Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Polak

Chciałbym zapytać o prace oraz umowe lecz nie idzie dodzownic sie do kadr..... Jest jakiś sposób??

Diego

Jakie macie dodatki plus wynagrodzenia zasadniczego?

Czy jest możliwość w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Zadzwoń do działu HR, lub idź tam osobiście i zapytaj. Tu odpowiedzi nie uzyskasz. Tu same poszkodowane przez życie (czyt. Liderów). Pozdrawiam.

Ona

Bo liderzy to nieporozumienie, po podstawówkach, bez ogłady i kultury... Zdecydowanie do wymiany

Daniel

Tak nie za lekko nie za ciężko. Napewno dużo można usłyszeć o sobie, niekoniecznie pozytywne informacje ale to akurat Polska mentalność niektórych pracowników , ja już nie dam rady pracować na magazynie, z powodu swoich problemów zdrowotnych, ale tragedi nie ma, liderzy są naprawdę ok pomocni, kordynator super umie doradzić,wysłuchać. Napewno jest duży nacisk na BHP, więc trzeba się mieć na baczności, nie w każdym zakładzie pracy jest taki nacisk na przestrzeganie zasad, Każdy sobie musi wyrobić opinie jednemu nie będzie odpowiadało to i się zrazi, drugiemu to nie będzie przeszkadzało.Na tle innych firm jest naprawdę ok.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Obserwator

Praca obleci, nie jest najgorsza, zależy gdzie trafisz danego dnia. Ale ludzie falszywi

Nowa

Witam czy ktoś coś powie o zarobkach TL ile zarobi daje sie coś powyże3 tyś

Krzysiek

Witam moze ktos konkretnie napisac jakie jest wynagrodzenie podstawowe dla nowo zatrudnionych ? Tzn podstawa premie dodatki itp. Praca wiadomo jak kazda inna na produkcji to samo tyczy sie atmosfery zalezne od ludzi. Chcialbym jednak wiedziec co firma oferuje na start.

Anonek

Witam. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć cokolwiek o pracy w laboratorium w JM? Atmosfera, ludzie, warunki zatrudnienia, wynagrodzenie, premie, zakres obowiązków itp.

Czy są tu osoby ubiegające się o pracę w nowym projekcie " filtry" lub już pracujące? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Macie jakieś info. Ogólnie..

Desire
@Nowy

Filtry to zupełnie inna firma, która z tą ma tylko wspólną nazwę i wyższe kierownictwo w Anglii. Także chyba nikt Ci tu rzetelnie nie odpowie.

GREEnPACE

Witam, czy udzieli ktoś informacji dotyczącej premiowania w tym zakładzie pracy ? Czy jest to premia miesięczna czy kwartalna ? Czy częsc premii jest za wyniki i za absencje ?

robi

cześć, czy są już oferty do pracy na produkcję? jakie stawki na start?

AWM

Mój mąż w pierwszej połowie tego roku prowadził rozmowy na pewnie stanowisko z Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o w Gliwicach. Dostał propozycję pracy wraz z określonymi warunkami finansowymi. Jakiś czas później dostał telefon z informacją, że niestety projekt się opóźnia co oczywiście można zrozumieć. We wrześniu otrzymał kolejny telefon od firmy rekrutacyjnej, że projekt został wznowiony po czym telefon z HR firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o, że jednak nie są zainteresowani współpracą z nim. Dodam tylko, że podczas rozmów sugerowano mu aby zamknął swoją działalność bo takie są wymagania w firmie a oferta na to stanowisko do tej pory wisi na pracuj.pl. Porażka rekrutacyjna. Tak duża firma powinna traktować ludzi poważnie.

Diego

Czy ktoś aplikuje do nowej hali.Jakie warunki proponują, kiedy ruszają?

Kasia991

Witam Może ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji na dzień dzisiejszy.

Weronika
@Kasia991

Mnie też interesowałoby to - mam nadzieję, że ktoś zechce szybko napisać coś na temat pracy na produkcji w Johnson Matthey Battery Systems. Dowiedziałam się, iż firma oferuje swoim pracownikom: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku oraz Karty Multisport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Aplikowałaś już może czy jeszcze czekasz?

sebek

Witam Firma miała w przyszłym roku otwierać nową fabryke filtrow czy słychać coś w tym temacie?

@sebek

To prawda :) Budowa w toku..

Darek
@sebek

Budujemy ;)

Roman
@Darek

Podany jest już termin otwarcia i będą rekrutacje nowych pracowników, czy część obecnych będzie przeniesiona? Napisz trochę informacji o warunkach zatrudnienia i możliwości uzyskania premii. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/johnson-matthey-battery-systems-sp-z-o-o,16783 jest kilka ofert pracy, wszystkie w języku angielskim. Czy pracując w Johnson Matthey Battery Systems trzeba znać biegle ten język, czy wystarczy komunikatywnie?

Weronika

Posiadasz może informację czy firma obsadziła już pełny skład do nowo otwartej fabryki? Interesują mnie również kwestie wynagrodzenia zasadniczego jak również premii uznaniowej. Czy firma oferuje dla swoich pracowników benefity pozapłacowe? Każda informacja jest ważna dla użytkowników poszukujących zatrudnienia. Czekamy na więcej informacji.

Edyta
@Weronika

Wszystkie aktualne oferty pracy do nowej fabryki Johnson Matthey Poland można znaleźć tutaj: (usunięte przez administratora)

Mr w

Jakie zarobki na start dla inżynierów do biura?

Honorata
@Mr w

Wszystkie informacje dotyczące ewentualnych warunków zatrudnienia w firmie Johnson Matthey Battery Systems, a także nowych ofert pracy znajdziesz na stronie firmy. Dostępne są one w zakładce Kariera Gliwice, pod tym linkiem: http://www.jmbatterysystems.com/pl/kariera-gliwice

pääkäyttäjä

Wypowiem się na temat rekrutacji... Najpierw aplikowałem przez Pracuja ale ich strona/aplikacja jest dziwna bo firma nie dostała mojej aplikacji. Dostala się tam przez pośrednika z Hays. Sama rozmowa odbyła się w tymczasowej lokalizacji, w kontenerze ;) Mieli scenariusz rozmowy, w którym były pytania o radzenie sobie w trudnych lub specyficznych sytuacjach, pytania o projekty czy doświadczenie z konkretnymi działaniami. Wszystko OK az do czasu podjęcia decyzji. Miała być dwa tygodnie temu, po tym czasie w ostatni poniedziałek - dziś jest czwartek i dalej nic. Jedyny feedback z Hays jest taki, że jest dwóch kandydatów, z czego jeden ma mniejsze oczekiwania finansowe ale także doświadczenie... Więc ja już sam nie wiem, co z tymi firmami w Polszy jest. Jak kandydat jest dla Was za drogi, to po jaką cholerę w pre-screeningu pytacie on oczekiwania finansowe? Oczekujecie od kandydatów wszechstronnosci a chcecie płacić jak studentowi...? Ty kandydacie, weź się ociagaj z odpowiedzią albo nie wykazuj zrozumienia przy rekrutacji to cie firma zje. W drugą stronę brak szacunku i marnowanie czyjegoś czasu przez co kandydat czuje się tak, jakby o pracę i motywujace wynagrodzenie żebrał.

@pääkäyttäjä

Chyba Ci się JM Poland z JMBS pomylił ???? JMBS jeśli chodzi o rekrutację i budynek to wszystko ma na miejscu i w dobrym standardzie ????

Nada

Niektóre osoby dopiero po czasie pokazują swoje prawdziwe oblicze.

@Nada

Mogłabyś wytłumaczyć co miałaś na myśli pisząc swoją opinię? Jeśli pracujesz w Johnson Matthey Battery Systems dodaj jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje z przełożonym oraz współpracownikami? Każda z osób wypowiadających się na tym forum, pracująca w tych samych warunkach ma inne zdanie o pracodawcy i własną subiektywną opinię. Jeśli mogłabyś napisać kilka słów o pracodawcy i warunkach, zatrudnienia zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii.

PORAŻKA!@

Nie polecam ! praca nie jest najgorsza ale dużo Ukraińców i to oni mają pierwszeństwo usiąść na linii i pracować a nie Polacy! Polacy włóczą się po różnych liniach albo sprzątają halę czy też wysyłają na urlop a o postojowym nie ma mowy!! . To tylko w Polsce tak można traktować swoich w Niemczech czy Holandii jest na odwrót tam swój ma zapewnioną pracę. W tej firmie prawdopodobnie jest tak bo szefem HR jest Ukrainiec. Zarobki nie ma szału a podwyżki to chyba tylko biuro dostaje jeżeli chodzi o premię to porażka 250 zł brutto na papierze ale nigdy tego . NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

sril
@PORAŻKA!@

c zlowieku zastanów co piszesz, pracujes, na polskiej linii i to nam czasem odrzucają ukraincow jak brakuje ludzi na linii, zarobki jak w okolicznych firmach i zauważ że praca jest banalnie prosta i siedzaca czego w innych firmach stoisz, dzwigasz nosisz za te same pieniadze. nie chce sie pracować to wszedzie bedzie zle, a jakbys czytal umowe to premia jest od 3 czynnikow zazwyczaj ok 150 wychodzi.

Joanna
@sril

A czy na każdym dziale produkcji praca jest dość lekka? Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnym zdaniem @PORAŻKA!@, czy wymienisz zatem rzeczy, które jeszcze Ci się podobają? Napisz proszę, od czego uzależniona jest wypłata premii.

Nieznana
@Joanna

Myśle ze pod nikiem Joanna kryje się pracownik działu HR tej firmy... widać po zadawanych pytaniach :)

@Nieznana

Gdyby to był ktoś z kadry HR to nie zadawał by tych pytań, bo zna na nie odpowiedzi.. :)

Znana
@W temacie

"Joanna" zadaje pytania w odpowiedzi na komentarze dla kilku innych firm :-)

Sramtam
@sril

HAHAHAHA CO ZA BZDURY! TO POLACZEK ZAPYCHAJĄ LUKI JAK UKRAINIEC ZACHLA. A PIERWSZEŃSTWO, JEŚLI CHODZI O PRACĘ NA TAŚMIE MAJĄ WLASNIE ONI!

Ukrainka
@PORAŻKA!@

Najlepsze, że co drugi Ukrainiec to kierownik, haha.Łażą i nic nie robią a Polacy zapoeprzają. Zakład Ukraiński a nie dla Polaków ????

Zainteresowana

A moze ktos cos powiedzieć o pracy na magazynie?jakie zarobki na start itp?z góry dziękuję:-)

@Zainteresowana

Zarobki porównywalne do produkcji, jedna patologia. Liderów 3 u jednego kolesia można spać na nocce, u drugiego grubego nic nie trzeba robić, a u babki musisz pracować. Ogólnie praca w miarę.

Zainteresowana

Dzięki :) a coś więcej o zarobkach powiesz? dwójka z przodu netto jest czy raczej nie ma co liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.