Opinie o Truck-Plandax Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Truck-Plandax Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Truck-Plandax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Truck-Plandax Sp. z o.o. w Wieluń

Pracowałem Nowy wpis

Dumnym inaczej jest ten kto pluje na karmiącą ręke. Ci ludzie naprawde się staraja i wkładają serce w pracowników. Nie mam pojecia skąd złe jaszczury zatruły tą firmę. Może zazdrośc bo do czegoś doszli? Chyba tak. Ja nie żałuje przepracowałem tu 1,5 roku i mam tylko pozytywne wspomnienia. Polecam.

Klient

Szef to nie człowiek a szefowa mysli ze wszystko jej wolno. Warunki pracy jak w chinach doslownie. I jeszcze ludzi sie oszukuje zakladajac niby fundację. I fundację tej pani i ja sama jak i plandax omijajcie i to bardzo duzym łukiem

Rafik
@Klient

Jesteś Klientem czy byłym pracownikiem?, ja pracuję tu od trzech lat, nie ma łatwej pracy a kasa zawsze jest wypłacona i to mnie tu trzyma bo wcześniej pracowałem w dużej firmie w Wieluniu i do dziś walczę o pieniądze. Tutaj nawet po czasie ale zawsze płacą.

Słoniu
@Klient

Przepraszm nie wiedziałem i kliknąłem tej gadzinie że pomocna - nie uważam tak to kłamstwo

Rudolf Nowy wpis
@Klient

Napisałem i dziwnie tu się klika bo lubiłem szefostwo

Szon Nowy wpis
@Klient

Najlepsze jest to że Pani Magda z tą spółką nie ma nic do czynienia od 2015 roku - jaja niewiedzy idiotów

Soniu Nowy wpis

Pisze jeszce raz bo sie pomyliłem wcześniej i zalajkowałem przeciw firmie Pani Magdy podpierając jakiś słaby wywód osoby której tu się nie spodobało - pracuję tu dalej i jestem stabilnie zadowolony bo jest praca pewna, płatna i terminowa = poukładana, kasa się zgadza. Lata mijają a tu zawsze jest miło i normalnie bo to ostatni ludzie którzy dbają o pracowników jak rodzice - molochy państwowe tego nie ogarną

Magda

@klient powiesz coś więcej o tych oszustwach?

Słoniu
@Magda

Tak Pani Magdo to poszło od tej kioskarki ona była załamana że Pani ROBI COŚ DOBREGO DLA LUDZI, a ta stara ma tylko kiosk i męża nieudacznika i prubóje Pani zaszkodzić bo ona widzi tylko kasę i drugiego nieudacznika syna swego. A Pani robi wielką pracę dla tych dzieciaczków potrzebujących i, a nawet najbardziej dla Żanetki - bardzo i bardzo Pani Magdo za to dziękujemy - proszę robić swoje. Pozdrawiam Panią i cały zakład PLANDAX, a przede wszystkim fundację DOTKNIJ POMOCY - JESTEŚCIE WIELCY

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Truck-Plandax Sp. z o.o..
Leszno

@altair, czy możesz podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie Truck Plandax w sposób bardziej szczegółowy? W chwili obecnej Twoja opinia jest bardzo ogólna i nie uzasadniona. Uzasadnij proszę swoje zdanie na temat aspektów pracy, które wymieniłeś w swoim komentarzu. Każda uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Truck Plandax.

altair

Omijać szerokił łukiem. Brak miłej atmosfery, brak perspektyw, brak kasy

Jam

No wiadomo, ze przewija sie sporo pracowników, bo branża nie jest trudna, młodzi nie bardzo chca, a starzy wiadomo że zrobią dużo, bo do emeryturyblisko, nic w tym wielkiego, wydaje mi się, że wszyscy to ogarną swoim sposobem i przetworzą tak jak trzeba

Marc34

Opinie opiniami a fakty faktami. Przez ostatnie lata przewinęło się przez tą firmę tylu pracowników, że szkoda gadać. Powodem nie była ciężka praca (choć faktycznie taka jest), ale nieregularne wypłaty (lub ich brak) ze strony pracodawcy. Po wypowiedzi poli można się spodziewać miłej atmosfery wśród załogi (fakt jak ja pracowałem to było całkiem przyjemnie), lecz nie zmienia to faktu, że np. pracuje się na niewentylowanej hali, w kłębach dymu i smrodzie, niejednokrotnie przy otwartych bramach nawet gdy na dworze jest minusowa temperatura. Montuje się plandeki na wysokościach nie mając nawet odpowiednich badań, itp. itd.

Piotrek

Praca w tej firmie jest ciężka (naprawy plandek prowadzone na zewnątrz niezależnie od pogody). Trudny kontakt z przełożonymi. Brak możliwości ukończenia jakichkolwiek szkoleń czy kursów. Minimalistyczne zarobki.

Allex

Czy ktoś może mi udzielić info na temat tej firmy???

Zostaw merytoryczną opinię o Truck-Plandax Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Truck-Plandax Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Truck-Plandax Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Truck-Plandax Sp. z o.o.?

Truck-Plandax Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jagiełły 37
    98-300 Wieluń