Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

gggg

Nie dajcie sie prowokowac bo wiele postow pisze tu ROBUS onanista ktory zostal wywalony z amazona za walenie konia w kiblu. Natasza z ukrainy o ile nia jest powinna wiedziec ze najlepiej ukrainki pracuja w agencjach i klubach gogo.Klienci sobie je chwala a w amazonie coz zawsze beda popychadlami ktore mozna kopnac w d...pe jak bedzie trzeba. Rosjanie i separatysci tez sobie chwala ukrainki jako worki na sperme.

Olga

Niecały rok i ten zaklad pracy będzie nasz , a wtedy my bedziemy ustalac zasady nie wy polacy bo wy nie jesteście solidarni ze sobą jak my wszyscy moi znajomi z Ukrainy przeszli konwersje a jak u was :)

Damian

W tym miesiącu 3500 netto za 190 godzin.Haha o co wy ma to wszyscy gdzie te pensje za 1800 zł jak dostałem przelew na 3486 zł ciołki Amazon spoko

cytujac byla minister...
@Damian

ja dostawałam pensji 6 tys. 6 tys. zł! No rozumiesz to? Nie, nie... No albo złodziej, albo idiota. To jest niemożliwe tak? Żeby ktoś za tyle pracował.

natasza z ukrainy

Na packu to siedzicie pol dnia na kartonach sama widziałam a podwyzki chcecie. Za co? Smieszni jestescie, od poniedziałku bede wasz zgłaszac superwizorowi ! ! bo ja pracuje ciezko ! !

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
tibia

180 godzin prawie 2800 do łapy można? ;)

lajla
@tibia

co to jest 2800 zł w dzisiejszych czasach

realistka

Czy wy naprawdę nie macie co robić? Ciągle marudzenie o pracy w Amazon, niskie stawki, mobbing itp. Może ktoś z was pójdzie do pracy na budowę lub do kamieniarza? Stawki rewelacja - 10 zł na rękę, brak umowy o pracę lub umowa na najniższa krajową. Do tego zero urlopów, chorobowego lub chorobowe płatne od najniższej krajowej. Praca po 12h dziennie 6 dni w tygodniu, zero socjalu i zasad bhp. Śniadanko jedzone na kawałku deski lub w brudnej pakamerze , toalety brudne lub nawet ich brak. No ale wypłata jest - płatna w ratach czasami po 200zł bo WŁAŚCICIEL FIRMY powie, że nie ma teraz kasy i już. Jak ci nie odpowiada to możesz więcej do pracy nie przychodzić i tyle, ale wtedy zapomnij, że odzyskasz pieniądze bo umowy nie miałeś, a koledzy z którymi pracowałeś nie zaświadczą w sądzie pracy nic bo sami o swoje CUDOWNE posady się martwią. I to są właśnie prawdziwe polskie realia !!!!! Wiec szanujcie to co macie, bo po wpisach 90% z was nie ma pojęcia jak naprawdę ludzie żyją w Polsce i w jakich warunkach pracują. Amazon nie oferuje nam cudów, kasa starcza na takie minimum plus, ale przynajmniej jest legalna i nie ryzykujecie, że będziecie pracować przez miesiąc, a nikt wam nie da za to pieniędzy lub w przypadku wypadku w pracy wywali was za bramę zakładu bo umowy nie było.

solidny pracownik

Nie podoba sie to 100chetnych na wasze miejsce. Fora z dwora

@solidny pracownik

Niestety ale taki tekst to norma u WIELKIEGO WŁAŚCICIELA firmy:( Widziałam wielu mężczyzn, którzy pozwalają by SZEF ich traktował jak "zera" bo boją się utraty pracy. Wiele osób po 40 roku życia nie ma odwagi by zmieniać pracodawcę . W małych miejscowościach jeszcze panuje zasada, że ten co ma firmę dyktuje warunki. Najgorsze jest to, że są to warunki naprawdę "obozowe" i często łamiące nawet prawa człowieka. PAN zmienia samochód na nowy, a jego niewolnik stoi ze spuszczoną głową i prosi o pieniądze za zeszły miesiąc, bo nie ma na chleb dla dzieci. Powoli to zaczyna się zmieniać, ale zbyt wolno niestety. Zamiast odstraszać ludzi od Amazona to może rozejrzyjcie się po sąsiadach i im powiedzcie, że nie muszą pracować bez umowy za najniższa krajową, ale mogą wsiąść w autobus, jechać do pracy w której nie będzie im padać na głowę a wypłatę otrzymają na czas. Dla wielu osób to nawet ten posiłek za 1zł będzie wspaniałą ucztą bo w domu mają 3 dzieci i mięso jadają raz w miesiącu. To nie są wyssane z palca sytuacje - tak jest naprawdę i dla 20-30 latków to praca w Amazon nie jest szczytem ich ambicji ale pomaga im utrzymać się na studiach lub uniezależnić sie od rodziców. Dla ludzi +40 często ta praca jest jedynym godnym miejscem pracy bo w ich miejscowości są sami WIELCY WŁAŚCICIELE. Gdyby nasze państwo nie zabierało tak dużej części amazonowskiego wynagrodzenia na "NIC" to naprawdę można by godnie żyć.

manager
@realistka

Zaloz firme i plac kazdemu 10000zł bohaterko. W doopach sie wam przewraca.

kaka
@manager

jak kogos nie stac na to zeby placic GODNE pensje pracownikom, to niech nie zaklada firmy albo nie zatrudnia ludzi, proste. typowy janusz.

annaa
@kaka

Na pewno ty bedziesz decydowac co znaczy godnie i kto ma zakladac firme. Zapisz sie do armii zbawienia socjalna pipo. Nie podoba sie to wynocha, 100 ukrainców na twoje miejsce. Amen

@manager

Nikt nie mówi o płaceniu za nic po 10 000zł. Mowa raczej o płaceniu terminowo, umowach o pracę i ludzkich warunkach pracy. Amazon i wiele innych firm na strefie to oferuje. To też należy uszanować, a nie tylko "psy wieszać " . Jeśli ktoś ma ambicję zarabiać więcej i ma możliwość zatrudnić się w innej firmie to po prostu niech to zrobi a nie tylko bluzga i narzeka. Polskie realia są jakie sa i należy doceniać to co jest pozytywne. Najpierw każdy "pyskaty" powinien rok przepracować w takim zakładzie gdzie nie ma umowy, socjalu, bhp a wypłata jest lub nie. Potem dopiero iść do pracy w Amazonie. Wtedy na tym forum zamiast 127 stron pełnych narzekania było by tylko 20 stron rzeczowych opinii. I wolę pracować z kimś kto przychodzi do pracy z uśmiechem, wiedząc że sam wybrał ta pracę i zna w niej swoją wartość jako człowieka niż z marudami którym wiecznie jest źle i za mało, mają wykształcenie wyższe ale brak im podstawowego.

@realistka

Realistko wymienilas kamieniarza, a znasz kogoś pracującego u kamieniarza. Myślę że grubo się mylisz, znam stu kamieniarzy i wszędzie pracownicy mają dobrze. To oni dyktuje warunki w większości. po drugie nie orientujesz się chyba w kosztach hakiem ponosi pracodawca zatrudniając pracownika. Jak ma 5 to wszystko razy 5, a zyski w Polsce są na granicy opłacalności. Oczywiście są dziedziny gdzie jest dobrze.... Najczęściej przetargi publiczne.

@Tomek

Akurat branżę kamieniarską i budowlaną znam od podszewki:) Sposoby zatrudniania i rozliczania pracowników również. Możesz mi wierzyć, że 70% osób pracuje w tych branżach bez umów lub na najniższej krajowej . Zarobki to od 8zł do 15 zł netto za godzinę pracy. Owszem pracownik pracujący np na łupiarce zarobi miesięcznie 5 tys złotych, ale co z tego? Gdy mu palca utnie to chorobowe ma płacone od najniższej krajowej, a urlop to może dostać w zimie. Płatny też tylko od tego co na papierze lub wcale. Placowy, podawacz formaka - dziennie nawet 20 ton kamienia przeniesie. Po kilku latach kręgosłup i stawy zniszczone nieodwracalnie. Oczywiście mowa tu o firmach zatrudniających do 20 osób, chociaż i w dużych firmach i kopalniach praktykuje się lekceważenie zasad bhp i kodeksu pracy. I jeśli znasz tych 100 pracowników firm kamieniarskich to poproś ich o szczere odpowiedzi jeśli chodzi o umowy, świadczenia, zasady bhp i kodeksu pracy. Oczywiście duża wina jest po stronie państwa, bo podatki i zusy pochłaniają olbrzymią kwotę, a zyski firmy nie są wielkie. Stąd różne kombinacje, które niestety ale dla szarego pracownika nie są korzystne.

sadefgjhjmijknfg
@realistka

widac, ze tam pracujesz, kiedy ostatnio daliscie regulamin do przeczytania - ten w miekkim segregatorze i z zalaminowanymi stronami...biorac go do reki czujesz jak sie rozlatuje, trudno cos przeczytac jak otwiera sie na 30-40%...a tam same smaczki...kiedys po miesiacu mozna bylo tam wracac do pracy, teraz po 3 m-cach przerwy...to tez cos znaczy

zdrowy
@realistka

wg tej pani - ludziska "cieszta" się, że chorujecie na dżumę bo moglibyście mieć cholerę!!

