Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Witold

Amazon to firma dla osób z dobrym wykształceniem i potwierdzam, że niektórzy oczekują dużych zarobków nie spełniaj,ac wymagań.

@Witold

Witold jakie wymagania należy spełniać?

jakies jaja
@Witold

Co ty pi3rdolisz Witold !!!!!! Kwalifikacje na tą pracę to tak jak w ogłoszeniu masz umieć stać chodzić i kumać :) to wszystko !!!!!! Kto pyta o wykształcenie ? najlepiej jak byś go nie miał w ogóle buhauhauhahu nie domagał byś się podwyżek tylko byś sam usprawiedliwiał to (usunięte przez administratora) hehe

@Witold

Amazon płaci stawki z (usunięte przez administratora) br /> Wolę chuj3m mieszać ciasto :) 15 brutto buauhauauau No kurw4 !!!!! Ludziskja szanujmy sie troszkę buhauhauhuhauha mam pracdowac 3 godziny aby móc przejechac sie autem godzinke buhauauhuahuhahu i to lasem bo płatne autostrady nie dla Analzończyków buahuhauahuahuha

lolek

Ludzie! A jakiej wy pracy chcecie bez żadnego wykształcenia czy bez znajomości co najmniej jednego języka obcego? Macie pracę adekwatną do umiejętności i wykształcenia. Nic więcej, nic mniej. A jeśli Wam nie pasuje to się zwolnijcie, skończcie najpierw szkołę średnią, później matura i 5 lat studiów mgr lub inż. W sumie to jakieś 9 lat. Czy już wiecie dlaczego tak mało zarabiacie?

Milena Kuźniarczyk

Czy są dalej pżyjeńćia do amazona bo jestem zajinteresowana tom pracom. Skończyłam szkołe średniom . Mam dórze doswiadżenie w takiej pracy . Pozdrawia Milena Kuźniarczyk muj nómer jak cóś plus 717 6602 000

Wawd

Hej wam. Mam jutro dzień 0 na Amazońskim WRO2. Przy podpisywaniu dokumentów w agencji mówiono mi, że szkolenie zacznie się na dobrą sprawę o 8:00 lecz proszono by stawić się na 7:30, teraz dostałem maila, że szkolenie zacznie o 6:00. Ktoś coś wie? Telefony agencyjne milczą. Dzięki z góry za pomoc!

Tłusty Czwartek
@Wawd

Hej Ci ! Pamietaj zeby stawic sie na czas Nie wstaw sie przed stawieniem

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
asd

Ja jestem wdzieczny Amazonowi bo tam zdobyłem certyfikat na wozki widlowe i doswiadczenie. Teraz pracuje w holandii i w tydzien zarabiam tyle ile tam w miesiac, pozdro dla kumatych. A tak w ogóle to 90% pracowników tej firmy to patologia, z żulerskich i nieszczęsliwych domów. Chamstwo i "polaczkowość" w tym miejscu nie zna granic. Managerowie traktują pracowników jak ułomów, nie dlatego że są źli, tylko dlatego że faktycznie ogromnej większości pracowników brakuje 5 klepki. W każdym razie jak nie ma się kwalifikacji ani żadnego innego pomysłu na siebie to dobre to 1800 zł na reke w amazonie niż bezrobocie. Pozdrawiam serdecznie nieliczne osoby we Wro1 które reprezentują jakiś poziom, z którymi da się pogadać o czymś więcej niż "k...a sie najebalem w sobote".

bartek

Po co dyskutujecie z debilami-mówie do normalnych ludzi... i ponawiam pytanie czy ktoś wie keidy zmiana będzie się zaczynać na 7 a nie na 6>

Amazonczyk
@bartek

A czemu mialaby sie zaczynac od 7? Bo Ty tak chcesz? Tak jak wielu osobom pasuje 6, tak samo moze wielu osobom nie pasowac 7

@Amazonczyk

czemu? bo kiedys poza pikiem było na 7 dlatego o to pytam więc się uspokój

Amazonczyk
@bartek

Jestem spokojny☺ w przeciwieństwie do niektórych tutaj osób. Mysle ze dla Amazona praca na 6 ma wiecej plusów i minusów, wiec tak zapewne zostanie

ANALzon

Godzina pracy na tych gównianych stawkach jest warta 8 min mycia auta buhauhauahu I TO SAMEMU AAAAAHHAHAHAHHA BUUHBHUHBUHBUHBUHBUHUBHUBHBHUBHHBUBBUUBHBUUHBUB

Jaro

Amazon się tu wybudował, tylko żeby wyzyskiwać ludzi. Daje minimum egzystencji. Za mało by żyć, wystarczająca by bezproduktywnie nie zdechnąć.

kaska

Jak czytam te komentarze.. to stwierdzam ze , w tej firmie pracuje tylko czysta patologia...

Oskar84

Każdy tak narzeka nam to jest w każdej pracy zvodze sie ze zarobki powinne byc wyzsze ale niech kazdy z was wyjedzie do pracy zagranice i po pracuje rok dwa i sie widzi z rodzina raz w roku lu dwa ja pracune w norwegii z żona widze sie dwa razy w roku i co ja mam powoedziec?macie prace na miejscu wyplate na czas.owszem wiecej mogli by placic ale ludzie zarabiacie macie za co zyc a ile jest ludzi ktorzy y hcieli zarabiac tyle co wy i miec prace a wy narzekacie zle wam to wyjedzcie i wtedy zobaczymy jaki to jest ciezki kawalek chleba jak sie teskni za rodzina wtedy pogadamy owszem sa miejsca pracy gdzie pracodawca traktuje pracownika jak niewolnika ale wy niemacie az tak zle na wlasny sukeces cza sobie zapracowac ciezka praca sam znam pare osob ktore zaczynaly od nanizszego szczebla a teraz sa na stanowiskach kierowniczych sami sobie zapracowali na to kazdy jest kowalem swojego losu.

Prawilny

(usunięte przez administratora) wam w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] murzyńskim (usunięte przez administratora) w cztery dziury (usunięte przez administratora) bez wazeliny

socjolog

Ktoś musi zatrudniać tych ludzi, co naukę skończyli na gimnazjum. Bez szkoły i bez zawodu. Jeśli chodzi o języki, to nawet po polsku mówią przeciętnie. Tak, jesteście współczesnymi niewolnikami i jesteście bardzo tanią siłą roboczą dla Bezosa, ale to nie wina Amazona tylko wasza i waszego lenistwa, oraz głupoty. Każdy rodzic powinien obowiązkowo przestrzegać swoje dzieci, że jak nie będą się uczyć, to trafią do Amazona.

Kgaczek

Dzis zostalem wyrzucony z pracy tylko za to ze securitas bezpodstawnie mnie skontrolowal i odnosili sie na ty i mi sie to nie spodobalo i powiedzialem co o nich mysle banda chamow i proatakow pozdrowienia dla wytrwalych oby wam bylo lzej nie dajcie sie ponizac julek trzymam kciuki twoj mord i moriss

Kgaczek

bartek

OD KIEDY DO AMAZONU BEDZIE NA 7 A NIE NA 6?

Amazon-100% COTTON

Nawet jesli nie miał bym domu a tylko mieszkanko :) nawet gdybym mieszkał z mamusią :) i nawet jeśli zrezygnował bym z samochodu :) Nie zmieniło by to mojej gównianej sytuacji życiowej na tyle bym mógł powiedzieć TAK PROWADZĘ DOSTATNIE SPOKOJNE ZYCIE !!!!!! 15 brutto to wyzysk!!!!!! Jak na to nie spojrzysz :) 10,80 netto !!!!!! Czy ty masz naj3ban3? Mama to ja musiałem sie zaopiekowac w wieku 18 lat pało !!!! To ja opłacałem opiekunki w czasie kiedy pracowałem !!!!! Jak bym miał tak jak ty teraz 10 zł to musiał bym ją zastrzelić !!!!! TA KWOTA JEST CHUJOW4 !!!!!!!! ZANSZ KOGOŚ W EUROPIE KTO ZARABIA RÓWNOWARTOŚĆ 2,5 LITRA ON I ZACHWALA TAKIEGO PRACODAWCĘ ? NAPISZ ZAPOZNAM SIE Z TWOIMI INFORMACJAMI.

hgh
@Amazon-100% COTTON

całę niemcy i uk nam zazdrosci (popytajn na ich forach)

witalij z kijowa
@Amazon-100% COTTON

Na tyle polaczkowy smrodzie zasługujesz. Wiecej takiemu maminsynkowi nie potrzeba buehehehehehhehe!

Joanna Wyruch
@hgh

Wasza firma to wielki bałagan i niszczenie przedmiotów, koszty za które płacą przyjmowani na pięć minut Ludzie. W tej pracy również bezkarnie niszczy się powierzone towary. Odpowiedzialni za to są managerów główny i jakości. Oni potrafią tylko zwolnić za brak wydajności. Bałagan drodzy koledzy, mam zakaz pracy w Amazon. Boicie się konkurenci ha ha. Dobra by była ta praca ale ogrom rozgniecionych rzeczy w szufladach i brud i jedzenie rozczarowanie na półkach. Wydajność nie ma jej to Wasz argument na nic. Z żalem pozostawiam ten zakład w rękach nieudaczników, którzy nie umieją zarządzać i robią cyrk z zatrudnieniem. Dziwię się że Aviva ubezpiecza ten zakład. Pracujecie sami a z wydajnością 500 na godzinę zagrzebiecie się w tym bałaganie. Pozdrowienia dla pani Joanny z kontroli jakości która błędnie mnie logowała. Szkoda mi tej pracy ale Pani ma tylko satysfakcję, słowo, nic więcej. Może uwzględni pani swoją nieuczciwosc w spowiedzi Wielkanocne pozdrawiam. Nie mam telefonu do Pana Sedesu bo przekazalabym mu informację i zapytała dlaczego pozwala na taka sytuację.

wielki sedes
@Joanna Wyruch

Strasznie ciężko się to czyta, wykształcenie pewnie podstawowe nie pełne?

Ruchacz
@wielki sedes

Przyganiał kocioł garnkowi: niepełne! Joanna! Może ja Cię wyrucham?

Joanna W
@Ruchacz

Zapomniałam o przecinkach, w telefonie niewygodnie jest pisać. Meritum sprawy pozostaje ktoś znów mnie okradł z przyszłego minimum socjalnego, przedstawiciele Amazona zadecydowali, że z dochodów budżetowych państwa polskiego tylko im się należy. Złe paniusie, że po pracy jeszcze obowiązki domowe czekają. Ktoś mnie podeptal i nie zapomnę Wam tego. Mam nadzieję, że będziecie mieli większe marnotrawstwo w towarze, pracownikow, którzy utra nosa nieuczciwym przełożonym.

olek

Przeciez ty mieszkasz z mamusia wypierdku wiec 15zł to za duzo dla ciebie . Idz pic jabole pod zabke je/bany alkonie . Haha!

PABLO

NIEDŁUGO AMAZON BĘDZIE TYLKO DLA POTOMKÓW BANDERY. NARA

PW

Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy to forum jest rzeczywistym odzwierciedleniem "Amazona" ?

Pracownik Amazonu
@PW

Od dawien dawna wiadomo, że internet roi się od hejterów. Powiem jak to było u mnie. Byłam na receive, packu i ICQA i wszędzie instruktorzy są bardzo w porządku, ludzie chętnie Ci pomogą, podpowiedzą jak czegoś nie będziesz wiedział/-a. Wiadomo, że wszędzie znajdzie się jakiś gamoń, ale większość ludzi jest baaaaaaardzo pomocna

superwisor

Przeciez ty mieszkasz z mamusia wypierdku wiec osobne mieszkanie ci niepotrzebne. Idz pic jabole pod zabke je/bany alkonie . Haha!

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon