INWEMER System sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o.

JA.kub

#dawid nikt nikim nie pomiata, a literki nie mają większego znaczenia, licza się umiejętności i zaangażowanie. #bielica, jakie konkretnie rady? Bez wylewania żali i koncertu życzeń..

dawid

Drodzy koordynatorzy nie myślcie sobie ze wszyscy maja grupę z literką P i można nimi pomiatać ,praca jak praca ale człowiek zdrowie ma jedno.

bielica

no i teraz piszesz juz normalnie o samej pracy :p ale czy takie samo pisanie myślisz że pomoże w odzyskaniu kasy?

sisi

Masz rację tak jest kiedy by się nie poszło to mili się do kierowniczki i u niej przesiaduję ,ludzi ma za nic brak szacunku do ludzi to gbur który ma plecy u p.(usunięte przez administratora)

Jestem z zawodu kucharzem ale w tym zawodzie nie mogę pracować czy mogę podjąć pracę na pół etatu

Potrzebuję pilnie pracy na 4-6 godzin dziennie w godzinach od 7:15 do 14:00 do 14:00 minimalnie

JA.kub

Najniższa krajowa. Każdy ma tyle samo. Wszystko zależne od premii a te zależne od wyników;)

JA.kub

@kogut a cobchcesz wiedzieć konkretnie? I na jakie stanowisko?

Ja.kub zdziwil byś sie ale konkurencja socjal posiada co wiecej traktuja tam ludzi z wiekszym szacunkiem i licza sie z ich zdaniem co jeszcze wiecej doceniają a nie traktuja jak cos co tylko przeszkadza. Kadra zarzadzajaca z regomy ma malo do powiedzenia staraja sie jak moga ale nie potrafia rizmawiac z podwladnymi. Znam wszystkie ze stron i ich argumenty. Wina leży po obu stronach, ale powiem szczerze ze jak zaczyna robić sie goraco to najlepiej zrzucać winę na innego żeby chronić własny tylek. Ja ucieklam chce o tej firmie zapomniec.

JA.kub

Smutna, a która firma zapewnia socjal, chodzi mi oczywiście o pokrewne z branży i co to jest konkretnie? Pracujesz i narzekasz,a ludzie z firm konkurencyjnych które przegrały przetargi nawet nie informują pracowników o tym że w ciągu 2tygodni stracą pracę. Może jak posiedzisz trochę na bezrobociu to zmienisz zdanie. Jak to mówią 'wszędzie dobrze gdzie nas nie ma'. Malkontentom ciężko wytłumaczyć sytuację globalną kiedy widzą tylko czubek swojego nosa..

kaczy

Żałosna pensja (usunięte przez administratora)

smutna

Bardzo chwaliłam tą firmę i polecałam a teraz to się zawiodłam. Od nowego roku zmniejszyli godziny i zarobki spadły w dół nie ma w tej firmie nagród ani funduszu socjalnego.Czas szukać nowej pracy.Kłania się pracownik pomorza

grupa

Witam, zatrudnimy pracowników do serwisu sprzątającego z II grupą niepełnosprawności. (usunięte przez administratora)

zmuszony

a czy wiesz, że podpisujesz jak nie masz innego wejścia, oczywiście można nie pracować, wówczas nie ma sprawy.

zmuszony

Ludzie. Inwemer obiecuje wszystko, a następnie nie dotrzymuje obietnic. Pieniądze płaci, ale poniżej średniej krajowej, 1500 i dość. Umowa na czas określony, bo innej, normalnej nie dają, 40 h tygodniowo, a pracujesz po 60 h. Za dodatkowe godziny nie płacą. Brak jasnych wytycznych, obiecują, obiecują, a na koniec oszukują. Stanowczo nie polecam, chyba, że ktoś musi bo nie ma nic innego ( na czym oczywiście Inwemer bazuje).

solo
@zmuszony

czy ktoś pracuje we Wrocławiu jak układa się praca i na jakim obiekcie

pracownik tej firmy

Inwemer System to dobra firma, wypłaca terminowo wynagrodzenia, sumiennie płaci ZUS, nie oszukuje

1955

pracuję w firmie ,jestem bardzo zadowolona a mam już 34 lata stażu w innych zakladach pracy POLECAM !!!!

plomyk282

0pracowałam w tej firmie a wsumie jeszcze pracuje do konca roku.drugiej takiej pracy nie znajde.bardzo szkoda ze juz koncze współprace ze wzgledów zdrowotnych

marg

Firma jest dobra tylko ludzie w niej pracu.

monika slask

prawdą jest to że co oddział , województwo ,obiekt , koordynator to jest różnica , jeden będzie dbał a drugi to nawet premii nie da , a zastępstwa były są i będą , jeśli ktoś ma chodzić np cały mc na zastępstwa o dostać potem premie w wysokości 50 zł brutto , bo takie są czasem to naprawdę jest żałosne , a co do wypłat to najniższa krajowa nie wiem czy to jest takie super ! ponadto jest to często praca na osiem godzin na trzech obiektach np.w różnych porach dnia i człowiek biega z obiektu na obiekt , poza tym często też są zatrudniani na zlecenie osoby i one nie mają zawsze na czas wypłat ! z urlopami jest też problem a nie którzy koordynatorowie to aż żal słów by pisać ...pozdrawiam wszystkich zadowolonych też kiedyś do nich należałam ...jak był inny koordynator

Zbigniew

Nieprawda jest to co Pani pisze.Ja tam pracowałem w Inwemerze w Szczecinie siedem lat. I jak ktos pracuje normalnie to nie ma problemów z wypłaceniem premii czy nadgodzin.Pensja zawsze na czas Zmieniłem pracę i poszedłem do innego zakładu o tym samym profilu bo musiałem pracować w innych godzinach .I co się okazało? Tu gdzie jestem to jakiś koszmar.Nie ma umów na czas .Nie wiadomo czy pracuje na czarno bo ciągle coś obiecują.Rzucają i wykorzystuja człowieka jakby był niewolnikiem.Szkoda ,że w inwemer juz nie ma dla mnie stanowiska.Chetnie bym tam wrócił.

p.x.

sląskie - 2013-04-18 15:28:59 Witam, nie powinny wielkie korporacje akceptować takiego stanu rzeczy! , praca w tej firmie byłaby ok , jeśli koordynatorzy byli by normalni , a nie patrzyli tylko na siebie i na swoje premie ...bo to pracownicy szeregowi na nich pracują !WITAM!uważajcie na tą firmę nie chcą ludzi puszczać na urlopy.Jak brakuje kogoś do pracy to cię cię tak zaorają,że nic z tego nie bedziesz mieć.Płacą co miesiąc-z tym jest dobrze.uwaga w tej firmie szefowie mają swoich pupilków lepiej uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INWEMER System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INWEMER System sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INWEMER System sp. z o.o.