Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

Agnieszka

@Amazon2 na jakim stanowisku zaczynałeś swoją przygodę z Amazon, a na jakim jesteś teraz?

Agnieszka

A jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna do Amazon? Jakieś rady dla przyszłych kandydatów? ;)

Agnieszka

@34palety widocznie dla chcącego nie ma nic trudnego :) W takim razie życzę powodzenia!

Agnieszka

Zarobki naprawdę robią wrażenie :) @34 palety myślisz o aplikowaniu?

34palety
@Agnieszka

Juz dawno zaaplikowane byla rozmowa z Sandra L. z europejskiej centrali oczywiscie trzeba bedzie troche docisnac na magazynach personel i jakos utrzymac niskie stawki chociaz Niemcy sie bardzo postawili i znowu wywalczyli sobie podwyzki w logistyce. Jak oni to robia? tutaj nalezy im sie szacunek.

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
33 palety

Od 3 000 Euro / miesiac w programie Manager Polska

34 palety
@33 palety

WOW! aż tyle? dobrze być takim managierem, kasa syta. starczy na wszystko w polszy :D

man
@33 palety

4500zł to maxx dla manegera ze 4 poziomu to żadna kasa skąd ty te 3000euro wzie....

Spk

Ktoś wie ile płacą na stanowiskach managerskich?

L-jak Elżbieta
@Spk

Kole szóstki :) tak na mieście gadają ZONDER KOMANDO MUSI BYĆ WYNAGRADZANE !!!!!

Mareczek

Nie zapomnialas, tylko celowo je ominelas. Jak można ZAPOMNIEC? I nie pisze się W telefonie, tylko NA! Sluchal, jak ktoś Cie podeptal, to ja Cie chętnie podniosę i wzmocnie :D. Mam nadzieje, ze Ty nie masz obowiazkow domowych po pracy?

Agnieszka

@B nie ma sprawy, powodzenia!

Agnieszka

@B, wychodzę z założenia, że jest tyle opinii, ile ludzi, dlatego myślę, że warto aplikować i samemu przekonać się jak jest naprawdę :) Mam nadzieję, że ktoś Ci tutaj pomoże i wypowie się na ten temat. Trzymam kciuki!

@Agnieszka

Dzięki Agnieszko , tez mam taką nadzieję.

Agnieszka

@B również jestem ciekawa :) Myślę jednak, że rzetelnych informacji dowiesz się przede wszystkim podczas rozmowy kwalifikacyjnej :) Myślisz o aplikowaniu?

@Agnieszka

Agnieszka nie wiem , na razie zbieram informacje ;) ale czy uzyskam prawdziwą ? A Ty myslisz o aplikowaniu ? Fajnie gdyby ktos kto pracuje w takim systemie się wypowiedział :)

LTN1
@B

Witam pracuje dla firmy amazon Uk dokładnie LTN1 i szukam informacji na temat przeniesienia do polski ktoś ma jakies info. a co do odpoiedzi ja pracuje w takim systemie ale w UK i to fajny system jeszcze zalezy jakie masz dni pracy ja np pracuje niedziela środa

LTN1

B

Witam. A na jaki zarobek mozna liczyc pracując w systemie weekendowym ? Ktos z Was tak pracuje ?

pół etatu
@B

Pracując na pół etatu w styczniu zarobiłem 1200 zł, polecam!

@pół etatu

Dzięki za odpowiedz ;)

Agnieszka

Myślę, że każdy ma inne zdanie na temat idealnej pracy. Każdy z nas czuje się dobrze na innym stanowisko i oczywiście nic w tym złego :) Dla zainteresowanych Amazon poszukuje teraz osób m.in. na stanowiska Learning Manager czy Planista Utrzymania Ruchu. Może warto spróbować?

WASZA INTELIGENCJA POWALA

Kupiec Poznański :) Koszt parkowania auta godz to 8zł pozostaje wam 2,80 buhauhauauhuahua AMAZON POLE BAWEŁNY UFUNDOWANE DLA EUROPEJSKICH KWIATÓW W XXI WIEKU W SAMYM CENTRUM EUROPY !!!!!

Ludzie dbajcie o higienę !!!!
@WASZA INTELIGENCJA POWALA

Dla jakich Kwiatów??? Kwiaty nie cuchną tak jak niektórzy pracownicy...

Anymaniak

Byłem ostatnio w Czechach. Przejazdem robiłem zakupy w Lidl i nad wejściem wisiało ogłoszenie z ofertą pracy. Po odliczeniu podatków, ubezpieczeń itp. na rękę przeliczając z KČ na PLN wychodziło ok 3000. Są oferty pracy na polskich portalach w czeskich fabrykach samochodów. Na dzień dobry dają około 4000 PLN do ręki, dodatek mieszkaniowy i to na umowie agencyjnej. Po kilku miesiącach zatrudnienie następuje bezpośrednio przez pracodawcę i następuje wzrost wynagrodzenia do około 5000 zł na rękę za miesiąc pracy. Ja gratuluję Polakom dojazdu 1.5 godziny do pracy, tyrania tam za bardzo 10.80 pln za godz na rękę i powrotu w nędznym zagrzybionym busie 1.5 godz. Szczerze gratuluję wyzysku i pracy za grosze dla miloardera.

jerzy

Pracuje w Amazonie od paru dni.Praca ciężka,ale się tego spodziewałem,jak ktoś chce lekką niech zostanie posłem.Pracownicy i kierownictwo ok.atmosfera dobra.

