Truck Plandax

Truck Plandax
1 8

Opinie o Truck Plandax

Monika

@Klient, z Twojej wypowiedzi wynika, że niekoniecznie dobrze oceniasz relację z szefostwem firmy. Mógłbyś przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy jakie konkretnie sytuacje wpłynęły na to, iż postrzegasz ten aspekt pracy w firmie Truck Plandax negatywnie? Napisz również coś więcej o warunkach pracy, ponieważ stwierdzenie "warunki pracy jak w chinach" jest mało szczegółowe i można rozumieć je na kilka sposobów. Zachęcam do sprecyzowania wypowiedzi.

Klient

Szef to nie człowiek a szefowa mysli ze wszystko jej wolno. Warunki pracy jak w chinach doslownie. I jeszcze ludzi sie oszukuje zakladajac niby fundację. I fundację tej pani i ja sama jak i plandax omijajcie i to bardzo duzym łukiem

Monika

@altair, czy możesz podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie Truck Plandax w sposób bardziej szczegółowy? W chwili obecnej Twoja opinia jest bardzo ogólna i nie uzasadniona. Uzasadnij proszę swoje zdanie na temat aspektów pracy, które wymieniłeś w swoim komentarzu. Każda uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Truck Plandax.

altair

Omijać szerokił łukiem. Brak miłej atmosfery, brak perspektyw, brak kasy

Czemu nic nie piszecie na wątku Truck Plandax? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Jam

No wiadomo, ze przewija sie sporo pracowników, bo branża nie jest trudna, młodzi nie bardzo chca, a starzy wiadomo że zrobią dużo, bo do emeryturyblisko, nic w tym wielkiego, wydaje mi się, że wszyscy to ogarną swoim sposobem i przetworzą tak jak trzeba

Marc34

Opinie opiniami a fakty faktami. Przez ostatnie lata przewinęło się przez tą firmę tylu pracowników, że szkoda gadać. Powodem nie była ciężka praca (choć faktycznie taka jest), ale nieregularne wypłaty (lub ich brak) ze strony pracodawcy. Po wypowiedzi poli można się spodziewać miłej atmosfery wśród załogi (fakt jak ja pracowałem to było całkiem przyjemnie), lecz nie zmienia to faktu, że np. pracuje się na niewentylowanej hali, w kłębach dymu i smrodzie, niejednokrotnie przy otwartych bramach nawet gdy na dworze jest minusowa temperatura. Montuje się plandeki na wysokościach nie mając nawet odpowiednich badań, itp. itd.

Piotrek

Praca w tej firmie jest ciężka (naprawy plandek prowadzone na zewnątrz niezależnie od pogody). Trudny kontakt z przełożonymi. Brak możliwości ukończenia jakichkolwiek szkoleń czy kursów. Minimalistyczne zarobki.

Allex

Czy ktoś może mi udzielić info na temat tej firmy???

Zostaw opinię o Truck Plandax - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truck Plandax