Korurs Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Korurs Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korurs Sp. z o.o.

Pan ochroniarz

Hurtownia Korurs Warszawa Ursus, Ul. Gierdziejewskiego 17. Magazyn. Brutto 2200zł.podstawy. (1584zł.)miesięcznie za śr.164 (h). brutto 11zł.(h). Pracodawca proponuje premie uznaniową. Jej wysokość zależy od wyników pracy więc tak jak by jej nie było biorąc pod uwagę atmosferę i nastawienie kierownictwa do pracowników. Mróz na magazynie daje się we znaki. Śmierdzi komuną od starych pracowników. Atmosfera draństwa i złośliwych uśmieszków. Przypuszczam że znalazło by się kilku Ubeków. heh Nie polecam.

były pracownik

Mówią niektórzy, że dawane dobro wraca, ja mam nadzieję, że zło uczynione niektórym pracownikom również do Panów powróci. Może kiedyś ktoś Wasze życie również uczyni gorszym.

pracownik

Szefowie mają gdzieś pracowników, sami jeżdzą po całym swiecie na wczasy a dla pracowników kasy nie ma.W auta to owszem inwestuja ale oczywiście dla siebie.A wynagrodzenie od 1400zł do 2400zł.

Zostaw opinię o Korurs Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korurs Sp. z o.o.