Lucki Luj szybki w ch*j
@jerzy

:) idz do sklepu i kup sobie cos za te atmosfery buahuhauhau 10,80 ? i zgoda na ciężką pracę :) no k...a !!!!! 100 godz 1080 zł buhuhauuahuahuahu Dzisiaj na kolacyjke przywiozłem pizze i dwie zapiekanki serowo brokułowe w śmietance 60zł Boże dziekuję tobie mistrzu że nie pozwoliłeś mi wdepnąć w łajno zwanym ANALzona :) Tatuś k...a ;) mam nadzieje że sie nie rozmnażasz :) buhauhauhuaua Dzisiaj byłem na licytacji takiego zjeba pod Poznaniem hehe między innymi morower vespa dziecka szło pod młot i nikt sie nie pi3rdolił buahuauahuahuha w tym temacie Taki wasz los :) praca za dychę i nie dychasz

jerzy
@Lucki Luj szybki w ch*j

Drogi Panie/Pani bardzo proszę nie podbudowywać swojego ego nic nie wnoszącymi komentarzami.Nie każdy może być w tak luksusowej sytuacji materialnej jak Pan/Pani. A może Pan/Pani zatrudni kogoś za bardziej godziwą stawkę?

Ignor
@Lucki Luj szybki w ch*j

Leń i dwie lewe ręce, woli jadać w restauracjach ( a wiadomo jaki tam jest czasami syf-Gesslerowa pokazuje to w swoich programach) zamiast sobie i swojej kobiecie ugotowac romantyczną kolację. Co to jest morower vespa. ? Buhahahahhha

Agnieszka

Amazon bardzo często publikuje nowe oferty pracy. A Wy jakie macie doświadczenia z tą firmą?

Amazon2
@Agnieszka

Ja tam pracuje prawie trzy lata było ciężko z czasem wypracowalalem sobie pozycję nic nie dostaje się od razu na wszytko trzeba zapracować pracą fajna firma rozwija się sa możliwości do rozwoju awansu wyjazdy służbowe jeśli ktoś chce to będzie pracował bez znaczenia czy to 10zł czy 15 zł/h

pytanie
@Amazon2

Jak tam jest stawka za godzinę? Czy wzrasta po roku pracy w amazonie tak jak obiecują w ogłoszeniach? Są dodatki za pracę w nocy? Może ktoś merytorycznie odpowiedzieć bez wyzwisk?

@Agnieszka

Ciężka praca, bo cały dzień poza domem. Na pierwszą zmianę wyjazd autobusem o 4.15 rano. Na nockę o 15.15. Jak już przywykniesz, to jest ok. Ale trzeba uważać bo wyrzucają, kiedy im się podoba, a szczególnie jeśli skorzystasz z L4. Tym zastraszają pozostałych i ludzie chodzą do pracy z grypą. Chyba dlatego co chwilę potrzebują nowych pracowników. Jeśli umiesz pracować jak robot, będzie ok:-)

54321 booom

Gdy firma Amazon ogłosiła, że otworzy 3 centra logistyczne w Polsce, niektórzy politycy i dziennikarze tryumfalnie pisali o tym, jakby to było jakieś wielkie osiągnięcie dla polskich pracowników. Niedługo potem dotarły informacje od pracowników w krajach, gdzie już działa Amazon, którzy opisują swoje warunki pracy jako „koszmarne”. Niniejszy artykuł nie tylko opisuje niektóre fakty o warunkach pracy w Amazonie ale także analizuje, jak szkodliwy dla pracowników i całego społeczeństwa jest system Amazona i jak Amazon traktuje Polskę jako kraj łamistrajków.

Witold

Amazon to firma dla osób z dobrym wykształceniem i potwierdzam, że niektórzy oczekują dużych zarobków nie spełniaj,ac wymagań.

@Witold

Witold jakie wymagania należy spełniać?

jakies jaja
@Witold

Co ty pi3rdolisz Witold !!!!!! Kwalifikacje na tą pracę to tak jak w ogłoszeniu masz umieć stać chodzić i kumać :) to wszystko !!!!!! Kto pyta o wykształcenie ? najlepiej jak byś go nie miał w ogóle buhauhauhahu nie domagał byś się podwyżek tylko byś sam usprawiedliwiał to (usunięte przez administratora) hehe

@Witold

Amazon płaci stawki z (usunięte przez administratora) br /> Wolę chuj3m mieszać ciasto :) 15 brutto buauhauauau No kurw4 !!!!! Ludziskja szanujmy sie troszkę buhauhauhuhauha mam pracdowac 3 godziny aby móc przejechac sie autem godzinke buhauauhuahuhahu i to lasem bo płatne autostrady nie dla Analzończyków buahuhauahuahuha

lolek

Ludzie! A jakiej wy pracy chcecie bez żadnego wykształcenia czy bez znajomości co najmniej jednego języka obcego? Macie pracę adekwatną do umiejętności i wykształcenia. Nic więcej, nic mniej. A jeśli Wam nie pasuje to się zwolnijcie, skończcie najpierw szkołę średnią, później matura i 5 lat studiów mgr lub inż. W sumie to jakieś 9 lat. Czy już wiecie dlaczego tak mało zarabiacie?

Milena Kuźniarczyk

Czy są dalej pżyjeńćia do amazona bo jestem zajinteresowana tom pracom. Skończyłam szkołe średniom . Mam dórze doswiadżenie w takiej pracy . Pozdrawia Milena Kuźniarczyk muj nómer jak cóś plus 717 6602 000

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1321.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1003, z czego 288 to opinie pozytywne, 227 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon