Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Ideałów nie ma, wszędzie jest raz lepiej raz gorzej.

Po wszystkich komentarzach dodanych tutaj bardzo się cieszę że skończyłam pracę w tej firmie teraz wiem że to była bardzo dobra decyzja. Współczuję tym którzy jeszcze chcą tam być lubią taką atmosferę. Opinia omijać szerokim łukiem Lata zmarnowane w stresie, brak szacunku do ludzi pracujących na taśmach, tak było przez lat 5 i kolejne 2 tego nie zmieniły sądząc po opiniach.NIE POLECAM

Tabala

Panuje powszechna patologia ze strony liderów typu wyslugiwanie się pracownikami czy to z własnej lini czy też innych potrafią przyjść przerwać ci własną pracę kiedy jesteś zawalony robotą i wcisnąć ci swoją bo im sie niechce i jeszcze ci chcą udowodnić ze to do ciebie należy zresztą it itp menadżery nieroby robią to samo a wszystko to za aprobatą kierownictwa które buja gdzieś w obłokach własnej rzeczywistości zero pojecia co pracownicy lini muszą dziennie przechodzić

gość
@Tabala

bardzo ciekawi mnie twój komentarz. W jaki sposób oodbywa się to co napisałaś? jakimi dodatkowymi obowiązkami może zarzucić cię lider? i w jaki sposób jesteś zawalona robotą skoro siedzisz na linii i wykonujesz prace taśmową ? i co takiego musisz tam codziennie przechodzić ? biją cię tam czy co? brzmi jakby znęcali się fizycznie nad pracownikami.

Spraw...

Wiecie że Wójcikowa umiera rak jej powoli mózg wyżera jej stan z dnia na dzień powoli się pogarsza, demony już się do niej dobrały ciągnąc ku ciemności Siekiera już do korzenia przyłożona, grzech chorobę toczy a gdy ten opanuje człowieka na stracenie idzie.

Red Woman
@Spraw...

Dokładnie, po przewracalo się jej w głowie na niczym się nie zna robi tylko zamieszanie na produkcji do wszystkiego się wtrąca i każdego. Każdy inny shift lider jest ok ona natomiast zawsze kwaśna mina arogancka od razu widać że swoje stanowisko dostała po znajomości a nie po umiejętnościach nigdy nic na lini nie potrafila dobrze zrobić, teraz chce swoje kompleksy leczyć wyżywając się na pracownikach, dziewczyny dadzą jej kiedyś w... Zarozumiala chlopka liderom sie też juz narazila

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
Hilti

Kilka dni temu podniesiono podstawową stawkę o 500zł, premia zmalała do 250zł, 12h z reguły zniesiono. Pracuję krótko, ale otwarcie powiem, że niczego przyczepić się nie mogę - liderka w porządku, dziewczyny w porządku, każda zawsze pomoże, doradzi, porozmawia, pośmiejemy się. Od nowych nie wymaga się tempa jak z kosmosu a wręcz przeciwnie, nie raz kazano mi zwolnić i poczekać chwilkę. Osoby z sąsiednich linii również bardzo pozytywne. Jedynym zaobserwowanym wymęczającym stanowiskiem jest pakowanie - bardzo często nie ma czasu nawet napić się a stawka taka jak na stanowiskach siedzących. Kolejnym minusem jest często brak narzędzi, a jak już są to w stanie gorszym niż gorszym. Jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie, to na pewno nie polecam brać głęboko do siebie tego, co piszą osoby wyżej. Sama naczytałam się, przestraszyłam, zestresowałam.. niepotrzebnie! Najlepiej samemu przekonać się co i jak, popróbować i nie zniechęcać się szybko. Z głową do góry a wszystko będzie cacy :)

zuzanna
@Hilti

To chyba nie byłaś jeszcze na Ebayku i BBS-ie ???????????? na hilti jest ok , tylko zależy z jakim liderem .

