Opinie o Marpol S.A. w Ignatki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marpol S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Marpol S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marpol S.A. w Ignatki

Czopek

Wysypcie temat ze stawkami zaczniemy jakiś temat Moje sugestie dla Marpol S.A. Sp.k.: Opinia o wynagrodzeniach

Czarek

Czytam ostatnio to forum jestem z firmy konkurencyjnej Obawiam się, że osoby które w największym stopniu psują reputację firmy, to nie fizole zasuwający na najniższych stanowiskach, ale raczej kierownicy,dyrektorzy.Bo to właśnie niektórzy z nich obrośli legendą, w żaden sposób nie chwalebną. Wytłumacz i w jaki sposób pracownik produkcji może zepsuć reputację firmy?Nie zrozumiem dlaczego pracownicy sie nizszego szczebla sie kloca zamiast isc ramie w ramie ze soba.Przeciez tacy kierownicy to z reguły ciamajdy i niedojdy życiowe snujacy nierealne swoje wizje tuszujac wlasne kompleksy a jedyna rzecz ktora umieja zrobic to zajsc na gore i zaczac rozmowe ,,uprzejmie donosze..."Pozdrawiam

@Czarek

Czarek z jakiej firmy konkurencyjnej jesteś? Może poszukują u Was jakiś pracowników?

@maklak

Jestem z Bialegostoku z drukarni u nas szukaja caly czas.Wszystkie zaklady maja braki kadrowe to raczej praca szuka czlowieka niz na odwrot.Maklak dobrze wam tam placa jak pracujecie na okraglo

@Czarek

Praca szuka człowieka, tylko nikt nie chce płacić godziwie za tą pracę. Pracujemy cały czas oprócz świąt typu Wielkanoc czy Boże Narodzenie.Choć ostatnio było wolne nawet na 1 listopada:). A czy dobrze płacą... wg mnie, zarobki powinne być większe ze względu na system w jakim pracujemy i warunki. I oczywiście premia która wchodzi w skład wypłaty u nas to 50%. Także jak po miesiącu pracy dostaniesz pensję bez premii to można powiedzieć ,że pracowałeś za przysłowiową miskę ryżu. Czarek u Was jak? na jakich warunkach pracujecie? Jesteście offstową drukarnią czy flekso?

@maklak

Offset zarobki dla maszynistów sa ok pomocnicy wiadomo szału nie ma ale dostaja podwyzki co jakis czas maszynisci wieksze i czestsze -konkurencja nie spi:)Premia 50% uznaniowa?Ojej to nieciekawie.To jestescie mozna powiedziec na wyplate uzaleznieni od dobrego humoru tego co ja przyznaje.To straszne.U nas premia jest niewielka a zwroty to firma ma jakos to wyliczone.Nie mamy wogole uznaniowej.

@Czarek

Dobrze napisałeś nasze wypłaty są uzależnione od humoru osoby co je przyznaje:).Co zrobisz, narazie się pracuje i cierpliwie czeka na rozwój wydarzeń w firmie.

Ludzie

Przewodniczący jesteśmy z Tobą!

@Ludzie

Buhaha...

Omijać szerokim łukiem

Praca patologia siedem dni pod rząd, później dwa dni wolne w środku tygodnia. Tylko jeden weekend wolny w miesiącu. Omijać szerokim łukiem.

Firma Marpol S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Bolek i lolek

Wiecie co drodzy koledzy i koleżanki z tego całego nieszczęścia zalania firmy podobała mi się szybka integracja zakładu tj.biuro i pracownicy razem ramię w ramię czyscili zakład a widok obsługi maszyny sprzatajacej był bezcenny warty każdej premii.Warto było tam być!

brzydal
@Bolek i lolek

Haha, akurat jak znalazł na HAACP, ISO.. BRC HAHA

Ciekawy

Aneto więcej minusów niż plusów. Raczej pracy tam nie polecam.Najlepiej się tam sprawdzają osoby z osobowością karierowicza, donosiciela i poganiacze.Jestes jednym z nich masz szanse na niezle zarobki u innych wyglada to raczej przecietnie choc pracodawca lubi o sobie myslec inaczej.Wykorzystuje sie tutaj pozycje sily,wladzy buduje poczucie winy i zagrozenia,ciagly stres to cos z czym kojarzy mi sie to miejsce.Pracuje jeszcze ten bubel z r.o.s.t.i w rurkach zwany zastepca zastępcy?

