Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Zwariowana

Nie idźcie na magazyn. Jest tam taka jedna mała wiecznie obrażona i wyszczekana i taka podziarana każdego obgadują. Uciekłam na produkcję.

Nala
@Zwariowana

Czy jej inicjał z imienia to W?

Olga
@Zwariowana

No i jak warunki na produkcji, porównując do magazynu? Wynagrodzenie takie samo, czy też się różni?

Szukam pracy. W internecie znalazłam ogłoszenie ze szukają w tej firmie operatora produkcji .Z związku z tym , mam pytanie. Chciałabym wiedzieć jak pracuje się w tej firmie. Czy opłaci się aplikować ? Jaka jest umowa o pracę? Dodam ze nie mam doświadczenia na produkcji. Chciałabym tez wiedzieć , czy jest jakiś firmowy autobus do firmy z centrum miasta? Pytam się o to ponieważ jestem z poza Gliwic. Jakie są zmiany w tej firmie?

@Anna

Pracowałam i zdecydowanie nie polecam... Warunki? Umowa o pracę tymczasową przez agencję aż ktoś łaskawie postanowi, że nadszedł czas przejścia pod firmę... albo i nie, ale to nie koniec i w zasadzie nie największy dramat. Kasa to niestety lekko ponad najniższa krajowa. Moja stawka (jak jeszcze pracowałam) nie przewyższała nawet 30 zł brutto... śmiech na sali. Nadgodziny? Jeśli zależy, to nie ma opcji. Na nadgodziny idą tylko pracownicy Ukrainy, co najwyżej osoby z przygotówki. Rzadko zdarza się, żeby wzięli do pracy na nadgodziny Polaków. Liderzy i sposób traktowania pracowników? P-O-Ż-A-L S-I-Ę B-O-Ż-E! Mobbing niemal na każdym kroku... wrzaski, krzyki, rzucanie czym popadnie, obrażanie ludzi, a to tylko część przedstawienia. Żeby cokolwiek zdziałać, trzeba udowodnić. Żeby udowodnić, trzeba się przebić przez lidera zmiany, który zwykle okoniem staje za koleżankami i nie dostrzega problemu. Kadry z kolei zamiatają pod dywan i odsyłają do lidera zmiany, więc koło się zamyka. A wtedy zostaje albo zacisnąć zęby i dać się gnębić dalej, albo poszukać innej pracy (co zwykle robią osoby mające do siebie szacunek). Dodatkowo trzeba nastawić się na wieczne zesłanie. Pracownicy nie mają stanowisk nawet na własnej liniii. Tak mają tylko pracownicy z Ukrainy. Niejednokrotnie Polacy musieli schodzić z linii, żeby ustąpić miejsca pracownikom ukraińskim i sami snuli się po hali, ewentualnie dostawali miotłę i zostali przydział do sprzątania. Chcesz się czegoś nauczyć? Nie w JM. Siadasz na miejscu, masz godzinę (max) i ma być norma, a najlepiej więcej. Nad głową co rusz ryczy andon odliczający abstrakcyjną liczbę sztuk, których oczekują od pracowników. Nieważne są awaria, brak elementów, problem na linii, a nawet zwarcie nie usprawiedliwia spadku procentów na andonie. Pracownicy są zwykle przemęczeni, a dodatkowo co chwilę słyszą "szybciej", "mało", "spadamy", ewentualnie "nie patrzcie na andon" jeśli jakimś cudem ekipa wyciągnie ponad 100%. Jedna z liderek objęła taktykę zepsutego andona przy wartościach powyżej normy, a także konieczności patrzenia na andon, kiedy tylko procenty spadały. Jeśli więc nie masz szacunku do siebie, chcesz być pomiatany i dręczony za marne pieniądze, zapraszam do pracy w JM. Ja na szczęście się uwolniłam, podobnie jak multum innych osób, które tam pracowały. Mówią, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale JMBS jest wyjątkiem od reguły. Czy tam jesteś , czy nie, dobrze tam nie będzie... lepiej trzymać się z daleka. Osobiście w wielu zakładach pracy pracowałam, ale takich dramatów jak tam nie widziałam.

Znajomaznajomej
@MałaMi

Cześć. Znajoma mojej znajomej mówiła ,że za cały miesiąc dostała 4200 ,za pierwszy miesiąc pracy. Jest ponoć szalenie zadowolona. I mówiła jeszcze ,że można sobie wybrać zmiany,np.pracowac tylko i wyłącznie na rano. To prawda czy nie koniecznie?.

Ona
@Znajomaznajomej

To jest chyba opinia pracownika magazynu,oni mają wyższe stawki niż na produkcji i na hali niesądze żeby ktoś miał nawet brutto 4200 zł. A tylko na rano pracują nieliczni.

Miki
@MałaMi

Moja droga trafiłaś w punkt ze swoją opinią, gratuluję odwagi, zapomniałaś jednak dodać o notorycznych wizytach karetek pogotowia nawet kilka razy dziennie,(oni jak słyszą że mają przyjechać do Johnsona to im opada wszystko co stać powinno).a i o środach owocowych kiedy to liderzy patrzą na ciebie wilkiem bo wzięłaś dwie śliwki,a gdy skończy się przerwa szanowna liderka J jak zwykle w tych samych dresach, oraz A z pięknym tatuażem na nodze nie mówiąc o piskliwej A oraz reszcie liderów wraz z liderem zmiany pakują owoce do reklamówek i wynoszą z zakładu, żenada wstyd. To tylko kropla przypomnij sobie podziękowania za pracę ciasto i tp dostałaś kawałek a resztę co dała firma panie liderki pakują dla siebie lub do kawki na następny dzień ręce opadają i pizza mi się przypomniała pani J w tych samych spodniach wiecznie do domu zabierała tobie należał się jeden kawałek .Teraz też jest fajnie bo liderzy mają dwie przerwy na kawę wraz z liderem zmiany a ty do WC masz czas liczony nie mówiąc o spóźnieniu na linie z przerwy,najgorzej to mają te z nowej linii bo na samym końcu dwie min do wyjścia a na czas mają być bo A ruda pilnuje tracą czas swojej przerwy by być na czas bo sztuki.Jesli chodzi o Ukrainę to fakt wygląda to tak jak by robili wszystko pod nich teraz nawet na tym nowym projekcie będą pracować oni a co z Polakami którzy to rozkręcili wieczne upokorzenia we własnym kraju i firmie , zresztą i oni uciekają bo nie chcą pracować na zleceniówke i po 12 h oni mają tu dzieci ale nikt tego nie widzi są zmuszeni tak pracować masakra ,a jak oni to i magazyn , mechanicy i reszta bo musi być zabezpieczenie bo taka praca będzie też w soboty no obłęd a gdzie człowiek, jak nie pasuje będzie czterobrygadówka góra już sama nie wie co wymyślić. Kiedyś to zyski były człowiek dostał taki zastrzyk teraz to marna premia uzależniona od wielu czynników nie wykonanych,ale góra zyski nadal ma za co za naszą ciężką pracę a mnożą się tam jak fretki.A i tworzenie nowych fikcyjnych stanowisk jak dla A Sz.nie umiała rozmawiać z ludźmi mściła się ubliżała ludzie się skarżyli to ja zdjęli ze stanowiska lidera zmiany i stworzyli nowe ile ona już miała tych stanowisk więcej niż grzebień zębów i trzymają ja dalej wszystko zamiatanie pod dywan tu nie ma szans na sprawiedliwość,szkoda że tych opinii nie czyta Pan M może by oczy otworzył co hoduje na własnej piersi i czemu mu ludzie uciekają, wiele jeszcze można napisać ale po co .pozdrawiam

@Znajomaznajomej

Hej. Śmiech na sali. Pracownicy pracujący od lat mają stawki 3300 brutto + dodatek nocny.. Skąd ktoś miałby dostać tyle kasy tam to aż nieprawdopodobne i niemal niemożliwe. Niemal, ponieważ "znajoma znajomej" może być kierowniczka BHP a nie wiem ile biurowi zarabiają. Ale i tak nie wierzę że aż tyle...

Ona
@Znajomaznajomej

Ja myślę że ktoś pomylił Johnsony,takie zarobki to prawdopodobnie w tym drugim Johnsonie,obok, tam robią katalizatory ,przy tej samej ulicy.

Ala

Jak jest w firmie na jakosci sa ludzie ok i na produkcji,? Jak liderki? Widze same zle opinie czy az tak strasznie jest? Co z weekendami?

@Ala

Zapraszam do mojej opinii - będziesz wiedzieć wszystko... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,92830?review=

Vika

Jest taka liderka że lepiej się do jej grupy nie dostać.Maly krasnolud z fochem

Szogun

Czy chodzi o M S ?

Paulina
@Vika

Takie obrażanie pracowników Battery Systems na forum publicznym jest mocno nie w porządku. Może napiszesz, co Ci nie odpowiada w zachowaniu przełożonych? Możesz podać konkretne przykłady?

Xxx

Lilka?

Lamia

Haha Prawda

Rr
@Vika

Zgadzam się z ta opinia ponieważ pracowałam na tej produkcji i jest tam liderka która zwalnia ludzi bo ma na to ochotę najpierw ich chwali a potem za nic zwalnia . Przeklina przy pracownikach , krzyczy i wyzywa . Jako Liderka nie potrafi sklejać baterii chociaz jej zadaniem było nauczenie innych pracowników .

@Vika

A to tylko jedna? Kilka lat tam przepracowałam i normalnych liderek wyliczyć mogę 2... Agata z rannej zmiany i Kruszyna (zorientowani wiedzą o kogo chodzi). Całą resztę lepiej szerokim łukiem omijać, ale szanse, że trafi się do ekipy jednej z nich są mniejsze niż małe...

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Rr

Witam nie polecam tej firmy !!!!!Jestem byłym pracownikiem firmy i zachowanie Liderów do innych pracowników jest okropne . Jedna liderka krzyczy i wyzywa ludzi ,przeklina jak coś ma zrobić a zwalnia ludzi bo ma na to ochotę. Bardzo toksyczne zachowanie ktoś powinien cos z tym zrobić .

@Rr

Zgadzam się z Tobą .Jak cos nie spasuje liderce to zwalnia nie zważając na to że pracownik jest wydajny.wszystko zależy od humoru liderki .bo jak one mówią -to od nas zależy kto pracuje????????????myślałam że to góra tam rządzi.a okazuje się że liderki????????.Panie dyrektorze proszę otworzyć oczy i zrobić z tym porządek ,bo jeszcze i pana wyrzucą ze stanowiska

Olga
@Rr

A ktoś zwracał jej uwagę, że jednak powinna być milsza? Jaka była reakcja?

@Olga

Jak to jaka reakcja zwolnienie

Bercikmech

Za rzadne skarby tam nie idzcie. Firma zarobkowiczów zlego zarzadzania i zakłamanych kadr ! tuszujacych co tylko się da.

Izabela
@Bercikmech

To jakie sprawy zostały tu przykładowo zatuszowane według Ciebie? Chcę mieć potwierdzenie przykładami

@Bercikmech

Zgadzam się to prawda

Ambrozia

Witam czy są przyjęcia na produkcję bardzo proszę o info. Dziękuję

Czuje potrzebę napisania swojej historii. Zdecydowanie odradzam pracy tutaj. Pracowałam w jm jakos 4 lata temu przez dwa lata. Dziewczyny na linii fajne, ale ten reżim i dyscyplina to jest kpina za takie pieniędze. Dałam wypowiedzenie jak usłyszałam ze moja koleżanka z linii odchodzi na emeryturę z najniższa krajowa. Z tego co wiem, to nie wiele się zmieniło. Jak dostaniesz stanowisko (np pakowanie zestawów) to już tam będziesz przez kilka lat bo nie ma przyzwolenie na naukę. Poszłam do konkurencji i jest o wiele lżej za lepsze pieniądze.

Bart

A gdzie do konkurencji jeśli można wiedzieć

Młody
@Bart

Jak Ci dadzą i matka będzie zadowolona :) ty tylko jesteś (usunięte przez administratora) :)

Nie uczą na innych stanowiskach bo nie mają sztuk zrobionych czyli normy.sa osoby co pracują np 4 lata i nie umieją zgrzewac.jest taśma to wszyscy powinni umieć wszystko i zamieniać się bo każde stanowisko jest inne i lżejsze i trudnoejsze

