Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Darius

Podobno szukają na wózki to prawda

Tony H
@Darius

Takie do pchania buahahha do piku sie mowi ahahahahahhahahahahhahahahhahahahaa Na co by nie szukali czlowieku 10.80 !!!!!!! Czy Analzon stoi na terenie Zoo Wroclawskiego? Jestescie atrakcją? Czy sie bali konkurencji dla oceanarium czy jak to zwal :-) Pizgac z was ludki to czysta rozkosz :-) Podjac prace na stawkach ktore uniemozliwiaja usamodzielnienie ? Po chu1?

fgfg
@Tony H

lubie survival

WTF
@fgfg

Ok.

Co zrobisz?

Nonale po chu1 mi to mowisz? Moga za twoja zgoda nawet ci na srac dobryja i tez bedzie mnie to pryskalo. Moze i tez sobie kupie jedna niemiecka wyloze kuwete kotu :-) A w Polska chu1u nie bedziesz robil.

Co zrobisz?

No ale po chu1 mi to mowisz? Moga za twoja zgoda nawet ci na srac do ryja i tez bedzie mnie to pryskalo. Moze i tez sobie kupie jedna niemiecka wyloze kuwete kotu :-) A w Polska chu1u nie bedziesz robil.

Niemiecki pomiot

Kałolodziarzu buuuubububububu

same takie w analzonie?

All hetero musisz zapytać swojego tatę :)

@same takie w analzonie?

wiesz gdzie twoje miejsce po pokropieniu mięgwo :)

Uważaj
@.

art. 216 § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

ajdo
@Uważaj

wez bo cie zabije po smierci nawet smiechem

Telefon kontaktowy

Zablokowałam swoje konto na Amazonie. Czy ktoś może mi podać numer telefonu na który mogłabym zadzwonić i przedstawić swój problem. Mailowo nie skutkuje.

Wtf

Jest możliwość pracy tylko na nocki? Czy zmiany trzeba?

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Dzien dobry! Pisze do Panstwa w sprawie pracy na magazynie Amazon we Wroclawiu. Jestem z Ukrainy. Jaki sa mozliwosci dostac ta prace? Dziekuje!

Szasza

Bardzo dobra pracajak umiec czytac i rozumic. Pieniądz zaden dać jeszc jak ty kupic za dolara. Bezos dobry Pan pracownik dawać. Ty zeby zabrac pieniadze do doma ty music spac na polu i jesc tylko w praca. Inaczej nie ma prawa miec pieniadze. Amazon to przeklenstwo.

Priwiet !!!!!

W podziekowaniu za Rzeź Wołyńską polecamy każdemu Ukraińcowi pracę w tym zakladzie.

Oksana
@Priwiet !!!!!

Dziękujemy lachu już wkrotce opanujemy ten zakład pracy jak inne w Breslau bo polski pracodawca woli brata z Ukrainy który cięzko i wytrwale pracuje niż leniwego narzekającego lacha. W Amazonie już są specjalne rekrutacje tylko dla nas tak nas tam doceniają.

Oksana

Boli że ci prace zabrałam nierobie hi hi hi

@Oksana

Oksana kreujesz się tu na jakąś bizbeswomen a jesteś normalną szarą gesia. Przecież też mogła byś sobie znaleźć i u nas pracę trochę lepsza. Ale ty jak cały Amazon(oprócz menadżeros) 10. 80 i złapali Pana Boga za nogi. Jesteś taka obrona to trzeba było budować swoje życie na Ukrainie a nie sxwendac się po świecie

?

W analzonie czarny destroyer na Ciebie czeka !!!! Praca za wszy jest dostepna od reki buahahahha Takie wpisy jiby maja ich ratowac buahahah Ze niby wiata sie zabija o 10.80 buahahhaah Biahahahahhahahahahha Akt desperacji. To wspaniale

Czy da się wrócić do Amazonu szybciej niż po 3 miesiącach?

/\

do analzona można wrócić w każdej chwili

ja06dex

co oni z tą normą tak oszukują? w 1 dzień jest 220 a dzień poźniej już 180... przecież to kłamstwo... nie moze w 1 dzień tak spaść jak sie pracuje tak samo! czlowiek chce dobrze, stara sie a tu taka (usunięte przez administratora) i każa zwiększać tempo.. jak?! skoro dzien wczesniej pracowało sie tam samo lol/;/ niefajnie. bardzo niefanie!

NIENAWIDZACY WYZYSKU

TAM JEST NIE DOPRZYJĘCIA 10 ,5 H CO TO JEST ZA WYZYSK ,WSZĘDZIE 8 A TU DAJCIE SPOKOJ

Xxx

Jak to jest ze osoby pracujące w Amazonie miesiąc dostają niebieskiego badza. Bo są w tej firmie osoby które zapierniczaja kilka miesięcy i takich przywilejów nie mają. Jedna Wielka patologia.

Konwersja
@Xxx

Na rekomendacje do konwersji nalezy sobie "zapracowac". Amazon bierze pod swoje skrzydla pracownikow z czysta karta czasu pracy i wysokimi ocenami jakosciowymi oraz produktywosciowymi. Rekomendacje do konwersji wystawia manager - lista osob trafia do agencji i temat jest ciagniety dalej. Jezeli manager uzna, ze jestes slabym pracownikiem (badz po prostu Cie nie lubi) nie poda cie do konwersji. Wiec zamiast wyzywac od patologii, wypadaloby zapoznac sie z procesem konwersji.

Jacol
@Konwersja

To jest firma? Jesteśmy opluwani i wyśmiewani !!!! Wyśmiewaja wszystko jak leci od naszych dojazdów darmowych które trwają wieczność , żarcie po stawki które sa żenująco niskie !!!!! Wołał bym mówić że pracuję w Maku !!!!!

Dok
@Jacol

Oni mają bałagan u siebie. Im więcej komputerów tym większy. Kolega dostał pochwalę zza pakowanie z tym że nie jest pikerem tylko pracuje na doku.

@Jacol

Z tego co mi wiadomo mcdonald rekrutuje na okrąglo. Więc w czym problem? Nie rozumiem Cie. Aplikuj do McDonalda i pracuj, przecież w Amazonie nikt Cie nie trzyma. Dojazd do Amazon również możesz praktykować na własną reke. Z tego co mi wiadomo nie zmuszają tam pracowników do komunikacji która oferuja.

A
@Dok

Picker nie zajmuje się pakowaniem. I kto tu ma bałagan i gdzie? Podstawowych stanowisk i ich obowiązków nie znasz ale do obelg to jesteś pierwszy. Nie popieram polityki Amazon w bardzo wielu punktach ale ludzie trochę powagi i obiektywizmu. Wypowiadają się tu osoby które nie mają bladego pojęcia o podstawowych sprawach ale do oczerniania to pierwsi.

Macie kurw4 fantazję

Płaca minimalna to 1460zł Analzon i Amerykański miliarder z majątkiem 71,8 mld usd płaci 1814 zł płacy zasadniczej To nie deszczyk pada Panowie :) buhhuauahuhauha

Dok
@A

Sorki nie sprawdziłem co się napisalo, (głupi słownik). Oczywiście piker zbiera a pak pakuje. Ale reszta zgadza sie

