Opinie o Hussar Gruppa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hussar Gruppa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hussar Gruppa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hussar Gruppa w Warszawa

Rafał

Widze że chyba nie ma chętnych podzielenia się opinią Krzysztof czy to co piszesz tyczy sie również serwisu hussar angels bo nie wiem czy w ogóle warto sobie głowe zawracać

Zuzanna

@Rafał, myślę, że zarobki mogą zależeć w dużej mierze od doświadczenia, czy masz już jakieś w tej branży? Przesyłałeś już swoje CV, czy jeszcze to rozważasz? Będę zobowiązana, gdy po zakończonym procesie rekrutacji opiszesz jego przebieg. Czy znajdą się tu osoby, które odpowiedzą na pytania użytkownika @Rafał? Zachęcam wszystkich pracowników do dyskusji.

Rafał

Chciąłbym zatrudnić sie jako machanik na serwis mobilny może ktoś powiedzieć jak z zarobkami w tej firmie oraz gdzie się spi czy maja jakąś bazę czy to hotel procowniczy Z góry dziękuję za pomoc

Tomasz

Dla mnie spółka przestała już być wiarygodna. Hussar obecnie ma spore problemy finansowe i w mojej ocenie jedyną formą pomocy dla obligatariuszy oraz innych wierzycieli jest poszukiwanie pomocy na drodze prawnej. Ja nie zamierzam czekać. Zgłosiłem sprawę do Kancelarii, która zresztą też informuje innych o sprawie. https://www.kancelariakufieta.pl/kancelaria-wroclaw/blog/hussar-gruppa-s-a-siegnie-dna-inwestycyjnego-za-sprawa-getback/

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hussar Gruppa? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zuzanna

@Kinio, tutaj znajdziesz kilka ofert pracy: https://hussarangels.com/kariera/. Warto od czasu do czasu zerkać na stronę internetową firmy. Może już aplikowałeś? Opisz koniecznie swoje wrażenia z procesu rekrutacji! @Konrad, skąd taka opinia o Hussar Gruppa? Dlaczego uważasz, że przed firmą nie ma przyszłości? Mógłbyś opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z tym pracodawcą?

Kinio

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakąś rekrutację?

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Hussar Gruppa? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Konrad

Patrząc że to firma Pana Kąkolewskiego to raczej nie ma przyszłości...

Niektórzy tylko narzekać potrafią? Firma ma opinie dobrego pracodawcy.

Zuzanna

@John co takiego zdziwiło Cię w systemie wynagrodzenia? Co sprawia, że masz wątpliwości? Nie napisałeś też na jakim stanowisku miałbyś pracować. Może to być w tym przypadku istotne.

@Zuzanna

czy może ktoś dać mi namiary na kogoś kto teraz u nich pracuje jako mechanik i jakie są realne zarobki i oczywiście warunki zatrudnienia bo rzeczywistość będzie inna wszystko pięknie jest w ofercie prawda i realnie

John

Witam, dostałem ofertę pracy z firmy Hussar. Ale ich system wynagrodzenia wydaje się dość dziwny. Proszę o opinie jak to wychodzi w praktyce i ile można tak naprawdę tam zarobić?

tirowiec
@John

To firma kogucik,nie polecam naprawiali mi auto,jakis moldawianin podobno mechanikom placa grosze i nie wiadomo na jakich zasadach,,jednym slowe dno

Zuzanna

@John dziękuję za odpowiedź. Muszę na początku wyjaśnić, że nie jestem związana z Hussar. Dopytuję, by lepiej poznać pracę w firmie, szczególnie jeśli opinie niektórych osób są niejasne, czy też nie zawierają informacji, które mogą mieć znaczenie przy ocenie firmy. Czy pisząc o dziwnym systemie wynagrodzenia miałeś właśnie na myśli jego wysokość? Myślałam, że kryje się za tym coś więcej. Piszesz również o podstawie, czy więc dobrze domyślam się, że można również liczyć na dodatkową premię?

John

@Zuzanna Fatycznie nie napisałem jakie stanowisko, mój błąd. Chodzi oczywiście o stanowisko mechanika samochodów ciężarowych. Widzę, że osoba bezpośrednio z biura zainteresowała się moim wspisem ;) Więc co najbardziej mnie zdziwiło? Niska podstawa w PLN pomimo pracy głownie za granicą :/ W porównaniu z inna ofertą którą otrzymałem, dotyczącą również pracy na mobilnym Service Car w Danii, wasza oferta wypada bardzo blado... Zastanawaim się więc co miało by mnie skusić do podjęcia zatrudnienia w HA? Bo opinie jakie zanlazłem na etransport.pl odnośnie waszej firmy nie są zbyt przychylne (nie licząc wpisów własnych ;) ). Pozdrawiam.

topol

Koszmar,ta cała firma hussar to pomyłka,straszne warunki i niejasne formy płatności ,hussar angel to dno.Mija już dwa lata jak tam pracowałem jako mechanik a do dzisiaj nie otrzymałem świadectwa pracy i części pieniędzy,odpuściłem

Franek

NIECH KAŻDY IDZIE SAM I SPRAWDZI JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM FIRMA OSZUKUJE NA KAŻDYM KROKU JAK W TRANSPORCIE TAK I Z SERWISEM WSPÓŁPRACOWAŁEM I NAPISZE KRÓTKO JEDNA WIELKA PORAŻKA I OSZUŚCI

Trucker_Radek

Ten warsztat w Belgii o którym piszecie już zamknęli. Mają teraz jednostki mobilne i naprawiają na miejsce awarii w całej Europie. Naprawiali mnie u Niemca i złego słowa nie powiem.

topol
@Trucker_Radek

Zawsze mieli jednostki mobilne a tę budę w belgi trudno było nazwać warsztatem.

Zuzanna

Śledzicie aktualne oferty pracy? Można je znaleźć na stronie http://www.hussar-gruppa Ktoś z Was aplikuje na któreś ze stanowisk?

xyz

Jak to, mechanicy zarabiają w Belgii 1000 euro?? Przecież płaca minimalna w tym kraju to 1500 euro. Pracownicy powinni napisać do belgijskiego urzędu pracy w Charleroi a ten bardzo szybko zrobi z tym porządek.

MO

Może ktoś powiedzieć o konkretach pracy w Belgii jako mechanik? Faktyczne zarobki, zakwaterowanie. Co ile jazdy do Pl. Ogólnie jak to wygląda. Pozdrawiam MO.

Jarwgr

Dasz jakiś namiar na siebie mam propozycje i mnie to wszystko bardzo ciekawi?? jaswgr@onet.pl

uleczka

Specjalista ds.Sprzedaży z językiem niemieckim jest teraz u nich potrzebny z tego co widze.. dajcie jeszcze znac jak u Was jest teraz z zarobkami, bo to chyba sie zmienia z tego co zauważyłem jednak...

Kleszcz

Witam, Jak wygląda w Hussar praca na stanowisku spedytora? jaka podstawa i premia

Zostaw merytoryczną opinię o Hussar Gruppa - Warszawa

Hussar Gruppa