Abcd
@Tomek

Piszesz o pracodawcach. Ja bym tym (usunięte przez administratora) Jeszcze większe podatki nałożył. Każdy z nich skomle jak to ma ciężko itd... Mówi że może zatrudniać od najniższej krajowej a resztę do koperty a w rzeczywistości nawet na daniu pieniędzy na czarno kombinuje pracodawca. Źle tylko że sądy pracy tak głupio działają powinny jak pracodawcę dopadną na łamaniu przepisów dowalic np z 500.000 kary wiadomo wysokość kary od wielkości firmy i obrotów rocznych

hwwd za 15 brutto
@realistka

I na taki rynek liczył miliarder z Ameryki :) Tak ? Taki obraz mu ukazano który jest idealny do realizowania gigantycznych wzrostów? Takich jak ty ścierwo propaganciarzy troli zaj3banych opłacaja do naganiania ofiar Bociana i Wonga? Ta kwota pozwala na bycie ścierwem L( 10,80 pokurwie? to 13 godz aby zaplombować ząb!!! 4-5 godz pizza zjebie !~!!!!! 3 godz pracy to 1 godz jazdy autem. Wstyd :) ale wiemy kim jestes i mówimy ci spi3rdalaj !!!! Wiedm jak skamlecie jak Biedronki w D J Biedronka nie zwalnia tempa. Nowe sklepy i centru dystrybucyjne - tak wyglądają, za sprawą m.in. programu Rodzina 500 plus, plany inwestycyjne Jeronimo Martins w Polsce na 2017 rok. Jednym z problemów, na jakie zwracają uwagę portugalscy właściciele, jest coraz trudniejszy z perspektywy pracodawcy rynek pracy w naszym kraju. Buhauhuahauhauhauhauhauahuahuahuahuahuahuah

@Abcd

Abcd proponuję tobie założyć własną działalność. dlaczego pracujesz za 10. 80 jeśli myślisz że prywaciarzom tak dobrze jest. Żadna filozofia dziś pracować na swoim.

Omnibus
@Abcd

Zakładaj swoją firmę i dawaj wypłaty.... Powiedzmy 6 tys na miesiąc netto. A tobie niech zostanie jeszcze ze 20 na czysto.

Pik

Manager ja też jestem manager i myślę że z ciebie to żaden manager. Z czytania tego co wypisujesz to można wywnioskować że twoje wykształcenie jest bardzo marne. Słownictwo masz bardzo ubogie. Przeniósł byś magazyn do Indii, to dowodzi że nie masz zielonego pojęcia o logistyce a udajesz znawce. Formulowicxe nie czytajcie nawet tego co wypisuje. Dzięki za pracę w Amazonie i wytrwałości, może będzie lepiej kiedyś.

Pytanko

Pytanko. 15 brutto dla łomów a lider ile wyciaga ? Chce wami pomiatac ;-) na normalnej stawce bym to robił ale chyba jest 20 brutto Wie ktos ?

K.

Kto już ma wypłatę? Ja wyższą niż się spodziewałem, agencja na A nie zawiodła!

manager
@K.

Jestescie leniami i obibokami i nie zaslugujecie na wyplate wyzsza niz 1400zł. Nie podoba wam sie to amazon przeniesie zakład do Indii ! ! ! hindusi sa 4x tansi niz polaczki nie strajkuja i sa lepiej wykształceni.

kinga
@K.

tesz sie nie spodziewlam ze za 5 dniuwek dostalam asz 956

Test
@kinga

CO to dniUkwa? ASZ? ASZDZIENNIK? 956... czego? cukierkow?

Remi
@manager

To kiepski z Ciebie manager skoro nie potrafisz zająć się wykorzystaniem potencjału ludzkiego. Skoro ludzie się obijają to widocznie jest zbyt wielu pracowników a firma na tym traci. A jeśli nie pracują efektywnie na czym również traci Amazon to znaczy, że jesteś jeszcze gorszym managerem niż myślałem. To chyba ciebie powinni zwolnic, jeżeli zamiast wziąć się do pracy, która do Ciebie należy potrafisz jedynie anonimowo żalić się na pracowników

Pracownik Amazonu
@Remi

Masz absolutną rację. Większość managerów, team liderów potrafi tylko jedno powiedzieć: "Masz słabe wyniki". I nic więcej. A jak wiadomo - to jest zerowa motywacja. Bycie liderem to nie tylko wiedza, ale i też kompetencje miękkie. Gdyby HR przeprowadzał systematycznie szkolenia dla liderów i managerów z przywództwa i motywowania to by całkiem to inaczej wyglądało

Amazon 3 godz pracy aby moc autem jechac godzinę :-) Bangladesz

Szary

Tak czytam te opinie i stwierdzam ze ten amazon tp jeden wielki kurwidolek jak to bywa w firmach z duzym zatrudnieniem.Angielskie nazwy jakies firma w polsce obowiazuje polski jezyk.

Vlad

Przestańcie nas oczerniać sami zgotowaliście sobie ten los nie chcieliście pracować za "śmieszne pieniądze" jak to określacie to my przyszliśmy, co w tym złego ? Ja z moimi znajomymi z Tarnopola zaczelismy pracować od listopada i wszyscy mamy konwersje. Pieniądze nam starczają na godne życie i sporo oszczędzamy. Amazon to świetny zakład pracy wystarczy mieć chęci do pracy i pracować a nie obijać się i narzekać. Kilka dni temu podeszli do mnie z agencji przez którą byłem zatrudniony pytając się czy mogę kogoś polecić, rozumiecie polecić kogoś na Ukrainie ! Bo dla nich lepiej już tam kogoś znaleźć niż tutaj na miejscu. Pozdrawiam brat z Ukrainy

Chwala Ukrainie
@Vlad

No ale zaoszczedzic pieniadze mozesz tylko mieszkajac w kilku na mieszkaniu. Jest to standard wieprza z chlewu :-) To jest dobre na kilka miesiecy aby zaoszczedzic cos do domu :-) Polacy ktorzy tak ida to sa kompletnymi " naukowcami" Na wszystki oszczedzasz na jedzeniu na rozrywkach i ciebie rozumiem. Ale Polakow ? Nie zrozumiem buahhaahhahahah 10.80 placy podstawowej. Napisz tym pałom co zrobisz jak bedziesz mogl pracowac w calej Unii :-) Bedziesz sie zatrzymywal na Orlenie na to samo co twoja kolezanka buahahahahhahabbabab Pozdro

kaka
@Vlad

nie jestes moim bratem wiec daruj se i wracaj do tego swojego tranocostam

Normalny
@Vlad

Jak tobie na godne życie starcza 1800 zł go ty jesteś chyba jakiś mnich nepalski

Polka

Jak czytam te żałosne wpisy to robi mi się słabo. Tyle hejtu i rasizmu że strach pomyśleć co to będzie dalej. Prawda jest taka, że kobieta dostała pracę dzięki firmie i pracuje uczciwie a za to lenie mszczą się w obawie o stratę pracy. Ludzie co się z wami dzieje!!!

Ktos
@Polka

Nikt się nie boi o stratę pracy. Przeczytaj jej wpisy...sama zaczęła głupia dyskusje.

Amazon-100% COTTON

Brawa dla tej Pani :) a czego wy sie spodziewacie? k...a 10,80 jest dobre dla pał !!!! Oksana ma rację i trudno jej sie dziwić buhauhhauuha jest ambicja aby zarabiac pieniądze a nie śmierdziec za 10,80 !!!! Jak będzie miała zgode na prace w Niemczech to w Polsce przejazdem będzie tylko robiła kupę i siku na Orlenie :) Brawo Oksana ;) 3 maj sie i olej tych tu onanistów buhauhauhauhuahuhaua Powodzenia !!!!!

trol jest tylko jeden.
@Amazon-100% COTTON

Przecież to.Ty podlotku pisałeś komentarze jako Oksana,bo bez tego forum żyć nie umiesz hahahaha 100 różnych nickow,ale pisownia wciąż taka sama hahahahaha musisz mieć nudne życie,serio - widać,bez Amazonu żyć nie potrafisz no.nagminnie udzielasz się na forum poz jak i wro,żenada!

Chwala Ukrainie
@trol jest tylko jeden.

Oksana :-) slyszalas tego idiote buahahhahaa Nie potrafią zrozumiec ze z nich juz nie tylko Poznań pizga buhahahahahahahhah 10.80 to finansowo i intelektualnie ktory sort? Pozdrawiam

@Chwala Ukrainie

Ostatni :D

ola

Jak to jest ze osoba olewajaca prace chodzi na l4ma 5n ma konwersje cos chyba jest nie chalo

Oksana nie bądź taka do przodu bo ci tyłu zabraknie

Oksana
@Tomek

Boli lacha ze kolejny zakład pracy będzie nasz trzeba było ciężko pracować a nie obijać się i cwaniakować. Agencje nie szukauja obecnie niby kobiet ale nas chętnie rekrutują bo wiedzą że my solidne i dobrze pracujemy ;) Pozdrawiam

@Oksana

Oksana nie rozsmieszaj mnie. Możesz pół waszej Ukrainy ściągnąć do amazona nic mnie to nie obchodzi. Ale nawet rozumiem was, bo 10, 80 dla was to coś jest a dla nas nie starcza na normalność.ale i tak jesteś głupia bo jak jechać domu to mogłaś jeszcze ze 700 km dalej

Oksana
@Tomek

Jak zniosą wizy na zachód od polszczy to pojedziemy tam konkurować z wami :) Spokojna twoja mać :)

@Oksana

Jak wam zniosa wizy to będziesz już babcia. A najpierw zaczniecie mówić po rosyjsku.

aa
@Oksana

wypad stad, wracajcie do siebie!

przemo

Próbuje wrócić do Amazona, ale ciężko wyhaczyć oferty. Randstad coś szuka, ale nwm czy się załapie. Jest ktoś w stanie mnie polecić? Robiłem na stow, a czasami na picku :)

@przemo

Za 10,80 netto tak sie spuszczasz? Co Ty jestes Rumun czy Ukrainiec? Skąd pochodzisz? Sami do siebie nie macie szacunku to czego Wy od nich oczekujecie? Dzisiaj odebrałem pralke od naprawy 200zł i zatankowałem wózek za 260 ? 25% waszego mikro dochodu !!!! Jak życ Pani Premier buahuhauhuahuauhauhauh Wiem na kim żerują :) i mam w...e bo to niczego nie tłumaczy !!!!!! co to usprawiedliwia k...a !!!!!! to że student to musi być traktowany k...a jak szczur? 10,80 w XXI wieku ja pi3rdol3 !!!!!! Co za kołchoz !!!!!!

@przemo

Proponuję zakupić jakąś używaną czapkę w lumpeksie, pójść na jakiś chodnik i gwarantuje nazbierasz więcej. I jedno pytanie..... Czy masz dziewczynę, żonę, dzieci?

Darius

Podobno szukają na wózki to prawda

Tony H
@Darius

Takie do pchania buahahha do piku sie mowi ahahahahahhahahahahhahahahhahahahaa Na co by nie szukali czlowieku 10.80 !!!!!!! Czy Analzon stoi na terenie Zoo Wroclawskiego? Jestescie atrakcją? Czy sie bali konkurencji dla oceanarium czy jak to zwal :-) Pizgac z was ludki to czysta rozkosz :-) Podjac prace na stawkach ktore uniemozliwiaja usamodzielnienie ? Po chu1?

fgfg
@Tony H

lubie survival

WTF
@fgfg

Ok.

Co zrobisz?

Nonale po chu1 mi to mowisz? Moga za twoja zgoda nawet ci na srac dobryja i tez bedzie mnie to pryskalo. Moze i tez sobie kupie jedna niemiecka wyloze kuwete kotu :-) A w Polska chu1u nie bedziesz robil.

Co zrobisz?

No ale po chu1 mi to mowisz? Moga za twoja zgoda nawet ci na srac do ryja i tez bedzie mnie to pryskalo. Moze i tez sobie kupie jedna niemiecka wyloze kuwete kotu :-) A w Polska chu1u nie bedziesz robil.

Niemiecki pomiot

Kałolodziarzu buuuubububububu

same takie w analzonie?

All hetero musisz zapytać swojego tatę :)

@same takie w analzonie?

wiesz gdzie twoje miejsce po pokropieniu mięgwo :)

Uważaj
@.

art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

ajdo
@Uważaj

wez bo cie zabije po smierci nawet smiechem

Telefon kontaktowy

Zablokowałam swoje konto na Amazonie. Czy ktoś może mi podać numer telefonu na który mogłabym zadzwonić i przedstawić swój problem. Mailowo nie skutkuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1320.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1003, z czego 288 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon