Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

DD

Atmosfera w firmie jest świetna! Relacje między pracownikami, szacunek i wsparcie

on
@DD

co za bzdury, czy ciągłe zastraszanie pracownika to dobra atmosfra?

kk
@on

Bo to hr udaje zer jej sie podoba bo ma problemy z rekrutacjami

@on

Bać się może tylko ten kto ma coś na sumieniu... Robisz swoje to jest spoko :)

@W temacie

Masz pozytywną opinię na temat pracy w firmie Johnson Matthey Battery Systems? Jeżeli tak, to fajnie, że pracujesz w miejscu, które odpowiada Twoim preferencjom zawodowym. Mógłbyś napisać, czy pracodawca od początku zatrudnienia zatrudnia na podstawie umowy o pracę? Może obowiązuje okres próbny, który należy przepracować, aby móc myśleć o stabilnym zatrudnieniu? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami.

@Adam

Najpierw trzeba kilka miesięcy przez agencję, a później przechodzi się pod firmę.

To wielka tajemnica ale niedługo juz nią mie będzie. W Gliwicach powstaje nowy magazyn Amazona. Zarobki chyba tak jak w Sosnowcu ok. 2 tys. na rękę. Praca to głównie chodzenie z czytnikiem podobno 20 km na 10 h pracy. Ciekawe czy dziewczyny z MAZ-a się skuszą.

Kokon87
@anonymous

Amazon Placu już 3 tysie na rękę

Joanna

@W temacie, dziękuję za komentarz. Rozumiem, że umowa zawarta z firmą to umowa o pracę? Czy po takim przejściu warunki się zmieniają, stawka jest wyższa? Wiele pracowników podpisuje bezpośredni kontrakt?

@Joanna

Zgadza się. To jest umowa o pracę z okresem próbnym, po którego zakonczeniu staje się bezterminową. Warunki są lepsze, chociażby dlatego że ma się płatny urlop i jest premia. Może nie są to olbrzymie pieniądze, ale praca jest stosunkowo fizycznie lekka. Nie wiem czy wielu pracowników podpisuje kontrakt, ale wiem że wszyscy których znam, podpisali kontrakt i są zadowoleni. O finanse najlepiej pytać kadry w firmie, a nie na takich forach...

@W temacie

a jaka agencja tam zatrudnia? chciałabym zaaplikować

notxfound

Randstad zatrudnia :)

@W temacie

Dziękuję za informację, bezterminowa umowa jest na pewno bardzo istotna dla pracowników. Mógłbyś jeszcze powiedzieć, od czego uzależniona jest premia? Czy określone są jakieś normy, które trzeba spełnić, by ją otrzymać? Wspomniałeś, że praca jest fizycznie lekka, czy masz na myśli konkretne stanowisko?

Joanna

@Bezradna, szukająca pracy, czy otrzymałaś odpowiedź z firmy? Może jesteś już pracownikiem? Jeśli tak, podziel się informacjami na jej temat. Czy masz dobre wrażenie o pracodawcy? @Xoxo, nie ma możliwości bezpośredniego zatrudnienia? Może stanowiska są w jakiś sposób podzielone?

@Joanna

Firma zatrudnia przez agencję pracy, ale po 6 miesiącach jeśli pracownik się sprawdzi firma daje możliwość przejścia na kontrakt bezpośredni. To częsta praktyka w tych czasach, w firmach produkcyjnych.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bezradna, szukająca pracy

Złożyłam CV w czwartek 16.08 zależy mi bardzo na pracy. Wciąż czekam na telefon. Ile mniej więcej czeka się na odpowiedź? Dodam że CV złożyłam osobiście na bramie.

Xoxo
@Bezradna, szukająca pracy

Oni zatrudniaja przez posrednikow

Joanna

@Walcie się nieroby, a co najlepiej wspominasz z pracy? Czy zawsze mogłaś liczyć na pomoc innych pracowników i kadry zarządzającej? @Zadowolona, czy opowiesz więcej o swoich wrażeniach? Co najbardziej cenisz u tego pracodawcy? Więcej szczegółów i merytoryczne argumenty będą ważne dla innych osób, które chcą zatrudnić się w Johnson Matthey Battery Systems.

Remik

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Wprawdzie są osoby niezadowolone ale gdyby ich nie było to byłoby podejrzane!

Zadowolona
@Remik

Warto

Walcie się nieroby

Wcale nie ma tam tak źle. Komu się nie podoba to po co tam pracuje? Zresztą te hejty wystawiają pewnie ci którym się pracować nie chce i maja za dużo czasu. Co do przerwy mogłaby być dłuższa. A jeśli chodzi o wizyty w toalecie to nie było nigdy z tym problemu. A właściwie jeśli komuś coś się nie podoba czemu nie idzie na skargę? Ja bym tam dalej pracowała ale z przyczyn rodzinnych już nie mogę :(

Samurai

Pracuję w innej firmie produkcyjnej, ale mam wrażenie, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego , że właśnie tak wygląda praca na peodukcji. To co nazywacie kontrolą jest nadzorem, tak działa większość dobrze prosperujących firm.... Tam gdzie niema nadzoru jest chaos firma ponosi straty. Praca na linii produkcyjnej wiąże się z niedogodnościami między innymi " z przerwami na dzwoneczek". Co do nieodpowiedniego doboru liderów, jest to problem kazdej firmy. Najczęściej są to osoby z największym stażem, nie posiadające umiejętności kierowniczych i takie osoby bardzo szkodzą firmie. Jak wygląda kwestia szkoleń pracowniczych? Kto je wykonuje? Jekie są kompetencje tych osób? Może ktoś, coś napisać?

Joanna

@Pracownik@, a czy pracownicy próbowali porozmawiać z szefostwem na temat dłuższych przerw? Sądzę, że warto spróbować. Wspominasz, że pracownicy są monitorowani, z jakiego powodu? Piszesz także o wysokich normach, czy wszystkim udaje się je wyrobić? Czy pracownikom przysługują premie uznaniowe? @Babaka!, co masz na myśli pisząc o niewygodnych pytaniach? Czy zatrudnione osoby miały jeszcze inne prośby? Jak Ty oceniasz ogólną sytuację?

Joanna

@Ela, czy rozmawiałaś z przełożonymi na temat sytuacji, która Ci nie odpowiada? Wspominasz, że wszystko jest bardzo rygorystyczne, czy w trakcie dnia pracy nie ma żadnych przerw? Może szybkie tempo jest związane z niedostateczną ilością pracowników? Wiesz może coś o obecnych rekrutacjach? Piszesz też o zastraszaniu, to poważny zarzut, czy możesz wyjaśnić, jak to się objawia?

Babaka!
@Joanna

Joanna kiedyś były zebrania a teraz nie bo boją się niewygodnych pytań z tego co wiem to pisali ludzie o przerwę 20 minut i nic z tego . Biuro siedzi ile chce na jadalni ciekawe czy oni mają wyznaczony czs na przerwę?

Pracownik@

Nie polecam firmy, przerwa 15min z tkz "zegarkiem w ręku" na której łykasz a nie jesz dodatkowo taka na "jednej nodze" i nie wtedy kiedy potrzebujesz tylko kiedy wszyscy chcą. Kamerki nad prawie każdym stanowiskiem. Małe zarobki co do wyznaczonych wygórowanych norm i ciągle chcą więcej a Ty nic z tego nie masz.

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Obrońca

Zamiast narzekać doceńcie pracę w dobrej firmie!

@Obrońca

Praca w dobrej firmie,ty chyba jesteś chory na głowe

Czarek

Może trzeba kontrolować pracowników?

Gosia
@Czarek

Sam się kontroluj co ty myślisz wynięść to tylko możecie wy bo na produkcji są kamery !

Ela

Praca tam to najgorsze przeżycie jakie mogłam doświadczyć , sikasz na dzwonek , jesz na dzwonek , zaczynasz i kończysz również na dzwonek- jeśli chcesz udać się do WC wszyscy muszą o tym wiedzieć . Liderki zastraszają swoich pracowników , obgadują i wyśmiewają się z nich , słyszysz tylko szybciej! Dziewczyny sztuki !!!!! Nie dziwi mnie fakt że Polacy odchodzą z tej firmy a 90% firmy to Ukraińcy !

