Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

lucyfer

mam pytanie do AGNIESZKI liderki czy ona nie widzi tego jak kierownicy co godzine na fajke wychodza a pracownik z bieda do ubikaji moze wyjsc jednym mozna wszystko a inni tylko do roboty sa moze sie ktos zainteresuje tym

asdf
@lucyfer

bo sama co godzine wychodzi, proste

Kolorowo

Firma jakich wiele. Osoby na najwyższych stanowiskach w dzialach kompetentni. Jak za czasów jaskiniowców. Firma i ludzie którzy tu pracują od lat zatrzymali się w epoce kamienia. Łupanego a każdy kto przyjdzie i ma coś w głowie szybko się na nich pozna. Jak zaczynasz tam pracę nie dziel się wiedzą bo nikt nie. Jest gotowy na taki przeskok technologiczny i tak dużo nowości. Taka praca dla lemingów. Fajnie było. Wesoło ale z czasem staje się to już nudne ze jeszcze ram koła nie wymyślili.

Tutaj takiej informacji nie otrzymasz. Pytaj u źródła.

Ciekawy

Dlaczego to taka wielka tajemnica, że cięzko podać wysokość wynagrodzenia?

Glan
@Ciekawy

W ogloszeniu piszą że wynagrodzenie jest atrakcyjne

@Glan

Tak, zauwazylem tylko chcialbym konkretnie wiedziec jakie one jest.

antoś

3700 zł brutto

@antoś

Ta kwota jest z premia czy bez? Jeżeli bez to jaka jest wysokość premii?

Katalizator

Na katalizatorach ok 2400zl netto, takze wynagrodzenie niekonkurencyjne xD

Rico
@Katalizator

Oj stary, nie trafiłeś. Kto w katalizatorach robi, ten wie.

Babka12
@antoś

antoś czy my w tej samej firmie pracujemy czy ty masz taką fantazję 2900 brutto a pramia 400zł brutto i to zależy od składowych premii więc przeważnie .w tej kwocie jej nie zobaczysz

Jankes
@Katalizator

Wyższe zarobki w katalizatorach bo mają więcej dodatków

Nowy pracownik

Siema chciałem się zapytać gdzie więcej płacą w Battery czy Pl? I czym różnią się dwie firmy?

Pomocnik
@Nowy pracownik

Lepiej w PI. Jedna robi zestawy akumulatorowe i a druga wkłady do filtrów.

Rozalia
@Nowy pracownik

Lepiej w katalizatorach płacą

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Lamia

Tu nawet można kierownikiem po podstawówce zostać

Megii

Czy na serio są tak słabe zarobki??? 2300 na rękę? Szok.. Tyle to 12at temu na strefie można było zarobić w pewnej firmie

Schopenhauer
@Megii

Tak, tyle mniej więcej się tam zarabia, teraz jest lekka podwyzka, ale zbyt duzo się nie zarobi i tak

zainteresowany

Cześć W jakim systemie pracuje się w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice chodzi mi o pracę na produkcji .Czy to jest 4 brygadówka czyli system 4 zmianowy? Proszę o odpowiedź

Misio

Co wirusik się przedostał i zawitał u nas????

Mima
@Misio

Gorszym wirusem są Ukraińcy! Ten wirus mógłby już stąd ich pogonić na wieki wieków ????

Dum
@Misio

A i owszem, nawet była strefa czerwona, a teraz jest bursztynowa ???? Tam niestety jest bardzo dużo niedogodności, np informacje o dodatnim wyniku pracownika danego działu na covid jest zatajany przez liderów. Nie ma 2 m odstępu między pracownikami, jedynie jakaś folia przedziurawiona na haczyki jest powieszona między pracownikami - to nic nie da, ale góra czuje się czysta, bo coś zrobili ???? Plus dziwne cuda na stolowce, gdzie czujesz się jakbyś był w więzieniu. Robota jest lekka, dosyć prosta.

tylko_ja

Czy autobus pracowniczy nadal dowozi z pl. Piastów?

@tylko_ja

Z dworca pkp

Agees

Cześć, mam zamiar zatrudnić się w JM, jednak mam złe doświadczenia jeśli chodzi o produkcję, próbowałam swoich sił w Tenneco Automotive, po trzech dniach uciekłam, praca bardzo ciężka. Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytania? Czy praca w JM jest bardzo ciężka? Na czas ciągle w biegu ruchu i stresie? Ile zarabiają pracownicy początkujący? Jak wyglądają zmiany? Dwie, trzy po 8h czy 12h? Dodam że nie mam doświadczenia na produkcji, ale szukam pracy stałej nie za 2100 jak wszędzie, będę wdzięczna za odp.

heheszki
@Agees

Praca lekka na produkcji siedzącą, po 8h 20min przerwy. Autobus z plac piastów pod sam zakład. Zarobki 2300+ 20/300 premii.

remik
@Agees

2800 brutto 400zł premia brutto ale nigdy nie ma jej w całości

Agees
@heheszki

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Titotem

Proszę o informację na temat pracy na magazynie

American

Proszę o jakąś informację jak wygląda praca na magazynie

Były pracownik o krótkim stażu

Pracowałem tam 3 miesiące i mam mieszane odczucia. Nie chodzi tu żebym kogoś obsmarowywał ale miałem niesympatyczną liderkę, Agnieszka bo tak miała na imię. Mimo moich starań i chęci nabycia wprawy na poszczególnych stanowiskach, niestety nie dała mi tej możliwości wykazania się. Popracowałem na magazynie bo już mi nie zależało bo tam spokojna robota była. Dotrzymałem kwartał i pożegnałem się z firmą bo dostałem dużo lepszą ofertę pracy w której jestem do dziś. Nie polecam nikomu pracy na strefie chyba że lubi pracować monotonnie jak robot...

Jaki firma ma numer telefonu? Podacie ?

Pracuś

Cześć! Czy macie przewozy pracownicze?

Jjjj
@Pracuś

Jest autobus darmowy spod dworca w Gliwicach

Babka12

Czy zakład myśli o podwyższeniu zarobków bo już zarabiamy najniższą krajową jest to mało motywujące do pracy w tym zakładzie . Najniższa krajowa wzrosła o 200 zł czy zakład zrekompensuje tę podwyżkę oprócz normalnych podwyżek. Nadmieniam że w zeszłym roku nie dostaliśmy ani złotówki podwyżki z powodu korono wirusa czy w tym roku też nas tak potraktujecie ?

Luca
@Babka12

Zamiast podwyżki dostaliśmy za małe koszulki paranoja

Czy rozmowa rekrutacyjna w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tomasz kornacki

Nie tylko polski

Anty_nieuk
@Tomasz kornacki

Nie rozumiesz słowa pisanego! :( Skoro "nie tylko polski" to jaki jeszcze?

John

Witam Jak wygladają zmiany? W jakich godzinach?

Asia

Ile można zarobić netto za cały miesiąc na produkcji,?

PracujęWJM

Witam. Pracuje w JM od 4 lat i nie narzekam. Z tego co widzę, to większość negatywnych komentarzy dodają osoby, które same siały ferment i tworzyły niemiłą atmosferę, osoby które po prostu nie nadają się do pracy na produkcji lub osoby które nie ceniły sobie pracy i po prostu są śmierdzącymi leniami albo chciały być fajne ale im nie wyszło. Pracuję na e-bike'u i powiem tylko tyle że praca jest prosta, dziewczyny zawsze pomagają jeśli ktoś się uczy i jeśli ktoś potrzebował pół roku, żeby się nauczyć pracy na jakimś stanowisku to tak jak mówię, po prostu sie nie nadaje do takiej roboty. Najdłużej uczą się osoby zgrzewania ale jeśli ktoś się nadaje to wystarczą 2 tygodnie max do miesiąca. Na pakowaniu w tym momencie nie jest tak ciężko bo część obowiązków pakującego przejął dysponent i na prawde jak ktoś ma chęci i ma predyspozycje to praca jest super. Przerwa nie powiem jest krótka bo tylko 15 min ale tak jest w wielu firmach i wszystko zgodnie z prawem. Jedynym minusem to faktycznie, część ludzi ma robotę po znajomości czy kultura jednej z Pań shift lider i podejscie do ludzi jest przerażająca ale i z tym da się żyć. Ja znam wielu liderów i każdy ma swoje za uszami czy gorszy dzień ale nikt nigdy nikogo nie terroryzował, wręcz przeciwnie! Praktycznie wszyscy są bardzo sympatyczni ale widocznie luźne podejście nie każdemu pasuje. Jak ktoś pałe przegina to lider ma prawo go upomnić i zamiast stroić fochy i wymyślać pierdoły to warto sie dostosować to nie takie trudne. Co do Lidki to pracowałam u niej bardzo długo i nigdy nikogo nie obgadywała czy wypowiedziała sie o kimś nietaktownie a o tym, że kogoś nie ma bo jest chory to chyba nic złego. Jeśli chodzi o ploty to bardziej ludzie z taśm z resztą jak się opowiada o prywatnych sprawach byle jakim osobom to tak później jest. Identycznie pierwsze słyszę o czymś takim że kobiety sie boją że się wygryzie je z jakiegoś stanowiska. To lider decyduje kto gdzie siedzi i tu nie wybierasz co chcesz robić tylko masz się dostosować bo możesz być wszędzie bo tu nie przyjmują tylko na jedno stanowisko. Ostatnim zdaniem i ogółem powiem tylko tyle, masz predyspozycje, chęci i odpowiednie podejście do ludzi i nie przejmujesz się byle czym to praca dla Ciebie która na prawdę nie jest trudna a zawsze na początku jest trudno, wszystkiego trzeba się po prostu nauczyć i się starać

ja też
@PracujęWJM

mam pytaie ,o której Lidce piszesz?

Joanna
@PracujęWJM

Dziękuję Ci za szczegółowy wpis odnośnie specyfiki i funkcjonowania firmy Johnson Matthey Battery Systems, myślę, że przyda się wielu osobom. Wspominasz, że osoby nie są zatrudniane na jedno stanowisko, jak to dokładnie wygląda? Rozumiem, że zakres obowiązków jest dość szeroki, czy zmieniając działy przechodzi się jakieś szkolenia?

ppp
@Joanna

@joanna tu bardziej chodzi o to, że na produkcji jest wiele linii montażowych a liderzy rotują pracownikami żeby każdy umiał obsługiwać więcej linii - nie są to bardzo skomplikowane operacje, choć na początku pewnie trzeba trochę wytrwałości i chęci nauki. Dużo łatwiej zorganizować pracę jeśli każdy umie więcej niż 1 rzecz i pracownik też ma szanse sprawdzić co mu lepiej wychodzi. Produkcja wymagająca zdolności manualnych, być może nie każdy ma do tego predyspozycje. Na każdej linii produkcyjnej są szkolenia(nauka) i instrukcje, lidera można zawołać. Nie bójcie się komunikacji w pracy. W firmie są mocno przestrzegane zasady bhp oraz jest trochę wymagań ze względu na ISO - firma chce być konkurencyjna i wiarygodna na rynku.

@ppp

Widzę, że firma stara się, aby każdy z pracowników był elastyczny, jeżeli chodzi o pracę produkcyjną w firmie Johnson Matthey Battery Systems. Mógłbyś napisać, jak kształtują się wynagrodzenia oferowane przez pracodawcę? Za sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków można liczyć na godziwe i uczciwe wynagrodzenie? Chciałbym, abyś poruszył ten temat i przedstawił, co o tym wiesz.

Ziuta
@ppp

Bzdury jest zastraszanie zero motywacji I bhp? Ha ha dobre.nadmiat zestaeow czyli sztuk kaza odkladac na krzesla.za soba choc.na blacie.jest miejsce na jedna sztuke to liderzy klaszcza w rece kiedy leza na krzeslach.to jest niezhodne czysta sciema.parodija

Ukrainka

HAHAHAHA

Lamoa

HAHAHAHA

Czesiek
@PracujęWJM

Bardzo ładnie wszystko opisane .Masz racje ze wszystkim. Mam prace ale szukam czegoś innego.prosze o namiary na tą pracę lub gdzie złożyć papiery na rozmowę rekrutacyjną. Mój adres e-mail pirania_czesiek@interia.pl dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.