Opinie o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja akumulatorów i baterii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. w Gliwice

Marcelina

Zasypuja cię zestawami pretensje bo nie zadazasz jak jesteś nowy , nagaduja do liderki kłamstwa , dają cię na najgorszą robotę a same siedzą i nic nie robią. Zatrudnia na miesiąc może dwa i zwalniają jak zabawkę to ma być poważna firma? Przetniesz sobie palca to nawet Ci plastra nie dadzą bo biuro się dowie o tym i premii nie dostaną bo to jest wypadek przy pracy

Zadowolona

Pracuje w JMBS od 8msc jestem zatrudniona przez agencje i mimo przeczytaniu opinii przed zatrudnieniem ktore byly niezbyt fajne postanowilam sprobowac i w sumie nie zaluje pracowalam na roznych liniach i nie spotkalam sie z nie zyczliwoscia ze strony innych pracownikow malo tego zawsze ktos sie znalazl zeby mi wytlumaczyc co i jak...od czerwca jestem na jednej linni kolezanki super atmosfera jest fajna liderka tez w porzadku....pracowalam na roznych stanowiskach najczesciej na zgrzewaniu i wcale takiej tragedii nie ma przy tym...polecam nie nastawiac sie na nie tylko przyjsc i sprobowac...no i nie zniechecajcie sie po 1h pracy wszystko jest do opanowania a z poczatku kazdy jest zasypany zestawami....pozdrawiam i zapraszam do nas:)

fajna kobitka

Praca fajna tylko nie wiedzą co będą robić " jutro" Przyjmują bo jest pilna potrzeba a za chwile się okazuje że już cię nie potrzebują.Ale z chęcią bym tam wróciła jak będą potrzebować ludzi ( ale tylko do kierownika G........)

sd

Najważniejsze jest to, że każdy dba o to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich relacjach, to dobry znak.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
pracownik ze stażem

Najlepiej przyjść samemu i się przekonać ,jak w każdej firmie zdarzają się ludzie i ludziska ,nie można wszystkich wkładać do jednego worka, fakt są osoby wredne ,ale są takie które pomogą nowym ,zaakceptują i jest ok. Dla młodych osób to nie raz pierwsza praca , gdzie zderzenie z rzeczywistością i obowiązkami ,nie jest łatwe i dostosowanie się do wymogów zakładu nie raz przekracza ich wyobrażanie słabi psychicznie nie dają rady ,a praca jak praca wcale nie jest trudna ani ponad siły ,siedząca, dla kogoś kto ma porównanie z innymi zakładami produkcyjnymi może coś na ten temat powiedzieć .

Agnieszka

Od września było nas 16osób podzielili nas na różne zmiany poszłam na moja po czym dowiedziałam się że tydzień jestem tu a następny tydzień na innej potem znowu będę na innej wkurzylam się powiedziałam że albo w końcu zostaje na któreś albo się tak bawić nie będę. Maszyny Stare , baby są tam tak wredne fałszywe Boże nigdy czegoś takiego nie widziałam jak tylko wchodzisz to czujesz że cię zabijają wzrokiem stoisz obok a one centralnie przy tobie cię obgaduja wyzywaja masakra dali mnie na zgrzewanie maszyny Stare pryskal metal gorący byłam tak poparzona na rękach bable wszystko strzelało wybuchalo wtedy w twarz dostawałam gorącym metalem brygadzistka się śmiała z koleżankami na inny dzień opalalam miałam tak palce poparzone że butów nie umiałam założyć nic z tym nie robiły śmiały się dają cię na kleje wymiotujesz od wdychania tego a te się śmieją z Ciebie jedna prawie zemdlala z 16osób zostało po 2tygodniach tylko 3 sama się zwolniłam a w biurze były zdziwione że coś się dzieje na hali bo brygadzista nic nie zgłosi bo za BHp po premii dostaną byłam tak poparzona że poszłam do lekarza z tym i tak tam praca wygląda wabia że siedząca a stoisz bo dadzą cię na pakowanie stoisz a te siedzą bo to ich miejsce wredne suk... jak pójdziecie to zobaczycie komentarze nie kłamią nie dziwi was czemu tyle ludzi szukają ciągle bo widzą co się dzieje i się zwalniaja do tej pory mam ślady na całych rękach po poparzeniu jak nie praca to te baby cię tak wykoncza są tak wredne że nigdy czegoś takiego nie widziałam