@Ela

Zgadzam się z twoją opinią, to nie jest praca .

Była pracownica

Pracownicaica to co opisałaś to i tak cząstka tego co się dzieje w tej firmie , czerwonym się w czterech literach poprzewracało , nie pamiętają już jak to było kiedy sami siedzieli na lini , im uprzykrzano to stwierdzili że teraz oni nam uprzykrzom . Niby sztuki to nie wszystko a jednak, ciągle od ciebie wymagają nie wiadomo czego , choć może wiadomo że produktywność , przecież za to mają premie . To my pracujemy na nich . Co do premii to maks 300 zł . Z jednym nie mogę się z tobą zgodzić Pracownicaica , jeśli chodzi o Lidke to wcale nie jest taka zła , w sumie nawet fajna z niej babeczka wiadomo jak każdy czasem ma gorszy dzień ale na ogół idzie z nia porozmawiac , pośmiać się . Co innego jeśli chodzi o Lile , nie dlatego że jest zła , bo nie jest , ona ma poprostu takie poczucie humoru, które nie każdy rozumie. Czasem jest nawet bardziej lajtowa od Lidzi :) Uwierzcie , na innych linach jest gorzej .

Esme
@Była pracownica

W tym masz rację. Ludzie uważają je za podłe, ale w gruncie rzeczy aż takie złe nie są. Ok, może nie chciałabym u nich być, bo potrafią zaleźć za skórę, ale są gorsze ''potwory'' w tej firmie. Jest jedna gwiazdeczka, która liderką jeszcze nie jest (niestety niebawem będzie), a już wprowadza reżim, gdy obecnej liderki nie ma. Hojnie chce obdarowywać upomnieniami i naganami i przy każdej nadarzającej się okazji daje jasno do zrozumienia, że już niedługo, a wszyscy się przekonają co oznacza prawdziwe zło. Na szczęście mi nie dane jest być pod jej rządami, lecz współczuję dziewczynom, które tego doświadczają. Wieczne pretensje o głupie wyjście do łazienki, dopytywanie dlaczego. Tak jakby ludzie nie mieli potrzeb fizjologicznych. Krytykowanie za zrobione NOKi, tak jakby ludzie byli maszynami. Współczuję tym, którzy jej nie pasują, bo widać jakie z niej ziółko. Co rusz dziewczyny opowiadają jak są traktowane. Oczywiście ma swoich zwolenników (kilka osób, które pracują tam tak długo, że nic innego oprócz tejże pracy im nie pozostało i boją się o swoje stanowiska). Ona to ma chyba kompleksy albo jest na tyle głupia, że nie widzi, jak ludzie jej nie trawią, a że kolor włosów zobowiązuje to owa Blondi być może nie grzeszy domyślnością ;)

pracomownica
@Była pracownica

Zgadzam się co do opinii. Pracowalam na bbs i potwierdzam że Lidzia i Lila nie są takie złe, są o wiele gorsze na innych liniach. Lila ma specyficzny humor i tyle kto tego nie akceptuje to ok nie musi ale One raczej to są najfajniejsze babeczki. Lidka jest wyrozumiala chociaż czasami za bardzo panikuje i boi się walczyć z kierownictwem o swoje dziewczyny.

Igor

Jeśli kontrola pracowników jest zastraszaniem!!

Joanna

@DD wydaje się że jesteś zadowolony/a z pracy w firmie Johnson Matthey Battery Systems. Czy możesz nam powiedzieć co oprócz atmosfery sprawia że dobrze Ci się tam pracuje? @były pracownik na czym polegało szkolenie? Czy pracownik produkcji pracuje w jednym miejscu czy zmienia się jego pozycja na linii produkcyjnej? W jaki sposób powinno odbywać się szkolenie aby pracownicy byli dobrze przygotowani do swojej pracy?

..jedna wielka masakra, nie masz pojęcia o produkcji i na dzień dobry narzucają ci takie tempo pracy w 2, 3 dniu że masz chęć uciekać z tego syfu. Niby ci mówią liderki ze masz 2 tyg na wdrożenie się i opanowanie danych czynności na linii, ty się starasz a na drugi dzień ciebie wysyłają na magazyn na tydzień. I jak tu się wyszkolić na linii. Nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.