo jak każdej innej części należącej do umowy o pracę i każdy szanujący się kierowca tak właśnie pracuje i za to właśnie szanujemy naszych kierowców - pozdro.

@Mieczysław

O szczegółowe informacje najlepiej pytać pod adresem e-mail:(usunięte przez administratora) Osoby rekrutujące odpowiedzą mailowo na wszystkie zadane pytania. Można też dzwonić bezpośrednio do działu Transportu do Dyrektora który chętnie porozmawia z każdym zainteresowanym: (usunięte przez administratora)

@Obecny

Widać że nie pisał tego kierowca ,tylko ktoś z biura. To napisz jeszcze że brakuje kierowców z powodu jak ich traktujecie .A wasze tłumaczenie taka specyfikacja pracy to aż żygać się chce.Pamiętajcie kierowca to też człowiek który ma rodzinę .Ciekawe dlaczego usuneliście że każecie w zakazy jeździć i często gęsto przeładowania a wydruki to kierowcy pewnie dla jaj se robią.Piszesz że szanująca się firma to dlaczego nie szanuje kierowców. Pewnie ktoś ze spedycji mi odpisał bo to ich w szczególności dotknęło że w pierwszej kolejności pan prezes powinien ich usunąć i to by była pierwsza dobra zmiana w tej firmie. Wiem co piszę kierowcy odchodzą przede wszystkim przez spedycję .

@Obecny

No czekamy na na twoją odpowiedź!!! Były kiero napisał prawdę a ty co milczysz? Prawda kole

Atu

Właściciel przejęty losami kraju, zdał się na ową kadrę kierowniczą więc porządku nie będzie.

Jolanta
@Były kiero

P co te wydruki czy możesz opisać nam ten proceder w Bury

@Jolanta

Jeżeli nie wiesz co to znaczy wydruk z tachografu to nie wypowiadaj się na tym forum.To są opinie kierowców a ludzie z biura niech tutaj głupot nie piszą , ponieważ jak transport podnie to was też nie będzie. Kierowcy sobie poradzą gorzej będzie z wami także nie palić głupa tutaj :)

Puchatek
@Były kiero

Stracony czas jak pracę można nazwać straconym czasem nie płacili ci czy jak? Najeżdżasz na tą firmę w każdym komentarzu pewnie jesteś tym nieszczęśliwym zwolnionym. Wylewaj żale gdzie indziej.

@Były kiero

Tych smieszkow już coraz mniej, wracacie jak muchy do miodu.

Miszcz
@.

Brak dyscypliny walczyliśmy o to od 6 lat!!!(usunięte przez administratora)

Kat
@Obecny

Ty w ogóle przeczytałeś co napisałeś?? Skoro jesteś były dlaczego piszesz szanujemy naszych kierowców??? Jak ich szanujesz to zapłać im to co się należy tj dyżury, nadgodziny. A nie wszystko jest w najniższej. Wiesz w ogóle co to znaczy szanowac????

Brad
@Obecny

Każda szanująca się firma zatrudnia na dyrektorskie stanowiska bardzo kompetentne osoby, najlepiej z doświadczeniem (usunięte przez administratora).

@Majkel
@Brad

Bury jak najbardziej podąża tą drogą. szkoda, że w swojej głupocie i chęci pozostania zaściankiem tego nie widzisz. żal tyłek ściska... a co sobą prezentujesz że piszesz takie opinie? może idź do psychologa czy coś.....? to pomaga. ale najbardziej pomaga pół roku bezrobocia.. jak kasa się kończy to zamiast smarować opinie po forach - człowiek pokornieje i zastanawia się jak zrobić żeby miec pracę...

Kiero
@Były kiero

To już nie jest palenie głupa to jest standard aktora i jego pani……………..

Moder

Pisz mądrze i merytorycznie! Forum to nie miejsce na osobiste wycieczki słowne. Uwaga!!! HEJT to NIE OPINIA!!! Masz problem? Idź do źródła, załatw to bezpośrednio z osobą której temat dotyczy - tak załatwiają sprawy dorośli.

Słońce
@Moder

Ewidentnie dzisiejsze wpisy są hejtem. Autor odpowiada na wpisy sprzed pół roku. Obraża ludzi którzy tworzyli tą firmę i już ich nie ma, oraz tych którzy pracują nadal. Dziękujemy za szybka reakcje ze strony administratora tej strony.

@Słońce

Hejtem jest zmasowany atak na 1 osobę w firmie, która tę firmę buduje. Dba o to żeby pensje były na czas i premie... (usunięte przez administratora)

Paweł
@@Hannah

gdzie ty tu hejt widzisz? Ludzie wyrazaja swoje opinie po prostu, to wszystko. Że ktos dba o firme, nie on jeden, wszyscy którzy tu pracuja dbaja o firme. I zauwaz że maja watpliwosci czy naprawde tą firme buduje. To chyba dobrze ze maja swoje zdanie, prawda? A jesli sie ono komus nie podoba no to cos jest z nim nie tak. Krytyke trzeba ppodjac , a nie sie na nia obrazać. Może warto jednak posłuchac troche ludzi i sie zastanowic , a może nawet porozmawiac? Może warto? Może ludzie , w tym podwładni maja lepsze pomysły na firme, może maja w oóle jakies ciekawe pomysły do wykorzystania w firmie? na tym polega zarzadzanie, nie na jedynie wydawaniu rozkazów i obrazaniu sie na wszystkich którzy maja cos do powiedzenia.

@Paweł

Skoro uważasz że ludzie wyrażają swoje negatywne opinie dot. człowieka który w dodatku nie może się bronić - bo gadacie i piszecie za jego plecami i to jest ok - na 100% absolutnie normalne jest że znajduje się ktoś, kto na te opinie odpowiada... a że tobie to nie pasuje - to już trudno.

Ktos
@@Hannah

Były i będą opinie negatywne dlaczego? Bo z firma ciężko się dogadać a kto buduje ta firmę kierowcy . Jakby oni nie jeździli to sam prezes i dyrektor plus spedycja tez by nie jeździła. I nie byłoby kasy pracy i firma by zbankrutowała. A osoby które tam pracują. Robią tylko prace papierkowe. Do tego ciagle ludzie się zmieniają. Przychodzą nowi którzy nie maja zielonego pojęcia.. nie znają się na transporcie. Jedna wielka dziecinada. Naprawdę nie ma ludzi z którymi można byłoby pogadać bo kazdy na każdego zgania. Były kiedyś pod koniec roku spotkania. kierowcy przyjechali Ci co byli w domach większość miało pytania do prezesa to prezes co odpowiadał ze to pytanie nie do niego, to do kogo ? Przyszedł gość i będzie opowiadał o tacho. Itd. A co do czego to i tak w es czy fr Ci mandat dadzą. A zwrócę się jeszcze do tego ze kierowcy miedzy sobą gadają. I hejty opinie zle. Kiedyś bury zrobił zebranie. I tj zostali wytypowani kierowcy starsi co jeżdżą lub już w sumie jeździli X lat. To gdy się bury czy dyrektor zapytał czy jest Ok w firmie to jeden gość powiedział ze jest bardzo dobrze, ze w ogóle do domu nie musi wracać ciagle spać w kabinie. Kasa mu odpowiada gdzie inne firmy więcej płaca . ALE LUDZIE JEDEN CZY TRZECH kierowców nie beda odpowiadać wszystkimi kierowcami.

Bury

A co by się tu działo jakby nie wykupiony abonament na archiwizowanie wpisów.

Marek

Jak z wynagrodzeniem? Wysokie ?

@Marek

(usunięte przez administratora) szału nie ma ale, auto przypisane do kierowcy i jeździsz jak chcesz i kiedy chcesz

Mike
@Marek

Niskie. Firma nie ma na to kasy bo dużo wydaje na kasowanie postów Gowork-owi.

@Mike

Stokrotka nadal śmierdzi czy ogarnęła się już z tym tematem???

@Kierowca

Nie ma kiedy chcesz. Spedycja ci mówi kiedy jedziesz i nie i interesuje ja twoje sprawy prywatne. Dla nich jesteś robalem najlepiej aby kierowca ciagle jeździł nie wracał do domu do rodziny. Pauza 45 i dzida czasami nawet musisz dokręcić pauzę w kabinie lub podczas drogi do firmy. Lub wracasz po trasie prawie 2 tyg i pauza 45h. Ale jak chcesz pół dnia więcej lub dzień więcej wolnego bo masz naprawdę pilne rzeczy do załatwienia to albo nie odpisują każą do dyra dzwonić lub jak już SPEDYCJA święta odpisze to powiedzą abyś sobie dzień urlopu wziął. Miałem taki przypadek.

@On

A ciebie interesują sprawy prywatne spedycji? jesteś w pracy czy w sanatorium? możesz pracować, ale firma ma się do ciebie dostosować? Zdumiewające, że nie widzisz niczego nagannego w swojej postawie, tylko rzucasz kalumnie, że firma się do ciebie nie dostosowuje... nie widzisz tutaj żądnej sprzeczności?

Pawel
@@Hannah

Czytam właśnie twoje wpisy i z niektórymi tezami całkowicie się zgadzam. Z ta wyppwiedzia o sanatorium w100%. To prawda że wiele wypowiedzi tutaj jest rzec,ywiscie czasem śmieszna i zawsze takie wypowiedzi też się będą trafiać, choćby tu była nie wiem jaka Ameryka. Ale to inna sprawa. Fakt, pewne rzeczy obecnemu dyrektorowi trzeba oddać , choćby jego kulturę. Ale prawda jest taka że też jest dobrym cwaniaków i pokrywa z ludźmi bardzo nie w porządku. I wydaje mi się że większość ludzi właśnie to ma mu za zle. Tak po prostu się nie robi. Jeśli na coś się umawiamy to się umawiamy, A nie że potem się okazuje zupełnie co innego. Do tego oczywiście jego pęd do tego aby tylko taniej było, to się zemści. Zauważ że ludzie często jednak widza takie rzeczy, oczywiście że wypisują też bzdury, tak by, chyba słynne to czepianie się aktorstwa.ale być może nie czepialiby się tego gdyby rzeczywiście jednak nie odgrywał swojej roli zamiast ja wykonywać.

@@Hannah

Widzę, ze ktoś z biura się nudzi. Ruszcie (usunięte przez administratora) lepiej aby kierowcy wracali na czas a nie odwalacie. I wyskakujesz z sanatorium. Następny aktorzyna się znalazł. Jakby spedycja była fair i nasz wielce dyrektor to i kierowcy byliby w porządku. Ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Ciekawa
Kandydat

Jak wyglada atmosfera pracy na Konstruktorów w Lublinie ? Praca na magazynie, w biurze obsługi czy handlu ?

Wojtek
@Ciekawa

Konstruktorów to nie jest miękka gra trzeba być wszechstronnie utalentowanym i mieć dobre wyczucie biznesowe. A certyfikatów i dyplomów całą teczkę :)

Dawny
@Ciekawa

Bok- bardzo fajne dziewczyny, magazyn tez ogólnie spoko, handel (usunięte przez administratora)

OK
@Ciekawa

Atmosfera dobra a ludzie fajni i pozytywni, zazwyczaj bardzo pomocni, uśmiechnięci i życzliwi, mimo że mocno zajęci.

Hej

Dzień dobry czy Bury jest hurtownią mrożonek? Lub może ktoś powiedzieć jak wyglada praca na produkcji?

@Hej

Nie, pakuje się włoszczyznę i warzywa na tacki

Produkcja
@Hej

Firma Bury nie jest hurtownią mrożonek, specjalizuje się w hurtowym handlu i dystrybucji świeżych owoców i warzyw. W zakładce Bury.Trade można znaleźć więcej informacji: https://www.gowork.pl/bury-sp.-z-o.o.,931973/Bury-trade. Praca na produkcji to praca w chłodni. Jest to praca w zespole, polegająca na przygotowaniu odpowiednich owoców i warzyw, o odpowiedniej wadze i spakowaniu ich na specjalistycznej maszynie w tacki i opakowania zbiorcze.

MAG
@Produkcja

Produkcja - fajne dziewczyny i zawsze pomocni przystojni koledzy magazynierzy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Lublin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Bury Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.