Klara
@zuzanna

Uprzedziłaś mnie ;) Gdyby trafiła na e-Bike i po godzinie wymagałoby się od niej wypracowanych ruchów i wyrabiania normy z pewnością by tak nie pisała. Szczególnie teraz gdy jest dużo zamówień i najważniejsze są "sztuki, norma, sztuki!". Wszystko zależy od tego gdzie się trafi. Zestawy na e-Bike są ciężkie i linia nie składa się z kilku osób, a kilkunastu. BBS też jest koszmarem i to chyba największym na hali. Nikt, kompletnie nikt nie chce tam trafić, nowy pracownik będzie miał bardzo ciężko, a stary pracownik również może nie dać rady. Jednak na hilti jest łatwo dla nowych, sama pierwszego dnia tam trafiłam i byłam później w szoku lądując na e-Bike. Co do pytania iro, praca jak to na produkcji, zależy co będziesz robiła i gdzie trafisz. Może będziesz miała szczęście, jak koleżanka wyżej i trafisz na hilti, w co wątpię, bo są już na tej linii sami Ukraińcy. No chyba, że masz grupę i będziesz tylko na rannych zmianach. Wkłada się baterie, zgrzewa, lutuje, układa kabelki, pakuje zestawy, pakuje. Różne rzeczy ;).

Yszty
@Klara

To,że ktoś ma orzeczenie o niepełnosprawności nie oznacza pracy tylko na rannych zmianach .☺️

lili
@Klara

zapomniałaś dodać że na BBS są niezrównoważone emocjonalnie liderki co jedna to gorsza zaczynając od Justyny k

LOLA!!!!

Jeden wielki syf ! Ukraińcy lepiej są traktowani niż Polacy!

Przestańcie wychwalac tą firmę to jeden wielki syf, szemrane towarzystwo począwszy od biur it, inz. Kierowników shift liderów towarzystwo wzajemnej promocji siebie. Nieroby i skamlacze jak to mają ogrom pracy, czyli snucie się po hali pogaduchy ublizanie pracownikom i nekanie ich za to że ciężko pracują robienie na zlosc żeby pokazac kto tu jest kierownikiem, liderem zamiast zająć się pracą, nie szukajcie tu pracy bo to są pasożyty, pokazecie ze cos umiecie to zawsze was będą wykorzystywac i jeszcze będą wam wmawiać ze ich praca i obowiązki to wasza praca na każdym kroku cię wykorzystają a jak im powiesz prawde w oczy to zaczynają się szykany przesladowania zmiany stanowisk na gorsze zebys siedziala cicho nagany itp i te ich śmieszne trójki biorą cie na bok na rozmowę i starają ci się wmówić ze to twoja wina a wszyscy wokół są ok. Krzyczysz buntujesz się na to chamstwo które sobą reprezentują to ci robią na złość, jedna wielka klika ktora nic sobą nie reprezentuje oprócz słomy z... Poszłam z tej firmy bo poki nie wywalą tych ludzi zawsze tak będzie. Niestety jeżeli nie zastąpią tych... Ludźmi na poziomie nie szukających podniesienia wlasnego ego kosztem zwykłych pracowników niema tam czego szukac a praca jest ciężka w takich warunkach psycha wam padnie szkoda zdrowia na tych pasożytów ładnie mówią ale falszywie nie polece nikomu tej firmy.

@Ania

Masz racje uciekać i omijać tą firmę szerokim łukiem.

lol

lol
@Beti

Dziękuję ;)

Zagubiona

Dajcie prosze jakies konkrety o firmie co sie konkretnie robi czy sobota i niedziela wolna czy mozna dac rade czy atmosfere w pracy da sie przezyc czy mozna na fajke wyskoczyc. Ogolnie zastanawiam sie czy przyjsc bo nie wiem nic a tp chodzi o konkrety a nie na napisanie czegokolwiek. Hejterom dziekuje. Moze ktos z laski swojej pomoze?

Zuzka
@Zagubiona

Na fajkę wyjść można jedynie na przerwie, atmosfera to zależy jakim człowiekiem jesteś Ty i jak odbierasz innych są dziewczyny z którymi można pogadać i takie od których lepiej trzymać się z daleka dla mnie np . atmosfera do (usunięte przez administratora) idę odwalic 8h i spadam zapominając o robocie do domu :) weekendy wolne tzn nocki zaczyna się od niedzieli ale kończysz w pt i masz "długi weekend wracasz w pon na południe :) Przyjdź a się przekonasz czy Ci odpowiada jak nie to uwierz nie będziesz żałować że się zwolnisz. Pozdrawiam; )

doria
@Zagubiona

Soboty wolne chyba że trzeba odrabiać .Niedziele wolne chyba ze robisz na zmiany to nockę zaczynasz w niedzielę a kończysz w piątek rano . Nie jest źle jak niektórzy piszą . Bardzo duży minus to wypłaty , premia miesięczna różnie wychodzi czasami to około 290 zł a czasami 250 .Jak sama nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć . Jako pracę ci mogę polecić ten zakład ale nie zarobkowo

Ona
@Zagubiona

Też bym chciała znać konkrety czy praca jest godna podjęcia jej proszę o odpowiedź.......