@Ciekawy

Zastanawia mnie jedno, skoro ta firma ma więcej minusów niż plusów, to dlaczego tyle ludzi tam jeszcze pracuje ? Chyba nie możliwe jest to aby pracowali tam sami "karierowicze donosicele i karierowicze"?A co chodzi o tego Pana to dalej pracuje, nawet pewna inspekcja zadawała pytania czyim jest zastępcą:)

Damski
@maklak

Jaki z niego zastępca?? Nawet w swoim domu gęby nie otworzy,bo zoneczki się boi. Pozdrawiam Pana z zielonego Passeratti

@Ciekawy

I z tym bym sie zgadzał w 100 % ale co to da ???

Forumowicz
@maklak

Nie zrozumiesz nigdy bo nalezysz do klanu braci Mroczkow

Marobex

Aneta

@maklak, pracujesz w Marpol? Jeśli tak jest to powiedz co sądzisz o pracy w tym miejscu. Jak oceniasz atmosferę pracy? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane przez pracodawcę? @Damski, przypominam, że na forum zabronione jest opisywanie konkretnych osób. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Aneta

@pm, wyrażasz się na forum publicznym, więc dbaj proszę o kulturę wypowiedzi. Jeśli pracujesz w Marpol to powiedz jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę. Czy można liczyć na premie lub dodatki pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia?

pm

Cześć Aneto. Więc żeby nie dążyć tematu. Podejscie do pracownika... Tumanie, Jelopie, (usunięte przez administratora) Tak zwraca się dyrekcja do swoich pracownikow poza plecami. Najlepszy tekst do podwladnego.. cytuje A co mnie twoje dzieci interesują... OGOLNIE BRAK SZACUNKU DO LUDZI. BO Z (usunięte przez administratora) PANI NIE ZROBISZ.

P.M

Leń z Lenina szefa z belownicy i tulej Roberta S. Wciąż mało robi,a rządzi się i rozkazuje. Obibok (usunięte przez administratora)

Aneta

@Pan Y, dziękuje za odpowiedź. Czy próbowaliście poruszać kwestię ustalania grafiku z kierownictwem wraz z innymi pracownikami? Dlaczego w firmie Marpol S.A. ustalanie grafiku odbywa się "z dnia na dzień"? Czym to jest spowodowane? Napisz proszę coś na ten temat.

Mirekkk
@Aneta

Bo nie ma komu pracować. Po drugie widzi mi się Dyrekcjiiiiii. Durne pytania zadajesz. Jesteś robolem to nie masz nic do gadania.

Ciekawy
@Aneta

Aneto czy jestes pracownikiem firmy Marpol?Masz w ostatnich tygodniach więcej wpisow jak pracownicy.Nie byloby tylu negatywnych wpisow gdyby byla masa zadowolonych pracownikow.

Aneta

@Mirekkk, dziękuję za odpowiedź. Możesz do swojej wypowiedzi dodać informację na temat ewentualnych szkoleń organizowanych przez firmę Marpol dla swoich pracowników? Czy pracodawca dba o rozwój zawodowy swojej kadry pracowniczej i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje pracowników? Napisz proszę coś na ten temat.

Aneta

@Sówka, bardzo proszę, aby w wątku opinii na temat pracy w firmie Marpol S.A. pojawiały się jedynie wpisy dotyczące warunków pracy oraz ogólnej sytuacji w tej firmie. Komentarze nie na temat są zbędne i nie pomagają osobom, które poszukują informacji na temat pracy u tego pracodawcy. Czy ktoś z Was może jeszcze wypowiedzieć się na temat obecnych warunków pracy oraz atmosfery w firmie Marpol S.A.? Zachęcam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

Pan Y
@Aneta

Chyba warto powiedzieć, że dość nie wygodną sytuacją jest ustalanie grafików bez konsultacji z pracownikami. Niby jakaś tam powtarzalność grafiku jest, ale z dnia na dzień może ulec zmianie... Brak grafików rozpisanych na cały miesiąc potrafi irytować - ciężko zaplanować swój wolny czas, uroczystości w rodzie czy choćby prozaiczną wizytę u dentysty.... Według mnie powinno być tak, że jest rozpisany grafik na cały miesiąc, i jeśli komuś nie pasuje jeden czy dwa dni, to ma prawo zamienić się z kolegą bo np wypada mu komunia dziecka. Mało tego, ewentualne pilne wezwanie do pracy np w czasie dnia wolnego, czy urlopu powinno się odbywać się za stosowne wynagrodzenie za ten dzień, a nie oddawanie wolnego. To jest realne do wywalczenia, ale musieliby pracownicy złożyć zbiorowe oświadczenie i przedłożyć taki dokument do stosownego pokoju w biurze.