@Agnieszka

To prawda to samo miałam specjalnie cię wykoncza bo zagrażasz im na stanowisku 90%to Stare grube baby wszystkie takie grube ciągle tylko pizzę zamawiają i kebaby. Faktycznie bardzo dużo ludzi po tygodniu już się zwalnia a firma jak nadrobi zlecenie to sama zwalnia ludzi i tak w kółko.mają Ukraińców to mają taniej niż nam płacić. Sprzęt jest stary a jak wybucha to na zgrzewaniu to na całej hali to słychać taki huk. Dużo ludzi jest poparzonych dlatego nowe tam tylko dają. Kobiety są bardzo wredne, robią problemy chcą cię wykorzystać ile się da i nagaduja na ciebie taka prawda

Pracownica

Aby dostać premie 500 zł, nie można miec L4, urlopu na żądanie, kolejną rzeczą jest efektywność i jakość. Te dwie ostatnie rzeczy rozliczane są po podsumowaniu przez biuro. No i najważniejsza rzecz BHP, za brak wypadku jest takze owa premia.

tik

Byłam dzisiaj na rozmowie randstad szuka ludzi na strefę przenoszą ja najniższa krajowa ta premia jest ale właśnie dużo trzeba spełnić żeby coś tam dostać o nadgodzinach mówiła i wypłacaja je dopiero po 12miesiącach masakra praca siedząca drobne elementy od września rusza produkcja

Zatrudniają bezpośrednio pod firmę ale trzeba mieć odpowiednie kwalifikacje, jesli się starasz o stanowisko Office Coordinator to języki to podstawa angielski ,niemiecki. Bez językow mozesz pracowac na produkcji również pod firmą a nie przez Agencje wystarczy złożyć CV w kadrach.Powodzenia :)

Pracownica

Goja podoba Ci się że ludzi przyjmują przez agencję i zwalniają? A w większości to ci z agencji staraja sie jak tylko sie da. A mało tego omijają tych ludzi zyski...a też na to pracują.

Goja

A mi się podoba.Fajna atmosfera, kadra kierownicza na poziomie dbają o ludzi

free
@Goja

tak dbają ale o swoje inżynierskie siedzenia pracowników produkcji maltretują na każdym kroku normami takimi że ludzie zostają kalekami ,agresja ze strony shift liderów kierowników produkcji itp.to norma jesteś zdrowy psychicznie chcesz zobaczyć jak wygląda mobbing zapraszamy

Pracownica

Firma ok, jeśli ma zamówienia. W tej chcwili zwolnienia są bo nie ma tyle pracy dla polaków. Firma postawiła na tanią siłę roboczą-ukraińce. Teraz tylko patrzeć kogo następnego zwolnią.

Bibi

Nowa fabryka wlasnie jest budowana na strefie, w okolicach ul. Gutenberga. Planowane przenosiny - sierpień 2016. Firma jak firma - raz wzloty , raz upadki. Ogólnie mozna polecić

as

Gdzie będzie nowa lokalizacja? Stawiają własną hale, czy wynajem? W Dundee zwinęli biznes, wiec czy fabryka w Gliwicach przejela większość zamówień?

Ajejejejej

Firma ma tylko się przenieść w tym roku w inne miejsce .

leeyo

JAK TAM PREMIA 500+ DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA ????????????????????

kpi

Witam Chcialem zapytac jak sytuacja w Johnson Mathey Battery Systems bo chodza sluchy że firma ma zamykać tą cześc firmy. Czy ktos moze to potwierdzic badz nie?

merry29

pracowal ktos firmieJohnson Matthey Battery Systems jesli tak prosze napisac jaka tam jest jak robota tam wyglada czy jest ciezko czy lekko pisac

Kate

Pracuje w biurze, nie jest idealnie ale na pewno sa tysiące bardziej nieprzyjaznych firm. Generalnie firma daje szanse rozwoju, przestrzega zasad i nie zmusza do wyborów typu albo praca albo rodzina.

on

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy do działu logistyki. Ogólnie poziom rozmowy wysoki, dobre tematyczne pytania, dużo rozmawialiśmy w języku angielskim, tylko kierowniczka tego działu wydała mi się... siksowata. Nie chodzi o to, że się nie dostałem, bardzo cenię sobie profesjonalną rozmowę kwalifikacyjną nawet mimo pozytywnych rezultatów. Po prostu subiektywnie oceniając, naprzeciw mnie siedziała kobieta, która w pogardliwy sposób prowadziła rozmowę z kandydatem, o kompletnym braku poczucia humoru nie wspominając.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.
  • Alberta Einsteina 36
    44-109 Gliwice

Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.