Opinie o Marpol S.A. w Ignatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol S.A. w Ignatki

Pracownik krajarki

Dla mnie pasuje taka praca. Ja nie narzekam. Robię to co do mnie należy i żadne związki nie są mi potrzebne. Ciao

@Pracownik krajarki

Szeremeta chłop głupio mądry obgadywacz marpolowski.

@Men

Men. I kto tu ma najwięcej wpisów?? Na każdy błahny temat piszesz. Widzę że nudzisz się

@Men

Jakubowski chłop głupio mądry obgadywacz marpolowski.

@Docent Furman

Furman przestań się podszywać pod mój nick to nie ja pisałem.Zdania o tobie nie zmienię.

@Men

"Docent" panie Men "Docent". Nudzisz się strasznie Men.

@Men

Krzysiek Balu chłop głupio mądry obgadywacz marpol owski.

RB600

Zgadzam się z opiniami celne 100 %

Z belownicy

A co tu taka cisza?? Wyżalili się tutaj i spoko.

...
@Z belownicy

Ignatki to miejsce jest naszej pracy, a w niej wesoło i wszystko na cacy. Aśka jest fajna i Robert fajny. Czego wy chcecie a mi nie powiecie? Związki powstały co nic nie dały. Męczenie szefowej nie jest sposobem, ona nie wróżka, nie sprawi, ze będzie podwyżka. Już wszystko wiecie zasobów nie ma więc po co drażnić wszystkich kolegów? Jak macie gdzieś metę to uciekać trzeba a nie użalać się o pomstę do nieba. Nikt nie zawinił, a konflikt bez sensu. Doceńcie pracę koledzy młodzi, trochę pokory nam nie zaszkodzi. Bo jeśli nie zmieniasz i na konto wpływa to wszystko w porządku i godzisz się chyba....

@...

Buraku pastewny z cukrowni Łapy gdyby nie Wy byloby cacy.Zwiazki powstaly i nic ci do tego bo wolisz talerzyk Rewersa i Asi mój drogi kolego.Jesli oszukujesz to w kiciu lądujesz a nie udajesz ze wszystko jest cacy.Pracy w Marpolu jest pełno drodzy rodacy lecz pytam dlaczego tylko wszyscy z powiatu Łapy.Pokory sie przyda kazdemu z nas bo juz niedlugo na niektorych nadejdzie czas.Na konto wpływa i to jest fajne lecz w naszych czasach to chyba normalne.Ja sie nie godzę że ktoś oszukuje ma takie prawo lecz ktos go zweryfikuje.

Cukierniczka
@anonymous

Jak niezgoda to niezgoda. Łapy nie są powitem raczej. Rozliczaj sobie kogo chcesz. . oby rykoszet szybko z cukrowni nie wystrzelił.

@Z belownicy

Widać jacy ludzie pracują w tym Marpol-u co tutaj po wpisach można wyczytać. Wyzywają,chamowaci,bezkultury.

@Docent Furman

Docent Furman popatrzcie na jego wpisy.Spokoj, opanowanie, kultura.Masz najwiecej wpisow na tym forum i do tego nie na temat.Obrażasz przy tym ludzi.Nie powinieneś nikomu zarzucać brak kultury i chamstwo bo jesteś jednym z najgorszych chamów i prostaków tej firmy.

Xyz
@Men

21 osób dając lajka popiera że docent furman to burak tylko stara się kamuflowac xd

Krajacz

Jak się żalicie to ja też postanowiłem. Pracowałem do końca roku i jestem zadowolony że się zwolniłem. Powstały związki co mało dały gdy zarząd blokuje do tego były kolega z K5 często chodzi na zwolnienia co ciężko było wziąść wolne tylko non stop praca i praca. Uczciwych wywalają albo sami odchodzą a trzymają takich obiboków. Były krajacz. Bay

Kat
@Krajacz

Pracownik krajarki,krajacz ,docent furman pod iloma pseudonimami jeszcze bedziesz idioto?