Luca

To jest prawda zawsze biorą już te osoby co pokazały że się wyrabiają bo wtedy norma a kiedy mają się nauczyć nowe osoby jak się je zaraz wymienia bo pani Szlachetka wymaga ???? procent i reszta kierowników tak samo najlepiej ludzi wykończyć byle norma była nawet do toalety bieda wyjść

nana

bo taka jest prawda

rebellious

Lepiej dać sobie siana z tą firmą

@rebellious

Masz tacje.lepiej traktują Ukraińców niż nas. Nam tylko mówią że jak nie my to Ukraina przyjdzie i zrobi bo oni podobno na zarobek przyjechali a my chyba z nudów przychodzimy i robimy

rebellious

Prawda, a Ukraincy sobie ciacha wpieprzają i zadowoleni ???? A na zmianie musi być 90%-100% sztuk, bo tak i koniec, a potem buble są i się zastanawiają, dlaczego ????

Ambrozia

Witam czy może ktoś napisać czy są przyjęcia na produkcję. I gdzie złożyć CV Dziękuję za info

Paulina
@Ambrozia

Tam przypadkiem nie ma różnych działów? Skąd wiadomo gdzie lepiej?

Alice

W jakim systemie pracuje się w zakładzie? Czy możliwe że przejdzie on na system czterobrygadowy, jak johnson obok?

Annnn

Witam, Podbijam zapytanie na temat pracy w laboratorium. Na jakie zarobki można liczyć na początek, jakie są warunki pracy, jakie metody analityczne są stosowane w laboratorium ?

Konrad
@Annnn

Dzięki laboratorium JMBS rodzą się nieślubne dzieci. Kto pracuje ten wie.

Lamia
@Konrad

Fakt

Kogo to obchodzi są ważniejsze rzeczy

@Konrad

Oj tam a w innych działach się nie rodzą i co z tego że nieślubne ważne że kochane

@Luca

Życie prywatne nikogo nie powinno obchodzić.niech każdy zajmie się sobą

Ok na bociankowym się o tym pogada u nich, a może ktoś rzetelnie odpowie na zadane w wątku pytanie? W sumie trochę już przedawnione z tego co widzę.XD Więc jak z tym aktualnie jest?

Nicka

Dostałam propozycję pracy przez manpower, czy rzeczywiście podstawa to 3100 brutto plus 40 zł premii ? Można dorobić na nadgodzinach? I czy atmosfera jest fajna,bo to w sumie najważniejsze?

Luca

Mam pytanie czy firma organizuje jakąś pomoc dla pracowników ukrainskich

Czym w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Do zwiększenia normy

Garbus

Same sfrustrowane i niewyżyte starsze panie przed emeryturą. Firma organizacyjnie wporzadku aczkolwiek ludzie na hali to porażka. Same marudy, które nie chcą tam pracować, a jednak pracują od x lat. Psycholog by się przydał bo mają wypalenie zawodowe. A to utrudnia współpracę.

@Garbus

One nie przychodzą pracować a paplać jęzorem, roszczeniowe ,wiecznie niezadowolone,zarabiać by chciały krocie bo przecież w innych zakładach to płacą ,ale żadna tego małego zadka nie ruszy ,a jak przyjdzie im stać przy maszynie, to się dopiero zacznie marudzenie .

Luca

Ja już 15 lat tam pracuje to młode jak przychodzą to im się nie chce pracować tylko pyskuja a stare pracownice zawsze idą i bez gadki

@Garbus

Osoby x lat marudza bo przychodzą nowe osoby które nic nie robią i Ci starsi muszą za nich robic

Ktoś

Brak organizacji z nowymi pracownikami

@Ktoś

W sensie co, przy przyjęciu jest bałagan, w trakcie pracy, czy jak?

@Adam

Ogólnie dużo się dzieje

Jak szefostwo w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. traktuje ludzi?

true

Ciemna masa traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Jak roboty.nie ma akordu ale norma co wymyślili musi być zrobiona.czy to akord czy norma?

Utopek

Oferta z grudzień 2021r.operator maszyn change over (przezbrojenie maszyn). 4095zl + premia, dodatek za pracę w weekend 50%. 4 brygady po 12h, system 5dni jeden tydzień, drugi 2dni. Ten sam system obowiązuje w NGK

iku

O których godzinach jeździ autobus firmowy i skąd startuje?

Gał anonim
@iku

Startuje z pyrzowice.

iku
@Gał anonim

Szkoda że nie lotnika Chopina, a złapać cię szabes goju i wyjaśnić?

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.