Ilona

Dziewczyny a jak jest tam w biurze ? Czy ciężko się tam dostać ? Mam już doświadczenie w pracy biurowej i znam trochę angielski.

gość
@Ilona

Żeby dostać się do pracy w biurze, trzeba znać bardzo dobrze angielski. Ponad to, w zależności od wakatu, wymagane jest konkretne doświadczenie i wykształcenie.

Hilti

Mam znajome z prawie wszystkich linii. Fakt faktem, na e-bike największy zapiernicz, normy, sztuki, liderzy naciskają, ale na swój sposób próbują być wyrozumiali. Moja koleżanka z Hilti trafiła na BBS, podpytałam ją jak tam się czuje, bo jest dosyć nowa i nawet byłam zaskoczona - tempo może i wysokie, duże normy, ale bardzo szybko można się zaaklimatyzować oraz współpracownicy są bardzo pomocni, a drastyczne informacje o przyszłej liderce w ogóle nie pokrywały się z rzeczywistością. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Trzymam się zdania, że osoby piszące tutaj próbują na siłę oczernić firmę w oczach potencjalnych, nowych, przyszłych pracowników. Od kilku osób dowiedziałam się, że rekrutacja poprzez agencję to bułka z masłem. Pytania, dokumenty, pytania, zapewnienia, podanie o dziwo wszystkich informacji i faktów o zakładzie, jego wad i zalet oraz przede wszystkim zatrudnienie w bardzo szybkim tempie (chociaż to raczej skutek popytu na pracowników).

Yszty
@Hilti

Ile czasu już pracujesz w tej firmie ?

gos
@Yszty

Podejrzewam kto moze kryc sie pod pseudo hilti i jesli dobrze mytsle to pracuje ona ok. roku. Hilti i kable to racja ze bulka z maslem ale ebike bbs i u jadzki to dopiero szal cial bo sztuki tam to prioryte et bez wzgledu na samopoczucie pracownikow. Najwazniejsze ze ta podstawa wzrosla az chce sie robic i duzo nowych przychodzi wiec troche luxniej sie zrobilo

iro

Jak wygląda praca na stanowisku MONTER ELEKTRONIK ? Akurat jest rekrutacja i nie wiem czy składać papiery.

Joanna

@Bea czy zapis o "obowiązkowych" nadgodzinach jest w umowie, którą zawiera się w Johnson Matthey Battery Systems? @Hilti dzięki za taki konkretny komentarz. Wiele informacji, jakie opisałaś przyda się osobom, które szukają pracy. A opowiesz, jak wygląda proces rekrutacyjny?

Bea

A to w taki sposób, że to wszystko robione jest zgodnie z prawem. Płacą nam za nadgodziny, bo te 4 dodatkowe do naszych 8 to są nadgodziny. Zwolnieni z obowiązku chodzenia na nadgodziny są osoby mające dzieci do lat 4 oraz osoby posiadające grupę. I w taki oto sposób można pracować od poniedziałku do piątku po 12 godzin, mając nadzieję, że szybko to się skończy. Ostatnio łaskawie dano nam prawo iść w piątek po 8 godzinach do domu, ale cóż to jest? Gdy przez 4 dni tamtego tygodnia pracowaliśmy po 12+ten piatek 8. To jest 56 godzin w tamtym tygodniu. I niestety polskie prawo zezwala na takie traktowanie.

Joanna

@Bea i @haribo, system pracy jaki opisujecie nie da się przyporządkować do żadnej umowy, ani o pracę, ani o zlecenie, o dzieło tym bardziej. W jaki sposób w takim razie Johnson Matthey Battery Systems zatrudnia pracowników i udaje mi się obejść przepisy, tak żeby ludzie pracowali po 12 godzin i to tyle dni z rzędu?