Sówka

Zaopatrzeniowiec K.M tak drży o swoją żonkę,że po kilkanaście razy przychodzi na fotopolimery. Czyżby nie miał swojej roboty????

NickName
@Sówka

Co to ma wspólnego z opinią o firmie? Widocznie nic bardziej merytorycznego nie potrafisz stworzyć. Pilnuj swojej skóry, albo piórek...

@Sówka

A co cię to k.....a interesuje zajmij się swoją robotą.

Aneta

@lin, @Damski, czy możecie w sposób bardziej szczegółowy przedstawić swoje komentarze? Czego konkretnie dotyczą? Czy są związane z wątkiem opinii na temat pracy w firmie Marpol S.A.? W chwili obecnej trudno zrozumieć co chcecie przekazać użytkownikom swoimi komentarzami. Proszę, aby na przyszłość w tym wątku pojawiały się opinie merytoryczne i uzasadnione, które będą pomocne dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy.

Pan X

Czekam,czekam i chyba się nie doczekam na temat nowych info od związkowców. Trzeba będzie odejść z tego bagna co nic nie daje,a zabiera 1%. Vice Szef zwiazków "Goryl" co wozi sie Passeratti dwulicowy człowiek. Z Tobą rozmawia,a za jakiś czas Cię obgaduje.

Uczciwosc spoleczna
@Pan X

Nie poddawaj się pod związkowca bo ci do niego daleko.Vice goryl jak go nazywasz jest jednym z nielicznych ktory nie boi sie nazywac rzeczy po imieniu ze firma nas OKRADALA I ROBI TO DALEJ.Panie goryl jak to napisal ten dupek ,ja jestem za cienki zeby cos zrobic samemu ale wasza organizacja juz tak.Zadzialajcie cos wiecej czas juz na gazety i tv i PRAWDE.Czas to wszystko zakonczyc

@Pan X

wyskocz z nim na solo jak ci nie pasuje

Damski
@lin

Na solo?? Śpiewać nie potrafi,a te drugie?? Hmmm. Szkoda chłoptasia,by znów się połamał.

lin

pozdrawiam wszystkich zwiazkowcow zrobcie cos zeby przydupa nie szczekaly tak zwany goryl wice szef jestna swoim miejscu

Gienek
@lin

Lin. Już tyle razy "prosisz" aby związkowcy COŚ zrobilii i co? Na darmo te twoje wypociny tutaj,bo jak widać nie wiele "chyba" mogą zrobić,że nie robią NIC.

@lin

prosi to sie swinia albo gienek

Aneta

@Masujdzika, dziękuję za odpowiedź na temat pracy w firmie Marpol S.A. Jednak, czy pracodawca przedstawiał pracownikom w jaki sposób mają zachować się w przypadku pożaru? Jak wtedy działa system o którym piszesz? Drzwi automatycznie otwierają się? Czy jest od tego ochrona, która musi w odpowiednim czasie zareagować w chwili zagrożenia?

Aneta

@lin, proszę o wypowiedzi zgodne z tematem wątku oraz regulaminem gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin @Men, Ciebie również proszę o wpisy na temat pracy w firmie Marpol S.A. Sp.k. W chwili obecnej trudno zrozumieć do czego konkretnie odnosi się Twoja wypowiedź. @Masujdzika, możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swoją wypowiedź? Co dokładnie masz na myśli? Przedstaw nam w sposób bardziej złożony to co napisałaś w swoim komentarzu. Czy w Twojej ocenie pracodawca Marpol S.A. Sp.k. dba o swoich zatrudnionych pracowników? Jak wygląda kwestia przerw pracy?

Masujdzika,
@Aneta

W zakładzie Marpol S.A. Sp.k. drzwi są zamykane elektronicznie. Drzwi, przez które pracownik wchodzi i wychodzi do zakładu są otwarte w godzinach: Od 5:45 do 6:15, od 13:45 do 14:15 i od 21:45 do 22:15. W pozostałym czasie drzwi są zamknięte na amen. Drzwi to droga ewakuacyjna! No ale niby w razie pożaru, wypadku, wybuchu, zawalenia sie stropu i ataku Korei Płn itp itd. drzwi same sie otworzą. Przecież system jest bardziej niezawodny od człowieka. Jakieś zakłady pracy stosują metodę - Wejdziesz, nie wyjdziesz? Trochę praca w "klatce". Rozwijając myśl - Czy to zgodne z przepisami bhp, przeciwpożarowymi itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Marpol S.A. - Ignatki

• Jak się pracuje w Marpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marpol S.A.