Truck Plandax

Wieluń

Opinie o Truck Plandax

Jam

No wiadomo, ze przewija sie sporo pracowników, bo branża nie jest trudna, młodzi nie bardzo chca, a starzy wiadomo że zrobią dużo, bo do emeryturyblisko, nic w tym wielkiego, wydaje mi się, że wszyscy to ogarną swoim sposobem i przetworzą tak jak trzeba

Marc34

Opinie opiniami a fakty faktami. Przez ostatnie lata przewinęło się przez tą firmę tylu pracowników, że szkoda gadać. Powodem nie była ciężka praca (choć faktycznie taka jest), ale nieregularne wypłaty (lub ich brak) ze strony pracodawcy. Po wypowiedzi poli można się spodziewać miłej atmosfery wśród załogi (fakt jak ja pracowałem to było całkiem przyjemnie), lecz nie zmienia to faktu, że np. pracuje się na niewentylowanej hali, w kłębach dymu i smrodzie, niejednokrotnie przy otwartych bramach nawet gdy na dworze jest minusowa temperatura. Montuje się plandeki na wysokościach nie mając nawet odpowiednich badań, itp. itd.

Piotrek

Praca w tej firmie jest ciężka (naprawy plandek prowadzone na zewnątrz niezależnie od pogody). Trudny kontakt z przełożonymi. Brak możliwości ukończenia jakichkolwiek szkoleń czy kursów. Minimalistyczne zarobki.

Allex

Czy ktoś może mi udzielić info na temat tej firmy???

Zostaw opinię o Truck Plandax - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck Plandax