Lopez

Do wszystkich pod........czy i dziobaków [kiedyś wszystko się odwróci]jak coś wam nie pasuje to powiedz to osobiście a nie jak małe dziecko idziesz i skarżysz mamusi chyba że na prawde jesteś taki cieńki

Firma Marpol S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Weteran

Nie interesuje to mnie niech się rozliczają sami szukam pracy

Polak

Lepiej wypowiedzcie sie na temat zmiany okresu rozliczeniowego?Co o tym sądzicie?

Tak bylo?

A rode was nosil na rekach.dajcie spokoj

Wkurzony
@Tak bylo?

Gorzej nie było pracy i obowiązków mniej ,zarobki te same jak w moim przypadku a minęło kilka lat a ceny w sklepach w góre, opłaty w góre a oni tylko o normach sprzedażowych jakby mnie to bardzo interesowało.A teraz noszą na rękach?Chyba do lekarza bo zaczyna się wszystko odzywać.

Dobra rada

Ludzie przestancie stekac! Czego sie boicie?O prace?Pracy jest pelno!Do sadu z nimi za te wszystkie walki.Tam tez odpowiedza nasi naganiacze np.dlaczego falszuja karty pracy.Bo co bo im kazali?Tez biora udzial w tym przestepstwie.Przestancie wreszcie bo juz czytac sie nie chce.

Nicku
@Dobra rada

Mówisz że pełno, że do sądu a sam co w tym. Kierunku zrobiłeś? Tak ci źle to czemu dalej tu siedzisz?

@Nicku

Czekam cierpliwie na kontrole pip i oficjalne wykrycie falszerstw godzin pracy a potem uderzam do sadu.Dokladnie to zrobie

@Dobra rada

Pracy jest pełno Baranie?? Gdybyś był na miejscu osób niepełnosprawnych (głuchych) to też byś się bał i stękał jak to sam napisałeś.

@Docent Furman

Swp Docen Furman no prosze.Wpis za grobu.Sluchaj mistrzu gluchoniemi sa na specjalnych warunkach u Zastepcy Dyrekcji .Widze furman po retoryce wypowiedzi ze jestes czlowiek z ukladu.

@Dobra rada

Na jakich mistrzu warunkach?? Jak coś przeskrobią również lecą im premie. A z układu jestem z tego samego co ty. Głuchy nie pójdzie na skargę że mało zarabia bo jak zwolnią to ciężko mu o pracę. Czytaj ze zrozumieniem to nie boli

@Docent Furman

A byles swiadkiem jak pan zastepca z nimi rozmawia?nie dygaj oni wiedza co robic.Na krajarce w tygodniu zwalniaja zeby w sobote i niedziele do pracy przyjsc ZA KASE A NIE ZA DNIOWKE I TO OSZUKANCZA BO ZANIZONAL.Sluchaj Furman chcesz to sobie rob do smierci w tej firmie.Twoja sprawa.Ja bardzo licze na kontrole pip i ujawnienie nieprawidlowosci w nadgodzinach.Chce zabrac co wypracowalem i odchodze.Wyprzedze pytanie -nie nie pojde do niej bo wg. jej jest wszystko ok a prawo mowi zupelnie inaczej..

Męski
@Docent Furman

Furman skonczyłeś juz ten Ochotniczy Hufiec Pracy czy kiblujesz?Ty o głuchych sie nie martw oni i tak narzekaja bo z takim CV jak twoje zostanie zmywak w Anglii albo recykling w studziankach na wysypisku.

Damski
@Męski

A na co narzekają????

Damsko meski
@Damski

Zobacz jak ktos nizej napisal ze moze juz ponarzekac jako osoba niepelnosprawna a krotko pracuje i ze niby ich tak zle traktuja a uwazam ze oni sami siebie nawzajem zle traktuja donoszac jeden na drugiego ale to juz sa standardy firmy a to nie prowadzi do niczego dobrego.Jestes Furman prosty jak sztacheta.

Damski
@Damsko meski

A Ty jak Sztywny Pal Azji. A skąd wiesz że na siebie wzajemnie donoszą?? Znasz pomigowemu??

zzz

szkoda

Znudzony Marpolem

Mr.Grzywka sie odradza?Trzeba go gasić.Drukarze dajcie mu do vivatu bo nikt juz nie chce go sluchac oprocz wiadomo kogo.Po co te zebrania jak on ma zawsze racje no co za chłystek.Korporacyjny szczur.Gość znowu chce zabłysnąć.

Alfa

Witam, jak chcesz coś osiągnąć w tej firmie, tylko donosy dla Roberta i masz wtedy immunitet pozdrawiam Roboli

Jackowski
@Alfa

Dajcie juz im spokoj.Niedługo beda mieli wiekszy problem na kogo te wszystkie przekrety zwalic.Wroze ciekawe czasy w tej firmie

@Alfa

Tylko zakompleksieni ludzie potrzebuja immunitetów.zawsze uwazalem ze prawda zwyciezy i sama sie obroni.

@Alfa

A kto taki donosi jeśli można wiedzieć?? Może ten pan magazynier co jest trochę niżej wymieniony (data 21-12-2017??)

Wieloletni pracownik

Dobry kawal slyszalem zachodzi nowy pracownik do pracy i na rozmowie sie pyta ile tu mozna zarobic?Pracodawca mowi na poczatek to wie pan 10 zl a potem to 13 14 zl a pracownik chwile sie zastanowil i mowi to ja przyjde potem... I tak naprawde mam pretensje do siebie troche ze nie przyszedlem potem...

Nick Fik

Tu już połowy wpisów nie ma .

@Nick Fik

Właśnie. Ciekawo kto usuwa

zaniepokojony...

Ilumunati.....

ZnudzonyPraca
@Nick Fik

Napewno Joanna z Robertem

@ZnudzonyPraca

Napewno ktoś zgłosił do administratora tylko jak tu nie pisać prawdy? chyba kogoś zabolała prawda

Laluś

Co za panienki. Nawet spokojnie przebrać się nie można,bo baby przez szatnie męską chodzą na papierosa i to o różnych godzinach. Co za nietakt.

Dlaczego nie?

Zastanawia mnie jedno wszyscy stekaja a nikt nic z tym nie robi.Zbierzmy sie i do sadu z nimi!

Witam. Pracuje w tym zakładzie parę miesięcy i już mogę trochę ponarzekać. Nie miła atmosfera,stawkę jaką dostałem to psie pieniądze - 10zł i złe podejście do osób niepełnosprawnych- bezkulturalne wręcz chamskie.

????

Jak tam yatarak znalazłeś robotę?

Dlaczego nie?

Sluchajcie zwiazkowcy!Panie B i B te slowa kieruje do was.Dlaczego jeszcze tej całej sytuacji nie zgłosiliscie do PiP? Przeciez oni sie wami zupełnie nie przejmuja.Dla niedouczonych nieuczciwe rozliczanie czasu pracy jest karalne do 2 lat na Kopernika.Ciekawi mnie kogo posadzał? Panowie do działa!

@Dlaczego nie?

Będac z robertem w jednej celi to czysta przyjemnosc.

Brawo Wy!

Witamy na Ulicy Sezamkowej ponoć bedą krecic druga częsc ALF POWRACA .Ponoć wyrzucony za nagminne spożywanie czystej okradając przy tym kolegów z pracy.To jest dopiero transfer sezonu.Bedzie kosztował po roku wiecęj niż lojalny pracownik zakładu.Jak nie wiadomo teraz o co chodzi to pokazuje jakie patologie stosuje zakład pracy.Dopóki nie zobacze to nie uwierze.

Rudy
@Brawo Wy!

Szczerze oszczerstwa i mobing w tym zakladzie to porzadek priorytetowy. Zwrocmy uwage na ludzi pokroju „KRETOWICZ”. Fachowiec nie wiem czy nie najlepszy smiem twierdzic (bo pracuje na wytlaczarkach) ze jest on nieliczna osoba ktora tak znala sie na robocie. Ale lepiej pozbyc sie fachowca i zatrudzic „pijaka” zeby zwir ladowal niz zostawic czlowieka z doswiadczeniem.

Wita

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol S.A. - Ignatki

• Jak się pracuje w Marpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol S.A.