Bea

Potwierdzić jedynie można, że osoby zarządzające firmą to zbiór ludzi, którzy nie myślą o pracownikach produkcji. Z despotyzmem każą przychodzić od wielu, wielu dni na nadgodziny. Pracujemy już 3 tygodnie po 12 godzin i nie obchodzi nikogo, że ktoś ma życie rodzinne, obowiązki, dziecko lub kilkoro dzieci, że ktoś jest w podeszłym już wieku, że osoby, które nie są z Gliwic, a z innego miasta muszą na nowo szukać dojazdów, co często kończy się większymi kosztami. Zresztą widać, że dla niektórych rodzina to najmniejsze wartości, więc dlaczego mieliby naszymi rodzinami się przejmować. Nie obchodzi nikogo, że ludzie są zmęczeni, źli, rozdrażnieni, że nie wyrobią na dłuższą metę. Obchodzą ich tylko i wyłącznie sztuki, norma. Ciekawe, jak długo jeszcze to potrwa. Aż do momentu, gdy nawet młodsi i silniejsi w końcu padną ze zmęczenia i wszyscy pójdą na l4?

Joanna

Rozumiem Twoje wzburzenie @haribo, jednak z tego co piszesz, wnioskuję, że pensja zależy głownie od wykształcenia i doświadczenia, skoro są takie różnice przy studentach. Czy ktoś może to jeszcze potwierdzić? Żeby było wiadomo dla innych, czy rzeczywiście tak jest.

Kto tam

A ja powiem tak pracuje w jm kilka miesięcy jest kilka rzeczy które mi sie nie podobają ale wszędzie tak jest uwierzcie ze nawet gorzej,tu wychodzę z pracy i mogę podjechać ma zakupy nie smiedze potem ani żadnym plastikiem,nikt nie zmusza do pracy w weekendy,8godz i wychodzę ludzie różni tak jak wszędzie,liderki no coz wszedzie sa normy i zasady ale mysle że każdy sam musi sie przekonać czy mu ta praca odpowiada

Joanna

To duży plus, że firma zatrudnia studentów @haribo bo daje młodym możliwość rozwoju. Co do zatrudniania Ukraińców to nie powinien być żaden minus - narodowość nic tutaj nie znaczy. Pytanie tylko jakie warunki pracy Axeon daje na początku? To najbardziej liczyć się dla poszukujących pracy.

Haribo
@Joanna

zgadza sie ale ze ukraincy maja zla sytuacje w swoim kraju nie daje firmom prawa na gorsza zaplate za 12 godz pracy nie chcialabym byc tak traktowana,tak samo firma traktuje pracownikow fizycznych za ciezka prace otrzymuja najnizsza krajowa a podwyzka polega na podnoszeniu do najnizszej krajowej w przyszlym roku .Natomiast tzw. studenciki bez zadnego doswiadczenia zawodowego na dzien dobty dostaja dobre angaze co prowadzi do patologi skrzywienia moralnego braku szacunku do pracy i ludzi pracujacych od lat fizycznie ja musialam najpierw przejsc niezla szkole praktyczna i pare zlotych na zachete na cukierki dlatego mam szacunek dla takich ludzi co pracowali ciezko i to oni powinni dostawac dobre wynagrodzenie.A jak ktos na dzien dobry dostaje dobra kase stanowisko za nic laptopa to sie w glowie przewraca arogancja i znieczulica i traktowanie innych gorzej .Przywileje i wspieranie przez firmy takich postaw niczego dobrego nie przyniesie zreszta to widac w tej firmie ludzie caly czas odchodza bo firma od wielu lat nie zmienia nic w zarobkach kiedy inne firmy juz dawno zmienily wynagrodzenia na plus jedynie co to firma podnosi normy ilosciowe na liniach a to generuje bledy i straty bo ludzie sa zmeczeni i mowienie ze praca jest lekka to na ilosc sztuk jakie trzeba wykonac na godzine brzmi smiesznie kregoslupy obciazone stawy spuchniete spalone palce wszyscy spoceni zestresowani nerwowi bhp jak sie patrzy

haribo

to prawda studenciki generują tylko koszty i straty finansowe ,najpierw coś wymyślą dostaną za to kasę a potem z tego rezygnują lub zmieniają i znowu jest kasa tworzą rzeczy nieprzydatne do dziś niema dobrych wyciągów na klejeniu ludzie się trują.Nie polecamy się tu zatrudniać ,nawet Ukraincy mają dosyć tej firmy pracują po 12h za najniższą pensje

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.