Arbeit macht frei
@Xxx

Po pierwsze patrzą na normy i obecność a po drugie mają tam taki (usunięte przez administratora) e w niektórych przypadkach dostaje się niebieskiego przez przypadek ;), ja pracowałem w Amazonie przez nieco ponad 2 miesiące i chcieli mi dać po 3 miesiącach umowę przez amazon (konwersja miała nastąpić pod koniec stycznia) jednak doszedłem do wniosku że praca jest zbyt ciężka normy ostro przesadzone , za słabo płatna a dojazdy zbyt długie a do tego 80% liderów i managerów to ludzie którzy nie powinni nimi być ze względu na niedobory inteligencji dlatego zrezygnowałem i była to bardzo dobra decyzja. Trochę się zdziwiłem tą konwersją bo w ciągu 2 miesięcy byłem tydzień na L4 oraz miałem 4 nieobecności - wszystkie nieusprawiedliwione :) a na szkoleniu straszyli że 2 dni nieusprawiedliwione = rozwiązanie umowy, być może zaważył fakt że zostałem w tym czasie przeszkolony na pick, afe, stow, i na dokach to że mam uprawnienia na wózki widłowe i wykształcenie ale wydaje mi się że był to przypadek. Cieszę się że już tam nie pracuję i współczuję normalnym ludziom którzy muszą się męczyć w tym kołchozie. Reszcie nie współczuję bo są tam w większości takie młoty i głupki które nie zasługują nawet na najniższą krajową

menago
@Arbeit macht frei

Jestem managerem packu i uwazam ze 90% ludzi obija sie, siedzi na kartonach lazi po sali przesiaduje w kiblu, wiec bedziemy podkrecac normy dopoki polaczki sie nie nauczycie pracowac nieroby. A jak sie nie podoba to nagana w pracy i do widzenia

trolololo
@menago

Nice try, trollu

Prezydent
@trolololo

Szkoda pisania, z niego taki menadżer jak że mnie ksiądz

Hihihhihiihihh

Cała Wielkopolska pizga z Analzona !!!!!!

?

Ta kasa dla pracownika ochrony jest słaba :-) Milioner pracodawca z Ameryki hihi Praca z technologiami na stawce portiera czy szatniarza buahajahahahh Bylem dzis na rozmowie o prace. Maly sklad vudowlany 3 osob na magazynie 2500-2600 netto plus kwartalnie premia 30% +-2600/2700 miech bez nadgodzin Analzon ? Buahhahahahahaha Dla stulejarzy

pudelek52

Wczoraj bedac w pracy na packu podeszlaa do mnie pani ze slamu i wrecza mnie notatke ze 18 stycznia zrobilem jakis blad rzecz w tym ze wtyn czacie bylem na urlopie jakies 70 km od Wrocka zwyczajny walek chyba w jakis sposob jakas grupa ludzi pracownikow amazonu przemieszcza bledy swoich ludzi na pracownikow zatrudnonych przez agencje sadze ze moze byc wiecej osob robionych w babuko przez?????

moneymoneymoney
@pudelek52

Takie akcje dzieja sie od dawien dawna w Poznaniu.

KurierK

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Amazon, ale czytając opinię widzę, że zdania są podzielone. Jak jest naprawdę? Jak zarobki na start? Ile godzin tak naprawdę jest sie w pracy ? Proszę o szczera odpowiedź co ta firma tak naprawdę oferuje

@KurierK

Jakie zdania k...a podzielone? Robic mozna wszystko !!!!! Ale nie k...a za 10.80 placy podstawowej w XXI wieku !!!!!!

Oleh

Ja apeluje do amazona o wiecej wycieraczek biało czerwonych sam osobiście kupie i wyśle do rodziny z Tarnopola, jeszcze chwila i amazon przejdzie na nasza strona i to my będziemy wiekszoscia nie wy narzekacze lenie polacze.

?

Dla takiego inteligenta zrobili opis produktu. Zebys nie myslal ze to dwukolorowy prostokąt. Poland Door Mat Floor Mat - Flag (24 x 16 inches) Pozdrawiam

Dorian

ja pracuje w amazon nie dla kasy, tylko dlatego ze moja praca uszczesliwia innych. Bo wiem, ze tam ktos gdzies daleko czeka na paczke którą dla niego kompletuje. Wyobrazam sobie wtedy usmiech dziecka ktore dostaje lalke jaka zapakowalem w karton dzien wczesniej. Nic nie jest lepsze od tego uczucia

Vlad Master

Lecieć na policje bo ktoś chce mieć białą czerwoną wycierczkę nieźle macie w tych głowach po układane przyczym nikt nie reaguje że amazon obok innych zakładów to kolejny (usunięte przez administratora) gdzie liczy się wysyk i gnębienie pracownika ale z tym nikt nie pójdzie na skargę xD Nawet mi was nie żal polciki

Pan

Amazonskie Bambuski ;-) Dla czego wyceniacie sie za śrobki ? Wy nie macie celow w zyciu czy jestescie zdeklarowanymi stracencami ? Nazywasz sie mężem wchodzac do domu ściskając w ręku dwa tysiące złotych? Owoc jabluszko Miesko paroweczki Wakacje Mielno Meżczyzna :-) Zycie wegetacja Ruchanko masturbacja Jutro lub we ftotek ide na rozmowe o prace :-) Az mnie korci zeby zapi3rdolic kolesiowi jak mnie zapyta o moje oczekiwania finansowe 10.80 netto (usunięte przez administratora) buahahahahahhahhah Banana byscie zjedli?

?

Otrzymalem zapro na komisariat Policji do Tarnowa celem zlozenia zawiadomienia w sprawie bezczeszczenia barw narodowych :-) Odpisalem ze to jest temat ktorym maja obowiazek zajac sie z urzedu. Mimo wszystko napisalem wniosek i zalaczylem. Jak nie Oni to pisze do MS !!!!!!! Nie bedzie mi Amazon szczal gnojowka z walonkow w barwy narodowe. Pozdro

TOMEK
@

Od kiedy to można zbeszczescic barwy narodowe? Jeżeli mam w domu plytki bialko czerwone i śmigam po nich w butach to też mnie podasz do sądu? Jeżeli jem na bialo czerwonym talerzu i ubabram go musztardą to też mnie podasz do sądu? Jeżeli ufajdam biało czerwoną bluzę to też mnie podasz do sądu? Zbeszczescic można SYMBOLE NARODOWE, hymn, godło FLAGE BIALO CZERWONĄ itp. a nie kolory narodowe. Dziw bierze, że co poniektórym nie szkoda czasu na takie farmazony… Świętego Mikolaja podaj jeszcze do sądu bo przecież beszczesci Twoje barwy narodowe wchodząc przez brudny komin.

Na hita się kwalifikujesz wagino
@TOMEK

Barwy narodowe koniotrzepie :) Amazon jako wycieraczkę stosuję podobno też flagę USA co tez powiesz zbieżność barw i gwiazdek ? onaniato Tu masz opis pało :) Poland Door Mat Floor Mat - Flag (24 x 16 inches) Twój ptasi łeb jak rozumie ten napis? Nie jest kretynie napisane white/red door mat !!!!!!! Pewnie w 39 dziadek pierwszy zapi3rdalał do Bałera rodzyny wyjadać i wnusiowi tak zostało . Kiedyś brzytwa jak to mówił pewien do niedawna ksiądz Jacek Międlar a teraz trzeba to szanować k...a !!!!!! Że wy takich stulejarzy tolerujecie w swoich szeregach to dziw bierze :)

530 exc

Apel do wladz Amazona !!!!! Jesli kiedykolwiek podejmiecie decyzje ze faktycznie nalezalo by podniesc place w trosce o ich lepsze zycie czy chocby diete to blagam !!!!!! Wejdzcie tu i zapoznajcie sie z ich wpisami :-) oni zachwalaja taki stan oni wrecz usprawiedliwiaja i sie domagaja placy ponizej godnosci ludzkiej. Wyslychajcie tych modlow i niech beda rypani !!!!! Amen

...

Odezwał się kakaowy chłopiec z analzona.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon